Hurda Raf Alımı ve 2.el Raf

Hurdacı firmalar arasında en geniş ürün yelpazesine sahibiz. Batan, iflas eden veya reyonlarını yenilen işletmelerin raflarını sökerek satın alıyoruz. Temiz, kullanılabilir durumdaki 2. el Endüstriyel mutfak malzemeleri için nakit ödemeler yapıyoruz.

Hurda raf alımı konusunda tecrübeliyiz. İstanbul’da 2.el raf hurdası denilince akla ilk gelen firmayız. Hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Market rafları, orta reyonlar ve şarküteri dolapları ile hizmetinizdeyiz. Hurda çelik raf alım satımı yapıyoruz. Türkiye’nin her yerinden uygun fiyatlarla hurda raf alanlar arasındayız.

Hurda raf sistemleri hala kullanılabilir durumdadır. Kaliteli raf sistemleri için yüklü meblağlar ödemeyin. Hurda market rafları ve hurda market reyonları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İş yerinizin ölçüleri almanız yeterlidir. Hurda raf istanbul içerisinde tercih edilmektedir. Ancak hurda raf ankara firmaları içinde büyük önem taşır. Hurda raf konya ve hurda raf izmir piyasası oldukça hareketlidir. 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

İkinci el raf hurdası

İkinci el raf hurdası alan yerler içindeyiz. 2.el raf hurdası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için arayabilirsiniz. Elimizde her türlü ikinci el market rafları, yan ve orta reyonlar mevcuttur. İflas etmiş veya iş değişikliği sebebiyle kapatılan firmalara ait ikinci el raflar alınır. Bu tarz raflar yeni açılacak iş yerleri için umut olacaktır. Yeni iş kuracak firmalara lazım olabilecek her çeşit manken, dolap, reyon ihtiyacını karşılayabiliriz. Yükseklikleri ayarlanabilir ikinci el raf çeşitleri her zaman rağbet görmektedir.

raf hurdası fiyatları

2.El Raf Hurdası

Elinizde satılık ikinci el raf bulunuyorsa bizimle iletişim kurarak hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Alüminyum, çelik raf çeşitleri için nakit ödeme yapıyoruz. Özellikle çeşitli iş yerlerine uyum sağlayabilecek, kolay sökülüp takılabilecek demonte raf çeşitleri ile ilgileniyoruz. Taşıyıcı konstrüksiyon üzerine bağlanan paneller ile işyerini boydan boya donatacak pratik raf çeşitleri satmak isterseniz bizi arayın.

Hurda Raf Fiyatları

Hurda raf fiyatı belirlenirken elinizde bulunan rafların kalitesi, cinsi ve kullanım düzeyleri dikkate alınır. İkinci el raf alanlar için temizliği önemlidir. Eğrilmiş, boyası kalkmış, yamrı yumru duran raflar ile iyi durumda olan raflar aynı fiyata alınmamaktadır. Çeşitli mimari projelere uygun duvar üniteleri, tak kullan raflar daha yüksek fiyatlarla alınır. İkinci el raf satanlar bizimle iletişime geçin.

İkinci El Şarküteri Dolapları ve Soğutucular

Buzdolabı, et reyonları, peynir şarküteri dolapları alım satımı yapıyoruz. Elinizde bulunan motoru garantili şarküteri dolapları için yüksek fiyat ödüyoruz. Satılık ikinci el dondurma dolabı, kola, meşrubat dolabı için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

İkinci El Raf Sistemleri

Giyim mağazaları, şarküteriler, elbiseciler, marketler ve büfeler için ikinci raf sitemlerimiz mevcuttur. İkinci el plastik manken, ürün teşhir dolapları, ürün standları için telefon etmeniz yeterlidir.

 • ikinci el raf alan yerler
 • giyim mağazası raf sistemleri fiyatları ikinci el
 • ikinci el raf letgo
 • 2.el raf satanlar
 • ikinci el giyim mağazası raf sistemleri
 • hurda çelik raf
 • ikinci el raf tuzla
 • hurda depo rafı
 • ikinci el raf sistemleri ankara
 • çelik raf hurdası
 • ikinci el mağaza askılıkları

Hurda Raf Alan Hurdacılar

Hurda raf alan hurdacı firmamızda ihtiyaçlarınıza uygun çözümler bulabilirsiniz. Raf hurdası alım satımı şirketimizin ağırlıklı olarak hizmet sunduğu bir sektördür. Her çeşit hurda market rafı bulunur. Kullanılamaz ve atıl durumdaki hurda raflar ikinci el hurda raf olarak satılamaz. Fiyatlarımız sadece eli yüzü düzgün, iyi durumdaki hurda market rafları için geçerlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp