Hurdacılık Hizmetlerimiz

İstanbul Hurdacılık olarak sizlere kaliteli hizmet etmeyi misyon eden firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden bazıları aşağıda yer almaktadır. Dürüst, güvenilir ve ilkeli bir anlayışı benimseyen firmamızı tercih eden herkese teşekkür ederiz.

“İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim.”

Robert Bosch

Bina ve Fabrika Yıkımı

İstanbul hurdacılık olarak, bina yıkımı işlerinizi de büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz hurda karşılığı bina yıkımı yapıyoruz. Dilerseniz de belirlenen bir ücret karşılığında bina yıkım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

hurda karşılığı bina yıkımı

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Bu hizmet için lütfen önceden binanın durumu bulunduğu mevki ve yer gibi tüm detayları bize bildiriniz. Konusunda uzmanlaşmış deneyimli yıkım ekibimiz bölgede bir keşif düzenleyerek sizlere işinizin yapılabilirliği ve maliyeti hakkında bilgi verecektir.

Tonajlı Hurda Alımı

İstanbul hurdacıları içerisinde en yüksek fiyatla hurda alımı yapan firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda alımı yapılırken güncel hurda fiyatlarının üzerinde teklif yapılmaktadır.

Kablo hurdası alanlar içerisinde bulunan firmamız, her türlü metal ve plastik hurda alımı ve satımı konusunda da hizmet vermektedir.

Ayrıca hurda makine, çelik konstrüksiyon bina ve gemi hurdası alımı gibi bir çok alanda faaliyet göstermektedir

hurda alımı
0 (533) 680 2655 WhatsApp