Hurda Sac Alım Satımı

İstanbul hurdacı firması aramaya son verdik. İkinci el trapez sac alımı için aramanızı bekliyoruz. Sektörün lideriyle tanışma vaktiniz geldi. Hurda sac levha alan hurdacılar arasında öncülüğümüzü koruyoruz. Her ebat ve boyutta hurda sac varil alım satımı yapıyoruz. Hurda trapez sac ihtiyaçlarınız için buradayız. Elimizde her türlü hurda galvaniz sac var. Sac hurdası çeşitleri hakkında bilgi almak için arayın. Hurda sac kilo fiyatı cins ve kullanılabilirliğine göre değişir. İyi durumda olanlar daha yüksek fiyatlarla Alıcı bulur.

Hurda sacın kilosu ne kadar?

Trapez sac hurdası alıyoruz. Öyleyse hurda sac fiyatı öğrenmek istiyor iseniz bize ulaşın. Firmamız, tüm sac hurdası alım işlemlerinde fatura kesiyor. İşletmemizde hurda sac satışı muhasebe kaydı tutuyoruz. Bu nedenle hurda sac satışı yaparken, hurda sac kdv oranı ekliyoruz. Hurda sac kdv orani fiyatlarımıza dahildir. Hurda sac satanlar, hurda sac çeşitleri arasındaki farkı görmezden gelir. Ancak hurda sac kg fiyatı çeşide ve türe göre belirlenmelidir. Sac artığı hurda alanlar içerisindeyiz.

Depomuzda, çok miktarda ikinci el trapez sac var. Bağ gümelesi, şantiye çatısı kapatmak için kullanabilirsiniz. İyi durumda 2. el trapez sac almak isteyenler, gönül rahatlığıyla arayın. Çünkü çatı sacı sökümü yapıyoruz. Çatı sökümü yapan firmalar arasında olduğumuz için çatı sacı satışı yapıyoruz. Hurda sac alım satımı uzmanlık alanımızdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp