Hakkımızda

İstanbul Hurdacılık

İstanbul hurdacılık olarak 25 yıl başladığımız serüven geri dönüşüm sektörünün güçlenmesi ve gelişmesiyle devam etmektedir. Türkiye ekonomisinde önemli bir yer edinen sanayileşmede ihtiyaç duyulan ham maddelerin bir çoğunun yurt dışından ithal edildiği acı bir gerçektir. İstanbul’da gelişen teknolojiler ve artan geri dönüşüm faaliyetleri sebebiyle üretimde ihtiyaç duyulan ham maddelerin bir çoğu toplanan hurdalardan temin edilmeye başlanmıştır.

İstanbul’da geri dönüşüm ve hurdacılık faaliyetleri üretim sektörünün bel kemiği haline gelmiştir. İstanbul hurdacıları ekonomiye can vermeye devam etmektedir. Geri dönüşüm firmamız İstanbul Hurdacıcılık önceleri sadece bir kaç ilçede faaliyet gösterirken bugün tüm şehre hizmet verir hale gelmiştir.

Sizlerin göstermiş olduğu ilgi ve vermiş olduğu güven sayesinde her geçen gün daha da büyümeye devam etmekteyiz. İstanbul’da hurda alımı ve satımı konusunda rakip tanımaz bir hale gelmişsek, bunu siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu desteğe borçluyuz. İstanbul’da hurda alan firmalar içerisinde en yüksek fiyatla hurda alımı yapan firmamız sizlerin desteğine yine sizlere kazandırarak teşekkür etmeyi tercih etmiştir.

En kaliteli hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayan firmamız, adresten hurda alımı servisini başlatmıştır. Yerinden hurda alımı hizmetimizle bir adım öne çıkmayı başardığımız sektörde, müşterilerin duyduğu güvenle lider konuma gelmeyi başarmanın mutluluğunu birlikte yaşıyoruz.

İstanbul hurdacı olarak sizleri asla yarı yolda bırakmayacağımıza söz veriyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz her türlü hurda alımı ve satımı hizmetlerinde güncel hurda fiyatları üzerinde teklifler yapmaya devam edeceğiz. Hep birlikte daha kazançlı günlere ulaşmak dileğiyle…

İstanbul Hurdacılık
istanbulhurdacilik.com

0 (533) 680 2655 WhatsApp