İkinci El İnşaat Malzemeleri

Hurdacı sitesi olarak yalnızca pahalı ürünleri değil, piyasada alıcı bulabilecek her şeyi satın alabiliyoruz. İnşaat yıkım hurdası alımı yaptığımız gibi 2.el malzemeleri de alıyoruz. İkinci el inşaat malzemeleri alıyoruz. İnşaat sektörünün en fazla geliştiği İstanbul’un her yerinden 2.el inşaat malzemesi alıyoruz. İhtiyacınız dahilinde uygun fiyata satıyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alınır

İnşaat sektörü Türkiye’nin bel kemiğidir. İnşaat sektörünün geliştiği tüm bölgelerde uzun süre kullanıldıktan sonra atıl duruma düşen malzemelerin alımını yapıyoruz. İnşaat hurdası alımı yapan firmamız sektöre öncülük etmeye devam etmektedir. Bina yıkımı esnasında ortaya çıkan çelik kapı, pencere demirleri, metal merdiven korkulukları, pvc hurdası, ikinci el pimapen pencere, inşaat demiri hurdası vb. her türlü hurdaları satın alıyoruz. Çıkma kapı pencere hurdası alım satımı için iletişime geçebilirsiniz.

Şantiye Sahalarından Hurda Alımı

İnşaat alanlarında atıl bulunan işe yaramayan para edebilecek düzeydeki her türlü malzemeyi yerinden alıyoruz. Sıfır inşaat demiri, demir iskele, teleskobik direkler, çatı sacı, tuğla tavan ve ikinci el fayans alımımız mevcuttur. Şantiye alanlarınızda birikerek, işinizi yapmanızı zorlaştıran, inşaat demiri hurdası alımı yapan firmamız, moloz taşıma işleri yaptığından sizlere her türlü yardıma açıktır.

ikinci el inşaat malezemeleri

İnşaat Şantiyelerine Konteyner

İstanbul’un her yerindeki inşaat şantiyelerine konteyner bırakma imkanına sahibiz. İnşaat alanlarınızda biriken hurdaların sağda solda elinize ayağınıza dolaşmasını engelleyen hurda konteyner hizmetimiz büyük kolaylık sağlamaktadır. İnşaatta çalışan işçilere büyük kolaylık sağlayan hurda toplama deposu sayesinde hem daha düzenli bir çalışma alanına kavuşacak hem de atık malzemelerinizi nakit paraya çevirebileceksiniz.

Satılık 2. El İnşaat Malzemeleri Bulunur

İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası’ndaki şantiye ve inşaat alanlarından temin ettiğimiz 2.el inşaat malzemeleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her türlü malzemeyi temin ediyoruz. Az kullanılmış veya hiç kullanılmamış durumda olan iskeleler, merdivenler, el arabaları, su depoları, beton kalıpları gibi bir çok 2.el malzeme bulunur.

Kapanan nalbur firmaları aracılığıyla temin ettiğimiz orijinal kalitede ikinci el inşaat malzemeleri stoğumuzda mevcuttur. Depodan anında teslim edilmektedir. Piyasa değerinin çok altına satın alabileceğiniz ikinci el inşaat malzemeleri için bizi arayabilirsiniz. İnşaat şantiyeleri için yük asansörleri, çelik halatlar, harç mikserleri, elektrikli sıva araçları, çimento, kireç temini yapılır. İkinci inşaat malzemesi satın alımı yapıyoruz. Satılık ikinci el inşaat malzemesi için bizimle iletişim kurmanız gereklidir.

2 el inşaat malzemeleri alım satım

  • ikinci el inşaat malzemeleri sahibinden ankara
  • ikinci el inşaat malzemeleri samsun
  • 2.el inşaat demir direk fiyatları
  • ikinci el inşaat malzemeleri izmit
  • ikinci el inşaat malzemeleri bursa
  • sahibinden acilen satılık ikinci el inşaat kalıp kerestesi
  • ikinci el plywood ikitelli

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp