Hurdacı Alırım Dedimmi Alırım

Yozgat Yerköy hurdacı olarak çalışan ve hurda arabası ile sokakları dolaşan Telli’nin Emrah sosyal medyada paylaşılan “hurdacı alırım dedim mi alırım” videosuyla gündeme oturdu. Peki sempatik tavırları ve “hurdacı geldi” yerine “Alırım dedim mi alırım” diye bağırmasıyla ün kazanan Tellinin Emrah kimdir?

Hurdacı Emrah’ın hareketleri yüzümüzü gülümsetse de hayat hikayesi bizleri derinden etkiledi. “Hurdacı Alırım dedim mi alırım” sözleri ve sempatikliği ile kendini milyonlara sevdiren Tellinin hurdacı Emrah, çekilen tüm videolarında çok mutlu ve keyifli görünüyor. Peki gerçek hayatında bu kadar mutlu biri mi? Aslında Hurdacı Emrah’ın hayatı acılarla dolu hikayeler içeriyor.

Alırım dedim mi alırım Tellinin Emrah kimdir?

Son zamanlarda youtube başta olmak üzere sosyal medyada videoları paylaşılan hurdacı Emrah, aslen Yozgat Yerköy’de yaşayan bir meslektaşımızmış. 26 yaşında evli ve 2 çocuk babası olan hurdacı meselektaşımız yaşadığı hzünlü olaylardan sonra yılmamış. Herkese örnek olacak bir şekilde neşeli bir hayat yansıtsa da içerisinde yaşadığı fırtınaları tahmin edebiliyoruz.

Hurdaları çalınınca büyük bir bunalıma girmiş!

Yozgat’ta hurdacılık yapan Emrah vaktiyle çok varlıklı ve bilinen hurdacılar arasındaymış. Bir sabah hurda deposunda bulunan tüm hurdaların çalındığını görünce büyük bir çok yaşamış. Yaşadığı travma sonrası hızla kilo vermeye başlayan hurdacı Emrah çalınan hurdalar sebebiyle bütün varlığını da kaybettiğinden büyük bir depresyona girmiş. İnsannın hayatında bir şeyler ters gitmeye başlayınca kısır bir döngü oluşur ve her şey ters gitmeye başlar ya hani? İşte Telli’nin Emrah içinde durum böyle devam etmiş. Sebebini henüz bilmediğimiz bir sebepten dolayı 3 yıl cezaevinde hapis hayatı yaşamak zorunda kalan hurdacı Emrah ceza süresi dolduğunda hayata sıfırdan başlamak zorunda kalmış.

Hurdacılık hayatına yeniden başlamış.

Herşeye rağmen ailesi için ayakta kalmaya çalışmış. Edindiği bir üç tekerlikli hurda arabası ile yeniden hurdacılığa dönen Emrah, güleryüzlü tavırlarıyla insanların gönlünde taht kurmaya devam etmiş. Bir sosyal medya kullanıcısın “HURDACI ALIRIM DEDİMSE ALIRIM” bağrışlarının cep telefonuyla kaydedip sosyal medya üzerinden paylaşmasıyla tüm kullanıcılar arasında hurdacı Emrah videoları yayılmaya başlamış.

Önce Hurdacı Alırım Remixleri Yapıldı Sonra Şarkısı!

Öncelikle onlarca youtuber tarafından remix yapımlarında kullanılan hurdacı emrah alırım sözleri büyük ilgi görmeye başladı. En nihayetinde Ankaralı Engin Can olarak bilinen sanatçının hurdacı Emrah için yaptığı şarkı ile devam etti. Hurdacı alırım şarkısı yapan sanatçı çektiği özel klipte de Tellinin Emrah ile birlikte rol aldı. Hurdacı Alırım Emrah kardeşimizin belkide hayatında yeni bir dönüm noktası olabilecek bu davranış için sanatçıya teşekkür ederiz.

Hurdacı Alırım Ankaralı Engincan Şarkı Sözleri

Mahallede gezerim ben işimi severim
Evden Eve giderim ben işimi severim
Eski yeni demeden hepsini alır giderim
Sarı bakır demir farketmez hurdacım affetmez
Alırım dedim mi alırım eskiler alırım
Soba somya farketmez musluk kırıkları alırım
Helaldir kazancımız ekmekdir amacımız
Gece gündüz demeden çalışır kazanırız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp