Avcılar Hurdacı

İstanbul Avcılar Hurdacı firması olarak hizmet etmeye devam ediyoruz. İstanbul Hurdacılık, Avcılar Hurdacı olarak da hizmet etmeye başlamıştır. Avcılar hurdacı firması ihtiyaçlarınızda sizlere destek olan firmamız, hurda alımı konusunda yirmi yıldan fazla deneyime sahiptir.

Neredeyse tüm İstanbul’da hurdacı denince akla gelen ilk firmalardan olan şirketimiz, en yakın Avcılar Hurdacı hizmeti vermeye başladı.

Avcılar Hurda Alım Satımı

Avcılar da Hurdacı firması arayanların bizimle irtibata geçmesi durumunda kapıdan hurda alımı servisiyle hizmet vermekteyiz. Avcılar’da en yüksek fiyatla hurda alan firmalar arasındayız. Adresten hurda alım servisimizle avcılarda hizmetinizdeyiz.

Avcılarda hurda satışı yapmak için güvenilir hurdacılar aramaya son veriyoruz. Avcılar’ın her mahallesinde güvenilir avcılar hurdacı olarak hizmetinizdeyiz.

Avcılardaki Hurdacılar

Hurdacı avcılar olan firmamız, başta demir hurdası olmak üzere, sarı hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, hurda kağıt, hurda plastik ve her türlü elektronik hurdası içeren tüm hurdalarınızı vermiş olduğunuz adresten teslim almaktadır.

Avcılar’da hurda satmak isteyenlerin ilk tercihi olmanın vermiş olduğu yükümlülüğe karşılık olarak ücretsiz adresten hurda alımı yaptığımız noktalara Avcılar’ı da ekledik.

Artık İstanbul’un geri kalanında olduğu gibi Avcılar’da adresten hurda alımı konusunda da özen göstermekteyiz. Avcılar kapıdan hurda alımı için bizi hemen arayabilirsiniz.

 • Avcılar da Aldığımız Hurda Çeşitleri
 • Demir Hurdası
 • Bakır Hurdası
 • Alüminyum Hurdası
 • Sarı Hurdası
 • Kablo Hurdası
 • Çinko Hurdası
 • Kurşun Hurdası
 • Akü Hurdası
 • Motor Hurdası
 • Kağıt Hurdası
 • Plastik Hurdası
 • Demir Hurdası

Avcılarda hurda alan yerler arasında olan firmamız İstanbul Hurdacılık, Avcılar Hurdacı olarak Avcılar da demir hurdası alımlarında en yüksek fiyat garantisi sunmaya devam ediyor. Yüksek fiyatla hurda satışı yapmak istiyorsanız bizi aramanız menfaatiniz icabıdır. Her hangi bir kilo, tonaj farketmeksizin tüm hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz.

Avcılar Hurdacısı

İstanbul Avrupa Yakası Avcılar hurda deposu olarak hizmet veren iş yerimizde bakır hurdası dahil her türlü hurda malzemenin satışını yapabilirsiniz. Hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırırken, aile bütçenizi güçlendirmek için ek gelir elde edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için hurda bakır sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avcılar Hurda Fiyatları

Avcılar hurdacı olarak hizmet vermeye başladığımız günden bu yana sizlerin verdiği destek ile büyümeye devam ediyoruz. Avcılar’da alüminyum hurdası alırken güncel alüminyum hurda fiyatları uygulanmaktadır. Sizlerin güveni ve desteği ile yirmi yıldır sürekli gelişen ve büyüyen firmamız, en yüksek fiyatla hurda alanlar önder bir firmadır.

Avcılar’da hurda alımı yapan firmamız, avcılar hurdacı olarak sadece hurda alımı yapmakla yetinmiyor. Ayrıca hurda hammadde satışı yaparak, endüstriel alanda hizmet veren fabrikaların giderlerini düşürmelerine de destek olmaktadır. İhtiyacınız dahilinde, her türlü hurda hammadde temin edilir.

Avcılar’da hurda satışı yapmak veya hurda ham madde alabilmek için tek yapmanız gereken bizi hemen aramak.

Hemen bizi arayın! Hurdalarınızı değerinde satın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp