Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü hurdacı telefon numarası olarak bizi arayabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası’nın tamamında olduğu gibi Beylikdüzü’nde hurda satışını kolaylaştırıyoruz.  Alüminyum, bakır, kablo, demir, sarı pirinç metali gibi değerli atıkların geri kazanımına yardımıcı oluyoruz. Beylikdüzü hurdacılar sitesi içerisinde yer alan hurda depomuz ile beylikdüzünde hurda alımı yapmaktayız. Beylikdüzü’ndeki hurdacılar arasında sizlerin güven ve desteğiyle yirmi yıldır hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü hurdacı firmamız haftanın yedi günü hizmetinizdedir.

Beylikdüzü hurda satışı yapmak isteyenlere en güncel hurda fiyatları ile hizmet etmeye devam ediyoruz. İstanbul, Avrupa Yakası ilçeleri arasında bulunan Beylikdüzü’nde hurda piyasası her geçen gün gelişmektedir.

Bölgede inşaat sektörünün hızla büyümesiyle Beylikdüzü hurdacılık alanında önemli noktalardan biri haline girmiştir. Özellikle inşaat demiri hurdası ve fabrika sökümü alanlarında Beylikdüzü’nde hurdacılık gelişmeye başlamıştır.

Beylikdüzü Hurdacıları

Taşınan veya kapanan fabrikalarda hurdaya ayrılmış makine ve teçhizatlar değerli krom hurdası olarak tarafımızca alınmaktadır. Beylikdüzü ve çevresinde sürekli çoğalan binalar sebebiyle elektrik ve telefon dağıtım hatları yetersiz gelmeye başlamıştır.

İlgili kurumlarca yenilenen dağıtım hatlarında ki eski kablo hurdaları zaman zaman hurda ihaleleri, zaman zaman ise doğrudan hurda alımı yöntemleriyle satın alınmaktadır.

All kinds of metal chips in a pile of waste production

Beylikdüzü hurdacıları içerisinde her türlü hurda malzeme için en yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bu sebeple beylikdüzünde hurda satışı yapacak herkesin ilk tercihi olmaktayız. Beylikdüzü’nde yüksek fiyatla hurda alımı yapmaya devam edeceğiz.

Beylikdüzünde Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleler

 • Adnan Kahveci Mahallesi
 • Barış Mahallesi
 • Büyükşehir Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Dereağzı Mahallesi
 • Gürpınar Mahallesi
 • Kavaklı Mahallesi
 • Marmara Mahallesi
 • Sahil Mahallesi
 • Yakuplu Mahallesi
 • Beylikdüzü Kavaklı Hurdacı

Beylikdüzü hurdacı servisimiz içerisinde yer alan kavaklı mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul, beylikdüzü kavaklı hurdacı arayanların hizmetinde olmaya devam etmekteyiz. Kavaklı mahallesinde hurda alan yerler şeklinde arama yapmak sizlere sadece zaman kaybettirir. Kavaklı mahallesinde hurda satmak için bizi hemen arayın.

Beylikdüzü Gürpınar Hurdacı

İstanbul, beylikdüzü gürpınar hurdacı telefonu için tek yapmanız gereken bizi aramak. Beylikdüzü hurdacı firmamız, gürpınar mahallesinde adresten hurda alımı yaparak, bölgede bir ilki gerçekleştirmektedir. Beylikdüzü gürpınar mahallesi hurdacı arayışınıza son vermek için telefonun diğer ucunda aramanızı bekliyoruz.

Beylikdüzü Yakuplu Hurdacı

Beylikdüzü yakuplu hurdacı arayanlara müjde vermek istiyoruz. İstanbul, Beylikdüzü merkez hurdacı olarak 20 yıldır hizmet veren, İstanbul Hurdacılık yanı başınızda. İstanbul, Avrupa Yakası, Beylikdüzü Gürpınar mahallesinde hurda alan yerlerden biri de bize ait hurdacı deposudur. Gürpınar hurdacı olarak hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Üstelik tüm hurda alımlarında en yüksek fiyatı biz teklif ediyoruz.

Beylikdüzün’de Hurdalarınız Alınır

Beylikdüzün’de hurda demir, krom hurdası, hurda bakır, kablo hurdası, plastik hurda dahil her nevi hurda malzeme firmamız tarafından bakit ücretle alınmaktadır.

Beylikdüzü hurda kağıt dahil her türlü malzemenin sıklıkla bulunabileceği noktalar arasındadır. Beylikdüzü hurda alımı konusunda tecrübeli olduğumuz bir bölgedir. Beylikdüzü hurdacı olmak sandığınız kadar kolay olmasa da yılların bilgi birikimiyle hizmetinizdeyiz.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm sektörlerinde uzun yıllardır faaliyet göstermenin avantajıyla piyasayı yakından takip ediyoruz. Satmayı düşündüğünüz hurda malzemeler için piyasada ki en iyi fiyatı teklif ediyoruz. Hurdalarınız için verilen teklifi onaylarsanız, bildirdiğiniz konuma uzman bir ekip yönlendiriyoruz.

Ekibimiz hurdalarınızı teslim alırken, ekip yöneticimiz hurdanızın piyasa değerini hesaplayarak bedelini kapınızda peşin olarak ödüyor. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra hurdalarınızı yükleyen ekibimiz hurda depomuza doğru yol alıyor.

Eğer sizde beylikdüzünde hurda satışı yapmak isteyenlerden iseniz yapmanız gerekenler çok kolay. Öncelikle hurdalarınızı ayrıntılı bir şekilde gösterecek ve farklı açılardan çekilmiş bir kaç fotoğraf edinmelisiniz. Daha sonra hurda resimlerini telefonunuzda ki bir uygulama ayrıcalığıyla bize göndermelisiniz.

Hurda alım yetkilimiz anında hurdanızı inceleyerek size bir fiyat teklifi verecektir. Siz teklifi onayladıktan sonra tüm işi hurdacılık sektöründe deneyimli ve uzman kadromuz halletmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp