Ahırkapı Mahallesi Hurdacı

Ahırkapı mahallesi hurdacıları içinde hurda malzeme almaktayız. Hurdanızı nakite çevirmek için zaman kaybetmeden telefon numaralarımıza ulaşarak en geç 1 dakikada size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. İstanbul Hurdacılık kaliteli hizmetleriyle hurdacılık faaliyetlerine kurumsallık kazandırmaktayız. Alacağımız hurdaların tutarını yükleme esnasında nakit olarak ödemekteyiz.

Ahırkapı da hurdacılık yapan firmalar içinde hizmetlerimizle lideriz. İstanbul Fatih Ahırkapı mahallesi hurdacı firması olmanın keyfini müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda eşya alım satımlarında deneyimle kurumsallık ile hareket ediyoruz.

Bize satacağınız hurdayı yerinizden almak amacıyla ekip oluşturduk. Ahırkapı Mahallesinin çevresinde 2.el ofis mobilyaları ve hurda alımlarında malzemelerin değerini diğer firmalardan daha iyi fiyat ile ödüyoruz. uygulanan güncel hurda fiyatları ile hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara daima hizmet vermeye devam ediyor. Ahırkapı mahallesinde hurdacı firmasıyız.

Yüksek tonajda hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Ahırkapı mahallesi merkez hurdacısı olarak hurdacılık yapmaktayız. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Ahırkapı hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Ahırkapı Mahallesinde Hurda Alan Yerler

Ahırkapı’da hurda malzeme alım satımı işlerini yapıyoruz. Hurda malzeme satmak isteyenlerin memnun olmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu sebeple her türde hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve demir hurda, hurda bakır, kurşun hurdası, hurda kablo, çinko hurda, alüminyum alımında değerinden daha fazla fiyat teklifi veriyoruz. Ahırkapı Mahallesi’nde hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmet ve deneyimli kadromuz ile hurda piyasasının öncüsüyüz.

Ahırkapı’da zamak hurdası, çinko, kalay, çelik hurdası, makine artığı alıyoruz. Şimdi de sizin gibi hurdasını değerlendirmek isteyenlere Ahırkapı mahallesinde hurda alan fabrikalarla aramızdaki farkı anlatıyoruz. Ahırkapı da yerinizden antimon hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

Ahırkapı Mahallesinin Hurdacısı

Ahırkapı hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Ahırkapı’ın en büyük geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık sürekli hurda alımı yapıyor! Bizi tercih edenler her çeşit hurda satışı yapmak amacı ile telefonumuzu aramalısınız.

Profesyonel hizmetlerle kazanç elde etmek istiyoruz. Ahırkapı mahallesi hurdacı olarak Fatih Ahırkapı’ın tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdanın transferi için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Hurdacılıkta Yirmi yedi senelik tecrübe ile piyasaya yenilikler getirmeyi hedefliyoruz. En yakın Ahırkapı hurdacı firma olarak buradayız. Fatih’in tüm sokaklarında yaptığımız gibi Ahırkapı etrafında da tüm hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Tecrübeli Fatih hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

Ahırkapı Mahallesi’nde Hurdacı Firma Numarası

Ahırkapı hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır. Şimdi arayıp, en iyi hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Anlattığımız üzere geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Sizde dilerseniz elinizde bulunan hurdanın satışını yaparak bize yardımcı olabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyatı istemek sebebi ile operatörlerimizi tuşlayabilirsiniz.

Yirmi yedi senedir on binlerce kilo hurda camı geri dönüşüm ile ülkemizin ekonomisine kazandırmayı başardık. Bu sayede kullanılandan az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Ahırkapı mahallesi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir.

Ahırkapı Mahallesi Çevresinden Hurda Demir Alımı

Tonajlı inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası, inşaat demir çubuğu, döküm demir hurdası, hurda demir pik alıyoruz. Ahırkapı’da demir hurdası alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz.
Ahırkapı hurda demir fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Demir, dünya genelinde bol miktarda bulunabilen metaller içindedir. Bu sayfadaki Ahırkapı mahallesi demir fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Güncel demir hurdası kilo fiyatları edinmek sebebiyle Ahırkapı hurdacı firmamıza ulaşın. Anlık hurda demir fiyatları gönderisine bakmak istemelisiniz. Göndereceğiniz konumdan çıkma demir kapı, demir yangın merdiveni, asansör malzemeleri, tufal, hurda pencere korkuluğu, alıyoruz. Ahırkapı’da extra demir hurdası, toplama demir hurdası, hurda DKP demir, hurda demir talaşı, hurda teneke Ahırkapı hurdacı firmasıyız.

Hurda Sarı Pirinç Alan Ahırkapı Mahallesi Hurdacı Firmaları

Ahırkapı mahallesi şehir merkezinde hurda bronz fosfor Cusn8, sarı oto radyatör hurdası, kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk vana, hurda su saati, sarı pirinç talaşı, hurda MS-58 külçe sarı alan yerler içindeyiz. Ahırkapı hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda sarı talaşı MS-58, MS-64 sarı araiş, araiş sarı, pirinç sarı araiş hurdası MS-70, sarı çubuk ucu hurdası almaktayız.

Ahırkapı hurdacı olarak hurda sarı alanlar içindeyiz. Buradaki Ahırkapı mahallesi sarı pirinç hurdası kilo fiyatını saat başı yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı konulu makalemize göz atın. Ahırkapı hurda sarı fiyatları için firmamızla irtibata geçin.

Kablo Hurdası Alım Satımı Yapan Ahırkapı Mahallesi Hurdacı Telefonu

Fatih in en iyi hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda ticareti temenni ediyoruz. Hurda ptt kabloları, hurda telefon kabloları, ptt kablo içi hurdası, hurda ptt kablosu içi yağlı satmayı isteyenler bizimle iletişime geçin. Şehrimizde hurda yer altı enerji kabloları, yeraltı kablosu, hurda fare yemez kablolar, çelik içli kablolar alım satımı için değerinin üzerinde fiyatları gönderiyoruz.

Kablo alan hurdacı başlığıyla yazılmış konuyu okuyabilirsiniz. Ahırkapı’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Fatih’te ve Ahırkapı mahallesinde kablo hurdası alanlar içinde yüksek kilo fiyatını vermekteyiz. Hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası, hurda enye kablo, tek damar kablo, karışık kablolar ticareti yapan hurdacıyız.

Tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alımında uzmanız.

Ahırkapı Mahallesinde Hurda Alüminyum Alanlar

Hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum üretim artığı, hurda alüminyum radyatör, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alım satımı gerçekleştiriyoruz. Hurda satanların sayesinde daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Ahırkapı’da alüminyum hurdası alanlar içinde fark yaratıyoruz. Yirmi yedi yıldır hizmet veren firmamız İstanbul Hurdacılık’a gösterdiğiniz destek için müşterilerimize şükran duyuyoruz.

Alüminyum sert kartel, hurda alüminyum kalın profil, piston, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum araiş hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal element. Rengi gümüş olan, sünek metal çeşididir. Her nevi toptan alüminyum hurdası alımı yapıyoruz.
Ahırkapı mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Sayfamızdaki İstanbul Fatih Ahırkapı mahallesi alüminyum hurdası kg fiyatını her gün ulaştırıyoruz. Sitemizdeki hurda alüminyum fiyatları konuya göz gezdirebilirsiniz. Alüminyum tel hurdası, eski alüminyum tencere, alüminyum petek hurdası, alüminyum tabak hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum sac hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum curufu, parça alüminyum kompozit hurdası, hurda klima alüminyum radyatör alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz.

Bakır Hurdası Alımı Yapan Ahırkapı Mahallesi Hurdacı Firma

Fatih’te tonajlı hurda bakır alımı konumuzda daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. Ahırkapı mahallesi hurda bakır fiyat listesi hergün güncellenmektedir. Yanık bakır, hurda antigron bakır kırma granür, hurda soyma bakır, hurda 1/2 bakır boru, kırkambar, hurda bakır profil, bakır (kızıl) talaş alanlar içindeyiz. Ahırkapı mahallesinde kurumsal hurdacısı olarak bakır hurda alıyoruz. Bakır tel hurdası, TTR kırma granür, bakır tencere hurda, bakır lama hurdası, eski bakır kazan alıyoruz.

Eşya, bakır levha hurdası, hurda hammadde, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası alımı yapmaktayız. Fatih Ahırkapı’da bakır hurdası almak amacıyla yeni bir işyeri oluşturmayı başardık. Telefon numaralarımızı arayın. İstanbul Fatih Ahırkapı mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Fatih te bakır alan hurdacı numarasını hızlıca arayın hızlı servislerimizin tadını yaşamaya başlayın!

Hurda Krom Alım Satımı

Fatih Ahırkapı mahallesinde paslanmaz krom 201 hurdası, paslanmaz krom 430 hurda talaşı, krom 201 kalite hurda talaşı, hurda krom makine parçası, 202 krom hurdası talaşı, krom 430 hurda, 202 kalite paslanmaz krom hurda alımı yapıyoruz. Konumdan 316 kalite krom paslanmaz hurdası, 316 krom hurda talaşı, 304 krom hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 310 talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurda, hurda paslanmaz krom 304 kalite alıyoruz.

Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Ahırkapı’da hurda krom alan firmayız. İstanbul Fatih ilçesinde hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Krom paslanmaz hurdası alan yerler içerisindeki Ahırkapı mahallesi hurdacı firmasıyız. Krom hurdası alanlar linkine tıklayabilirsiniz.

2. el Sac Hurda Alan Fatih Ahırkapı Mahallesi Hurdacı

Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından toplanır. Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha şekline getirilen biçimidir. Merdaneyle çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş ölçülerde şeritler halinde kesilir. Veranda tavanı kapatmak amacıyla kullanımı uygun olan sac hurdası buluyoruz. Ahırkapı hurda sac alım satımı maksadı ile zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Çatı, demir kapı, sandviç panel, varil üretimi sırasında levha sac kullanılmaktadır. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapılarında kullanılmaktadır. Demir kapı, çatı, sandviç panel, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün bu eşyaların atılına hurda sac denilmektedir.

Hurda Çinko Alanlar

Çinko metali, yer yüzünde en çok yer alan metal elementlerdendir. Antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Ancak üretimi ve kullanılması tam olarak öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır.

Mavimsi açık gri renklidir. Çinko elementi siyanür, amin, amonyak, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Fatih Ahırkapı mahallesi hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Plastik Hurda Alımı Yapan Fatih Ahırkapı Mahallesi Hurdacı Numarası

En yüksek fiyatla temiz pet şişe, pimapen imalat artığı, hurda kırkambar plastik, beyaz şeffaf naylon, hurda mavi, kırmızı kapak Ahırkapı hurdacı firması olarak hizmetlerimizi veriyoruz. Ahırkapı mahallesinde ABS plastik hurdası, polipropilen, hurda polistiren kristal, jelatin hurdası alım satımında piyasaya hakimiz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz.
Ahırkapı hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için bize ulaşın.

Hurda plastik, hidrojen (H), Azot (N), oksijen, karbon (C) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Ahırkapı Mahallesi Hurdacı Sitesi

Fatih Ahırkapı mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya traktör hurdası alıp preslemiyoruz. bu sebeple hurda oto parçası için çağrı kabul etmemekteyiz. Eminizki Ahırkapı sanayi sitesinde 2.el araba yedek parçası alan hurdacı firmaları mevcuttur. Rica ederiz ikinci el araç parçası işlerinizde o firmaları arayınız.

İmalat artığı, hurda motor, hurda karbür, hurda şablon nikel, hurda titanyum alımı yapıyoruz. Ahırkapı mahallesi sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası almaktayız.

Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde elde edilir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılır hale getirilir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerdendir. İstanbul Hurdacılık olarak Fatih Ahırkapı mahallesinde hurda kurşun boru, hurda levha kurşun, Cami minare kurşunu, yağmur oluğu alımı için dilediğiniz yere uzman personel yönlendiriyoruz. Ayrıca Ahırkapıda çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satacak yerler arayışındaysanız telefonumuzu gece gündüz arayın. Hayatı kolaylaştırmak amacıyla mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, alaşım üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, akü üretiminde, radyasyon yalıtımlarında, kablo yalıtımlarında kurşun kullanıldığı bilinmektedir. Doğada doğal olarak bulunabilen madenler içerisindedir.

Ahırkapı Mahallesinde Hurda Jeneratör Alımı

Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda jeneratör kullanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif istemelisiniz. Her tür makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ama ikinci el jeneratör bozukda olsa atıl sayılmaz. İstanbul Ahırkapı da jeneratör hurdası alan hurdacılar içerisinde lider konumda bulunuyoruz. Ahırkapı mahallesi hurda jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayabilirsiniz.

Ahırkapı Mahallesi Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrik bina ve çelik konstrüksiyon binalar sökülürken binanın imar projelerine dikkat edilmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılabilecekler ayrılarak değerlendirilebilir. Kolaylık açısından en ideali çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri birbirinden farklı yapılmaktadır. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Sökümden sonraki çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Bütün mekanların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları uzun ömürlüdür. İstanbul Fatih Ahırkapı mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika sökümlerinde tecrübeli çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika yıkımı yapmak iş sağlığı nedeniyle riskli işlerdendir. Uzman personellerce yapılmalıdır. Ahırkapı mahallesi fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz.
İnşaatların inşa projeleri kendisine özgü olmaktadır. Bu sebeple yıkımları farklı tamamlanmalıdır. Evvela sökülecek taşınmazın detaylı şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletlerin seçilmesi gerekmektedir.

Hurda Raf Alımı

Ahırkapı mahallesi hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak için firmamızı aramanız yeterlidir. 2.el çelik raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Konu hakkında daha geniş bilgi edinmek için hurda raf alan hurdacı hakkındaki konumuza göz atmanız yeterli olacaktır. Çoğunlukla kapatılan aktarlar tarafından satılan çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçilen yeniden farksız duran 2.el raf satışı yapıyoruz. Hurda çelik raf alıyoruz.

Hurda Elektronik Alımı

Masa üstü Bilgisayar Hurdası taşınabilir hard disk, VDSL modem, sunucu, lazer yazıcı, DDR Rulo, monitör, eski ana kart, ses kartı, fotokopi makinesi, CPU işlemci, ekrankartı, güç kaynağı, tarayıcı, ram, elektronik kart almaktayız. Fırın, çamaşır makineleri, klima, mutfak terazisi, filtre kahve ve çay makinesi, ütü, vantilatör, mini buzdolabı, bulaşık makineleri, fön makineleri, ütü masası, ocak, kombi fiyatı talep etmek amacıyla hemen arayın.

Kontaktör, termik röleler, röle, tuşlu telefon kartları, trafolar, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, elektrik pano malzemeleri alıyoruz. Her türlü elektrikli eşya alırken eşsiz fiyat teklifi sunmaktayız.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Kullanılabilir durumda otel tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolaplar, mermer tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız. Sanayi tipi ikinci el restoran mutfağı ekipmanları alıyoruz. Kullanılmış krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma makinesi satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Popcorn makinesi, su sebili, kıyma makineleri dişlisi, tabldot, espresso makineleri, ayran makineleri, bakır çay dobajı bulundurmaktayız. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, endüstriyel 4 gözlü ocak, krom paslanmaz meze reyonları, davlumbaz, krom evye, dilendirici küveti, endüstriyel aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini görebilmeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Anlık Güncel Ahırkapı Mahallesi Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın. Burdaki Ahırkapı mahallesi hurda fiyatları hergün güncel olarak değiştirilmektedir. Tüm alımlarımızı anlık güncellenen Ahırkapı hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki güncel hurda çinko fiyatları yazıya bir göz atın.

Ahırkapı Mahallesi’nde Akü Hurda Alım Satımı

Elektrik enerjisinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Akü; otobüsler ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektronik aletlerde enerji deposu olarak kullanılıyor. Sulu akü hurda, kuru akü hurdası, küçük akü hurdaları alıyoruz.

Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde akümülatörden faydalanıyoruz. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte alıcılara elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj düzenlemek amacıyla akü kullanılarak araç korunmuş olur.
Ahırkapı mahallesi hurda akü fiyatları sormak için arayın.

Fatih Ahırkapı Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Dolayısıyla kapatılan depolardan aldığımız küçücük hatalı fayanlar, su geçirmez laminantlar, çatı tavanları, kiremitler 2. el biçiminde pazarlanmasını gerçekleştiriyoruz. Yıkılmış ardiye binalarından sökülmüş sıfır ayarında 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler alıyoruz. İnşatlarda yük asansörü, alçı makinesi, boya tabancası, harç pompası ikinci el demir iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır.

Ahırkapı Mahallesinde Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

Hurda kitap hakkındaki yazımızı okumalısınız. Fatih Ahırkapı mahallesinde karton, kağıt hurdası alan hurda ve geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Konumdan okul kitapları, defterler, hurda kağıt peçete, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız extra duyarlılık ile hurda satıcılarına daha fazla oranda kâr etme imkanı takdim ediyoruz.
Ahırkapı hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz. Piyasadan fazla fiyatlarla beyaz kağıt, karton hurdası, renkli kağıt, koli alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz. İstanbul Ahırkapı mahallesinde hurda bristol kağıt, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp