Taya Hatun Mahallesi Hurdacı

Fatih Taya Hatun mahallesi hurdacı firmalar arasında hurda malzeme alıyoruz. Taya Hatun mahallesi çevresinde hizmet veren İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile Taya Hatun genelinde hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerine kurumsal bakış açısı kazandırıyoruz.

Tonajlı miktarda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası ticaretlerinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Taya Hatun hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Taya Hatun hurdacısı firmamız İstanbul Hurdacılık sizler gibi kaliteden anlayan müşterilerine geceleri de hizmet vermeye devam etmektedir. Taya Hatun mahallesi merkezinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar almaktayız.

Taya Hatun mahallesinde hurda dönüşümü yapan fabrikaya sahibiz. Toptan hurda malzeme alımı yapacak firma mı arıyorsunuz? Taya Hatun mahallesi merkez hurdacı firma olarak profesyonel hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. Taya Hatun da hurdacılık yapan iş yerleri içinde hizmetlerimizle öncülüğü başarmaktayız. Hurdanızı nakite çevirmek için çok geçmeden firmamızı rehberinize kaydedip beş dk içerisinde fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Nakite çevirmek istediğiniz hurda malzemelerinizi kapınızdan bizzat gelerek almaktayız. Fatih Taya Hatun Mahalles’inde hurdacı şirketlerinden biri olmanın onurunu paylaşıyoruz.

Hurda eşya alım satımlarında ilgiyle kaliteli veriyoruz. Taya Hatun mahallesinde uygulanan hurda fiyatlandırması ile alım yapmaktayız. Alacağımız hurdaların tutarını yanınızda hesaplamaktayız.

Taya Hatun Mahallesi Hurda Alanlar

Yüksek tonajlı kurşun hurda, toplama demir, çinko, alüminyum, bakır hurda, hurda kablo ve hurda sarı alımlarında piyasasının üstünde fiyat teklifi sunuyoruz. Taya Hatun Mahallesi’nde hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile piyasanın öncüsüyüz. Taya Hatun mahallesinde adresinizden hurda alüminyum kutu ve 2.el malzeme alım satımı yapıyoruz. Taya Hatun mahallesi çevresinde hurda alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Müşterilerin memnun kalmasına öncelik vererek sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu sebep ile her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Bugün size Taya Hatun mahallesinde hurda alan geri dönüşüm firmaları ile firmamızın arasındaki hizmet farklarını anlatmaya çalışmaktayız. Taya Hatun mahallesinde hurda çinko, makine artığı, hurda zamak antimon, çelik hurda, kalay hurdası alımında en iyi fiyat garantisi veriyoruz.

Taya Hatun Mahallesi Hurdacı Firmalar

Taya Hatun’da mahallesi hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Taya Hatun’un kurumsal hurdacısı İstanbul Hurdacılık profesyonel ayağınıza getiriyor! En doğru hizmeti sunarak daha kârlı bir ticaret yapmak istemekteyiz.

Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her türlü hurda malzeme satışı yapmak amacı ile çağrı merkezimize ait numaraları tuşlamalısınız. Taya Hatun’da hurdacı firması olarak Fatih Taya Hatun mahallesinin bütün ilçelerinde hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda için en yakınınızdaki hurda nakil aracımızı yönlendiriyoruz. Yirmi yedi senelik sektörel tecrübeyle hizmet vermekteyiz. En yakın Taya Hatun hurdacı firmamızı arayın. Fatihin tamamında olduğu gibi Taya Hatun çevresinde de hurda alım servislerimizi devam ettirmekteyiz. Her türlü Fatih hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Taya Hatun Mahallesi Hurdacı Firma Telefon Numarası

Yirmi yedi yıldır on binlerce ton hurda çinkoyu geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Firmamızın çalışmalarıyla doğamıza daha az zarar verilmiş oldu. Taya Hatun mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Bu yüzden hurda atık satmak amacı ile operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Taya Hatun mahallesi adresten hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Hemen arayarak, en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın. Bilindiği gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya yarar sağlamaktır. Eğer siz de isterseniz elinizdeki malzemeleri satarak firmamızın çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Taya Hatun Mahallesinde Bakır Hurda Alımı

Taya Hatun un her caddesinde hurda bakır ticaretinde deneyimliyiz. Bakır kızıl talaş, hurda bakır profil, bakır yanık hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır, kırkambar, 3/8 bakır boru hurdası alım hizmetleri sunmaktayız.

Taya Hatun mahallesinde bakır hurdası almak için profesyonellerden oluşan bir bir kadro oluşturduk. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. En Yakın Taya Hatun mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda bakır tel, kazan, TTR kırma, bakır tencere hurda, bakır lama alımı yapılır. Bakır hurda alanlar bölümünde daha detaylı bilgi mevcuttur. Taya Hatun mahallesi hurda bakır kg fiyatı isteyebilirsiniz.

Bakırlı petek hurdası, bakır hammadde hurdası, kap kacak hurdası, eşya, hurda levha alım satımı yapmaktayız. Bakır hurdası alan Taya Hatun mahallesi hurdacı telefon numarasını ivedi bir biçimde arayarak hızlı hizmetimizin tadına varın!

Kablo Hurdası Alım Satımı Yapan İstanbul Fatih Taya Hatun Mahallesi Hurdacı Firması

Hurda tek damar kablolar, iç tesisat kabloları, karışık kablo hurdası, antigron kablo hurdası, enye kablo hurdaları ticareti yapan hurdacıyız. Kablo hurdası alanlar konulu yazımızı inceleyebilirsiniz. İstanbul Fatih Taya Hatun mahallesinde hurda kablo alan yerler arasında hizmet veriyoruz.

%50 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo, elektrik kablo hurdası alımı yapıyoruz. Yakın çevrede hurda yeraltı enerji kablosu, çelik zırh kablo, fare yemez kablo, çelik içli kablo hurdaları alımı esnasında ederinin üstünde fiyatları sunuyoruz. Taya Hatun da toptan kablo hurdası alışverişinde piyasadan pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Ptt kablo içi yağlı (deşe), hurda ptt kablosu içi, hurda ptt kabloları, telefon kablo hurdaları satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir.

Taya Hatun’un tümünde kablo hurda almaktayız. Fatih in en iyi hurdacısı ile mutlu bir hurda ticareti temenni ediyoruz.

Hurda Krom Alım Satımı Yapan Taya Hatun Mahallesi Hurdacı Telefonu

Taya Hatun Mahallesi’nde hurda krom için peşin ödeme yapıyoruz. İstanbul Fatih ilçesinde hurda krom fiyatları için arayın. Fatih Taya Hatun da krom makine parçası hurdası, hurda krom paslanmaz 201 kalite, 430 kalite paslanmaz krom hurda, paslanmaz krom 202 kalite hurda, paslanmaz krom 430 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 202 talaşı, 201 kalite krom hurda talaşı almaktayız.

Krom hurda kilo fiyatı paylaşımını inceleyiniz. Size en yakın konumdan hurda krom paslanmaz 316 kalite, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, hurda paslanmaz krom 310, krom paslanmaz 310 hurda talaşı, krom 304 kalite hurdası, paslanmaz krom 304 hurdası talaşı alımı yapıyoruz.

Paslanmaz krom alan Taya Hatun hurdacı işletmesiyiz. Krom ile nikel işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilmektedir. Gerektiği kadar yapısıyla zırhlı araba dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır.

Taya Hatun Mahallesinde Alüminyum Hurda Alan Firma

Siz değerli müşterilerin destekleriyle daha hızlı büyüyoruz. Kimyasal elementler içinde olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Rengi gümüş olan, sünebilen metal türüdür. İstanbul da konumdan hurda alüminyum curuf, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, hurda klima alüminyum radyatör, hurda alüminyum kompozit alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Hurda alüminyum kalın profil, alüminyum piston, alüminyum araiş hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası alıyoruz. Taya Hatun mahallesinde alüminyum hurdası alanlar arasındayız.

Alüminyum tel, alüminyum tas tabak, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum sac için nakit ödeme veriyoruz. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her tür tonajlı alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Fatih Taya Hatun mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Alüminyum imalat atığı, levha, alüminyum kutu, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum talaş hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki Taya Hatun mahallesi alüminyum fiyat listesi güncellendi.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan Taya Hatun Mahallesi Hurdacı Numarası

Taya Hatun hurdacı firma olarak hurda sarı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Taya Hatun hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-58 sarı çubuk talaşı, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, hurda sarı araiş, sarı araiş MS-70, pirinç sarı araiş MS-64 almaktayız. Taya Hatun mahallesi merkezde hurda sarı oto radyatörü, hurda fosfor (Cusn8), hurda sarı kırkambar, sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, hurda sarı imalat artığı, hurda sarı külçe alan yerler arasındayız.

Bu sayfadaki Taya Hatun mahallesi hurda sarı pirinç kilo fiyatı güncelliğini koruyor. Hurda pirinç sarı alan hurdacı başlıklı paylaşımımıza bir göz atın.
Taya Hatun hurda sarı fiyatları sormak için arayın.

Taya Hatun Mahallesinde Hurda Demir Alan Hurdacılar

Yollayacağınız konumdan tufal hurda, demir ev kapısı, asansör malzemeleri, pencere korkuluğu, demir trabzan hurdası, Taya Hatun hurdacılık firmaları içindeyiz. Toptan hurda döküm demir, inşaat demiri, parça inşaat demiri çubuğu, inşaat yıkım hurdası, pik demir hurda alırız. Anlık hurda demir ton fiyatı öğrenmek için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Güncel hurda demir fiyat listesi gönderisine mutlaka göz atabilirsiniz.

Demir hurdası, yer kabuğunda çokça bulunabilen madenler içerisinde bulunmaktadır. Sitemizdeki Taya Hatun mahallesi toplama demir hurdası fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Hurda demir alanlar içindeyiz.
Taya Hatun hurda demir fiyatları sormak için arayın. Taya Hatun’da hurda toplama demir, demir talaş hurdası, DKP demir, ekstra demir hurdası, teneke için güncel fiyat sunuyoruz.

Kağıt Hurdası Alımı

Sitemizdeki geri dönüşüm kitap hurdası ile alakalı içeriği muhakkak okumalısınız. Fatih Taya Hatun mahallesinde kağıt, karton hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı kitap, defter hurdaları, peçete, A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle müşterilerimize çok daha fazla kazanma şansı iletiyoruz.
Taya Hatun hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz. derinden çok fiyatlarla karton hurda, hurda karışık renkli kağıt, koliler, beyaz kağıt alım satımı yapan yerler içindeyiz. Taya Hatun hurdacısı olarak gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda alıyoruz.

Hurda Elektronik Alanlar

Kontaktörler, elektrik trafoları, elektrik panoları, tuşlu telefon işlemcileri, termik röle, şarj cihazı, GSM baz kartları, röleler almaktayız. Masa üstü Bilgisayar Hurdası power, işlemci, VDSL modem, DDR rulo, sunucu, ram, ekran kartı, anakarat, crt monitör, taşınabilir hard disk, ses kartı, renkli yazıcı, fotokopi makinesi, scanner, elektronik kart satmak için arayabilirsiniz.

Fırın, fön makinesi, terazi, mini buzdolabı, 2 programlı bulaşık makineleri, türk kahvesi ve çay makineleri, ütü, klima, elektronik çamaşır makinesi, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası alıyoruz. Her nevi elektronik eşya alımlarında eşsiz fiyat vermekteyiz.

Minare Kurşun Hurdası Alımı

İstanbul Hurdacılık olarak Fatih Taya Hatun mahallesinde Minare ve çatı kurşunu, kurşun yağmur oluğu, levha kurşun, kurşun boru hurda alıyoruz. Ayrıca Taya Hatun’da hurda çinko alımlarına özel fiyat teklifi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayın. Kurşun eski tarihlerden bugüne değin kullanılan metallerdendir. Doğada doğal olarak rastlanmaktadır.
Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalar ile çıkarılmaktadır. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle kullanılabilir biçime getirilir. Kurşun madeni mühimmat üretiminde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, aküler üretilirken, radyasyon yalıtımlarında, kablo yalıtımı üretimlerinde, alaşım üretiminde sıkça kullanılmaktadır.

Akü Hurdası Alımı Yapan Fatih Taya Hatun Mahallesi Hurdacı Firmaları

Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde kullanılmaya devam edilmektedir. Sulu akü hurda, kuru akü hurda, hurda küçük akü almaktayız. Aküler, sadece ateşlemeye kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bunlarla birlikte alıcılara elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek çok yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj gidermek amacı ile akünün görevlerindendir. Taya Hatun mahallesi hurda akü fiyatları sormak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Aküler; motosikletler gibi taşıtlarla çeşitli elektrikli alet edavatlarda enerji deposu olarak kullanılıyor. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji olarak depolayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak veren bataryalara akü denir.

Taya Hatun Mahallesi Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımlarını en yeni Taya Hatun hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Sitemizdeki Taya Hatun mahallesi hurda fiyatları haftada bir güncelleniyor. Güncel Taya Hatun hurda fiyatları hakkında bilgi almak için en yakın ekibimizi arayabilirsiniz. Anlık hurda fiyatları 2024 içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz.

Çelik Raf Hurdası Alanlar

Hurda market rafı işleri işimizin bir parçasıdır. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için 2.el raf alımı hakkındaki yazımızı inceleyiniz. Taya Hatun hurda raf fiyatları sormak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Genelde hizmet vermeyi bırakmış fabrikalar tarafından satışa çıkarılan mağaza rafları, teşhir reyonları, hurda çelik raflar, hurda demir raflar, market rafları içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el market rafı satışı yapıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Yapılar için en önemli konulardan biri şüphesiz çatılardır. Çelik çatı uzatmaya yarar. Çelik çatı sökümü işlerini tamamlıyoruz. Söküm sonrası artan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Taya Hatun mahallesinde çelik konstrüksiyon sökülmesinde tecrübeli saha ekibimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon yapılar ile prefabrike binalar söküm işlerinde yapının inşa projesine özen gösterilmelidir. Bu sayede 2.el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacak olanlar değerinde alınabilir. Sağlamlık bakımından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı projelerinin yıkım sökümü diğerinden değişik yapılmaktadır.

Fatih Taya Hatun Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Nikel hurda, karbür hurda, hurda motor, titanyum, hurda imalat artığı alım satımı yapıyoruz. Taya Hatun mahallesi sanayi sitesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

Fatih Taya Hatun mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği dilediğiniz yere getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya motosiklet hurdası almıyoruz. bu sebeple hurda oto yedek parça için aramayınız. Eminiz ki Taya Hatun sanayisinde ikinci el araba yedek parçası ihtiyaçlarınızı bulabilecek firmalar bulabilirsiniz. Lütfen bu işlerde onlar ile iletişime geçin.

2.El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Fatih’in Taya Hatun mahallesinde yıkılan yurt benzeri binalardan satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencereler satıyoruz. Bazı projelerde yük asansörleri, harç makinesi, alçı sıva makinesi, boya tabancası az kullanılmış iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Bununla birlikte malesef işi bırakan satıcılardan satın aldığımız defolu dayanıklı laminant parke, fayans ve kalebodurlar, tavanlar, kiremit 2.el biçiminde pazarlıyoruz.

Fatih Taya Hatun Mahallesi Fabrika Bozumu

Öncelikle yıkılacak taşınmazın detaylıca incelenerek gerekli ekipmanların hazırlanması gerekiyor. Taya Hatun mahallesinde fabrika söküm ve bozum işlerinde lideriz.

Yapıların inşa ediliş projeleri kendine özgüdür. Bu sebeple yıkım şekilleri de farklı yapılmalıdır. Bina yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve ekosistemin korunması açısından risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Taya Hatun Mahallesi Yakınlarından Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Bildiğiniz gibi her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin eski jeneratörler çalışmıyor olsa dahi kıymetli sayılmaktadır. Taya Hatun mahallesi çevresinde jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.
Taya Hatun mahallesi hurda jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı görmek için firmamıza ulaşın. 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif bize ulaşın. Elektrik verilemeyen bölgelerde elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır.

Hurda Çinko Alım Satımı

Mavimsi açık gri renkli çinko geçiş metallerinden biridir. Çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur.

Çinko metali, yeryüzünde en fazla bulunabilen elementlerdendir. Fatih’te hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü için nakit ödeme veriyoruz. Antik çağlardan bu yana biliniyor. Ancak üretimi ve kullanılması tam manası ile anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır.

Sac Hurda Alan İstanbul Fatih Taya Hatun Mahallesi Hurdacı Telefonları

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Sac; metalin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş şeklidir. Merdaneyle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş boyutlarda kesilmektedir. Ardiye tavanı kapatmak için kullanılabilir vaziyette 2.el sac satıyoruz. Taya Hatun sac hurda alımı yaptığımız şehirlerdendir. Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Çeşitli tekerlekli otomobillerin gövdesinde, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Kapı, sandviç panel, çatı, varil üretim alanlarında levha sac kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyalardan hurda sac levha çıkarılmaktadır.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alıyoruz

İyi durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı üç kapaklı dolap, pizza dolapları alıyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak kurutma makinesi, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Ayran köpürtme makinesi, doğalgazlı çay otomatı, espresso makineleri, bardak mısır makinesi, kıyma çekme makinesi dişlisi, tabldot, su sebili bulundurmaktayız. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, aspiratör, krom evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici, restorant tipi ocaklar ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanlarını görmek için sizleri işyerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi lokanta mutfağı aletleri alıyoruz.

Taya Hatun Mahallesi’nden Plastik Hurdası Alım Satımı

Yolladığınız adresten pet şişe, pimapen hurdası, kırkambar plastik hurdası, beyaz naylon hurdası, kırmızı ve mavi kapak hurdası alımı yapıyoruz. Plastik hurdası; azot, Hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Taya Hatun Mahallesi’nde hurda polistiren, ABS plastik hurda, jelatin hurdası, polipropilen moblen alıyoruz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz. Taya Hatun hurda plastik fiyatları için arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp