Bahçekapı Mahallesi Hurdacı

Bahçekapı mahallesi hurdacı firma olarak hurda almaya devam ediyoruz. Bahçekapı hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık sizler gibi kaliteli hizmetten ödün vermeyen müşterilerine yedi gün hizmet vermeye devam ediyor.

Bahçekapı merkezinin etrafında hurdacı firmasıyız. Yüklü miktarda nakit hurda alacak firma mı arıyorsunuz? İşinin ehli Bahçekapı mahallesi hurdacı olarak hurdacılık faaliyetleri yürütüyoruz.

Tüm hurdaları yerinizden almak amacı ile ekip oluşturduk. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Bahçekapı hurdacı olarak Bahçekapı mahallesinin tüm ilçelerinde hizmet ediyoruz. Hurdalarınızı değerlendirmek için zamanınızın kıymetini bilerek İstanbul Hurdacılık telefonlarımız ile iletişime geçip 1 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bahçekapı mahallesi hurdacısı olarak hizmet detaylarımızı sizler için bir yazıda açıklamaktayız. İstanbul Fatih hurda piyasasındaki hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

Bahçekapı hurda alım satım ve geri dönüşüm tesisleri içinde benzersiz hizmetlerimizle öncüyüz. İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile Bahçekapı genelinde hurdacılık ve geri dönüşüm işlerini profesyonellikle birleştirmekteyiz.

Hurda malzeme alım satımında titizlikle profesyonel hizmet vermekteyiz. Fatih Bahçekapı mahallesi ve çevresinden ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alımı için hurdaların ederini nakit ödüyoruz. Alacağımız hurdanızın hesapladığımız bedelini yerinde nakit bir biçimde ödüyoruz.

Bahçekapı Mahallesi Hurda Alan Yerler

Bahçekapı mahallesinde torna makinesi artığı, hurda antimon zamak, çelik, çinko hurdası, kalay hurda alım satımı yapmaktayız. Tonajlı kablo hurdası ve hurda bakır, alüminyum hurda, hurda sarı, hurda çinko, demir, kurşun satanlara özel değerinin üstünde fiyat teklifleri veriyoruz. Bahçekapı’da hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü konumdayız. Bahçekapı mahallesinde konumdan sarı pirinç hurdası alım hizmetini ücretsiz vermekteyiz.

Şimdi size Fatih Bahçekapı mahallesinde hurda alan fabrikalar ile İstanbul Hurdacılık arasındaki farkımızı anlatmaya çalışacağız. Bahçekapı mahallesinde her türden hurda alım satımı işleri yaptığımız hakkında geniş bilgi paylaşmıştık. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz.

Bahçekapı Mahallesi Hurdacı Firma

Profesyonel Bahçekapı hurdacı firması mı arıyordunuz? Bahçekapı geri dönüşüm ve hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık’la tanışın! Sizlerde her tür hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Sürümden kazanç elde etmek istiyoruz. Bahçekapı mahallesinde hurdacı şirketi olarak Bahçekapı mahallesinin tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için yakın çevredeki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Yirmi yedi yıllık tecrübeyle Bahçekapı piyasasına öncülük ediyoruz. En yakın Bahçekapı hurdacı firması olarak buradayız. Fatih’in tamamında yaptığımız gibi Bahçekapı çevresinde de hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her türlü Fatih hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet sunuyoruz.

Bahçekapı Mahallesi’nde Hurdacı Firma Numarası

Bu sebeple hurda satışı yapmak sebebiyle bizleri aramanız gereklidir. Bahçekapı mahallesi yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir.

Görüldüğü üzere hurdacılık geleceğe yatırım yapmaktır. Sizde dilerseniz elinizdeki hurda malzemeyi satarak çevreyi korumaya ve ülkemizin ekonomisine yardım edebilirsiniz. Şimdi arayın, güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın.

Bahçekapı mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir. Yirmi yedi seneden bugüne kadar tonlarca hurda sarıyı geri dönüşüm ile milli ekonomiye kazandırdık. Hizmetlerimiz ile çevreye daha fazla zarar verilmedi.

Demir Hurdası Alımı Yapan Bahçekapı Mahallesi Hurdacı

Yüksek tonajlı inşaat hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, pik demir hurdası, inşaat demir hurdası, hurda döküm demir alımı yapılır. Konumdan asansör hurdası, hurda pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni hurdası, çıkma demir kapı, tufal hurdası, ticaretiyle uğraşan firmayız. Demir, yer kabuğunda çokça alım satımı yapılan metaller içinde bulunmaktadır. Bu sayfadaki Bahçekapı mahallesi 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız.

Güncel demir hurdası kilo fiyatları öğrenmek amacı ile fazla zaman kaybetmeden arayın. Demir hurda alım satımı bölümümüzü dolaşmak iyi gelir. Hurda demir alanlar arasındayız.
Bahçekapı hurda demir fiyatları bulunan listemiz için bize ulaşın. Bahçekapı’da hurda extra demir, hurda teneke, talaş demir hurda, hurda toplama demir, DKP demir alan firmayız.

Hurda Krom Alanlar

Krom hurdası alanlar gönderisini ziyaret etmek iyi gelecektir. Bahçekapı çevresinde hurda krom alımı yapıyoruz. İstanbul Fatih ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayınız. Yerinden 310 kalite paslanmaz krom hurda, 304 krom hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 hurdası, krom 304 kalite hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı alıyoruz.

Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur.

Fatih Bahçekapı mahallesinde hurda krom tank, 201 paslanmaz krom hurdası, krom 430 hurda, 202 krom paslanmaz hurda, paslanmaz krom 430 kalite hurda talaşı, krom 202 kalite hurdası talaşı, krom 201 hurda talaşı almayı devam ettiriyoruz. Hurda paslanmaz krom alan Bahçekapı mahallesi hurdacı depsouyuz.

Bahçekapı Mahallesi Sarı Hurda Alanlar

Sitemizdeki Fatih Bahçekapı mahallesinde sarı pirinç ton fiyatı güncellenmiştir. Sarı alan hurdacı içeriğiyle yazılmış yazıyı ziyaret edin. Bahçekapı hurda sarı fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Bahçekapı hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı talaş hurdası, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası, sarı pirinç araiş hurdası, pirinç sarı araiş MS-70, sarı araiş hurda MS-64 ticaretiyle iştigal ediyoruz. Fatih’te ve Bahçekapı mahallesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Bahçekapı mahallesi merkezinde hurda sarı imalat artığı, hurda bronz Cusn8, hurda sarı külçe, hurda sarı musluk, hurda sarı araba radyatörü, sarı kırkambar, sarı su saati hurdası alanlar içindeyiz.

İstanbul Fatih Bahçekapı Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır petek, hurda bakır hammadde, levha, bakır eşya, eski bakır tepsi almaktayız. Hurda bakır kırkambar, ince profil hurda, bakır (kızıl) talaş hurda, soyma bakır hurdası, 1/2 bakır boru hurda, bakır yanık hurda, antigron hurda alanlar içerisindeyiz.

Hurda bakır tencere, lama bakır, hurda TTR kırma granür bakır, hurda bakır kazan, bakır tel alıyoruz. Tonajlı hurda bakır alımı sayfamızda daha geniş anlatıma erişebilirsiniz. Buradaki hurda bakır fiyatları Bahçekapı çevresinde geçerlidir. Bahçekapı’da bakır alan hurdacı numarasını bir tıklamayla arayarak kaliteli hizmetin keyfini yaşayın!

Bahçekapı’da hurda bakır alan tesisimiz var. Hemen bizi arayın.
Bahçekapı mahallesi hurda bakır fiyatları için arayınız. Bahçekapı mahallesi merkezinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Fatih Bahçekapı Mahallesi Kablo Hurda Alımı

İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Şehir genelinde çelik zırhlı kablo, hurda yer altı enerji kablosu, çelik içli kablo, hurda fare yemez alım satımı yaparken değerinin üzerinde fiyatı gönderiyoruz. Sayfamızdaki kablo hurda alanlar konuya bir göz gezdirebilirsiniz.

Fatih in en iyi hurdacısı ile çok daha kârlı bir hurda alımı diliyoruz. Elektrik kabloları, %50 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bahçekapı da yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde ederinden oldukça yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo hurdaları, ptt kablo içi (deşe), telefon kablo hurdası satacak olanlar hemen bizi arayabilir.

Enya kablo hurdası, iç tesisat kabloları, karışık kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, antigron kablo hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Bahçekapı mahallesinde kablo hurda alan hurdacılar içinde en yüksek fiyatları vermekteyiz.

Alüminyum Hurda Alım Satımı Yapan İstanbul Fatih Bahçekapı Hurdacısı

Her türlü toptan hurda alüminyum nakit alınır. Fatih Bahçekapı mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz. Alüminyum levha hurdası, alüminyum kutu hurda, alüminyum üretim artığı, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum radyatör alımı yapmaktayız. Sitemizdeki Bahçekapı mahallesi alüminyum kilo fiyatını üyelerimizle günlük olarak paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar hakkındaki konuyu inceleyin

Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünebilen bir metal cinsidir. İş yerimize verdiğiniz önem ve destek sebebiyle müşterilerimize minnettarız.

Alüminyum tencere tava hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek, çıkma jant, alüminyum sac levha, alüminyum tel hurda için peşin ödeme veriyoruz. Kartel, piston, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum kalın profil, hurda araiş Bahçekapı hurda ve geri dönüşüm firması olarak iyi hizmet vermekteyiz.

Bahçekapı mahallesinde hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Fatih Bahçekapı mahallesinde yerinden hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum alikobant içi siyah alabilmek için telefon etmenizi diliyoruz. Siz değerli müşterilerin yardımıyla her geçen gün gelişiyoruz.

Bahçekapı Mahallesi Çelik Çatı Sökümü

Kapalı mekânların en önemli yeri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları binaların kullanım ömrünü kolaylaştırır. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Sökümden kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılır. Bahçekapı’da çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde deneyimli personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Prefabrik bina ve çelik konstrüksiyon fabrikalar söküm işlerinde binanın inşa projesine dikkat edilmelidir. Böylelikle 2.el çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler olarak satılabilecekler ayrılarak değerlendirilebilir. Sağlamlık açısından en uzun ömürlü çelik satı olanlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri diğerinden farklı yapılmalıdır.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makinesi, tabak ısıtma makinesi, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz. Baklava tepsileri, su sebili, kıyma çekme makineleri dişlisi, popcorn arabaları, ayran köpürtme makineleri, çay ocağı malzemeleri, kahve makineleri, tabldot ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi set üstü meykap, dinlendirici, küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, hücreli aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak alet edavatını incelemek amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Sanayi tipi mutfak aletleri alıyoruz. Temiz durumda tezgahlar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alıyoruz.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Sıfır ve 2.el elektrikli ev eşyası alımlarında değerini teslim alırken ödüyoruz. Saç kurutma makinesi, fırın, ocak, merdaneli çamaşır makineleri, vantilatör, çay makineleri, klima, ütü masası, kombi, 5 programlı bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü almaktayız. Adaptör, elektrik trafosu parçaları, elektrik panosu, GSM baz kartları, röleler, IOS telefon işlemcileri, kontaktör, termik röle alımında en iyi fiyatları biz vermekteyiz. Bilgisayar Hurdası renkli yazıcı, modem, CPU işlemci, ram, belge tarayıcı, anakarat, sabit disk, DDR rulo artıkları, sunucu, ekrankartı, elektronik kart, monitör, power, ses kartı, fotokopi makineleri alıyoruz.

Hurda Kağıt Alım Satımı Yapan Bahçekapı Mahallesi Hurdacı Firması:

Hurda karton alanlar hakkındaki yazımızı okumalısınız. Bahçekapı mahallesinde hurda kağıt alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz. En avantajlı fiyatlarla defter hurdası, hurda kitap, A4 kağıt hurdası, peçete alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen sayesinde sizlere daha yüksek kazanma olanağı yöneltiyoruz. Bahçekapı hurda kağıt fiyatları için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bahçekapı hurdacısı olarak hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda eski gazete ticaretiyle uğraşan firmayız. derinden çok fiyata beyaz kağıt hurdaları, kartonlar, koli hurdası, karışık renkli kağıt hurdaları alıyoruz.

Bahçekapı Mahallesi Hurdacı Sitesi

Fatih Bahçekapı mahallesi hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet sunuyoruz. Asla hurda araç veya traktör hurdası alımı yapmıyoruz. Bu sebep ile hurda araba yedek parçası almak amacı ile aramamalısınız. Eminizki Bahçekapı oto sanayi sitesi içinde 2.el otomobil yedek parçası işleriyle uğraşan firmalar vardır. Rica ediyoruz bu tarz istekleriniz için o firmalarla irtibata geçin.

Bahçekapı oto sanayi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 step motor hurdası satımı yapmaktayız. İmalat artığı, motor hurda, karbür hurda, hurda nikel, titanyum hurda alım satımı yapıyoruz.

Tonajlı Hurda Çinko Alıp Satan Fatih Bahçekapı Mahallesi Hurdacıları

Çinko metali, yerkabuğunda en çok miktarda yer alan elementler arasındadır. Çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Bahçekapı da hurda çinko levha, çinko çatı sökümü Bahçekapı hurdacısıyız.

Çinko, eski çağlardan beri biliniyor. Fakat kullanımı ve üretimi tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Mavimsi açık gri renktedir.

Plastik Hurda Alıp Satan Bahçekapı Mahallesi Hurdacı

En güncel fiyatla şeffaf beyaz naylon, hurda kırkambar plastik, temiz pet şişe hurdası, hurda mavi ve kırmızı kapak, pimapen artığı alan hurdacı firmasıyız.

Bahçekapı mahallesi bölgesinde polistiren kristal hurdası, polipropilen, ABS plastik hurdası, jelatin ticaretinde en yüksek fiyat bilgisini vermekteyiz. İrtibata geçmenizi bekliyoruz.
Bahçekapı hurda pimapen fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın. Plastik; karbon, (H) hidrojen, Oksijen (O), Azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

İstanbul Fatih Bahçekapı Mahallesi’nden Sac Hurdası Alımı

Kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimi sırasında sac levhası kullanılmaktadır. Farklı uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı üretilirken kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız malzemelerin atıl durumda olanına hurda sac levha denilmektedir. Sac; metalin ince veya kalın levha haline getirilmiş biçimidir. Silindir ile çeşitli inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Kullanım alanına göre belirlenen boyutlarda kesilir.

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Kümes çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Bahçekapı da sac hurda alanlar arasındayız.

Hurda Raf Alımı

Genellikle ekipmanını yenileyen dükkanlardan satın aldığımız orta reyonlar, hurda market rafı, çelik raf hurdası, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el market rafları satışı yapıyoruz. İkinci el raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Fiyatları takip etmek için 2.el raf sayfamıza bakabilirsiniz.

Çelik raf hurdası alım satımı liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Bahçekapı hurda metal raf fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

İstanbul Fatih Bahçekapı Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Yıkılan yurt vb binalardan sökülen yeni gibi ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pimapenler alan yerler içerisindeyiz. Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörleri, alçı mikseri, harç pompası ikinci el portatif, hurda plywood bulunur. Ayrıca iflas eden depolardan satın almış olduğumuz küçücük ekonomik fayans, tavan, kiremitler, dayanıklı laminant parkeler satıyoruz.

Bahçekapı Mahallesinde Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Her yapının projeleri kendine özgü olabilir. Bu nedenle yıkım biçimi de projeye göre yapılmalıdır. Başlamadan önce sökülmesi istenen imalathanenin detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan aletler ve araçların hazırlanması doğru bir çalışma olur.

Bahçekapı daki fabrika yıkım ve sökümü konusunda profesyoneliz. Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı sebebiyle risklidir. Uzman personeller tarafından yapılmalıdır.

Bahçekapı Mahallesi’nde Hurda Jeneratör Alanlar

Her türlü malzemenin ömrünü tamamlayarak daha çok kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Ancak ikinci el jeneratör çalışmıyor olsa dahi alınır. İkinci el jeneratör alımlarında en yüksek fiyat teklifini uyguluyoruz.
Bahçekapı mahallesi hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi bize ulaşın. Seyyar elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

İstanbul Fatih Bahçekapı Mahallesi Kurşun Hurdası Alan Yerler

Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar kullanılan metaldir. Günümüzde mühimmat üretiminde, akü imalathanelerinde, kabloların yalıtımlarında, alaşım üretiminde, pigmentlerde, benzin katkısı olarak, radyasyon yalıtımlarında kurşundan faydalanılmaktadır. Doğada doğal olarak bulunmaktadır. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme gibi aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Bahçekapı mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun oluk, Minare ve çatı kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun boru hurda almak maksadıyla yerinize geliyoruz. Ayrıca Bahçekapı’da hurda çinko alımlarına özel fiyat teklifi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayın.

Bahçekapı Mahallesi Yakınlarından Hurda Akü Alımı

Sulu akü hurda, küçük akü hurdaları, hurda kuru akü alım satım hizmetleri sunuyoruz. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcıya akım iletmek çok yüksek devirde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını gidermek için akülerin işidir.
Bahçekapı mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Aküler; arabalar benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan taşıma araçlarıyla çeşitli elektronik araç gereçlerde enerji depolamak amaçlı kullanılmaktadır. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda kullanılmaktadır. Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarar.

Bahçekapı Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Anlık Bahçekapı hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek için hemen arayın. Anlık hurda çinko fiyatları başlıklı makaleyi ziyaret edin. Burdaki Bahçekapı mahallesi hurda fiyatları en az haftada bir defa değiştirilmektedir. İstanbul Hurdacılık olarak tüm alımlarımızı yenilenmiş hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp