Güngören Hurdacı Telefonu

Güngören hurdacı firmamız, geri dönüşüm sektöründe haftanın 7 günü ve günün 24 saati hizmet veriyor. Bağcılar hurdacı olarak hizmet veren firmamız Güngören’de de hizmet vermeye başladı. Güngören’de ki tüm bölgelerde hurda metal satın alıyoruz.

Tüm hurda alımlarımızı nakit olarak yapıyoruz. İletişim alanındaki numaralardan bizi arayarak hurda satışı yapabilirsiniz. Hurda demir bölgede en çok topladığımız atıklardan biridir. Bildiğiniz gibi demir hurdası piyasadaki en yaygın hurda türüdür.

Hurdacı istanbul, avrupa yakası ve anadolu yakası dahil tüm İstanbul’da evden hurda alımı hizmetiyle öne çıkıyor. İstanbul hurdacı olarak size hizmet vermekten mutluluk duyan hurdacı firmamız tüm hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Bugüne kadar toplam 25 yıldır hurdacılık sektöründe kesintisiz hizmet veren firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde sizlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor.

Evden hurda alımı hizmetiyle yılların vermiş olduğu tecrübeyi müşteri memnuniyetiyle birleştirmeyi amaçlıyoruz. Eskiden olduğu gibi hurda satışı yapmak isteyenlerin “en yakın hurdacı nerede, İstanbul’da hurda alanlar” gibi aramalar yapmasının önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

Adresten hurda alım hizmetimiz İstanbul’da yaşayan herkesin hurda alım ve satım işlerini kolaylaştırmaktadır. Satmak istediğiniz hurda malzemelerin tür veya miktarıyla ilgilenmeksizin siz nerede iseniz hizmeti oraya getirerek kapınıza kadar geliyoruz.

Hurda alımı esas olarak sanayi bölgesinde yapılmaktadır. Sanayi bölgelerindeki fabrikalardan tonaj olarak çok hurda çıkmaktadır. Ayrıca fabrikalardan bakır hurda alımı yapmak için güncel fiyatlar sunuyoruz. Güngören bölgesinde her türlü eski alüminyumu toplayabiliriz. Alüminyum satışı için hurda kilo miktarı önemli değil.

Kablo hurdası geri dönüşümü için makinelerden geçmelidir ve plastik kısmı ile bakır kısmı ayrılmalıdır. Hurda fiyatlarını anlık bilmek istiyorsanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapıdan hurda alımı yapan hurdacı

Kapıdan hurda alımı yapan hurdacı aramanıza gerek kalmadığını bildirmek isteriz. İstanbul hurdacıları içerisinde bir ilki başarmanın heyecanıyla her geçen gün daha da iyi bir hizmet almanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Alüminyum hurda fiyatı doğrultusunda her türlü alüminyum hurda malzemenizi adresinizden alıyoruz. Ayrıca demir hurdası, hurda sarı, hurda kağıt, plastik hurda gibi her türlü hurdanızı bulunduğunuz yere gelerek bizzat biz teslim alıyoruz.

Hurdacılık mesleğini güncel koşullarda yeni servis ve hizmetlerle sunmaya devam ediyoruz. Bir istanbul hurdacı olarak teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri hizmetimize yansıtıyoruz. Soyulmuş veya soyulacak her türlü hurda kablo alımı yapmaktayız. Kablo hurdası alırken, hurda kablo fiyatları sayfamızdaki ücret tarifesini dikkate almaktayız. Elbette alüminyum kablo hurdası ile hurda bakır fiyatları birbirinden farklıdır. Ayrıca günümüz koşullarında hurda fiyatları her gün değil her saat başı değişkenlik göstermektedir.

Güngören’de Hurda Alan Yerler:

 • Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi
 • Hurdacı Akıncılar Mahallesi Hurdacı
 • Gençosman Mahallesi Hurdacı
 • Güneştepe Mahallesi Hurdacı
 • Güven Mahallesi Hurdacı
 • Haznedar Mahallesi Hurdacı
 • Mareşal Çakmak Mahallesi Hurdacı
 • Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Hurdacı
 • Merkez Mahallesi Hurdacı
 • Sanayi Mahallesi Hurdacı
 • Tozkoparan Mahallesi Hurdacı

İstanbul’da hurda satışı

Bu sebeple İstanbul’da hurda satışı yapmak istediğiniz anda size özel bir fiyat teklifi hazırlıyoruz. Sizlere sunduğumuz hurda fiyatı sizin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa tek yapmanız gereken onay vermek oluyor. Siz onayladıktan sonra her hangi bir uygulama üzerinden tarafımıza göndereceğiniz konum bilgisiyle ekiplerimiz en kısa sürede bildirdiğiniz yere geliyor.

Güngören hurdacı firması olan İstanbul Hurdacılık yaklaşık otuz dakika içerisinde konumunuza deneyimli bir ekip gönderiyor. Hurda alım ve satımı konusunda tecrübeli olan ekibimiz size ulaşarak satmak istediğiniz her nevi hurda malzemeyi adresinizden alıyor. Hurdalarınızın değerini anında nakit ödeyerek mutlu müşteriler kazanmamızı sağlıyor.

İstanbul’un her yerinden hurda alan hurdacı firmamız, haftanın 7 günü aralıksız hizmet etmektedir. Günün her saatinde hurdalarınızı evinizden teslim alarak karşılığını elden nakit ödüyoruz. Adreste peşin ödeme ile hurda alımı yapan firmamızın size sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz bizi hemen arayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp