Hurda, Atık ve Moloz Nakliyesi

Hurdacı firmalar için, Kentsel dönüşüm faaliyetlerinin hızlandığı bölgelerde İstanbul birinci sıradadır. Özellikle deprem riski taşıyan iller ilgili kanunlar ile kentsel dönüşüme sokulmuştur. Depreme dayanıklı olmayan binaların yıkılarak yerlerine yenisinin yapılmasını kapsayan kurallar yürürlüğe girmiştir. İstanbul’da bir çok semte eski dayanıksız binalar yıkılmaya başlanmıştır. Depreme hazırlık için yapılması planan kentsel dönüşüm sonucu ortaya tonlarca moloz çıkmaktadır. Yıkılan binalar yerlerine moloz yığınları ve atık maddeler bırakmaktadır.

İstanbul’da Moloz ve Atık Nakliyesi Yapılır

İstanbul genelinde yıkılmakta olan tüm binaların ortaya çıkardığı molozlar belirli şartnameler ile taşınmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak moloz ve atık nakliyesi için gerekli tüm belgelere sahibiz. Sadece moloz nakliyesi yapmak için oluşturduğumuz ekibimiz ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Moloz nakliyesi için gerekli araçlara sahip olan firmamız bina yıkımı yapan işletmelerin imdadına yetişmektedir. Atık ve moloz nakliyesi hizmetlerinde sertifikalı ekibimizle hizmet veriyoruz.

moloz nakliyesi

Moloz Nakliyesi Bilgi Gerektirir

Moloz ve atık nakliyesi yapan firmalar yüklerini boş gördükleri arazilere boşaltarak adeta çevre katliamı yapmaktadır. Oysa yakalandıklarında ödeyecekleri cezanın farkında dahi değildirler. İstanbul’da moloz nakliyesi yapan firma olarak çalışmaya başladığımızda gerekli tüm belgeleri almak için gördüğümüz eğitimler sonucu sertifikalar almaya hak kazandık. Moloz taşıması yapan profeyonel ekibimiz tüm bu eğitim ve kursları başarı ile bitirmiş personellerden oluşmaktadır. Moloz ve atık boşaltma için belediyelerin tahsis ettiği alanları kullanıyoruz. Bilinçsiz ve eğitimsiz firmalar boş buldukları arsalara gelişigüzel atık madde bırakarak çevreye zarar vermektedir.

Bina Yıkımı Sonrası Moloz Nakliyesi

Firmamız hurda karşılığı bina yıkımı yapan hurdacılar arasındadır. Çevreye zarar vermeden yapılan tüm çalışmalarımızdan sonra anlaşmaya bağlı olarak moloz nakliyesi yapıyoruz. İstanbul’da bina yıkım çalışmalarımızdan edindiğimiz tecrübeler sayesinde moloz ve atık nakliyesini profesyonel bir şekilde yapmaya devam ediyoruz. Tadilat sonrası ortaya çıkan moloz yığınından kurtulmanız için nitelikli personelimiz ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca İnşaat sahalarında oluşan birikmiş molozları toplu bir şekilde özel tahsis edilen alanlara taşıyoruz. Moloz ve atık taşıması yapan hurdacı firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

hurda nakliyesi

Hurda Nakliyesi Yapan Firmalar

Hurda nakliyesi yapan firmamız hurda taşımak için gerekli tüm alet ve araçlara sahiptir. İstanbul’da hurda taşıması yapan nakliyeci firma arıyorsanız, daha fazla aramanıza gerek kalmadı. Hurda deponuzu boşaltmak veya taşınmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Hurda taşıyan nakliyeci firma ihtiyaçlarınız için yakınlarda olacağız. Birlikten kuvvet doğar mantığıyla hurdacı firmaların yardımına koşuyoruz. Hurdalarınızı taşımak için bizi şimdi arayabilir, size özel uygun nakliye fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp