Hurdacı istanbul 7/24 hizmet

Hurdacı istanbul denilince akla gelen ilk hurdaci firması olmak sandığınız kadar kolay değil. İstanbul’un her yerinden adresten hurda alımı yapabilmek için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. En yüksek fiyatla hurda alımı yapan hurdacı firmamızı tercih eden binlerce müşteriyi aynı anda mutlu etmeye çalışıyoruz. İstanbul hurdacı firmamız yoğun bir tempo ile çalışmak zorunda kalıyor. Ancak halimizden memnunuz.

İstanbul’da hurdacılık yapmak kolay mı?

Her gün onlarca kez bu soruyu cevaplamak zorunda kalıyoruz. Bizim gibi prestijli hurdacılar arasında yer alan firmalar için pek kolay sayılmaz. Sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak için sektöre yenilikler kazandırmak zorunda kalıyoruz.

Örneğin, en yakın hurdacı servisimizle tüm hurdalarınızı artık yerinden alıyoruz. İstanbul’un neresinde olduğunuz ile pek ilgilenmiyoruz. Sadece satmak istediğiniz hurdaların miktarını ve cinsini öğrenerek sizlere bir fiyat teklifi sunuyoruz. Hurda fiyatını onaylarsanız deneyimli ekibimizi göndererek bulundukları yerde yükleme yaptırıyoruz.

hurdacılık yapmak

İstanbul’da nasıl hurdacılık yapılır?

Nasıl hurdacı olurum? şeklinde sorular alıyoruz. Eğer çalışkan bir kişiliğe sahipseniz ve zorluklarla mücadele edebilme kaabiliyetiniz varsa istanbulda hurdacı olmak için yeterlidir. Zira geriye kalan her şeyi biz hallediyoruz. Tek yapmanız gereken şey bulunduğunuz çevredeki hurdaları toplamak. Her hangi biri veya bir yerden hurda malzeme satın almadan önce bizden fiyat almanız yeterli olacaktır. Belirli bir miktar hurda malzemeniz olduğunda bizi arayarak hepsini değerinde satabilirsiniz. Bu saye de kazanacağınız sıcak para ile ek gelir elde edebilirsiniz.

İstanbul’da toptan hurda alımı yapan firmalar hangileri?

Firmamız toptan hurda alanlar arasında piyasanın üstünde teklif veren tek firmadır. Hurda piyasası baz alındığında bizden alacağınız teklifin oldukça yüksek olacağını garanti ederiz. Zira doğrudan üretici firmalara hurda hammadde sağlamak için çalışmaktayız. Aracısız olarak doğrudan alıcı ile çalıştığınız için daha çok kazanacaksınız.

En pahalı hurda hangisi?

En pahalı hurda elbette ki altın hurdası ve benzerleridir. Hurda altın lüks hurdalar arasındadır. Ancak, en değerli hurdalar arasında hurda kablo, hurda bakır, alüminyum hurdası gibi hurdaları saymak mümkündür. Türkiye genelinde hurda demir daha çok bulunduğundan daha düşük fiyatlarla alım satım yapılmaktadır.

altın hurdası
hurda altın

Oysa kablo hurdası cinsine göre içerdiği bakır hurdası sayesinde daha yüksek fiyatla alınabilmektedir. Şu an en ucuz hurdalar arasında hurda kağıt sayılabilir. Ancak ülkemizde fabrikalarının kapandığı göz önünde bulundurulduğunda pek yakında kağıt hurdasının da çok değerli olabileceğini tahmin etmek hiç de zor olmayacaktır.

İstanbul’da hurdalarımı nerede satarım?

İstanbul’da hurda alanları aramanıza gerek yok. Her nevi hurdayı satmak için firmamıza ait hurdacı telefonu numarasını aramanız yeterlidir. Gerisini sektöre ömrünü adamış ekiplerimize bırakabilirsiniz. İster hurdacı istanbul anadolu yakası isterseniz de hurdacı istanbul avrupa yakası olarak size hizmetlerimizi sunabiliriz.

İstanbul’da hurda alımı konusunda sistem nasıl işliyor?

Hurdalarınızı hurda piyasasında ki değerin üzerinde satmak için öncelikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Telefonunuz yardımıyla doğrudan arama yapabilir veya her hangi bir uygulama yardımı ile bize tüm malzemelerinizin detaylı fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Deneyimli hurda alım ekibimizde görevli tecrübeli personellerimizden biri sizinle hızlı bir şekilde iletişim kuracaktır. Size gönderilen teklifteki hurda fiyatı üzerinde anlaşmanızı takiben yükleme personelimiz, ödemenizi yapacak ekip lideriyle birlikte bildirdiğiniz konuma hareket edecektir.

Bulunduğunuz yere gelmelerinin ardından hurdanın tartım işlemi başlatılacaktır. Hurdanızın tonajı belirlendikten sonra tutar hesaplanıp, dilerseniz elden nakit olarak oracıkta ödenecektir. Dilerseniz de ödeme banka havalesi veya EFT yoluyla da yapılabilmektedir. Bugün git yarın gel safsatalarıyla müşterileri oyalayanlardan değiliz. İstanbul’un en güvenilir hurdacısı olan firmamızın prensipleri gereği ödeme daha hurdalarınızın alımı esnasında yapılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp