İstanbul’un En Büyük Hurdacıları

İstanbul’un en büyük hurdacısı, İstanbul Hurdacılık ile hurda alım ve satımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul un en büyük hurdacıları içerisinde yer alan firmamızdan fiyat almadan hurdalarınızı kimseye satmamalısınız.

İstanbul’da ki en büyük hurdacı kim?

İstanbul hurdacılar sitesi içerisinde bulunan bir çok firma, kendi firmasının en büyük olduğunu iddia etmektedir. Ancak bize göre İstanbul’un en büyül hurdacısı olmak bazı kriterlere tabidir.

 • İstanbul’un her yerinden hurda alımı yapıyor mu?
 • İstanbul’da ki güncel hurda fiyatlarını yakından takip ediyor mu?
 • İstanbul’da hurda satışı yapan müşteriler memnun mu?
 • Aynı müşteri bir sonra ki hurda satışında yine aynı firmayı arıyor mu?
 • Hurda deposu yeterince büyük mü?
 • Çalışan pesonel sayısı diğer hurdacılardan fazla mı?
 • Bütün İstanbul’da hurda alımı yapabilecek yeterince aracı ve deneyimli personeli var mı?
 • Deposunda daimi personel bulunduruyor mu?
 • Hurda deposunda hurda hammadde bulunduruyor mu?
 • Geri dönüşüm tesisi var mı? Veya büyük bir geri dönüşümcüyle antlaşması var mı?
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor mu?
 • Gerekirse müşteriyi üzmemek adına küçük zararları göze alabiliyor mu?

Bu soruların tamamına “evet” denilmesi durumunda dahi, İstanbul’un en büyük hurdacısı biziz diyemeyiz. Bunlar belli başlı sorular olmakla birlikte, benzeri onlarca soru da sorulabilir.

İstanbul’un En Büyük Hurdacısı

Bize göre İstanbul’un en büyük hurdacıları içerisinde yer almak veya en büyük hurdacı olmak, tamamen müşterinin memnuniyetine ve tekrar geri dönüş sağlamasıyla alakalıdır.

Aksi taktirde İstanbul’un en büyük hurdacı firması olduğumuzu iddia etmemizin pek de önemi olmayacaktır. İstanbul hurdacılık olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız tüm çalışmalardan olumlu geri dönüşler aldık. Bir süre önce başlattığımız en yakın hurdacı hizmetiyle, İstanbul’un tamamına ve hatta komşu illerin sınır ilçelerine hizmet götürür olduk.

İstanbul’da her neredeyseniz, oradan hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Sizlerin güven ve desteğiyle giderek büyüdüğümüzün farkındayız. Birlikte kazanabilmek adına piyasadaki hurda fiyatlarının üzerinde teklifler vermeye devam ediyoruz. İstanbul’un en büyük hurdacısı en çok hurda alan değil, hem müşteriye hem de geri dönüşüm sektörüne en çok kazandıran firmadır.

İstanbul’da geri dönüşümün hızlanmasıyla, yurt dışından ithal edilen bir çok hammaddenin artık ülkemizdeki hurdalardan karşılanabildiğini bikmek dahi bizi mutlu etmeye yetiyor. Evet, belki hızlı bir büyüme ve gelişme olarak gözükmeyebilir.

Ancak üretim sanayide kullanılan her hangi bir metal veya plastik hammadde ithal edilmek yerine geri dönüşüm ile yeniden kullanılabilir hale getirilse dahi bu ülkemiz için büyük bir adımdır. Ülkemizin tek bir kuruşunun dahi yurt dışına çıkışını önleyebiliyorsak bundan mutluluk duyarız.

İste bu nedenle, İstanbul’da hurdacılık yapmaktan büyük bir keyif alıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. İstanbul’un en büyük hurdacısı siz değilsiniz diyen varsa, onlara bir kaç cümleyle karşılık vermek istiyoruz.

Biz ülkemizi seviyoruz. Hurdacılık yaparken hem milli ekonomiye destek verdiğimizin hem de doğayı temizlediğimizin farkındayız. Tecrübeli bir hurdacı olarak gelecek nesillere temiz bir İstanbul bırakmak adına 7/24 çalışıyoruz.

Kazan/Kazandır prensibiyle müşterilerimizin tüm hurdalarını piyasanın belirlediği hurda fiyatlarından daha yüksek fiyatlara satın alıyoruz. Müşterilerimizin tamamı halinden memnun görünüyor.

Kısacası, İstanbul Hurdacılık olarak biz milletin gönlünde yer edinmeyi sizlerin listesinde yer edinmeye tercih ediyoruz. Gönüllerde İstanbul’un en büyük hurdacısı olmayı, sizin hurdacılar listesinde yer almaya ve İstanbul’un en çok kazanan hurdacısı olmaya tercih ediyoruz.

İstanbul’un En iyi Hurdacısı

Mutlu müşteriler ile temiz bir İstanbul için gecemizi gündümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz. İstanbul’da ki en büyük hurdacı kimdir? Bilmiyoruz. Ancak İstanbul’un en iyi hurdacısı olabilmek adına çaba sarfediyoruz. Esen kalın…

İstanbul Hurdacılık / istanbulhurdacilik.com

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp