Fikirtepe Hurdacı

Fikirtepe mahallesi hurdacı firmalar içinde her nevi hurda atık almaktayız. Hurda alım satımlarında deneyim ile kaliteli veriyoruz.

Kadıköy Fikirtepe mahallesi anlık hurda fiyatlarıyla alım satım hizmetleri için numaralarımızı arayarak fiyat teklifi göndermemizi talep edebilirsiniz. Fikirtepe hurdacısı İstanbul Hurdacılık size yedi gün yirmi dört saat hizmet veriyor. Fikirtepe mahallesinde hurda malzeme alımı yapan fabrikalardan biri olmanın mutluluğunu paylaşıyoruz.

Ne kadar hurda malzemeniz varsa zamanınızın değerini bilerek bizimle bağlantı kurarak 3 dakika içerisinde size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Toptan alımlarda yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Fikirtepe hurdacısı firmalar arasındayız. Fikirtepe Mahallesi’nden 2.el ofis mobilyası ve hurda alıyoruz.

İstanbul Hurdacılık olarak hurdacılık işlerini kurumsallıkla yürütüyoruz. Elinizdeki hurdaları evinizden alıyoruz. Malzeme alımı yaparken hesaplanılan tutarını hurdalarınız yüklenirken peşin bir şekilde ödüyoruz. Fikirtepe yakınlarında hurda dönüşümü yapan firmayız.

Adresinizde yüksek tonajda değerli hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Fikirtepe mahallesi hurdacı olarak yükseltilmiş fiyatlar ile hizmetinizdeyiz. Fikirtepe deki geri dönüşüm fabrikaları içerisinde lider konumdayız.

Fikirtepe Mahallesi Hurdacı Firma

Fikirtepe mahallesi hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Fikirtepe’nin en deneyimli hurdacısı İstanbul Hurdacılık ile tanışın! Bizimle çalışmak isteyenlerde her türlü hurda sarı satışı sebebi ile hizmet telefon numaramızı rehberinize kayıt edebilirsiniz.

Daha fazla emek sarfederek kazanmayı amaçlayarak piyasadakinden yüksek hurda fiyat teklifleri vermekteyiz. Fikirtepede geri dönüşüm firması olarak Kadıköy Fikirtepe’nin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için en yakınınızdaki hurda taşıma ekibimizi göndermeye devam ediyoruz. 27 yıllık deneyimle sektöre liderlik etmeye devam ediyoruz. En yakın Fikirtepe hurdacı telefon numaramızı arayabilirsiniz. Kadıköy’ün tüm sokaklarında yaptığımız gibi Fikirtepe çevresinde de profesyonel hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Her türlü Kadıköy hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Fikirtepe Mahallesi’nde Hurda Alan Fabrikalar

Fikirtepe mahallesinde yerinizden ikinci el malzeme ve hurda alım satımı yapmaktayız. Toptan alüminyum hurda, kablo, bakır, çatı minare kurşunu,çinko hurdası, sarı ve toplama demir aldığımızda yükseltilmiş fiyatlar uygulamaktayız. Fikirtepe Mahallesi’nde hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve uzman personelimizle öncülük etmekteyiz.

Bugün sizler gibi değerli müşterilere Fikirtepe de hurda alan firmalarla bizim aramızdaki farkı açıklıyoruz. Fikirtepe mahallesinde torna makinesi artığı, zamak hurda, çelik hurdası, çinko hurdası, kalay alımı yapıyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini öncelikli tutarak çok çalışmaktan kazanmayı istiyoruz. Bu nedenden dolayı her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getirmekteyiz. Fikirtepe mahallesinde hurda ve ikinci el endüstriyel lokanta ekipmanları alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Fikirtepe Mahallesinde Hurdacı Firma Numarası

Kadıköy Fikirtepe hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır. Yirmi yedi yıldır binlerce ton hurdayı geri dönüşüme kazandırabildik. İstanbul Hurdacılık’ın gösterdiği çaba ile çevremize çok daha az zarar verilmiş oldu. Anlattığımız gibi hurdacılık doğaya ve geleceğe yatırım yapmaktır. Eğer sizde isterseniz elinizde bulunan hurdayı firmamıza satarak ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Bu nedenle hurda satmak sebebi ile bizleri aramanız yeterlidir. Zaman kaybetmeden arayıp, en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Fikirtepe mahallesi adresten her tür hurda alımı hurdacılık hizmetleri verdiğimiz bölgeler arasındadır.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Hurdacısı

İstanbul da ve Kadıköy Fikirtepe mahallesinde hurda sarı alımı yapan firmayız. Fikirtepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak araiş sarı, pirinç sarı araiş hurda, MS-64 pirinç sarı araiş hurdası, MS-58 sarı çubuk talaşı hurdası, hurda sarı çubuk ucu alım satımı yapıyoruz. Fikirtepe’nin bütün mahallelerinde hurda bronz, sarı kırkambar, sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç talaşı, sarı radyatör, hurda sarı musluk vana, külçe sarı hurdası alan firmalar içinde yüksek kilo fiyatını biz veriyoruz.

Sayfamızdaki Fikirtepe merkezi hurda sarı pirinç kg fiyatı güncellenmiştir. Geniş sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacılar içeriğe bir göz atabilirsiniz.
Fikirtepe hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

İstanbul Kadıköy Fikirtepe Mahallesinde Alüminyum Hurda Alımı

İstanbul da alüminyum hurdası alan yerler içerisindeyiz. Adresten hurda alüminyum alikobant, hurda alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum eloksallı profil alabilmek için irtibat kurmanızı diliyoruz. Hurda alüminyum sert kartel, alüminyum profil, alüminyum kalıp, alüminyum araiş, alüminyum piston alan hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizin destekleriyle Fikirtepede her gün deneyim kazanıyoruz.

Sitemizdeki Fikirtepe mahallesi hurda alüminyum kg fiyatını grubumuza üye olanlara günlük ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum alanlar konulu makaleye bir göz gezdirebilirsiniz

Her tür tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz.
Fikirtepe mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Alüminyum tel, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tas tabak, jant, hurda alüminyum tencere Fikirtepe hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız. Hurda alüminyum petek radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaşı, hurda alüminyum üretim artığı alımı yapıyoruz. Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünek bir metal cinsidir. İstanbul Hurdacılık’a gösterdiğiniz destek nedeniyle müşterilerimize minnettarız.

Hurda Krom Alımı Yapan İstanbul Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Hurdacıları

Kadıköy Kadıköy’de hurda krom 430, 202 krom hurdası, 202 kalite krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 201 hurdası, 430 kalite krom hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 201 kalite talaşı, krom paslanmaz tank hurda alımlarında hurda alım araçları gönderiyoruz. Paslanmaz krom alan geri dönüşüm firmaları içindeki Fikirtepe hurdacı şirketiyiz.

Fikirtepe’de hurda krom ticareti yapan firmayız.
İstanbul Kadıköy ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle irtibata geçin. Dilediğiniz yerden 316 kalite krom hurda, 310 krom hurdası, hurda paslanmaz krom 316 talaşı, hurda krom paslanmaz 304 kalite, krom paslanmaz 310 hurdası talaşı, krom 304 hurda talaşı alıyoruz.

Hurda krom alanlar bağlantısına tıklayın. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor.

Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

Demir hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.
Fikirtepe hurda demir fiyatları öğrenmek için arayınız. Demir, yeryüzünde bol miktarda kullanılan madenler arasında bulunur. Sayfamızda bulunan Fikirtepe mahallesi extra demir hurda ton fiyatı günceldir. Toptan döküm demir, parça inşaat demiri çubuğu, inşaat demir hurdası, hurda demir pik, inşaat yıkım hurdası için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Fikirtepe’de talaş demir hurdası, dkp demir hurda, teneke hurda, extra demir, toplama demir hurda Fikirtepe geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz.

Adresten asansör malzemesi hurdası, hurda pencere demir, hurda demir yangın merdiveni, tufal hurdası, demir kapı, alıyoruz. Güncel demir hurda fiyat listesi için hemen arayın. Güncel demir hurdası fiyatları bölümünü incelemek öğrenmenizi sağlar.

Fikirtepe Mahallesinde Bakır Hurdası Alım Satımı

Fikirtepe de hurdacısı olarak bakır hurdası alımında yeterli tecrübeye sahip kurumsal firmayız. Tel hurda, hurda TTR kırma, bakır tencere hurda, hurda bakır lama, büyük bakır kazan alınır. Fikirtepe de hurda bakır alan hurdacı firmasıyız. Telefonlarımızı arayın.
Fikirtepe mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Hurda bakır alanlar alanında daha geniş bilgilere ulaşabileceksiniz. Sitemizdeki hurda bakır fiyat listesi Fikirtepe için değişmiş olabilir. levha, kap kacak hurdası, hurda bakır ham madde, hurda, bakırlı petek hurdası alan hurdacılar arasında hizmet veriyoruz.

Soyma bakır hurda, hurda 1/2 bakır boru, bakır kızıl talaş, ince bakır profil hurdası, yanık bakır hurdası, antigron bakır kırma granür hurda, bakır kırkambar alanlar içindeyiz. Kadıköy de bakır hurdası alan hurdacı telefonunu tek tuşla arayın tecrübeli hizmetimizin keyfini yaşayın!

Kablo Hurdası Alım Satımı Yapan Fikirtepe Mahallesi Hurdacı

Bu bölgede hurda fare yemez, yeraltı enerji kablo hurdaları, çelik zırhlı kablo hurdası, çelik içli kablo alım satımı sırasında değerinin üzerinde fiyatları veriyoruz. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Fikirtepe mahallesinin en büyük hurdacısı ile keyifli bir hurda satımı yaşamanızı istiyoruz.

%50 bakırlı kablo, hurda %30 bakırlı kablolar, elektrik kablosu, %40 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Fikirtepe mahallesi bölgesinde kablo hurdası almaktayız. Hurda ptt kabloları, ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kablo içi yağlı (deşe), hurda telefon kablosu elinde olanlar şimdi bizi arayabilir.

Tek damar kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, karışık kablo, enya kablo hurdaları, hurda antigron kablo Fikirtepe mahallesi hurda ve geri dönüşüm firması olarak hizmet vermekteyiz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan oldukça yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Sayfamızda bulunan kablo alan hurdacı makaleye bir göz atabilirsiniz.

Hurda Kurşun Alanlar

Doğadaki kurşunlar patlatma, kırma, kazma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle işlenir. Kurşun binlerce yıldan bu yana kullanılan metallerdendir. Fikirtepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak yağmur oluğu, kurşun levha, Minare ve çatı kurşunu, kurşun boru sökümü için yerinize geliyoruz. Ayrıca Fikirtepe de hurda çinko levha alım satım hizmeti sunuyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun madeni kablo izolasyonu, benzin katkısında, mühimmatlarda, çeşitli alaşımlar üretilirken, kimyasal maddelerde, akülerin imalatında, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtım malzemelerinde kullanılmaktadır. Yer yüzünde nabit olarak bulunabilir.

Fabrika Sökümü

Kapanmış fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak iş yerinin detaylı bir biçimde dolaşılarak uygun araç ve gereçlerin hazırlanması gereklidir. Her yapının inşa ediliş projeleri birbirinden farklıdır. Bu sebeple yıkım şekli ona göre yapılmalıdır. Fabrika yıkımı yapmak iş sağlığı ve ekosistemin korunması açısından risk taşıyan işler içindedir. Uzmanlık alanı yıkım olan personellerce kontrollü bir biçimde yapılmalıdır. Fikirtepe’deki fabrika sökümü konusunda profesyoneliz.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alımı

İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgah, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. Kıyma makineleri, bakır işlemeli çay kazanı, su sebili, tabldot, köpüklü ayran makinesi, pop corn makineleri, espresso makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi ocak, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom küvet, paslanmaz krom evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri vb endüstriyel tipte mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Sanayi tipi 2. El lokanta ekipmanları almaktayız. Kullanılmış çelik tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilir.

Sac Hurdası Alanlar

Sac; demirin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş biçimidir. Haddelemeyle değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilmektedir. Belirli ebat ve boyutlarda şerit gibi kesilir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanır.

Varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, demir kapı üretiminde kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli arabaların kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, kapı üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu saydığımız eşyalardan sac hurdası elde edilir. Ek bina çatısı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fikirtepe’de hurda sac almak maksadı ile zaman harcamadan bizi arayabilirsiniz.

Plastik Hurdası Alıp Satan Fikirtepe Mahallesi Hurdacı Telefonu

Plastik; Azot (N), Oksijen (O), (C) Karbon, hidrojen ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır. Tonajlı pimapen artığı, kırkambar plastik, mavi ve kırmızı kapak hurda, hurda şeffaf pet şişesi, beyaz naylon hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Fikirtepe hurdacısı olarak ABS plastik hurda, jelatin hurdası, polipropilen hurdası, polistiren alıyoruz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz. Fikirtepe hurda plastik fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için firmamızla iletişime geçin.

Fikirtepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Fikirtepe sanayi hurdacıları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 hurda step motor almaktayız.

Kadıköy Fikirtepe mahallesi hurdacılar sitesi içinden hizmetlerimizi dilediğiniz yere getiriyoruz. Lakin hurda araç veya otomobil hurdası almıyoruz. Dolayısı ile hurda oto yedek parça için arama kabul etmiyoruz. Kuşkusuz ki Fikirtepe sanayi sitesinde çıkma oto yedek parçası alıp satan dükkanlar mevcuttur. Rica ederiz bu tarz istekleriniz için o işi yapanları arayın.

Motor hurdası, hurda titanyum, nikel hurda, hurda imalat artığı, karbür hurdası alım satımı yapıyoruz.

Fikirtepe Mahallesi’nde Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Bütün mekânların en önemli tarafı şüphesiz çatılardır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür. Çelik çatı sökümü işinde deneyimliyiz. Sökümden sonraki çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Fikirtepe çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinizde deneyimli personellerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Çelik yapı ve prefabrik ahırlar sökümünde binanın inşaat projeleri incelenmelidir. Bu sayede 2.el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir. Kolaylık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı tasarımlarının söküm işleri birbirinden farklı yapılmalıdır.

İstanbul Kadıköy Fikirtepe Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Satan Firmalar

Tamamlanmış projelerde alçı makinesi, inşaat vinci, harç makinesi, boya makinesi 2.el vidalı iskele, plywood hurda 2.el olarak satılır. Fikirtepe bölgesinde yıkılan market binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2. el pencereler, demir kapı, mutfak dolabı satanlar içerisindeyiz. Dolayısı ile batmış şirketlerden almış olduğumuz defolu fayans kalebodur, çatı tavanları, kiremitler, laminant 2.el olarak satışını gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Çevresinden Hurda Jeneratör Alanlar

Bilindiği gibi her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat 2.el jeneratör çalışmasa da değerli sayılmaktadır. Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemelisiniz. İstanbul Fikirtepe de hurda 2.el jeneratör alan yerler içindeyiz.
Kadıköy hurda jeneratör fiyatları için arayabilirsiniz. Geçici olarak elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

Fikirtepe Mahallesi Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki Fikirtepe hurda fiyatları anlık olarak değiştirilmektedir. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak ve Fikirtepe de hurdanın kilo fiyatı kaça gidiyor sormak için arayın. Tüm alımlarımızı yükseltilmiş hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Sayfamızdaki hurda fiyatları 2024 içeriğe bir göz atabilirsiniz.

Tonajlı Hurda Çinko Alan İstanbul Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Kadıköy’de çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Mavimsi açık gri renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur.

Çinko, antik dönemlerden beri bilinmektedir. Fakat nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko, yer kabuğunda en çok bulunabilen elementlerden biridir. Element olan çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler meydana getirir.

Hurda Akü Alım Satımı Yapan Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Hurdacı Telefonu

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken yerlerde kullanılır. Akü; otomobiller, elektrikli motosikletler, otobüsler ve benzeri enerjiye ihtiyacı bulunan taşıma araçlarıyla bir takım elektronik aletlerde elektrik depolamak amacı ile kullanılır. Elektriğin kimyasal olarak depolanmasını sağlayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarayan depolardır.

Kuru akü hurdaları, küçük akü hurdaları, sulu akü hurdası alıyoruz. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanmayla sınırlı değildir. Aynı zamanda alıcılara akım iletmek, voltajı dengelemek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek amacıyla akülerin ve benzeri görevleri bulunmaktadır. Fikirtepe mahallesi hurda akü fiyatları sormak için arayın.

İkinci el Raf Hurda Alan Yerler

Fikirtepe hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak maksadiyla hatlarımızı aramanız yeterlidir. İkinci el raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha geniş bilgi edinmek amacıyla hurda raf alım satımı başlıklı gönderimize bakabilirsiniz. Genellikle ekipmanını yenileyen şarküterilerden aldığımız teşhir rafları, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda çelik raf işleri deneyimli olduğumuz sektörlerdendir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Fön makineleri, çamaşır makineleri, fırın, mini buzdolabı, ütü masası, türk kahvesi ve çay makineleri, klima, ocak, kombi, 4 programlı bulaşık makinesi, ütü, vantilatör almaktayız. Adaptör, GSM kartları, elektrik panosu, trafolar, kontaktör, akıllı telefon kartı, termik röleler, röle alımlarında en iyi fiyatları vermekteyiz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları CRT monitör, ses kartı, fotoğraf tarayıcı, lazer yazıcı, ekran kartı, harddisk, ADSL modem, DDR rulo, ram, güç kaynağı, elektronik kart, fotokopi makinesi, server, yeni nesil ana kart, porselen işlemci almaktayız. Sıfır ve 2.el elektronik ev aletleri alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz.

Fikirtepe Mahallesi’nde Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

Konumdan A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, peçete, defterler alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle satıcıya daha çok kazanma avantajı takdim ediyoruz. Fikirtepe hurda kağıt fiyatları öğrenmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Daha önce yazılmış olan koli hurdacı alan yerler hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz. Fikirtepe mahallesinde hurda karton kağıt alan hurda geri dönüşüm firmaları arasında yer alıyoruz. İstanbul Kadıköy Fikirtepe hurda gazete, bristol hurda, hurda kuşe kağıt ticaretiyle uğraşıyoruz. Avantajlı fiyatlarla hurda karışık renkli kağıt, hurda beyaz kağıt, karton koli, kartonlar alan yerler içindeyiz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655
WhatsApp