Çamçeşme Mahallesi Hurdacı

Çamçeşme mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri almaya devam ediyoruz. Çamçeşme mahallesi etrafında hizmet veren İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerini kurumsalık ile tamamlıyoruz.

Hurda malzeme alım satımlarında titizlikle ederinin üzerinde fiyat teklifleri sunabiliyoruz. Değerlendirmek istediğiniz hurda malzemenin tutarını nakit para ile ödüyoruz. Çamçeşme hurdacı firmaları içerisinde çok beğenilen hizmetlerimizle lider konumdayız.

Çamçeşme mahallesi ve çevresinden hurda malzemeler ve ikinci el ev eşyaları değerinde alıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Çamçeşme hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Tüm hurda eşyalarınız için zamanınızı değerlendirerek elemanlarımıza ulaşarak dört dakika içinde fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Çamçeşme mahallesinde uygulanan hurda fiyatları ile her cins hurda alımı hizmetleri için İstanbul Hurdacılık’a arayın. Çamçeşme mahallesinde hurdacı işyerlerinden biri olarak hizmetlerimizi iş yerimizi tercih edenler için ziyaret ettiğiniz makalede anlatmaktayız.

İstanbul Hurdacılık sizlere sürekli hizmet sunmaktadır. Çamçeşme mahalle merkezinde geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız.

Tüm hurdaları almak için adresinize geliyoruz. Yüksek tonajda nakit değerli hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Çamçeşme mahallesi hurdacı olarak toptan hurda alıyoruz.

Pendik Çamçeşme Mahallesinde Hurda Alanlar

Çamçeşme mahallesi genelinde konumdan hurda jeneratör alırız. Bugün ki makalemizde sizler gibi hurda satmak isteyenlere Çamçeşme mahallesinde hurda alan yerlerle bizim aramızdaki farkımızı açıklıyoruz.

Hurdası olanların memnun kalmasını önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz. İstanbul Pendik Çamçeşme mahallesinde antimon zamak, çelik, kalay hurda, makina artığı, çinko hurdası almaya devam ediyoruz.

Pendik Çamçeşme de hurda ve ikinci el eşya alımı yaptığımızı söylemiştik. Tonajlı alüminyum hurda, bakır hurdası, demir, kablo hurda, çinko hurda,sarı hurda, ve kurşun alımlarına özel fiyatlar sunuyoruz. Çamçeşme Mahallesi’nde hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla öne çıkıyoruz.

Pendik Çamçeşme Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Çamçeşme mahallesi adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içinde yer almaktadır. Okuduğunuz üzere geri dönüşüm doğaya yararlı olmaktır. Sizde isterseniz hurda satarak ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Hemen telefonumuzu arayarak, günlük hurda fiyatları ile hurdanızı satarak peşin para elde edebilirsiniz. Bu sebep ile hurda satmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız.

Çamçeşme hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Yirmi yedi senedir tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile gereğinden az doğal kaynak yok edildi.

Çamçeşme Mahallesinin Hurdacı Firması

Bizi tercih edenler her çeşit hurda satışı sebebi ile telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Tonajlı malzeme alarak standarttan çok kazanmayı istiyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyatları uyguluyoruz. Tecrübeli Çamçeşme mahallesi hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Çamçeşme’nin kurumsal hurda alım satımı firması İstanbul Hurdacılık burada!

Çamçeşmede hurdacı firması olarak Çamçeşme’nin tümünde her tür hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda malzemelerinizin yüklenmesi için en yakın araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. 27 senelik deneyim ile sektöre benzersiz yenilikler getirmekteyiz. En yakın Çamçeşme hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Pendik’in her yerinde yaptığımız gibi Çamçeşme etrafında da bütün servislerimizi devam ettiriyoruz. Her türlü Pendik hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Çamçeşme Mahallesinde Hurda Bakır Alan En Yakın Hurdacı

Bakır hurdası alanlar bölümünde geniş bilgi var. Hurda bakır fiyatları Çamçeşme de geçerli olmayabilir. TTR kırma bakır granür hurdası, tel hurda, tencere, bakır kazan, hurda bakır lama alıyoruz. Bakırlı petek hurdası, bakır süs eşyası, kap kacak hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır ham madde satmak isteyenlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Çamçeşme de kurumsal hurdacısı olarak bakır hurda alıyoruz.

Bakır (kızıl) talaş hurdası, boru, bakır profil, bakır kırkambar, bakır yanık hurda, soyma bakır hurdası, antigron kırma granür bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Pendik Çamçeşme’de bakır hurdası alabilmek için hurda alım tesisi oluşturmayı başardık. Telefon numaralarımızı arayın. En Yakın Çamçeşme mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemize ulaşmak için yetkililerimizle iletişime geçin. Hurda bakır alan Çamçeşme mahallesi hurdacı telefonunu şimdi arayarak keyifli hizmetlerimizin tadını yaşamaya başlayın!

Pendik Çamçeşme Mahallesi Sarı Hurdası Alım Satımı

İstanbul Hurdacılık olarak sarı pirinç araiş, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, sarı çubuk talaşı hurdası, MS-70 hurda sarı pirinç araiş, MS-64 sarı pirinç araiş hurdası alım satımıyla uğraşıyoruz. Sitemizdeki Çamçeşme çevresi sarı pirinç kg fiyatı güncellendi. Pirinç sarı hurdası fiyatları hakkındaki yazımıza bir göz atın.
Çamçeşme hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

İstanbul da ve Pendik Çamçeşme mahallesinde hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. Çamçeşme’nin tümünde hurda bronz araiş (Cusn8), sarı pirinç talaşı, hurda sarı radyatör, su saati, kırkambar sarı, sarı külçe, hurda sarı musluk alanlar arasındayız.

Karışık Demir Hurda Alan Firmalar

Demir, yer kabuğunda en fazla bulunabilen metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Çamçeşme mahallesi inşaat demiri ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Demir hurda alan fabrikalar içerisinde bulunuyoruz.

Çamçeşme’de yüksek tonajlı inşaat hurdası, inşaat demiri hurdası, hurda demir pik, inşaat demiri çubuğu, döküm demir hurdası alıyoruz. Çamçeşme’de demir talaşı, DKP demir, teneke hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurda Çamçeşme hurdacısıyız.

Anlık güncel demir hurdası fiyatı için gecikmeden arayın. Anlık demir hurdası fiyatları paylaşımımıza göz atmalısınız. Konumdan hurda tufal, çıkma demir kapı, demir yangın merdiveni hurdası, asansör malzemesi hurdası, demir pencere korkuluğu, alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Çamçeşme Mahallesi’nden Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda krom alan fabrikalar içerisindeki Çamçeşme hurdacı firması İstanbul Hurdacılık hizmet vermeye devam ediyor. Dilediğiniz yerden hurda paslanmaz krom 304 kalite, krom paslanmaz 310 kalite hurdası, krom paslanmaz 316 kalite hurda, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, krom paslanmaz 304 hurda talaşı, hurda krom 310 talaşı için peşin ödeme veriyoruz.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir.

Krom hurdası alan yerler makalemize göz bakmanız pişmanlık duymazsanız. Çamçeşme de hurda krom için peşin ödeme yapıyoruz. Pendik’te hurda krom paslanmaz fiyatları için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Pendik Çamçeşme’de krom paslanmaz 202 kalite hurda, hurda krom makine parçası, 430 kalite paslanmaz krom hurdası, hurda paslanmaz krom 430 talaşı, krom 202 hurda talaşı, krom 201 hurda, 201 krom hurda talaşı alımı yapmaktayız.

Pendik Çamçeşme Mahallesi Kablo Hurdası Alımı

%40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu, hurda %30 bakırlı kablolar alıyoruz. Kablo alan hurdacı konulu gönderiyi okuyabilirsiniz. Pendik Çamçeşme mahallesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Yüksek miktarda kablo hurdası alırken piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Ptt kablosu, ptt kablo içi yağlı hurdası, hurda telefon kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Pendik in en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda ticareti diliyoruz.

Şehrimizde hurda çelik zırh kabloları, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda fare yemez, yer altı kablosu için piyasanın üzerinde fiyat listesini veriyoruz. Hurda antigron kablolar, karışık kablo, hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları için nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul Pendik Çamçeşme mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda Alüminyum Alım Satımı Yapan Pendik Çamçeşme Hurdacı Telefonu

Alüminyum araiş hurda, alüminyum profil hurdası, alüminyum piston, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı yapan firmayız. Çamçeşme mahallesinde konumdan hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi, hurda alüminyum eloksallı profil alımı için aramanızı diliyoruz. Her nevi yüksek tonajlı hurda alüminyum peşin alınır.
Pendik Çamçeşme mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum kutu hurda, levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum makine artığı almaktayız.

Bize hurda satanların sayesinde Çamçeşmede her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Çamçeşme mahallesinde alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal cinsidir. Bize güvendiğiniz sebebi ile saygılar sunarız.

Hurda alüminyum çatı sac, hurda alüminyum petek, alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel hurda, eski alüminyum tencere alıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Pendik Çamçeşme mahallesi alüminyum kilo fiyatı her dakika güncelleniyor. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan alüminyum hurdası alanlar metne göz gezdirebilirsiniz.

Pendik Çamçeşme Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurda imalat artığı, motor hurda, hurda karbür, hurda nikel şablon, titanyum hurda satmak için iletişime geçmekten çekinmeyin. Çamçeşme mahallesi oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

Pendik Çamçeşme mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Bu neden ile hurda veya 2.el araba yedek parçası için aramamalısınız. Kuşkusuz ki Çamçeşme oto sanayisi içinde oto yedek parça alım satımı yapan dükkanlar vardır. Lütfen bu tarz işlerinizde onlar ile iletişim kurun.

Kurşun Hurdası Alım Satımı Yapan İstanbul Pendik Çamçeşme Mahallesi Hurdacıları

Çamçeşme hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda kurşun levha, hurda kurşun boru, kurşun yağmur oluğu, Çatı minare kurşunu alıyoruz. Ayrıca Çamçeşme’de çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız numaramızı 7/24 arayın. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerdendir. Yer yüzünde nabit olarak bulunmaktadır.
Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde elde edilir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Kurşun akü imalathanelerinde, çeşitli alaşımlarda, pigmentlerde, mühimmatlarda, kablo yalıtımı üretiminde, benzin katkısı olarak, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda kullanılmaktadır.

Jeneratör Hurda Alım Satımı Yapan Pendik Çamçeşme Mahallesi Hurdacı Telefonu

Geçici olarak elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Bilindiği gibi her tür malzemenin ömrünü tamamlayıp daha çok kullanılamayacak hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratörler çalışmıyor olsa dahi alıcı bulabilir. İstanbul Çamçeşme mahallesinde hurda 2.el jeneratör alan hurdacılar arasında öncü konumda bulunmaktayız.
Çamçeşme mahallesi hurda jeneratör fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi isteyiniz.

Çelik Raf Hurdası Alım Satımı

2. el demir raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Daha detaylı bilgi için 2.el raf hakkında bilgi paylaştığımız makalemizi inceleyebilirsiniz. Hurda çelik raf alıyoruz.

Genelde kapatılmış fabrikalardan satın aldığımız mağaza rafları, reyonlar, hurda market rafı, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki 2. el raf hurdası satıyoruz. Çamçeşme mahallesi hurda raf fiyatları istemek amacı ile mobil numaramızı arayabilirsiniz.

Hurda Çinko Alımı Yapan Çamçeşme Mahallesi Hurdacı Firmaları

Çinko metali, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan metal elementlerdendir. Çinko elementi siyanür, amin, amonyak, halojen iyonları ile bileşikler oluşturur.

Antik dönemlerden beri bilinmektedir. Lakin üretim yöntemi ve kullanımı tam olarak anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir. Mavimsi açık gri renkli çinko geçiş metalleri arasında yer alır. Pendik’te ve Çamçeşme mahallesinde hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Çamçeşme Mahallesinde Hurda Elektronik Alımı

IOS telefon kartı, elektrik pano malzemeleri, röle, trafolar, kontaktör, GSM istasyon kartları, termik röle, şarj cihazı almaktayız. Fön makinesi, ütü, kombi, klima, vantilatör, tartı, bulaşık makinesi, çay makinesi, buzdolabı, merdaneli çamaşır makineleri, fırın, ocak, ütü masası alıyoruz. Her türlü elektronik eşya alırken bedelini teslim alırken ödemekteyiz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları crt monitör, tonerli yazıcı, ses kartı, DDR Rulo, tarayıcı, sabit disk, sunucu, CPU işlemci, ram, bozuk modem, ana kart, fotokopi makineleri, ekran kartı, power supply, elektronik kart alıyoruz.

Anlık Çamçeşme Mahallesi Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki hurda kablo fiyatları makaleyi inceleyebilirsiniz. Bütün hurda alımını en yeni hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Hurdacı sitemizdeki Çamçeşme mahallesi hurda fiyatları haftada bir defa güncelleniyor.

2.El Hurda Sac Alım Satımı Yapan Çamçeşme Mahallesi Hurdacı Sitesi

Sac; demirlerin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş şeklidir. Merdaneyle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Belirli ölçü ve boyutlarda kesilir. Varil, çatı, demir kapı, sandviç panel üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretimi sırasında sac elvha kullanılmaktadır. Bütün bu eşyalardan hurda sac elde edilir.

Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Ardiye çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir. Çamçeşme sac hurdası aldığımız bölgelerdendir.

Çamçeşme Mahallesinde Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Elektrik enerjisinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarar. Akü; motosikletler, arabalar gibi enerji ihtiyacı olan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektrikli alet edavatlarda kullanılmaktadır. Hurda kuru akü, hurda küçük akü, hurda sulu akü alıyoruz.

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma amaçlı kullanılır. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bunlarla birlikte alıcıya akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj düzenlemek amacıyla akülerin görevidir.
Çamçeşme mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz.

İstanbul Pendik Çamçeşme Mahallesinden Plastik Hurdası Alan Firmalar

Plastik hurda, oksijen, hidrojen, Karbon, Azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin ismidir. Adresten şeffaf naylon hurdası, kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda temiz pet şişe, pimapen parçası alımında güncel fiyat sunuyoruz. Çamçeşme Mahallesi’nde hurda ABS plastik, polistiren hurdası, polipropilen hurdası, jelatin ticaretinde en yüksek fiyat listesini veriyoruz. Bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz. Çamçeşme hurda plastik pimapen fiyatları sormak için arayın.

İstanbul Pendik Çamçeşme Mahallesi Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Kapalı mekânlar için en önemli konu hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür. Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon spor kompleksleri söküm işlerinde yapının imar projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılacak olanlar alıcılar sunulabilir. Dayanıklılık açısından en sağlam çelik satı olanlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının yıkım sökümü ötekinden farklıdır. Çelik çatı sökümlerini titizlikle tamamlamaktayız. Sökümden kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Çamçeşme’de çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde deneyimli saha ekibimizle güvenli hizmetler vermekteyiz.

Çamçeşme Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Şantiye yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği açısından riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır. İnşaatların inşa projesi kendine özgü olabilmektedir. Bu sebeple yıkımları projeye göre yapılmalıdır. Çamçeşme fabrika yıkım ve sökümü işlerinde tecrübeliyiz. İlk önce yıkımı yapılacak mülkün titizlikle dolaşılması gerekir.

Kağıt Hurda Alan En Yakın Hurdacı:

Tonajlı defterler, kitap, fotokopi kağıtları, selpak peçete hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesentle satıcılara daha çok kazanç elde etme avantajı iletiyoruz.
Çamçeşme hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kağıt hurdası alan yerler hakkında daha detaylı bilgi içermekte olan muhakkak ziyaret edin. Çamçeşme’de hurda karton kağıt almaktayız. Pendik te ve Çamçeşme mahallesinde hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt, hurda kullanılmış gazete alımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Ederinden fazla fiyata karışık renkli kağıt, hurda koli, kartonlar, beyaz kağıt hurdası alımı yapan depolar arasındayız.

İstanbul Pendik Çamçeşme Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış elbiseci vs binalardan satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, kapı, pencere alımı yapıyoruz. Büyük projelerde alçı sıva karıştırma mikseri, boya tabancası, inşaat vinci, harç pompası 2.el seyyar iskele, plywood hurda bulunur. Dolayısı ile iflas eden iş yerlerinden almış olduğumuz minik uygun fiyatlı dayanıklı laminantlar, fayanlar, çatı tavanları, kiremit satıyoruz.

İkinci el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alıyoruz

Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makinesi, tabak kurutma tezgahı, krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle irtibata geçebilir. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü dolaplar, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız.

Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Espresso makinesi, kıyma makinesi, su sebilleri, pop corn arabaları, tabldot, çay ocağı malzemeleri, ayran makinesi alımı yapmaktayız. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri, restoran tipi kuzine vb. endüstriyel mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile siz değerli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp