Osmanağa Mahallesi Hurdacı

Osmanağa mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her türlü hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Hurda alım satımında titizlikle kaliteli vermekteyiz. Kadıköy Osmanağa mahallesi hizmet veren İstanbul Hurdacılık liderliğinde Osmanağa çevresinde hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerini profesyonellikle birleştirmekteyiz.

Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Osmanağa hurdacısı firmalar arasındayız. Kadıköy Osmanağa mahallesindeki geri dönüşüm depoları içinde hizmetlerimizle liderlik yapıyoruz. Hurda alımı yaparken hesaplanan tutarını peşin olarak ödüyoruz. Her türden hurda malzemeleri almak amacı ile ekip oluşturduk.

Osmanağa hurdacısı firmamız İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara yedi gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Kadıköy Osmanağa mahalle merkezinde hurda metal dönüşümü yapan firmayız. Ne kadar hurda malzemeniz varsa şimdi İstanbul Hurdacılık personelleriyle bağlantı kurarak dört dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi edinebilirsiniz.

İstanbul Kadıköy Osmanağa tüm caddelerinde 2.el ev eşyası ve hurda almaktayız. Yüklü miktarda hurda alımı yapacak firma mı arıyorsunuz? En yakın Osmanağa mahallesi çevresi hurdacı firması olarak her türde hurda almaktayız.

Osmanağa mahallesi piyasasından yukarıda hurda fiyatlandırmasıyla alım yapmaya devam ediyoruz. Kadıköy Osmanağa mahallesinde hurda eşya alım satımı yapanlardan biri olarak hizmet detaylarımızı hurda malzeme satanlar için bu makalemizde anlatmaktayız.

Osmanağa Mahallesinde Hurda Alan Yerler

Osmanağa’da istediğiniz adresten fare yemez kablo hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Tonajlı sarı hurda ve alüminyum hurda, kablo hurda, bakır hurdası, kurşun,çinko, demir hurdası alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Osmanağa’da hurda alan yerler içerisinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla piyasadaki firmaların öncülerindeniz.

Şimdi de sizin gibi hurda malzeme satmak isteyenlere Kadıköy Osmanağa mahallesinde hurda alan firmalar ile firmamız arasındaki deneyim farkını açıklamaya çalışıyoruz. Osmanağa’da çinko hurdası, makine artığı, kalay hurdası, çelik, zamak antimon alıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek sürüm sayesinde kazanmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza getiriyoruz. Kadıköy Osmanağa da her nevi hurda alım satımı işleri hakkında bilgi içeren bir yazı paylaşmıştık.

Osmanağa Mahallesinin Hurdacıları

En yakın Osmanağa Osmanağa mahallesi hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Osmanağa’nın en hızlı iş yapan hurdacısı İstanbul Hurdacılık aramanızı bekliyor! Firmamızı tercih edenler her türden krom hurdası satışı yapmak nedeniyle telefonumuzu kaydedebilirsiniz.

Kurumsal anlayışla normalden fazla kazanç elde etmeyi istiyoruz. Kadıköy Osmanağa mahallesi hurdacı şirketi olarak Kadıköy Osmanağa’nın her bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için yakınınızdaki hurda taşıma çalışanlarımızı göndermekteyiz. Sektörel anlamda 27 senelik tecrübeyle güvenilir hizmet sunmaktayız. En yakın Osmanağa hurdacı telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Kadıköy’ün her yerinde olduğu gibi Osmanağa çevresinde de profesyonel servislerimizi sürdürmekteyiz. Kurumsal Kadıköy hurdacı ihtiyacınızda 7/24 hizmet sunuyoruz.

Osmanağa Mahallesinde Hurdacı Telefonu

Osmanağa mahallesi yerinden hurda alımı hurda alımı hizmetleri verdiğimiz bölgeler içinde yer almaktadır. Dolayısıyla hurda malzeme satmak amacıyla cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi arayarak, yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Yirmi yedi senedir tonlarca hurda naylonu geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Firmamızın verdiği çabayla çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlendi. Bilindiği üzere geri dönüşüm doğaya fayda sağlamaktır. Sizlerde dilerseniz elinizde bulunan hurdanın satışını gerçekleştirerek doğaya ve ekonomiye yardım edebilirsiniz. İstanbul Kadıköy Osmanağa mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde bir tıkla arayabileceğiniz konumdadır.

Hurda Demir Alıp Satan Osmanağa Mahallesi Hurdacı

Osmanağa’da ekstra demir, teneke hurdası, talaş demir hurdası, dkp demir hurdası, toplama demir hurda alımı yapan hurdacıyız. Demir, Osmanağa da bol miktarda bulunan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Osmanağa mahallesi demir ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Dilediğiniz yerden demir merdiven korkuluğu, çıkma demir kapı, pencere demiri, tufal hurda, asansör malzemesi hurdası, için nakit ödeme veriyoruz.

Güncel anlık hurda demir fiyatları istemek amacı ile fazla aman geçmeden arayın. Güncel demir hurdası fiyatları makalesine bir göz atın. Osmanağa da yüksek tonajlı inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu hurdası, hurda demir pik, döküm demir için nakit para ödeme yapmaktayız. Demir hurda alan yerler içinde yer almaktayız.

Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı Yapan Osmanağa Mahallesi Hurdacı Telefonu

Burada yer alan Osmanağa mahallesi sarı pirinç hurdası ton fiyatı günceldir. Sayfamızda bulunan hurda sarı metini okuyabilirsiniz.
Osmanağa hurda sarı fiyatları sormak için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

İstanbul Hurdacılık olarak sarı araiş hurda MS-64, sarı araiş hurda, MS-58 çubuk ucu parça sarı, MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, MS-58 sarı çubuk talaşı hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık Osmanağa mahallesinde hurda sarı alanlar içindeyiz. Osmanağa mahallesi şehir merkezinde hurda sarı musluk, hurda bronz fosfor araiş, sarı radyatör hurdası, su saati, kırkambar sarı hurda, hurda sarı imalat artığı, MS-58 külçe sarı hurdası alıyoruz.

Hurda Krom Alım Satımı Yapan Osmanağa Mahallesi Hurdacı Telefonları

Krom hurdası alan yerler gönderimizi okusanız güzel olacaktır. Kadıköy Osmanağa mahallesinde 430 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 430 kalite paslanmaz krom hurda, hurda paslanmaz krom 202 kalite, krom makine hurdası, 202 kalite krom hurda talaşı, krom paslanmaz 201 kalite hurda, krom 201 kalite hurda talaşı alımı yapmaya devam ediyoruz.

Adresten krom 310 kalite hurda talaşı, krom 316 hurda, 304 kalite krom hurda, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurda, 304 krom hurda talaşı alan firmayız. Osmanağa mahallesinde hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Osmanağa mahallesinde hurda krom fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayınız. Paslanmaz krom hurdası alan Osmanağa hurdacı şirketiyiz.

Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor. Nikelle işlenerek paslanmaz elde edilir.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Osmanağa Hurdacısı

Osmanağa mahallesinde alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Alüminyum araiş, alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum kalın profil, hurda alüminyum piston ticareti yapan hurdacıyız.

Bu sayfadaki İstanbul Kadıköy Osmanağa mahallesi alüminyum hurdası ton fiyatını her gün gönderiyoruz. hurda alüminyum fiyatları içerikli konuya bir göz atabilirsiniz Şirketimize duyduğunuz güven için teşekkürlerimizi sunarız.

Her tür yüksek tonajlı hurda alüminyum alımı yapılır.
Osmanağa mahallesi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum kutu, alüminyum radyatör, alüminyum levha, kaba alüminyum talaşı alıyoruz. Hurda satanların destekleriyle Osmanağa bölgesinde durmadan deneyim kazanıyoruz.

Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir element. Gümüş renkte, sünebilen metal çeşididir. Adresten hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum eloksallı profil hurdası alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tencere tava hurdası, petek, hurda alüminyum jant, alüminyum tel, hurda alüminyum çatı sac alım satımı yapıyoruz.

Osmanağa Mahallesi’nde Hurda Kablo Alan En Yakın Firmalar

Osmanağa’da tonajlı hurda kablo alırken kablo hurdası piyasası yüksek teklifler sunuyoruz. Kadıköy Osmanağa mahallesinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Hurda ptt kablosu içi, telefon kablosu, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablo hurdaları satmak isteyenler hemen bizi arayabilir.

Elektrik kablosu, %50 bakırlı kablo, hurda %30 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablo alım satımında liderlik ediyoruz. Karışık kablolar, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, enye kablo, tek damar kablo hurdaları için nakit ödeme yapıyoruz. Osmanağa mahallesi merkezde kablo hurda alıyoruz.

Daha kesin sitemizdeki kablo alan hurdacılar konuya bir göz atın. Osmanağa mahallesinin en iyi hurdacısı ile sizlerde para kazanabilirsiniz. Bu bölgede hurda fare yemez kablolar, çelik zırhlı kablo, çelik içli kablo hurdası, yeraltı enerji kablo hurdası alım satımı için ederinin üzerinde biz veriyoruz.

İstanbul Kadıköy Osmanağa Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır tencere, bakır lama, TTR kırma, tel hurda, hurda bakır kazan alıyoruz. Osmanağa mahallesinde bakır hurda alan hurdacı firmasıyız. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Kadıköy Osmanağa mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Bakır tas tabak, hurda levha, hammadde, bakır eşya hurdası, bakırlı petek almaktayız.

Osmanağa’nın tamamında hurda bakır ticaretinde deneyimliyiz. Antigron hurda, yanık bakır hurdası, bakır boru, bakır profil, kırk ambar, hurda soyma bakır, bakır (kızıl) talaş hurda alanlar içerisindeyiz. Bakır alan Osmanağa mahallesi hurdacı iş yerimizi acilen arayın kaliteli hizmetimizin keyfini sürün! Bakır hurdası alanlar içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Osmanağa mahallesi hurda bakır kilo fiyatı ile hizmet veriyoruz.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Espresso makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj, pop corn arabası, su sebilleri, kıyma makineleri, tabldot, ayran makinesi alıyoruz. İşyerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, bakır davlumbaz, yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü meykap vs endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz için almak isteyenleri işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolap satan firmalar firmamızı arayabilir.

Temiz durumda sanayi tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza dolapları, tezgahlar alıyoruz. Sanayi tipi lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Osmanağa Mahallesi Plastik Hurdası Alım Satımı

Tonajlı pimapen imalat artığı hurdası, beyaz şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak hurdası alıyoruz. Plastik hurda; (O) oksijen, Hidrojen (H), Karbon (C), (N) azot ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Osmanağa’da ABS plastik hurda, polipropilen moblen, hurda jelatin, hurda polistiren alımı yapıyoruz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz.
Osmanağa hurda plastik fiyatları öğrenmek için arayınız.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

İstanbul Kadıköy Osmanağa mahallesinde çelik konstrüksiyon depo sökümlerinde 27 tecrübeye sahip uzman kadromuzla güvenli hizmetler veriyoruz. Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon hangarlar sökümünde işletmenin inşa projeleri özenle incelenmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makası ve ikinci el çelik malzeme olarak satılacak olanlar değer kazanır. Kapalı mekanların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları uzun ömürlüdür. Hızlı kapatma açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı makaslarının söküm yıkımı diğerinden değişik yapılmalıdır. Çelik çatı makası sökümü işinde tecrübeye sahibiz. Kalan çelikler geri dönüştürülebilir.

Hurda Raf Fiyatları

Genelde kapatılmış giyim mağazaları tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, orta reyonlar, teşhir rafları, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el raf satıyoruz. 2.el hurda raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için ikinci el raf fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hurda market rafı alıyoruz. Kadıköy Osmanağa raf hurdası fiyatları hakkında detaylı almak amacıyla bizi arayabilirsiniz.

Kağıt Hurdası Alımı Yapan İstanbul Kadıköy Osmanağa Mahallesi Hurdacı Firması:

Piyasadan fazla fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, karton koli, kartonlar, karışık renkli kağıt hurdası alıyoruz. Osmanağa bölgesinde bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, eski gazete hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Osmanağa mahallesinde tonajlı okul kitabı, fotokopi kağıdı hurdası, defterler, peçete alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlikle satıcılara daha fazla miktarda kazanma avantajı sunuyoruz.
Osmanağa hurda kağıt fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki kağıt hurdası alanlar ile alakalı makaleyi okumalısınız. Osmanağa’da karton, kağıt hurdası alım satımı yapmayı devam ettirmekteyiz.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko, yer yüzünde en çok bulunabilen metal elementlerdendir. Çinko, eski çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Lakin ne yazık ki kullanımı ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir.

Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerinden biridir. Element olan çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile bileşikler oluşturmaktadır. Osmanağa mahallesi çinko çatı hurdası, çinko levha alıyoruz.

İstanbul Kadıköy Osmanağa Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Kadıköy Osmanağa mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti sunmaktayız. Fakat hurda araç veya motosiklet hurdası almamaktayız. Dolayısıyla hurda veya ikinci el araç parçası için aramayınız. Şüphesizki Osmanağa sanayisinde çıkma araba parçası alan dükkânlar bulabilirsiniz. Rica ederiz bu işlerde onları arayın.

Osmanağa yeni sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası almaktayız.

Hurda titanyum, hurda nikel, karbür, hurda motor, imalat artığı satın alabilmemiz için arayabilirsiniz.

Akü Hurda Alan Hurdacılar

Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik şeklinde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Akü, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcılara elektrik akımı göndermek, voltajı dengelemek çok yüksek devirde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını gidermek için akülerden yararlanılarak araç korunmaya alınır.
Osmanağa mahallesi hurda akü fiyatları sormak için firmamıza ulaşın. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken aletlerde kullanılır.

Akü; motosikletler ve benzeri taşıma araçlarıyla bazı elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Kuru akü hurda, hurda sulu akü, küçük akü hurdaları alım hizmetleri sunuyoruz.

Osmanağa Mahallesi Yakınlarından Sac Hurdası Alan Hurdacı Firma

Sac; demirlerin levha haline getirilmiş şeklidir. İki merdane arasında değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçülerde şeritler halinde kesilir. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, sandviç panel üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kaplamasında kullanılmaktadır. Varil, çatı, sandviç panel, kapı üretimi sırasında sac levhası kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyaların kullanılmışına hurda sac levha denir.

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Kış bahçesi çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir durumda ikinci el sac temin edebilirsiniz. Osmanağa’da sac hurda satmak amacı ile fazla zaman harcamadan arayabilirsiniz.

Osmanağa Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Tüm hurda alımlarını yenilenmiş hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Anlık hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda çinko fiyatları başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz. Sitemizdeki Osmanağa hurda fiyatları anlık olarak değiştirilmektedir.

Hurda Elektronik Alanlar

Klima, vantilatör, bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, çay ve filtre kahve makinesi, kombi, fön makinesi, merdaneli çamaşır makinesi, ütü, buzdolabı, fırın almaktayız. Masaüstü bilgisayar Hurdası SSD hard disk, bozuk modem, server, yazıcı, DDR Rulo, lcd monitör, yeni nesil anakarat, ses kartı, fotokopi makineleri, sarı göbek işlemci, ekran kartı, power, fotoğraf tarayıcı, ram, elektronik kart satmak maksadıyla iletişim kurabilirsiniz. Her nevi elektronik eşya alımında eşsiz fiyat verebiliyoruz. Kontaktörler, termik röle, röle, tuşlu telefon kartları, elektrik trafoları, GSM kartları, şarj cihazı, elektrik panoları almaktayız.

2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz defolu fayans kalebodur, çatı tavanları, kiremit, dayanıklı laminantlar satıyoruz. Müteahhitler tarafından bir zaman diliminde kullanılan inşaat vinci, harç mikseri, boya makinesi, alçı mikseri az kullanılmış iskele, hurda plywood satılıktır. Osmanağa mahallesi yakınlarında yıkılmış elbiseci vs binalardan satın alınan hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alıyoruz.

Osmanağa Mahallesinde Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Her inşa edilen yapının inşa projeleri ötekinden farklılık göstermektedir. Dolayısı ile yıkımları projeye göre tamamlanmalıdır. Evvela yıkılması istenen fabrikanın detaylı bir şekilde incelenerek uygun araç ve gereçlerin seçilmesi doğru olur.

Osmanağa da fabrika yıkım hizmetlerinde lideriz. Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı bakımından riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Hurda Jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizlerden teklif bizi arayın. Bilindiği gibi her türlü makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Lakin ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada kıymetlidir. İkinci el jeneratör hurdası alırken en güncel fiyatlarını uyguluyoruz.
Kadıköy ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Hayatı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği bölgelerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Sökme Kurşun Hurdası Alan Osmanağa Mahallesi Hurdacı Telefonları

Doğada doğal olarak bulunabilir. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalarla çıkarılır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Kurşun tarihten bu yana kullanılan metaller içerisindedir. Yaşam alanlarımızda kabloların izolasyonlarında, alaşım üretiminde, benzin katkısı olarak, mühimmatlarda, pigmentlerde, akü imalathanelerinde, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtımlarda kurşun kullanılmaktadır. Osmanağa hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun boru hurda, hurda levha kurşun, Cami minare kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası almak maksadıyla dilediğiniz yere uzman personel gönderiyoruz. Ayrıca Osmanağa’da hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp