Küçükyalı Hurdacı

Küçükyalı mahallesi hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak her türde hurda sarı için en iyi tekliflerini İstanbul Hurdacılık olarak biz veriyoruz. Küçükyalı mahallesi hurda piyasasından yüksek hurda fiyatları ile hurdacılık yapıyoruz. Satılacak hurdaların hesapladığımız bedelini anında peşin para ile ödüyoruz. Maltepe Küçükyalı mahallesi etrafından hurda ve ikinci el ev eşyaları ticareti yapıyoruz.

İstanbul Hurdacılık sizin gibi kaliteli hizmetlerin kıymetini bilen müşterilerine durmadan hizmet vermeye devam ediyor. Yüklü miktarda nakit hurda malzeme alımı yapacak firma mı arıyorsunuz? İşinin ehli Küçükyalı mahallesi merkez hurdacı olarak benzersiz fiyatlar ile hurda malzeme alımı yapıyoruz. Küçükyalı’da hurdacılık yapan şirketler içinde hizmetlerimizle herkes tarafından tercih ediliyoruz.

Elinizdeki her tür hurda malzemeleri almak amacıyla Küçükyalı mahallesinde hurda toplama merkezi açtık. Hurda alımlarında yılların kazandırdığı tecrübe ile kurumsallık ile hareket etmekteyiz.

Tüm hurda eşyalarınız için şimdi bize ulaşıp bir dk içinde fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Tonajlı hurda satanlara Küçükyalı mahallesi hurda fiyatlarından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Küçükyalı hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Küçükyalı mahallesinde hurda alım firmasıyız. Küçükyalı da hizmet veren İstanbul Hurdacılık firmamız ile Küçükyalı mahallesi hurdacılık işlerinin gelişmesine profesyonel katkı sağlamaktayız. Maltepe Küçükyalı hurdacı firması olarak kaliteli hizmetlerimizi firmamızla alışveriş yapanlar için bir yazıda bir araya getirdik.

Küçükyalı Mahallesi Hurdacı Telefonu

Küçükyalı mahallesi adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Yirmi yedi yıldan şimdiye dek tonlarca atık hurdasını geri dönüşümle Türkiye ekonomisine kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile çok daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Maltepe Küçükyalı mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Zaman kaybetmeden arayın, yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Anlattığımız üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizlerde dilerseniz hurda satarak milli ekonomiye yardımcı olabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak için numaralarımızı arayabilirsiniz.

Küçükyalı Mahallesinin Hurdacı Firması

Küçükyalı çevresinde mahallesi hurdacısı mı arıyorsunuz? Küçükyalı daki en büyük hurdacı firma İstanbul Hurdacılık aramanızı bekliyor! Firmamızı tercih edenler her türlü hurda malzeme satmak amacı ile mobil hatlarımızı aramalısınız.

Daha çok emek sarf ederek kazanmak istiyoruz. Küçükyalı’da hurdacı firması olarak Maltepe Küçükyalı’ın etrafında her türlü hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanızın alım satımı için adresinize en yakın bölgede bulunan araçlarımızı yönlendiriyoruz. 27 yıllık tecrübe ile hizmet sunmaktayız. En yakın Küçükyalı hurdacı telefonlarımızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Maltepe’nin tüm sokaklarında yaptığımız gibi Küçükyalı etrafında da hurda alım hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Her türlü Maltepe hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Küçükyalı Mahallesinde Hurda Alım Satımı

Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve sarı pirinç hurdası alımı yaparken fiyat listesi uyguluyoruz. Küçükyalı Mahallesi’nde hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile sektörün öncülerindeniz. Maltepe Küçükyalı mahallesinde hurda kalay, imalat artığı, hurda çinko, zamak antimon hurdası, çelik hurda almaya devam ediyoruz. Küçükyalı da adresinizden hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Küçükyalı’ın tamamında her nevi hurda malzeme alımı işlerinde profesyonel hizmetler sunmaktayız. Bugün de size Maltepe Küçükyalı mahallesinde hurda alan fabrikalarla İstanbul Hurdacılık arasındaki farkı anlatmaya çalışacağız. Müşteri memnuniyetine öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanmayı istiyoruz. Bu neden ile her türlü profesyonelliği kapınıza getirmeye çalışıyoruz.

Küçükyalı Mahallesinde Hurda Bakır Alım Satımı

Küçükyalı mahallesi genelinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır alanlar içeriğimizde geniş bilgi bulunuyor. Hurda bakır fiyatları tüm Küçükyalı için yeniden gönderilecektir. Lama bakır hurda, bakır tel, hurda bakır tencere, hurda TTR kırma granür bakır, büyük boy bakır kazan için peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Küçükyalı mahallesi hurdacı şirketimizi şimdi arayarak hızlı hizmetlerin tadına varmaya başlayın! Küçükyalı mahallesinde bakır hurda almak maksadı ile yeni bir depo oluşturmayı başardık. Telefon numaralarımızı arayın. En Yakın Küçükyalı mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın.

Antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır, 1/2 bakır boru, hurda kızıl bakır talaşı, bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır profil hurdası alım hizmetleri sunmaktayız. Bakır süs eşyası, bakır petek, bakır ham madde hurdası, kap kacak hurdası, hurda bakır levha almaktayız.

Küçükyalı Mahallesi Sarı Pirinç Hurdası Alan Hurdacı

İstanbul’da ve Küçükyalı mahallesinde hurda bronz Cusn8, hurda sarı vana musluk, hurda sarı külçe, sarı pirinç talaş hurdası, kırkambar sarı, hurda sarı radyatör, sarı su saati hurdası almaktayız. İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası, pirinç sarı araiş hurda, MS-70 sarı araiş hurda, MS-64 pirinç sarı araiş hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık Küçükyalı’da hurda sarı alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Küçükyalı daki pirinç sarı kilo fiyatını kayıt olanlara saat başı ulaştırmaktayız. Sarı hurdası alanlar hakkındaki yazıya bir göz atın. Küçükyalı hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla irtibata geçin.

Küçükyalı Mahallesi’nde Hurda Demir Alanlar

Demir hurdası alan fabrikalar içinde bulunuyoruz.
Küçükyalı hurda demir fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz. Demir, Küçükyalı mahallesinde en çok çıkarılan madenler içindedir. Sitemizdeki Küçükyalı mahallesi ekstra demir hurdası fiyat listesi sürekli güncelleniyor. Toptan hurda inşaat demiri, inşaat hurdası, hurda pik demir, hurda inşaat demiri çubuğu, demir döküm hurda alım satımı yapılır. Küçükyalı’da hurda toplama demir, demir talaş hurdası, ekstra hurda demir, teneke, dkp demir hurda ticareti yapan hurdacıyız.

Yerinden demir yangın merdiveni hurdası, hurda tufal, asansör malzemesi, çıkma demir kapı, demir pencere korkuluğu, için peşin ödeme veriyoruz. Güncel anlık hurda demir kilo fiyatları için bize ulaşın. Hurda demir alımı gönderisini okumak iyi gelecektir.

Krom Hurdası Alımı Yapan Küçükyalı Mahallesi Hurdacı Telefonu

Küçükyalı Mahallesi’nde hurda krom alımı yapıyoruz. İstanbul Maltepe ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Maltepe Maltepe’de 430 paslanmaz krom hurda, 202 kalite paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 202 hurdası talaşı, 201 paslanmaz krom hurdası, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom makine parçası almayı sürdürüyoruz.

Krom hurda alımı bölümünü okumak isteyebilirsiniz. Konumdan 304 krom hurda, 310 kalite paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 316 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 316, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, 304 paslanmaz krom hurda talaşı alımı yapan Küçükyalı hurdacısıyız.

Paslanmaz krom alanlar arasındaki Küçükyalı mahallesi hurdacı şirketiyiz. Çok sert olduğu için zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur.

Küçükyalı Mahallesinde Kablo Hurdası Alan Yerler

%50 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablosu hurdası alımında öncüyüz. Küçükyalı’da tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden yüksek fiyatlar veriyoruz. Küçükyalı mahallesinin en iyi hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda alımı yaşamanızı diliyoruz. Antigron kablolar, enya kablo hurdaları, karışık kablolar, tek damar kablo, iç tesisat kabloları alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Sitemizdeki hurda kablo fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz. Maltepe Küçükyalı mahallesinde fare yemez kablo, hurda çelik zırh kablosu, yeraltı enerji kablosu, hurda çelik içli kablolar için en güncel fiyat teklifini veriyoruz.

İstanbul Maltepe Küçükyalı mahallesinde hurda kablo alan fabrikalar içindeyiz. Maltepe Küçükyalı mahallesinde kablo hurda alanlar arasındayız. Hurda yağlı içli ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kabloları, ptt kablo hurdası satarak daha çok para kazanmak isteyenler bize ulaşın.

Küçükyalı Mahallesi Hurda Alüminyum Alan Yerler

Hurda alüminyum ince profil, piston, hurda alüminyum kalıp, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası Küçükyalı hurdacısıyız. Her çeşit tonajlı alüminyum hurdası alımı yapılır.
Maltepe Küçükyalı mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayın. Maltepe Küçükyalı’da alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız.

Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal elementtir. Gümüş renkte, sünebilen metal türüdür. Hurdalarını bize satanların destekleriyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz.

Hurda alüminyum tas tabak, araba jantı, hurda alüminyum sac, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tencere tava hurdası alıyoruz. Konumdan hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, hurda alüminyum kompozit almak için telefonunuzu beklemekteyiz. Alüminyum levha, alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum imalat atığı, alüminyum talaşı ticareti için arayın.

Bu gönderimizde paylaşılan İstanbul Maltepe Küçükyalı mahallesi alüminyum hurdası ton fiyatlarını dileyene güncel olarak göndermekteyiz. Sayfamızdaki hurda alüminyum metine göz atabilirsiniz. Firmamıza verdiğiniz önem ve destek sebebi ile saygılar sunarız.

İstanbul Maltepe Küçükyalı Mahallesi Hurdacılar Sitesi

titanyum, nikel hurdası, hurda karbür, motor hurda, hurda imalat artığı alıyoruz.

Maltepe Küçükyalı mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti veriyoruz. Fakat hurda araç veya oto hurdası alımı yapmamaktayız. Bu neden ile hurda otomobil yedek parçası için gelen çağrıları cevaplamıyoruz. Şüphesiz ki Küçükyalı sanayi sitesi içerisinde çıkma oto parçası işleriyle uğraşan dükkânlar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz çıkma araç parçası işlerinizde onlarla irtibat kurunuz.

Küçükyalı mahallesi sanayi sitesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alımı yapıyoruz.

Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Hurda raf demiri alıyoruz. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcut. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak maksadıyla 2.el raf sayfamızı inceleyiniz. Çoğunlukla restorasyon yapan butikler tarafından satışa sunulan market rafı hurdası, reyonlar, çelik raflar, demir raflar, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el market rafı satıyoruz. Küçükyalı mahallesi hurda raf fiyatları sormak amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Küçükyalı Mahallesi Çevresinden Hurda Kurşun Alımı

Kurşun binlerce yıldan günümüze kullanılmakta olan metallerdendir. Küçükyalı mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak Cami minare kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda levha kurşun, kurşun boru için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Küçükyalıda hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Elinizde hurda çinko hemen aramadan karar vermeyiniz.

Kurşun madeni kimyasal maddeler ve pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, askeri mühimmatlarda, akü üretiminde, kabloların izolasyonunda, çeşitli alaşımlarda, benzin katkısında kullanıldığı bilinmektedir. Yer yüzünde nabit olarak rastlanmaktadır. Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalarla çıkarılır. Daha sonra ekstraktif metalurji ile işlenir.

Hurda Plastik Alımı

Maltepe Küçükyalı mahallesinde jelatin hurdası, kristal polistiren hurdası, polipropilen moblen, ABS plastik hurdası alımı yapıyoruz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz. Küçükyalı hurda plastik fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz yerden kırmızı ve mavi kapak hurda, pimapen imalat artığı hurdası, şeffaf naylon hurdası, kırkambar plastik hurda, hurda şeffaf pet şişesi alımı yapıyoruz.

Plastik; Oksijen (O), Azot (N), hidrojen, (C) Karbon ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Bunun ile birlikte batmış fabrikalardan aldığımız küçük uygun fiyatlı dayanıklı laminant parkeler, fayans ve kalebodurlar, tavanlar, kiremit satışı yapıyoruz. Yıkılan elbiseci benzeri binalardan satın alınan hala kullanılabilir 2.el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere satanlar içindeyiz. Büyük projelerde inşaat vinci, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi, harç mikseri az kullanılmış portatif, hurda plywood satılıktır.

Maltepe Küçükyalı Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika yıkımı yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır. Küçükyalı fabrika yıkım ve sökümü konusunda lideriz.

Her inşa edilen yapının inşa projeleri kendine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkım şekilleri de projeye göre yapılmalıdır. Öncelikle yıkılacak tesisin titizlikle incelenerek gerekli ekipmanın ayarlanması gerekmektedir.

İstanbul Maltepe Küçükyalı Mahallesinde Çelik Çatı Sökümü

Hızlı kapatma açısından en sağlam çelik satı tasarımlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin yıkım söküm işleri diğerinden değişik yöntemlerle tamamlanır. Kapalı mekanlar için en önemli alan hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yarar. Küçükyalı’da çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde 27 deneyimli geçmişe sahip saha ekibimiz ile güvenli hizmet veriyoruz. Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrike hangarlar söküm işi yapılırken yapının inşaat projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede 2.el çatı makası ve ikinci el çelik malzemeler olarak satılabilecek olanlar değerinde alınabilir. Çelik çatı söküyoruz. Kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılır.

Akü Hurda Alımı Yapan Küçükyalı Mahallesi Hurdacı Telefonu

Elektriğin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik olarak vermeye yarar. Aküler; otomobiller benzeri enerjiye ihtiyacı olan taşıtlar ile bir takım elektrikli araç gereçlerde kullanılmaktadır. Küçük akü hurdası, hurda sulu akü, kuru akü hurdaları hizmetini kolaylaştırdık.

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde akümülatörden faydalanılır. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara akım göndermek çok yüksek devirde alternatörün üreteceği voltaj düzeltmek maksadı ile akünün görevidir.
Küçükyalı mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Küçükyalı Mahallesi İkinci el Jeneratör Hurda Alımı

Yaşamımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Maltepe Küçükyalı mahallesinde ikinci el jeneratör hurdası alım hizmeti veriyoruz. Küçükyalı mahallesi hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayınız.

Her şeyin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada kıymetlidir. İkinci el jeneratör satanlar bizlerden teklif isteyebilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak kurutma tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satanlar bu sayfadaki numaraları arayabilirsiniz. Meyve suyu makineleri, su sebili, espresso makinesi, çay ocağı için elektrikli dobaj, ayran makinesi, tabldot, mısır arabası, kıyma makinesi dişlisi bulundurmaktayız. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, restoran tipi ocak, krom yemek dilendiricileri, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, aspiratör vb endüstriyel mutfak malzemesini incelemek amacı ile sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz.

2. El endüstriyel tip restaurant mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Titizlikle kullanılan pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap alıp satmaktayız.

Kağıt Hurdası Alım Satımı Yapan Küçükyalı Mahallesi Hurdacı Telefonu:

Dilediğiniz yerden kitap, peçete ve kağıt havlu hurdası, defterler, A4 kağıt hurdası alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan özen ile hurda satıcılarına çok daha yüksek oranda kazanma imkanı sunuyoruz.
Küçükyalı hurda kağıt fiyatları sormak için arayınız. Değerinden yüksek fiyata karton hurdaları, koli, karışık renkli kağıt hurdaları, beyaz kağıt hurda alıyoruz.

Küçükyalı genelinde eski gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol hurda ticaretiyle uğraşan firmayız. Sitemizdeki hurda kitap geri dönüşüm alanlar hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz. Küçükyalı mahallesinde hurda kağıt, karton alım satımı yapmaktayız.

Küçükyalı Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Profesyonel firma olarak alımlarımızı güncel Küçükyalı hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Sayfamızdaki Maltepe hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir. Güncel Küçükyalı hurda fiyatları sormak için arayın. Güncel hurda fiyatları hakkındaki metine bir göz atın.

Küçükyalı Mahallesi Çevresinde Hurda Çinko Alan Fabrikalar

Çinko elementi amonyak, siyanür, halojen, amin iyonlarıyla birleşerek bileşikler meydana getirmektedir. Küçükyalı mahallesi bölgesinde hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alıyoruz. Çinko metali, yerkabuğunda en çok çıkarılan metal elementlerinden biridir.

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Ancak kullanım amacı ve üretimi tam öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Hurda Sac Alımı Yapan Küçükyalı Mahallesi Hurdacı Telefonu

Sac; metallerin kalın veya ince levha haline getirilen halidir. Merdaneyle çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ebatlarda şeritler halinde kesilir. Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretimi sırasında kullanılmaktadır. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların gövdesinde kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, çatı, sandviç panel üretimi sırasında levha sac kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyalardan sac hurda çıkarılmaktadır.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan yerler tarafından satın alınmaktadır. Ek bina çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Küçükyalı da sac hurda almak amacıyla hemen arayın.

Elektronik Hurdası Alan Firmalar

Elektrik pano malzemeleri, röle, adroid telefon kartları, trafo, GSM istasyon kartları, adaptör, kontaktör, termik röleler satın alıyoruz. Her nevi elektronik ev aletleri alırken değerini teslim alırken ödemekteyiz. Masaüstü bilgisayar Hurdası fotokopi makinesi, crt monitör, güç kaynağı, tarayıcı, renkli yazıcı, ram, ekrankartı, porselen işlemci, DDR Rulo, server, sabit disk, elektronik kart, yeni nesil anakarat, ses kartı, modem satmak maksadı ile arayabilirsiniz. Saç kurutma makinesi, merdaneli çamaşır makineleri, fırın, mini buzdolabı, ütü masası, çay ve türk kahvesi makinesi, klima, ocak, kombi, bulaşık makinesi, ütü, vantilatör alıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp