Ahmet Yesevi Mahallesi Hurdacı

Ahmet Yesevide hurdacı işyerlerinin en kalitelisi olmanın keyfini yaşıyoruz. Hurdalarınızı biriktirdiğiniz konumdan kendimiz alıyoruz. İstanbul Pendik Ahmet Yesevi mahallesi merkezinde ikinci el eşya ve hurda alımlarında hurdanızın değerini yüksek fiyattan ödüyoruz.

Pendik borsasında kullanılan anlık hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmetleri için bizi arayarak fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Ahmet Yesevi hurdacı firmalar arasındayız.

Hurda malzeme alımında senelerin tecrübesiyle hurda malzemenizi öteki firmaların üstünde üstünde alıyoruz. Ne kadar hurdanız olursa olsun zamanınızı değerlendirerek firmamız ile iletişim kurup en geç 3 dakikada fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Malzeme alımı yaparken bedelini tartılırken yüksek fiyat listesiyle hesaplamaktayız. İstanbul Hurdacılık firmamız ile Ahmet Yesevi mahallesindeki hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetine değer vermekteyiz.

Ahmet Yesevi mahalle merkezinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Pendik Ahmet Yesevi mahallesindeki hurda iş yerleri içerisinde kaliteli hizmetlerimizle tercih ediliyoruz. Ahmet Yesevi mahallesi hurdacısı olarak hurda ticareti yapıyoruz.

Ahmet Yesevi hurdacısı firmamız İstanbul Hurdacılık sizler gibi kaliteli hizmetten anlayan müşterilerine yedi gün hizmet sunmaya devam etmektedir. Adresinizde yüksek miktarda peşin hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Ahmet Yesevi mahallesi merkez hurdacı olarak hurda alıyoruz.

Ahmet Yesevi Mahallesindeki Hurdacılar

Bizimle çalışmak isteyenlerde her türlü kablo hurdası satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi çaldırabilirsiniz. Ahmet Yesevi de hurdacı olarak Ahmet Yesevi mahallesinin tümünde her çeşit hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemenin taşınması için yerinize en yakın hurda taşıma aracımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Yirmi yedi yıllık tecrübeyle hurdacılığa öncülük etmeye devam ediyoruz. En yakın Ahmet Yesevi hurdacı numaramızı arayın. Pendik’in tümünde yaptığımız gibi Ahmet Yesevi ilçesinde de tüm faaliyetlerimizi başarı ile yerine getiriyoruz. Kurumsal Pendik hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Ahmet Yesevi çevresinde hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Ahmet Yesevi’nin en iyi iş yapan hurdacı firması İstanbul Hurdacılık’la hayatınızı kolaylaştırın! Profesyonel anlayışla daha çok kazanmayı hedefliyoruz.

Pendik Ahmet Yesevi Mahallesinde Hurda Alımı

Bugün de sizin gibi hurda malzeme satmak isteyenlere Ahmet Yesevi mahallesinde hurda alan geri dönüşüm firmaları ile bizim aramızdaki kalite farklarını anlatmaya çalışıyoruz. Müşterilerin memnuniyetine öncelik vererek daha fazla çalışmaktan daha çok kâr elde etmeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Ahmet Yesevi mahallesinde hurda makina artığı, çelik, kalay hurdası, çinko hurda, hurda zamak alıyoruz. Ahmet Yesevi’de yerinden hurda alım hizmetini ücretsiz vermekteyiz.

Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda kurşun, hurda demir, çinko hurdası, alüminyum, hurda bakır, hurda kablo alımına özel yükseltilmiş fiyat listeleri vermekteyiz. Ahmet Yesevi mahallesinde hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncülük etmekteyiz. Ahmet Yesevi mahallesinde hurda malzeme alımı yaptığımızı söylemiştik.

Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi Hurdacı Telefonu

Yirmi yedi yıldır tonlarca hurda plastiği geri dönüşüme kazandırdık. Hizmetlerimizle daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Ahmet Yesevi mahallesi yerinden her türde hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme fiyatları istemek amacıyla operatörlerimizi arayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi geri dönüşüm doğaya katkı sağlamaktır. Sizde isterseniz hurda satarak ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Hemen arayıp, yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın. Ahmet Yesevi hurdacı numarası sayfamızın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Ahmet Yesevi Mahallesi’nde Demir Hurdası Alanlar

İstanbul Hurdacılık, Ahmet Yesevide demir hurdası alan geri dönüşümcüler arasındayız.
Ahmet Yesevi hurda demir fiyatları için telefonumuza ulaşın. Toptan inşaat hurdası, inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda pik demir, hurda döküm demir alırız. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek nedeniyle fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatı içeriğinin olduğu linke tıklayınız. Hurda demir, Ahmet Yesevi mahallesinde en fazla satılan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Ahmet Yesevi mahallesi hurda demir kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Dilediğiniz yerden demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, asansör malzemesi hurdası, tufal hurdası, demir pencere korkuluğu, ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Ahmet Yesevi’de toplama demir hurda, teneke hurda, DKP demir hurdası, extra demir, talaş demir hurdası alımı yapan firmayız.

Hurda Krom Alan Hurdacı Firma

Pendik Ahmet Yesevi de hurda krom makine, krom paslanmaz 201 kalite hurdası, paslanmaz krom 202 kalite hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 430 kalite, hurda krom 201 talaşı, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, krom paslanmaz 202 kalite hurda alımı için profesyonel personel yolluyoruz. Gönderdiğiniz konumdan 304 paslanmaz krom hurda, 304 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası talaşı, 316 kalite krom hurda talaşı, 316 kalite krom hurdası, hurda paslanmaz krom 310 için peşin ödeme yapıyoruz.

Nikel metaliyle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Gayet sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Ahmet Yesevi de hurda krom Ahmet Yesevi mahallesi hurdacı firmasıyız. Ahmet Yesevi mahallesinde hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Paslanmaz krom hurdası alanlar arasındaki Ahmet Yesevi mahallesi hurdacı depsouyuz. Krom hurdası alan hurdacı firmalar makalemizi okusanız şahane bir şey yapacaksınız.

Hurda Sarı Alım Satımı Yapan Ahmet Yesevi Mahallesi Hurdacı Telefonu

Buradaki Ahmet Yesevi hurda sarı pirinç ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Sayfamızdaki sarı pirinç alan hurdacı makaleye göz atın. Ahmet Yesevi hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ahmet Yesevi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık adına hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. İstanbul Hurdacılık olarak MS-64 sarı araiş hurda, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, hurda sarı araiş, sarı araiş MS-70, sarı talaş MS-58 hurdası alıyoruz. Ahmet Yesevi mahallesi çevresinde sarı oto radyatör hurdası, sarı pirinç talaşı, sarı musluk hurdası, sarı külçe hurdası, hurda sarı su saati, hurda bronz araiş Cusn8, kırkambar sarı hurda alıyoruz.

Bakır Hurdası Alan Ahmet Yesevi Mahallesi Hurdacı Firması

Ahmet Yesevi’nin tümünde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Ahmet Yesevi mahallesi hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayarak tecrübeli hizmetimizin tadını yaşamaya başlayın!

Bakır (kızıl) talaş, ince profil hurda, bakır yanık hurda, hurda antigron bakır kırma granür, soyma bakır, kırk ambar, 3/8 bakır boru hurda alanlar içindeyiz. Bakır levha, bakır eşya, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda hammadde satacak işletme arayışında olaranlara hizmet vermekteyiz. Bakır hurda alanlar içeriğimizde detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. Hurda bakır fiyat listesi Ahmet Yesevi’de geçerli olacaktır.

bakır tencere hurda, hurda TTR kırma, bakır tel hurdası, bakır lama hurdası, büyük boy bakır kazan alımı yapıyoruz. Ahmet Yesevi de bakır hurdası alabilmek maksadıyla uzman bir kadro oluşturduk. Telefonlarımızı arayın. En Yakın İstanbul Pendik Ahmet Yesevi mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Kablo Hurda Alan Ahmet Yesevi Mahallesi Hurdacı Firması

Tonajlı kablo hurdası alımında değerinden yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kabloları, hurda ptt kabloları, hurda yağlı içli ptt kablosu elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Tek damar kablo hurda, iç tesisat kablo hurdası, hurda antigron kablo, karışık kablo, enya kablolar alan hurdacı firmasıyız. hurda %50 bakırlı kablo, elektrik kablosu, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Ahmet Yesevi de hurda çelik içli kablo, çelik zırh kablo hurdası, hurda yer altı enerji kablosu, hurda fare yemez kablolar alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini öneriyoruz.

Ahmet Yesevi mahallesi merkezinde kablo hurda alan hurdacılar içinde en yüksek fiyat teklifini veriyoruz. İstanbul’da hurda kablo alanlar içindeyiz.

Ahmet Yesevi mahallesinin en büyük hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda alımı yaşamanızı arzu ediyoruz. Daha geniş bloğumuzda bulunan hurda kablo alan hurdacı konuyu okuyun.

Pendik Ahmet Yesevi Mahallesinde Alüminyum Hurda Alanlar

Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal elementtir. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Alüminyum petek, hurda alüminyum çatı sac, araba jantı, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, eski alüminyum tencere için nakit ödeme yapıyoruz. Bu sayfadaki Ahmet Yesevi mahallesi alüminyum hurdası fiyatlarını saat başı gönderiyoruz. Hurda alüminyum konulu metne bir göz gezdirebilirsiniz Hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum imalat artığı alıyoruz.

Her türlü toptan alüminyum hurda nakit alınır.
Ahmet Yesevi mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil Ahmet Yesevi hurdacısıyız. Konumdan parça alüminyum kompozit hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil alabilmek için iletişim kurmanızı istiyoruz. Pendik Ahmet Yesevi’de hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz.

İş yerimize verdiğiniz destek ve önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Bize güvenenlerin yardımıyla her gün tecrübeli hale geliyoruz.

İstanbul Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi Hurda Fiyatları

Yeni demir hurdası fiyatları hakkındaki makaleyi okuyun. Güncel Ahmet Yesevi hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Sitemizdeki Ahmet Yesevi hurda fiyatları anlık olarak değiştirilmektedir. Profesyonel Ahmet Yesevi mahallesi hurdacı firması olarak tüm hurda alımını özel hurda fiyatları ile tamamlıyoruz.

Hurda Plastik Alanlar

Ahmet Yesevi de tonajlı hurda temiz pet şişe, pimapen, kırkambar plastik, hurda beyaz şeffaf naylon, hurda mavi ve kırmızı kapak Ahmet Yesevi hurdacısıyız. Plastik, karbon (C), Azot (N), oksijen (O), hidrojen (H) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Pendik Ahmet Yesevi mahallesinde ABS plastik hurda, polipropilen, polistiren, jelatin hurdası almaktayız. İletişim kurmanızı bekliyoruz.
Ahmet Yesevi hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Ahmet Yesevi Mahallesi Çevresinden Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı Firma

2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi istemeden jeneratörünüzü satarsanız zarar edersiniz. Ahmet Yesevi mahallesi merkezinde jeneratör hurdası alanlar içerisindeyiz. Pendik hurda jeneratör fiyatları için firmamızla irtibata geçin. Bilindiği gibi her malzemenin ömrünü tamamlayıp daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi olasıdır. Lakin ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi değerlidir. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektiriğin bulunmadığı yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

İş görecek durumda buz makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, mermer tezgah, lokanta tipi bulaşık makinası alınır. Sanayi tipi restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız.

Sübye makinesi, su sebili, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, kahve makinesi, ayran makineleri, bardak mısır arabaları, bakır işlemeli çay dobajı bulundurmaktayız. Ardiyemizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel 4 gözlü ocak, aspiratör, krom paslanmaz küvet, evye, krom davlumbaz, dinlendirici vs endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini incelemek amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satanlar bu sitedeki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ahmet Yesevi Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Pendik Ahmet Yesevi mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet vermekteyiz. Katiyen hurda araç veya motosiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Bu nedenle hurda araba yedek parça için telefon kabul etmemekteyiz. Şüphesiz Ahmet Yesevi oto sanayi sitesinde çıkma oto yedek parçası ticaretiyle uğraşan firmalar bulabilirsiniz. Rica ediyoruz 2.el otomobil parçası işlerinizde bu işle uğraşan firmaları arayınız.

Ahmet Yesevi oto sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 step motor hurdası alımı yapmaktayız. Hotor hurda, hurda titanyum, nikel hurdası, hurda imalat artığı, karbür satmak için arayabilirsiniz.

Akü Hurdası Alıp Satan Ahmet Yesevi Mahallesi Hurdacısı

Akü; otobüsler, arabalar, elektrikli motosikletler benzeri enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektrikli alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Elektriğin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik biçimde vermeye yarayan bataryalara akü denir. Ahmet Yesevi mahallesi etrafında kuru akü hurda, sulu akü hurdası, küçük akü hurdası alımı yapıyoruz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme gereken aletlerde akümülatörler kullanılır. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya akım iletmek çok yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj düzeltmek amacıyla akülerin görevlerindendir. Ahmet Yesevi mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ahmet Yesevi Mahallesi Çevresinden Hurda Çinko Alan Firmalar

Çinko mavimsi açık gri renktedir. Çinko elementi halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla bileşikler meydana getirmektedir.

Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla miktarda bulunabilen metal elementler arasındadır. Pendik’te çinko çatı hurdası, hurda çinko levha ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Antik dönemlerden beri bilinmektedir. Fakat kullanım şekli ve üretimi tam manası ile anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır.

Raf Hurda Alım Satımı

Genellikle kapanan işletmeler tarafından satışa sunulan reyonlar, hurda market rafı, hurda çelik raflar, mağaza rafları, hurda demir raflar arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir ikinci el hurda raf satıcıları içindeyiz. 2.el demir raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Daha geniş bilgi edinmek için hurda raf alımı başlıklı konumuzu inceleyiniz.

Çelik raf hurdası alımı işimizin bir parçasıdır. Pendik Ahmet Yesevi hurda metal raf fiyatları istemek maksadı ile mobil numaramızı tuşlayabilirsiniz.

İstanbul Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi’nde Kağıt Hurdası Alım Satımı:

Yerinden hurda okul kitabı, A4 kağıt hurdası, defter hurdaları, selpak hurdası alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık ile müşterilerimize çok daha yüksek miktarda kâr elde etme avantajı yöneltiyoruz. Ahmet Yesevi hurda kağıt fiyatları sormak için arayın. Yüksek fiyata hurda beyaz kağıt, koliler, karışık renkli kağıt hurdaları, karton hurdaları alan yerler arasındayız. Hurda kağıt alan yerler hakkındaki yazımızı muhakkak ziyaret edin. Ahmet Yesevi mahallesinde kağıt ve karton hurdası almaktayız. Ahmet Yesevi mahallesinde hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete için peşin ödeme veriyoruz.

Hurda Elektronik Malzeme Alım Satımı

Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları fotokopi makineleri, crt monitör, güç kaynağı, tarayıcı, renkli yazıcı, ram, ekran kartı, sarı göbek işlemci, DDR Rulo, server, SATA hard disk, elektronik kart, ana kart, ses kartı, ADSL modem satmak maksadı ile iletişim kurabilirsiniz. Akıllı telefon kartları, elektrik pano malzemeleri, röle, elektrik trafoları, kontaktör, GSM baz istasyonu kartları, termik röle, adaptör alımlarında en iyi fiyatı vermekteyiz.

Sıfır ve kullanılmış elektronik eşya için piyasadan yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Ütü masası, bulaşık makineleri, vantilatör, terazi, çay makinesi, ocak, fırın, klima, buzdolabı, kombi, fön makineleri, ütü, elektronik çamaşır makineleri fiyatları öğrenmek amacı ile hemen arayın.

Minare Kurşun Hurda Alan Hurdacı Firma

Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Ahmet Yesevi mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak yağmur oluğu, levha kurşun, kurşun boru hurda, Çatı minare kurşunu için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Ahmet Yesevi de hurda çinko levha alım satım hizmeti sunuyoruz. Elinizde hurda çinko hemen aramadan karar vermeyiniz. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerden biridir. Kurşun madeni kabloların yalıtımlarında, çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısı olarak, askeri mühimmatlarda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, akü imalatı, radyasyon yalıtımlarında kullanılmaktadır. Yer yüzünde doğal olarak çıkarılabilen metaller içerisinde sayılmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Ahmet Yesevi mahallesinde çelik konstrüksiyon bina sökümlerinde tecrübeli saha ekibimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatıların söküm işleri diğerinden farklıdır. Mekanların en önemli tarafı şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatılar uzun ömürlüdür. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Arta kalan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon hangarlar sökülürken yapının imar projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çatı makası ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılacak olanlar alıcıya sunulmaktadır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva karıştırma makinesi, harç pompası ikinci el portatif, plywood hurda alıyoruz. Birde batan fabrikalardan edindiğimiz küçük küçük defolu tavan, kiremit, fayans kalebodur, dayanıklı laminant satışı yapıyoruz. Pendik Ahmet Yesevi bölgesinde yıkılmış öğrenci yurdu binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Ahmet Yesevi Mahallesi’nde Sac Hurdası Alım Satımı

Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha şekline getirilen biçimidir. Merdane ile farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçülerde şerit gibi kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır.

Kümes çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilecek sac hurdası buluyoruz. Ahmet Yesevi sac hurda alım hizmeti verdiğimiz bölgelerdendir. Varil, çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı üretiminde sac levhası kullanılmaktadır. Değişik uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapılarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Kapı, sandviç panel, çatı, varil üretimlerinde sac elvha kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyalardan sac levha hurdası elde edilir.

Fabrika Sökümü

Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği açısından risklidir. Uzmanlık alanı yıkım olan personellerce yapılmalıdır. Binaların inşa projesi kendisine özgüdür. Dolayısıyla yıkım gereksinimleri ona göre yapılmalıdır. Ahmet Yesevi mahallesi fabrika söküm ve bozumu işlerinde uzun yılların deneyimine sahip bir yıkım ekibimiz var. Başlamadan önce sökülecek üretim yerinin detaylıca dolaşılması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp