Büyükdere Mahallesi Hurdacı

Sarıyer Büyükdere mahallesi hurda alım ve geri dönüşüm firmaları içinde hurda almaya devam ediyoruz. Hurda malzemelerinizin tutarını öğrenmek için vakitinizi boşa harcamadan yerinize yakın konumdaki hurda depomuza ait cep telefonunu tuşlayarak 2 dakika içerisinde size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İstanbul Hurdacılık deneyimleriyle hurdacılık hizmetine değer kazandırıyoruz. Satın aldığımız hurda malzemelerin değerini tarttıktan sonra hesaplamaktayız.

Büyükdere hurda fabrikaları arasında benzersiz avantajlı hizmetler ile lider konumdayız. Sarıyer Büyükdere mahallesi merkez hurdacısı olmanın onurunu paylaşıyoruz. Hurda malzeme alımlarında deneyimle yüksek fiyat teklifi sunabilmekteyiz.

Elinizde bulunan her tür hurda malzemeleri adresinizden peşin parayla alıyoruz. İstanbul Sarıyer Büyükdere mahallesi merkezi ve etrafında 2.el ofis mobilyası ve hurda alıyoruz. uygulanan anlık hurda fiyat listesi ile hurdacılık hizmetleri için firmamızı arayın.

Büyükdere hurdacısı firmamız İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara günün yirmi dört saati hizmet vermeye devam etmektedir. Sarıyer Büyükdere mahalle merkezinde hurda metal dönüşümü yapan fabrikayız.

Tonajlı nakit hurda malzeme alacak firma mı arıyorsunuz? Büyükdere mahallesi hurdacısı olarak avantajlı fiyat listeriyle faaliyet yürütmekteyiz. Yüksek miktarlı hurda malzeme alışverişinde yüksek fiyat uygulamaktayız. Büyükdere hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Büyükdere Mahallesi Hurdacı Telefonu

Bu yüzden hurda atık fiyatları öğrenmek nedeni ile bizleri tuşlamanız yeterlidir. Anlattığımız gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizde dilerseniz elinizde bulunan hurdanın dönüştürülmesini sağlayarak milli ekonomiye yardımcı olabilirsiniz.

Büyükdere mahallesi her çeşit hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Zaman kaybetmeden arayarak, en iyi hurda fiyat listesiyle hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. Yirmi yedi yıldır on binlerce kiloda hurdayı geri dönüşüme kazandırabildik. İstanbul Hurdacılık’ın sektörü önemsemesiyle çok daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Büyükdere mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Büyükdere Mahallesi Hurdacı Firma

Sarıyer Büyükdere mahallesi hurdacı şirketi olarak Sarıyer Büyükdere’nin bütün ilçelerinde hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için müsait hurda nakliye çalışanlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Daha çok çalışarak normalden çok kazanç elde etmeye özen göstererek standartlarımızı arttırmaktayız.

Hurdacılıkta Yirmi yedi yıllık sektörel tecrübeyle hizmetimizi veriyoruz. En yakın Büyükdere hurdacı telefonumuzu arayıp irtibata geçebilirsiniz. Sarıyerin tüm sokaklarında yaptığımız gibi Büyükdere ilçesinde de hurdacılık servislerimizi sürdürmekteyiz. Kurumsal Sarıyer hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bizi tercih edenler her tür hurda malzeme satışı için telefonlarımızı telefonunuzun rehberine kayıt edebilirsiniz. Büyükdere etrafında mahallesi hurdacılık hizmetleri mi arıyordunuz? Büyükdere’nin tecrübeli hurdacısı İstanbul Hurdacılık burada!

Büyükdere Mahallesi Hurda Alımı

Tonajlı sarı, ve çinko hurdası, çatı minare kurşunu, bakır hurdası, hurda kablo, alüminyum hurda,demir hurdası alırken Büyükdere mahallesi pazarından daha fazla fiyat listeleri uygulamaktayız. Büyükdere mahallesi merkezinde hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile hurda piyasasının öncüsüyüz. Büyükdere mahallesinde yerinden hurda alım hizmeti vermekteyiz. Sarıyer Büyükdere de hurda alımı yaptığımızı söylemiştik. Bugün size Büyükdere mahallesinde hurda alanlarla aramızdaki farkı anlatmış olmaktayız.

Büyükdere mahallesinde çinko hurda, hurda makina artığı, kalay hurda, hurda çelik, zamak hurdası alım satımı yapmaktayız. Müşterilerimizin memnun olmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz.

Büyükdere Mahallesi Yakınlarından Demir Hurdası Alım Satımı

Adresten pencere demiri, demir ev kapısı, hurda tufal, asansör hurdaları, hurda demir trabzan, alan hurdacı firmasıyız. Hurda demir, Büyükdere mahallesinde en fazla çıkarılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Büyükdere mahallesi inşaat demiri ton fiyatını grubumuzda günlük paylaşmaktayız. Demir hurdası alan yerler arasındayız.
Büyükdere hurda demir fiyatları sormak için arayın.

Toptan inşaat hurdası, hurda döküm demir, parça inşaat demiri çubuğu, pik demir, inşaat demir hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Büyükdere’de toplama demir hurdası, extra demir hurda, teneke hurda, demir talaş hurda, dkp demir hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Anlık hurda demir kilo fiyatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurda fiyat listesi konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Sarıyer Büyükdere Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Büyükdere Mahallesi’nde bakır hurdası alan tesise sahibiz. Telefonlarımızı arayın. İstanbul Sarıyer Büyükdere mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz. Bakır (kızıl) talaş hurda, boru, ince profil hurda, kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, soyma bakır, hurda antigron bakır kırma granür alımı yapıyoruz. Büyük bakır tencere, bakır lama, bakır TTR kırma granür hurda, büyük bakır kazan, bakır tel hurdası alıyoruz.

Büyükdere nin tamamından bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Bakır hammadde, hurda, bakır levha hurdası, hurda bakır petek, bakır kap kacak hurdası alıyoruz. Sarıyer de bakır alan hurdacı şirketimizi ivedi bir biçimde arayarak deneyimli servislerin keyfini sürmeye başlayın! Hurda bakır alımı alanında geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır fiyat listesi tüm Büyükdere için geçerli olacaktır.

Hurda Krom Alımı Yapan İstanbul Sarıyer Büyükdere Mahallesi Hurdacı Firmaları

Büyükdere mahallesinde hurda krom alım satımı yapıyoruz. Büyükdere mahallesinde hurda krom fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sarıyer Sarıyer’de krom paslanmaz tank hurdası, krom 201 kalite hurda talaşı, krom 430 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 201 kalite, krom paslanmaz 430 hurda, paslanmaz krom 202 hurdası, hurda krom 202 talaşı alıyoruz.

Krom hurda alan hurdacı linkine tıklamalısınız. Adresten 304 kalite paslanmaz krom hurda, 316 kalite paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 310 hurdası, 304 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 310 talaşı, 316 paslanmaz krom hurda talaşı ticareti yapıyoruz. Krom paslanmaz hurda alanlar içerisinde yer alan Büyükdere mahallesi hurdacı firmasıyız.

Çok sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanılmaktadır. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilir.

Büyükdere Mahallesinde Hurda Sarı Alan Hurdacı Firmalar

Büyükdere mahallesi merkezde hurda sarı vana musluk, hurda bronz fosfor (Cusn8), hurda sarı oto radyatör, hurda su saati, kırkambar sarı hurda, sarı pirinç talaşı, sarı külçe hurdası almaktayız. İstanbul Hurdacılık olarak araiş sarı, sarı çubuk ucu hurdası, MS-64 sarı araiş, sarı çubuk talaşı MS-58, pirinç sarı araiş hurda MS-70 ticaretiyle uğraşıyoruz.

Büyükdere hurdacı firma olarak hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Bu sayfadaki Büyükdere’deki sarı pirinç fiyatları dün güncellendi. Pirinç sarı hurdası alanlar başlıklı metni okuyabilirsiniz.
Büyükdere hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Büyükdere Mahallesi Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

%40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Sayfamızdaki hurda kablo yazıya göz atabilirsiniz. Büyükdere mahallesi çevresinde kablo hurda alımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından fazla fiyat veriyoruz. Ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo içi (deşe), hurda telefon kablolar, ptt kablo hurdaları elinde olanlar bizi arayabilir. Büyükdere’nin en büyük hurdacısı olmanın onurunu sizler ile paylaşıyoruz.

Büyükdere’de yeraltı kablosu, fare yemez kablo hurdası, çelik zırhlı kablolar, hurda çelik içli enerji kablosu alımı yaparken en iyi fiyat listesini vermekteyiz. Tek damar kablo, enye kablo hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablo alan hurdacı firmasıyız. Büyükdere’de hurda kablo alanlar içindeyiz.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Büyükdere Hurdacı Firmalar

Sarıyer Büyükdere’de alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Araba jantı, eski alüminyum tencere, alüminyum tel hurdası, alüminyum tabak, hurda alüminyum çatı sac, alüminyum bakırlı petek hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle Büyükdere’de durmadan deneyim kazanıyoruz. Araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum kartel, hurda alüminyum kalıp, alüminyum ince profil alımı yapan hurdacıyız. Kimyasal elementlerden sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünek bir metal cinsidir.

Her çeşit tonajlı hurda alüminyum alımı yapıyoruz.
Büyükdere mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için arayın. Büyükdere mahallesinde konumdan hurda alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum curuf, parça alüminyum kompozit hurdası, hurda klima alüminyum radyatör alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum kutu, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum talaşı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum radyatör alıyoruz.

Sitemizdeki İstanbul Sarıyer Büyükdere mahallesi alüminyum ton fiyatlarını arzu edene güncel olarak gönderiyoruz. Daha geniş bilgi için sayfamızdaki alüminyum alan hurdacılar yazıyı inceleyebilirsiniz. Şirketimize verdiğiniz destek ve önem nedeniyle sonsuz teşekkürler.

Büyükdere Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Büyükdere sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 hurda step motor almaktayız.

Sarıyer Büyükdere mahallesi hurdacılar sitesi içinde hizmet sunmaktayız. Fakat hurda araç veya oto hurdası almamaktayız. Bu sebep ile hurda veya çıkma araç parçası istemek amacıyla aramayınız. Şüphesiz Büyükdere sanayi sitesinde çıkma oto parçası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Lütfen ikinci el otomobil parçası işlerinizde o firmalar ile irtibata geçiniz.

Hurda motor, şablon nikel, karbür hurda, titanyum hurda, hurda imalat artığı satın almamız için arayabilirsiniz.

Çinko Hurda Alım Satımı

Büyükdere mahallesi hurda çinko levha, çinko çatı hurdası alımında iyi fiyat sunuyoruz. Çinko metali, yer kabuğunda en çok çıkarılan elementlerdendir.

Antik dönemlerden beri biliniyor. Lakin üretimi ve kullanılması tam manası ile anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Mavimsi açık gri renkli çinko geçiş metallerindendir. Çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturuyor.

İkinci el Hurda Raf Alım Satımı

Hurda market rafı işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. Özellikle kapanan mandıralardan temin ettiğimiz ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda market rafı, mağaza rafları içinden seçtiğimiz sıfır gibi 2.el hurda raf satıcıları içindeyiz.

Büyükdere mahallesi hurda çelik raf fiyatları talep etmek için cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Daha geniş bilgi için ikinci el raf alan yerler sayfamızı ziyaret ediniz.

Sarıyer Büyükdere Mahallesinde Fabrika Sökümü

Sökümden önce sökülecek fabrika binasının incelikle incelenerek uygun ekipmanların ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olur. Binaların projesi kendisine özgü olabilmektedir. Bu nedenle yıkım şekli farklı yapılmalıdır. Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği sebebiyle risklidir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılmalıdır. Büyükdere de fabrika yıkım işlerinde bir numarayız.

Sarıyer Büyükdere Mahallesi 2 el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alımı

Profesyonel mutfak aletleri almaktayız. Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pizza dolabı, tezgah altı dolaplar alımı yapıyoruz.

Su sebili, ayran köpürtme makineleri, çay ocağı dobajı, kahve makinesi, tabldot, kıyma makineleri dişlisi, pop corn arabası bulunduruyoruz. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi ocak, krom dinlendirici, evye, davlumbaz, küvet, aspiratör vb cafe lokanta tipi mutfak aletini incelemeniz amacı ile siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımızı ziyarete davet etmekteyiz. Kullanılmış tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü iki kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satan yerler firmamıza ait telefonları arayabilir.

Plastik Hurdası Alan Sarıyer Büyükdere Mahallesi Hurdacısı

Plastik hammadde; (C) karbon, Hidrojen (H), Oksijen (O), (N) azot ve diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Yüksek tonajlı mavi, kırmızı kapak hurda, temiz pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, hurda pimapen ticareti yapıyoruz.

Büyükdere mahallesi etrafında jelatin, polipropilen moblen, ABS plastik hurdası, polistiren hurdası alım satımında lideriz. Bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.
Büyükdere hurda plastik fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza ulaşın.

Hurda Sac Alanlar

Sac; genellikle demirin levha biçimine getirilmiş şeklidir. Haddelemeyle farklı kalınlıklarda düzleştirilerek üretilmektedir. Önceden belirlenen ebatlarda şeritler halinde kesilir. Depo tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanılabilir. Büyükdere’de ondülin hurda sac alımı yapmaktayız.

Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından satın alınmaktadır. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli arabaların gövdesinde, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu saydığımız malzemelerin atılına hurda sac denir.

Büyükdere Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Tüm hurda alımlarını en güncel hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki hurda bakır fiyatları metni ziyaret edin. Güncel hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen arayın. İnternet sitemizdeki Büyükdere hurda fiyatları en az haftada bir güncelleniyor.

Büyükdere Mahallesi’nde Hurda Jeneratör Alımı

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ancak eski jeneratör çalışmıyor olsa dahi alınır. Geçici olarak elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemelisiniz. Hurda 2.el jeneratör alıyoruz.
Sarıyer hurda jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Kağıt Hurdası Alan Sarıyer Büyükdere Mahallesi Hurdacı Numaraları

derinden çok hurda kağıt fiyatıyla beyaz kağıt hurdası, koli hurdası, karton, renkli kağıt hurdası alımı yapmaktayız. Dilediğiniz yerden hurda okul kitapları, A4 kağıt hurdası, defterler, kağıt peçete alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle satıcılara ederinden fazla kazanma imkanı yöneltiyoruz.
Büyükdere hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacak kesinlikle ziyaret edin. Büyükdere mahallesinde hurda karton ve kağıt alan hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız. Büyükdere hurdacısı olarak hurda gazete, kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt alımında öncüdür.

Hurda Kurşun Alan Firmalar

Yaşam alanlarımızda benzin katkısında, kimyasal maddelerde, alaşım üretiminde, mühimmatlarda, kablo yalıtımı üretiminde, akü imali, radyasyon yalıtımlarında kurşundan faydalanılmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak Büyükdere de kurşun oluk, Minare ve Cami kurşunu, levha kurşun, hurda kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Büyükdere de çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat listesi sunuyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramadan karar vermeyiniz. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılır biçime getirilir. Kurşun bilinen en eski metaldir. Yer kabuğunda nabit olarak bulunmaktadır.

Hurda Akü Alım Satımı

Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak gerektiğinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarayan depolardır. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatörden faydalanılır. Hurda kuru akü, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası alıyoruz.

Akü, sadece motor çalıştırmada kullanmakla sınırlı değildir. Aynı zamanda alıcıya akım iletmek, amperajı dengelemek gereğinden yüksek devirde alternatörün üreteceği voltaj düzenlemek maksadı ile akülerin kulanım maksadını yansıtır. Büyükdere mahallesi hurda akü fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayınız. Akü; motorsikletler benzeri taşıma araçlarıyla çeşitli elektronik aletlerde kullanılmaktadır.

İstanbul Sarıyer Büyükdere Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Yıkılan yurt vb binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alıyoruz. Dolayısı ile batmış depolardan aldığımız defolu çatı tavanları, kiremitler, fayans, laminantlar satıyoruz.

İnşatlarda boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el seyyar iskele, hurda plywood alıyoruz.

Elektronik Hurdası Alanlar

Her türlü elektronik eşya alırken nakit olarak ödemeler yapıyoruz. Şarj cihazı, elektrik panoları, adroid telefon işlemcileri, kontaktörler, trafolar, GSM kartları, termik röle, röleler satın alıyoruz. Saç kurutma makineleri, fırın, ocak, çamaşır makinesi, vantilatör, türk kahvesi ve çay makineleri, klima, ütü masası, kombi, 3 programlı bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü fiyatı hakkında bilgi almak için arayın. Masaüstü bilgisayar Hurdası lazer yazıcı, sarı göbek işlemci, lcd monitör, ses kartı, ram, güç kaynağı, DDR rulo, bozuk modem, elektronik kart, fotokopi makinesi, scanner, SATA hard disk, yeni nesil ana kart, ekrankartı, sunucu almaktayız.

Sarıyer Büyükdere Mahallesi Çelik Çatı Sökümü

Kapalı alanlar için en önemli konu kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı çalışmaları kapalı alanların kullanımını kolaylaştırır. Çelik bina prefabrik hangarlar sökümlerinde binanın inşaat projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu sayede 2.el çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılacak olanlar alıcıya sunulmaktadır. Kolaylık bakımından en uzun ömürlü çelik satı olanlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı tasarımlarının söküm yıkımı ötekinden değişik yapılmalıdır. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden sonraki parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Büyükdere mahallesinde çelik konstrüksiyon binaların sökülmesinde deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655
WhatsApp