Feriköy Mahallesi Hurdacı

Feriköy mahallesi hurdacı firması olarak her nevi hurda malzeme almaya devam ediyoruz. İmalathanenizden yüksek tonajlı değerli hurda malzeme alacak firma mı arıyorsunuz? Feriköy mahallesi hurdacı olarak hurda almaktayız.

Şişli Feriköy yakınlarında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikayız. Satacağınız ne kadar hurdanız olursa olsun boş zamanınızı değerlendirerek İstanbul Hurdacılık firmamızı arayıp maksimum 4 dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Hurdanızın uzmanlarımızca hesaplanan tutarını hurdalarınızı taşırken peşin olarak ödüyoruz. Feriköy mahallesi hurda piyasasından yüksek hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam etmekteyiz. Şişli Feriköy mahallesi ve çevresinden hurda malzeme ve ikinci el ev eşyaları alıyoruz. Şişli Feriköy mahallesindeki geri dönüşümcüler içerisinde hizmetlerimizle ilk tercihiniz oluyoruz.

Hurda malzeme alımında tecrübeyle kaliteli veriyoruz. Feriköy hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık size gece gündüz hizmet vermeye devam ediyor. Yüksek tonajlı hurda eşya satımında Feriköy mahallesi fiyatlarından yüksek fiyat sunuyoruz. Feriköy hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

İstanbul Şişli Feriköy hurdacısı olarak hizmetlerimizi sizler için bu yazıda açıklamaktayız. İstanbul Hurdacılık tecrübesi ile Feriköy mahallesi hurdacılık faaliyetlerine önem kazandırmaktayız. Bütün hurdalarınızı almak amacı ile Feriköy Mahallesi’nde hurdacı deposu oluşturduk.

Feriköy Mahallesinde Hurda Alımı

Feriköy mahallesinde hurda ve ikinci el malzeme alımı işleri yaptığımız hakkında geniş bilgi paylaşmıştık. Şimdi de sizler gibi hurdasını değerlendirmek isteyen ziyaretçilerimize Feriköy mahallesinde hurda alan fabrikalarla aramızdaki deneyim farklarını anlatmaya çalışacağız.

Feriköy mahallesinde kalay hurda, torna artığı hurdası, hurda çinko, antimon zamak hurdası, hurda çelik alımlarında en iyi fiyat veriyoruz. Müşterilerin memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz.

İstanbul Şişli Feriköy mahallesinde adresten demir hurdası alım hizmeti veriyoruz. Toptan kurşun hurda, inşaat demiri, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır hurdası, kablo ve sarı hurdası alımı yaparken Feriköy mahallesi piyasasından daha yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Feriköy mahallesi merkezinde hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimiz ile lider durumdayız.

Feriköy Mahallesi’ndeki Hurdacı Firmalar

Adresinize en yakın Şişli Feriköy mahallesi hurdacı mı arıyorsunuz? Feriköy geri dönüşüm ve hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık’la hurda satmayı kolaylaştırın! Sorunlarınıza çözüm üreterek kazanmayı istiyerek piyasadan yüksek hurda fiyat listeleri sunuyoruz.

Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türden hurda malzeme satışı amacı ile hatlarımızı tuşlamalısınız. Feriköyde geri dönüşüm firması olarak Şişli Feriköy mahallesinin her bölgesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerinizin alım satımı için uygun hurda alım elemanlarımızı gönderiyoruz. Yirmi yedi senelik tecrübeyle Feriköy piyasasına öncülük etmekteyiz. En yakın Feriköy hurdacı firma olarak buradayız. Şişlinin tamamında olduğu gibi Feriköy genelinde de hurda alım satım servislerimizi sürdürüyoruz. Kaliteli Şişli hurdacı arayışınızda 7/24 hizmet sunuyoruz.

Feriköy Mahallesi Hurdacı Numarası

Görüldüğü gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizlerde isterseniz elinizde bulunan hurdanın satışını gerçekleştirerek ülke ekonomisine yardım edebilirsiniz. Feriköy mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Feriköy mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Fazla zaman harcamadan arayarak, anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satmak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Yirmi yedi yıldan bugüne kadar tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi.

Hurda Sarı Alım Satımı Yapan Şişli Feriköy Mahallesi Hurdacı Numarası

Feriköyün her yerinde hurda sarı vana musluk, hurda fosfor araiş, hurda sarı oto radyatörü, hurda su saati, hurda sarı kırkambar, hurda sarı imalat artığı, külçe sarı hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Feriköy’deki sarı pirinç hurdası kilo fiyatını günlük gönderiyoruz. Bloğumuzda bulunan pirinç sarı hurda alanlar konuyu ziyaret edin.
Feriköy hurda sarı fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Feriköy hurdacı firması İstanbul Hurdacılık firmamızla hurda sarı alan hurdacılar içerisindeyiz. Feriköy hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-58 sarı çubuk talaşı, pirinç sarı araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı MS-58, MS-64 hurda sarı pirinç araiş, MS-70 sarı araiş hurda ticaretinde lider konumdayız.

Şişli Feriköy Mahallesinde Alüminyum Hurda Alan Hurdacılar

İstanbul Hurdacılık firmamıza duyduğunuz güven için teşekkürü hak ediyorsunuz. Her çeşit toptan hurda alüminyum alımı yapılır.
Şişli Feriköy mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz. Hurdasını satanların desteğiyle Feriköyde durmadan büyüyoruz. Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal element. Gümüş renkli, sünebilen bir metal cinsidir.

İstanbul’da hurda alüminyum alan firmalar içinde öncüyüz. Sitemizdeki Feriköy mahallesi alüminyum hurdası fiyat listesini telegram grubumuzdakilere güncel olarak göndermekteyiz.

Alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, jant, alüminyum tencere tava hurdası, alüminyum petek alıyoruz. Yerinden alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Alüminyum kalın profil, kartel, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum araiş ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum kutu, alüminyum levha hurdası, kaba alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı satmak amacı ile arayabilirsiniz.

Feriköy Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Feriköy mahallesinde bakır alan hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayarak profesyonel servislerimizin keyfini sürün! Feriköy’de bakır hurda almak amacı ile hurda alım tesisi oluşturduk. Hemen arayın. En Yakın Feriköy mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için arayın. Anlık hurda bakır fiyatları makalemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Feriköy mahallesi hurda bakır ton fiyatı hergün güncellenmektedir.

Yanık bakır hurda, antigron hurdası, 1/2 bakır boru hurda, bakır kırkambar, bakır (kızıl) talaş hurdası, bakır profil hurdası, hurda soyma bakır alıyoruz. Feriköy mahallesinin kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. TTR kırma bakır hurda, hurda bakır tel, hurda bakır tencere, bakır kazan, bakır lama hurda için müşteriye özel fiyat sunuyoruz. Kap kacak hurdası, hammadde, bakır levha hurdası, hurda bakır petek, eşya alan işletmeler içindeyiz.

Feriköy Mahallesi’nde Kablo Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdaları, hurda karışık kablo alan hurdacıyız. Şehir genelinde hurda çelik içli kablo, çelik zırh kabloları, hurda yeraltı enerji kablosu, fare yemez kablo için en güncel fiyatı gönderiyoruz.

Feriköy’de hurda kablo alanlar içindeyiz. Feriköy mahallesinin en iyi hurdacısı ile çalışmanın onurunu bizi tercih edenler ile paylaşıyoruz.

Feriköy’ün bütün sokaklarında hurda kablo alanlar içindeyiz. Hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kablolar, ptt kabloları, hurda ptt kablosu içi yağlı satmayı isteyenler bizi arayabilir.

Elektrik kablosu, %50 bakırlı hurda kablo, hurda %40 bakırlı kablo, hurda %30 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Kablo alan hurdacılar içerikli metine bir göz atın. Feriköy’de toptan hurda kablo alımında ederinden daha yüksek fiyat sunuyoruz.

Hurda Krom Alımı Yapan İstanbul Şişli Feriköy Mahallesi Hurdacı Telefonları

Hurda krom alan hurdacılar gönderimizi incelerseniz iyi olacaktır. Şişli Şişli de 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 202 paslanmaz krom hurdası, 430 kalite krom hurda talaşı, 201 kalite krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 430 hurda, paslanmaz krom tank, krom 201 kalite hurdası alıyoruz.

Adresten 310 krom hurdası talaşı, 304 kalite krom hurdası talaşı, 316 paslanmaz krom hurdası, 316 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 310, 304 krom paslanmaz hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Feriköy mahallesinde hurda krom alımı yapan firmayız. Feriköy mahallesinde hurda krom fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayınız. Paslanmaz krom hurda alan Feriköy hurdacı şirketiyiz.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşur.

Hurda Demir Alım Satımı Yapan İstanbul Şişli Feriköy Mahallesi Hurdacıları

Dilediğiniz yerden demir yangın merdiveni hurdası, hurda tufal, asansör malzemesi, demir kapı, pencere korkuluğu, alıyoruz. İstanbul Hurdacılık Feriköyde demir hurdası alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz.
Feriköy hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Hurda demir, dünyada bol miktarda kullanılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Feriköy mahallesi demir hurda ton fiyatı dün güncellendi.

Feriköy mahallesinde talaş demir hurda, hurda DKP demir, hurda teneke, ekstra demir hurda, hurda toplama demir ticareti yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alan yerler sayfamızı dolaşmak öğrenmenizi sağlar. Yüksek tonajlı inşaat hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), pik demir hurda, demir döküm, inşaat demiri hurdası için peşin ödeme yapmaktayız.

Hurda Elektronik Malzeme Alımı

Fırın, fön makinesi, mutfak terazisi, mini buzdolabı, 6 programlı bulaşık makineleri, çay ve kahve makineleri, ütü, klima, merdaneli çamaşır makineleri, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası alıyoruz. Sıfır ve az kullanılmış elektrikli alet alırken piyasadan yüksek fiyat teklifleri verebiliyoruz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları ekrankartı, modem, power, SSD hard disk, ana kart, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, porselen işlemci, fotokopi makinesi, DDR rulo, sunucu, ram, resim tarayıcı, ses kartı, LCD monitör alıyoruz. Kontaktörler, elektrik trafoları, elektrik panosu, IOS telefon kartı, termik röle, adaptör, GSM baz kartları, röleler satın alıyoruz.

İkinci el Raf Hurdası Alım Satımı

İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyatları takip etmek için hurda raf sayfamızı inceleyebilirsiniz. Çoğunluk ile ekipmanını yenileyen kasaplardan aldığımız ürün reyonları, mağaza rafları, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları, hurda çelik raflar içinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2.el raf satan hurdacılar içerisindeyiz.
Hurda çelik raf alıyoruz. Feriköy mahallesi hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

İstanbul Şişli Feriköy Mahallesi 2 el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Filtre kahve makineleri, su sebili, kıyma çekme makineleri, çay ocağı malzemeleri, köpüklü ayran makinesi, bardak mısır makinesi, tabldot bulunduruyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi ocaklar, yemek dilendiricileri, bakır davlumbaz, evye, küvet, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini görmek amacı ile sizi depolarımıza davet etmekteyiz. 2.el sanayi tipi restaurant mutfağı ekipmanları almaktayız.

İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alınır. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolaplar satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz.

Fabrika Bozumu

Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı nedenleriyle risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Her binanın projeleri kendisine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkım biçimleri farklı tamamlanmalıdır. Feriköy mahallesinde fabrika yıkım ve söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Evvela sökülecek üretim yerinin detaylı bir şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların ayarlanması daha doğru bir çalışma olacaktır.

Feriköy Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Sayfamızda önceden yazılan anlık hurda fiyatları yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek için çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Bütün hurda alımını yükseltilmiş Feriköy hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Sitemizdeki Feriköy hurda fiyatları anlık güncelleniyor.

Hurda Akü Alan Hurdacı Firmalar

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde akümülatör kullanıyoruz. Kuru akü hurda, sulu akü hurda, küçük akü hurdaları hizmetlerini itina ile sunmaktayız. Elektrik enerjisinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik biçimde vermeye yarayan depolardır. Akü; otobüsler, otomobil, motorsikletler benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan taşıma araçları ile bir takım elektrikli aletlerde kullanılır. Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Aynı zamanda voltajı dengelemek, alıcılara akım göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek için aküden yararlanılarak cihaz korunur.
Feriköy mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz.

İstanbul Şişli Feriköy Mahallesi’nden Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurdası geri dönüşüm yapan iş yerleri tarafından toplanmaktadır. Sac; demirin kalın veya ince levha şekline getirilmiş biçimidir. Haddeleme ile değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Belirli boyut ve ölçülerde şerit gibi kesilir.

Varil, sandviç panel, çatı, demir kapı üretimi sırasında kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli arabaların kaplamasında, gemi, uçak gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil straforlu sandviç panel, demir kapı, çatı kaplaması üretim alanlarında kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu saydığımız malzemelerin atıl durumda olana hurda sac levha denilmektedir. Veranda tavanı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Feriköy de hurda sac alan hurdacıyız.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

Dolayısı ile iflas eden şirketlerden satın almış olduğumuz defolu tavan, kiremitler, fayanlar, su geçirmez laminantlar ucuz fiyata piyasaya sunuyoruz. Yıkılan market binalarından çıkarılan kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pencere alıyoruz. İnşaat alanlarında boya makinesi, inşaat vinci, alçı sıva mikseri, harç mikseri ikinci el portatif, ikinci el plywood satılıktır.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Feriköy çelik konstrüksiyon binaların sökümünde tecrübeli uzman kadromuz ile güvenli hizmet veriyoruz. Çelik çatı sökümü işlerinde tecrübeliyiz. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Kolaylık bakımından en ideali çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı projelerinin söküm yıkımı diğerinden değişik yapılmaktadır. Çelik konstrüksiyon bina prefabrik yapılar söküm işlerinde işletmenin inşaat projeleri incelenmelidir. Böylece 2.el çatı makası ve 2.el çelik malzeme olarak satılacaklar alıcılar sunulabilir. Mekânların en önemli yerlerinden biri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatılar uzatmaya yarar.

Sökme Kurşun Hurdası Alımı Yapan Feriköy Mahallesi Hurdacı

İstanbul Hurdacılık olarak Feriköy mahallesinde çatı söküm kurşunu, kurşun oluk, kurşun levha hurdası, kurşun boru hurda sökümü ve alımı yapmaktayız. Ayrıca Feriköy’de çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşunlar kabloların yalıtımında, aküler üretilirken, mühimmat üretiminde, radyasyon yalıtımlarında, pigmentlerde, çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısı olarak kullanılmaktadır. Doğada doğal olarak çıkarılmaktadır. Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalarla elde edilir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Kurşun binlerce yıldan şimdiye kadar sıklıkla kullanılan metaldir.

Feriköy Mahallesi Çinko Hurdası Alım Satımı

Geçiş metalleri içerisinde yer alan çinko mavimsi açık gri renklidir. Şişli Feriköy mahallesi çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü ticareti yapıyoruz.

Elementler içerisinde bulunan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturur. Çinko, eski dönemlerden bu yana biliniyor. Ancak kullanım amacı ve üretimi tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko metali, yerkabuğunda en çok yer alan metal elementlerdendir.

Feriköy Mahallesinden Plastik Hurda Alımı

En avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon, hurda pimapen parçası, şeffaf pet şişe hurdası alıyoruz. Feriköy’de ABS plastik, hurda polipropilen, hurda jelatin, polistiren hurdası almaktayız. İletişim kurmanızı bekliyoruz.
Feriköy hurda plastik pimapen fiyatları bulunan listemizi incelemek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Plastik, (C) Karbon, azot, (O) oksijen, Hidrojen ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Feriköy Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Şişli Feriköy mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hizmet sunmaktayız. Katiyen hurda araç veya araba hurdası alımı yapmamaktayız. bu sebeple hurda araba yedek parçası için çağrı kabul etmiyoruz. Şüphesiz Feriköy oto sanayi sitesi içinde oto yedek parça alım satımı yapan firmalar bulabilirsiniz. Lütfen bu işlerde alım satımı yapan firmalar ile iletişime geçin.

Hurda imalat artığı, motor hurdası, karbür, nikel hurda, titanyum hurda almaktayız. Feriköy sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda eşya alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 hurda step motor alıyoruz.

Şişli Feriköy Mahallesi Çevresinde Kağıt Hurda Alımı

İstanbul Feriköy mahallesinde kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası, bristol hurda alan hurdacıyız. Yerinden hurda kitap, selpak peçete, defter hurdaları, A4 kağıt hurdaları alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha yüksek kazanç elde etme olanağı veriyoruz.
Feriköy hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayın.

Önceki yazımızdaki hurda kitap alan yerler hakkındaki paylaşımı mutlaka okumalısınız. Feriköy’de kağıt ve karton hurdası almaktayız. Avantajlı fiyata karışık renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdaları, karton hurda, hurda koli alıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alanlar

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratör bozukda olsa alıcı bulur. Hayatımızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin bulunmadığı bölgelerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif isteyiniz. Şişli Feriköy mahallesinde 2.el jeneratör alım satımı yapan yerler arasındayız.
Feriköy mahallesi hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçin.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp