Ahmetli Mahallesi Hurdacı

Ahmetli mahallesi hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak ikinci el inşaat malzemeleri almaya devam ediyoruz. Ahmetli mahallesinin tamamında hurda ve 2.el ev eşyası alımında eşyanın değerini yüksek fiyattan ödüyoruz.

Ahmetli hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık sizin gibi kaliteli hizmetin kıymetini bilen müşterilerine gece gündüz farketmeksizin hizmet veriyor. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Ahmetli hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Ahmetli mahallesinde geri dönüşümcü fabrikalar içindeyiz. Hurdalarınızı almak amacıyla Ahmetli Mahallesi’nde hurda toplama merkezi oluşturduk. Tüm hurda eşyalarınız için şimdi elemanlarımıza ulaşarak 3 dk içerisinde size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz. Ahmetli anlık hurda fiyatlarıyla alım hizmetleri için firmamızı firmamız ile bağlantıya geçin. Hurda alımında deneyim ile hareket etmekteyiz.

İstanbul Hurdacılık firmamızla hurdacılık hizmetlerine yeni teknolojiler kazandırmaktayız. Şile Ahmetli mahallesi hurdacı firması olmanın gurunu bizi tercih edenlerle paylaşmaktayız.

Hurdalarınızın tutarını nakit ödüyoruz. Yüklü miktarda değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Ahmetli mahallesi hurdacı firması olarak avantajlı fiyatlarla hurda çinko alımı yapmaktayız. Ahmetli mahallesinde hurda hurda depoları arasında lideriz.

Ahmetli Mahallesi’nde Hurda Alan Firma

Ahmetli’de imalat artığı, antimon zamak, çelik, çinko, kalay hurdası alımında özel fiyat garantisi veriyoruz. Ahmetli mahallesi bölgesinde yerinizden hurda çinko alırız.

Şile Ahmetli de hurda alımı işleri hakkında yazı paylaşmıştık. Bugün sizler gibi hurdasını değerlendirmek isteyen ziyaretçilere Ahmetli’de hurda alan firmalarla firmamızın arasındaki profesyonel hizmetlerimizi anlatmaya çalışmaktayız.

Hurdası olanların memnun kalmasına öncelik vererek sürümden daha çok yüksek kâr elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu sebep ile her türlü hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Toptan alüminyum, kablo, bakır hurdası, hurda kurşun,hurda çinko, sarı ve hurda demir aldığımızda fiyat listesi uygulamaktayız. Ahmetli’de hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimizle sektörün öncüsü durumdayız.

Ahmetli Mahallesinin Hurdacı Firması

Ahmetli hurdacı firmalar mı arıyordunuz? Ahmetli deki en deneyimli hurdacı İstanbul Hurdacılık en güncel fiyat tekliflerini sunuyor! Kurumsal anlayış ile normalden fazla kazanç elde etmeye önem vererek standartlarımızı arttırmaya çabalıyoruz.

Bizi tercih edenler her çeşit hurda malzeme satışı amacı ile firmamızı çaldırabilirsiniz. Şile Ahmetli mahallesi hurdacı şirketi olarak Ahmetli’nin tamamında her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerin yüklenmesi için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Geri dönüşümde Yirmi yedi yıllık tecrübeyle Ahmetli piyasasına yenilikler getiriyoruz. En yakın Ahmetli hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Şilenin her yerinde yaptığımız gibi Ahmetli ilçesinde de hurda alım hizmetlerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Bütün Şile hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Ahmetli Mahallesi Hurdacı Firma Telefon Numarası

Gördüğünüz gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizlerde dilerseniz topladığınız hurda malzemenin dönüştürülmesini sağlayıp ülke ekonomisine yardımcı olabilirsiniz. Şimdi arayın, en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Şile Ahmetli hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak için firmamızı tuşlamanız yeterlidir.

Ahmetli mahallesi hurda alım hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Yirmi yedi senedir tonlarca metal hurdasını geri dönüşüme kazandırdık. Bu sayede çevreye çok daha az zarar verildi.

Alüminyum Hurdası Alım Satımı Yapan Ahmetli Hurdacı Firmalar

Eski alüminyum tencere, alüminyum tas tabak, petek, çıkma jant, hurda alüminyum sac, alüminyum tel hurda ticareti yapıyoruz. Burada bulunan İstanbul Şile Ahmetli mahallesi hurda alüminyum ton fiyatlarını arzu edenlere her gün yollamaktayız. Alüminyum alan hurdacılar hakkında paylaşılmış metni inceleyebilirsiniz Ahmetli mahallesinde alüminyum hurdası alan yerler içinde öncüyüz.

Alüminyum levha hurda, alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum kutu, ince alüminyum talaşı, alüminyum imalat atığı ticareti gerçekleştiriyoruz. İstanbul Hurdacılık’a verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunuyoruz.

Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı profesyonelleşiyoruz.

Yerinden alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant içi siyah, hurda klima alüminyum radyatör alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum ince profil ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her çeşit toptan alüminyum hurda alımı yapılır. Şile Ahmetli mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçin.

Kablo Hurda Alım Satımı Yapan Ahmetli Mahallesi Hurdacı Telefonu

Enye kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda tek damar kablolar, karışık kablo hurdaları ticareti yapıyoruz. Çevremizde hurda fare yemez, çelik zırhlı kablo, hurda çelik içli kablolar, hurda yeraltı enerji kabloları için değerinin üstünde fiyatları vermekteyiz.

İstanbul Şile Ahmetli mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Ahmetli mahallesinin en iyi hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamız ile sizde daha yüksek kazanç elde edebileceksiniz.

Ahmetli mahallesi çevresinde hurda kablo alanlar içindeyiz. Hurda ptt kablosu, telefon kablosu hurdası, hurda yağlı içli ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi elinde olanlar bizimle iletişime geçin.

hurda %50 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, hurda elektrik kabloları alımında tecrübeye sahibiz. Sitemizde daha önce paylaşılmış hurda kablo fiyatları içeriği inceleyin. Şile Ahmetli mahallesinde toptan kablo hurdası alışverişinde değerinden daha yüksek fiyat sunuyoruz.

Hurda Bakır Alımı Yapan Ahmetli Mahallesi Hurdacı

Kap kacak hurdası, hurda bakır levha, bakırlı petek, bakır eşya hurdası, ham madde alan firmalar içinde hizmet sunuyoruz. Antigron kırma (Granür), soyma bakır hurdası, 3/8 bakır boru hurdası, bakır talaş, kırkambar hurda, bakır yanık hurda, profil alımı yapıyoruz.

Hurda bakır konumuzda daha geniş bilgi mevcut. Ahmetli mahallesi hurda bakır ton fiyatı talep edebilirsiniz. Ahmetli mahallesinde bakır alan hurdacı iş yerimizi acilen arayarak kaliteli servislerin keyfini yaşamaya başlayın! Ahmetli’de en iyi hurdacısı olarak bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Tencere, bakır lama hurda, hurda TTR kırma bakır, büyük bakır kazan, bakır tel hurda alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Ahmetli mahallesinde hurda bakır alan hurdacıyız. Telefonlarımızı arayın. İstanbul Şile Ahmetli mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için arayınız.

İstanbul Şile Ahmetli Mahallesi Yakınlarından Hurda Demir Alan Firmalar

Ahmetli’de toptan döküm demir hurdası, inşaat hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu, pik demir hurdası, inşaat demir hurdası için nakit para ödeme yapmaktayız. Hurda demir alan geri dönüşümcüler arasındayız.
Ahmetli hurda demir fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bize ulaşabilirsiniz. Ahmetli hurdacı olarak hurda DKP demir, teneke hurda, demir talaş hurdası, toplama demir hurdası, extra hurda demir için nakit ödeme yapıyoruz. Demir hurdası, Ahmetli’de çokça satılan metaller içerisindedir. Burada bulunan Ahmetli mahallesi inşaat demiri kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Gönderdiğiniz adresten hurda tufal, asansör malzemesi, hurda pencere korkuluğu, demir ev kapısı, hurda demir yangın merdiveni, alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyatı için şimdi arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler makalemizi dolaşmak iyi gelecektir.

Ahmetli Mahallesi’nde Sarı Hurdası Alan Firma

Ahmetli’nin tümünde hurda sarı musluk, hurda sarı külçe, hurda bronz fosfor araiş (Cusn8), sarı oto radyatör hurdası, kırkambar sarı hurda, sarı pirinç talaşı, sarı pirinç su saati alan yerler arasındayız. Ahmetli hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak çubuk ucu parça sarı, pirinç sarı araiş, sarı pirinç araiş hurdası, çubuk sarı talaşı, MS-64 pirinç sarı araiş ticaretinde lider konumdayız. Ahmetli hurdacı firma İstanbul Hurdacılık firmamızla hurda sarı alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Ahmetli deki hurda sarı fiyatlarını her gün yollamaktayız. Kesin bilgiye erişmek için pirinç sarı alan hurdacılar içeriği inceleyebilirsiniz.
Ahmetli hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ulaşın.

Hurda Krom Alan Hurdacı

Şile Ahmetli mahallesinde 201 paslanmaz krom hurda, 201 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 202 kalite talaşı, hurda paslanmaz krom 202, krom paslanmaz tank hurda, krom 430 hurdası talaşı, paslanmaz krom 430 hurdası almayı devam ettiriyoruz. Konumdan hurda krom 304 talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, hurda paslanmaz krom 310 kalite, paslanmaz krom 304 hurdası, hurda krom paslanmaz 316 kalite alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Paslanmaz krom hurdası alan geri dönüşüm firmaları içerisinde faaliyet gösteren Ahmetli mahallesi hurdacı depsouyuz. Şile Ahmetli mahallesinde hurda krom alan hurdacıyız. İstanbul Şile ilçesinde hurda krom fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Sert yapısıyla zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Krom hurdası alan yerler krom hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız.

Kurşun Hurdası Alım Satımı Yapan Ahmetli Mahallesi Hurdacısı

Ahmetli hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda kurşun levha, kurşun yağmur oluğu, Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Ahmetlide çinko hurdası alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için merkezimizi hemen aramadan karar vermeyiniz. Kurşun binlerce yıldan şimdiye kadar kullanılan metallerden biridir. Yer kabuğunda doğal olarak çıkarılmaktadır.
Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar sayesinde elde edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Kurşun benzin katkısında, çeşitli alaşımlar üretilirken, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, kablo izolasyonu, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, akü imalathanelerinde, mühimmat üretiminde kullanılmaktadır.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Ahmetli mahallesinde fabrika yıkım işleri güvenilir biçimde yapmaktayız. Fabrika, şantiye yıkım işi yapmak iş sağlığı nedenleriyle risk taşımaktadır. Uzman personeller tarafından kontrollü yapılması gerekir. Başlamadan önce sökümü teklif edilen mülkün incelikle incelenmesi gerekir. Her inşa edilen yapının inşa projeleri diğerlerinden farklıdır. Bu nedenle yıkımları ona göre tamamlanmalıdır.

İstanbul Şile Ahmetli Mahallesi 2 el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

İyi kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar alıp satmaktayız. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta aletleri alımı yapıyoruz.

Sosislik ,su sebili, bardak mısır arabaları, tabldot, çay ocağı dobajı, kıyma çekme makineleri, ayran köpürtme makinesi, espresso makineleri bulunduruyoruz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom meze reyonları, sanayi tipi yemek ocağı vb. lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak ekipmanlarını incelemek amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satanlar bizi arayabilir.

Sac Hurda Alıp Satan Ahmetli Mahallesi Hurdacı Sitesi

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından toplanmaktadır. Sac; metalin ince veya kalın levha şekline getirilen biçimidir. Merdane ile çeşitli inceliklerde düzleştirilerek üretilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş boyutlarda kesilmektedir. Kiler tavanı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ahmetli sac hurda aldığımız bölgeler arasındadır. Kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli otomobillerin kaplamasında, gemi, uçak gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, çatı kaplaması, sandviç panel üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyaların eskimişine hurda sac denilir.

Ahmetli Mahallesi Çevresinden Plastik Hurda Alım Satımı

Adresten mavi, kırmızı kapak hurda, hurda kırkambar plastik, pimapen imalat artığı, pet şişe, beyaz şeffaf naylon poşet Ahmetli hurdacı firmasıyız. Plastik hammadde; Azot (N), Oksijen (O), Karbon (C), Hidrojen (H) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Ahmetli hurdacısı olarak jelatin, polipropilen, ABS plastik hurda, hurda polistiren alıyoruz. Telefonlarınızı bekliyoruz.
Ahmetli hurda pimapen fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamızla iletişime geçin.

Ahmetli Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Şile Ahmetli mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hurda alım hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya araba hurdası alıp satmıyoruz. Dolayısıyla hurda veya çıkma araç parçası için aramamalısınız. Şüphesizki Ahmetli oto sanayi sitesi içinde ikinci el otomobil yedek parçası alım satımı yapan firmalar bulabileceksiniz. Rica ederiz bu işlerde o firmalarla iletişime geçiniz.

Hurda imalat artığı, motor hurdası, karbür hurda, hurda nikel şablon, titanyum alımı yapmaktayız. Ahmetli yeni sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurda eşya alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alımı yapmaktayız.

Ahmetli Mahallesi’nde Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Mekânlar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Çelik çatı makası söküyoruz. Söküm sonrası kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Şile Ahmetli mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlerinde tecrübeli personellerimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrik spor kompleksleri sökümünde işletmenin inşa projeleri özenle incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecekler değerlendirilebilir. Kolaylık bakımından en sağlam çelik satı tasarımlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Her çelik çatıların söküm işleri birbirinden farklıdır.

İstanbul Şile Ahmetli Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde boya makinesi, alçı makinesi, yük asansörleri, harç makinesi 2.el portatif, hurda plywood mevcuttur. Yıkılmış elbiseci vs binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el pencere, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Birde iflas eden satıcılardan almış olduğumuz defolu fayanlar, su geçirmez laminant parke, tavanlar, kiremitler satıyoruz.

İstanbul Şile Ahmetli Mahallesi Hurda Jeneratör Alan En Yakın Firma

Bilindiği gibi her şeyin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama eski jeneratör çalışmıyor olsa dahi değerlendirilebilir. İstanbul Ahmetli de 2.el jeneratör alıyoruz.
Şile 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Hayatı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin erişilemediği bölgelerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır. Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi hemen arayın.

Ahmetli Mahallesi Hurdacı Fiyatları

İstanbul Hurdacılık olarak hurda alımlarımızı anlık güncellenen hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki yeni hurda fiyatları konuya bir göz atın. Fiyat listemizde yayınlanan Ahmetli hurda fiyatları en az haftada bir değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için hemen arayın.

Çinko Hurdası Alan Ahmetli Mahallesi Hurdacı Firmaları

Elementler arasında yer alan çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Çinko madeni, yer kabuğunda en fazla miktarda bulunan elementlerden biridir.

Geçiş metalleri içinde bulunan çinko açık gri mavimsi renklidir. Antik çağlardan beri biliniyor. Ancak üretim amacı ve kullanımı tam anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Şile’de hurda çinko çatı sökümü, çinko levha alan firmayız.

Akü Hurdası Alıp Satan Ahmetli Mahallesi Hurdacı

Hurda sulu akü, hurda küçük akü, hurda kuru akü alım ve satımı yapıyoruz. Akü, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Bu görevlerin yanı sıra alıcıya akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını gidermek maksadı ile akünün işidir. Ahmetli mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Aküler; otobüsler benzeri taşıma araçlarıyla bir takım elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken aletlerde akümülatörler kullanılmaya devam edilmektedir. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji biçiminde depolayarak gerektiğinde elektrik enerjisi şeklinde veren bataryalara akü denir.

Raf Hurda Alanlar

Hurda market rafı alıyoruz. Genellikle iflas eden takıcılar tarafından satışa çıkarılan mağaza rafları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, ürün reyonları, hurda demir raflar içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el raf satıyoruz.

Ahmetli mahallesi raf hurdası fiyatları istemek amacı ile cep telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcut. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan hurdacı hakkında bilgi verdiğimiz içeriğe göz atmanız yeterlidir.

Elektronik Hurda Alımı

Fön makinesi, merdaneli çamaşır makineleri, fırın, buzdolabı, ütü masası, çay ve türk kahvesi makinesi, klima, ocak, kombi, bulaşık makineleri, ütü, vantilatör alıyoruz. Bilgisayar Hurdası VDSL modem, power supply, elektronik kart, server, belge tarayıcı, fotokopi makineleri, ana kart, ekran kartı, ram, porselen işlemci, SATA hard disk, DDR rulo, renkli yazıcı, lcd monitör, ses kartı satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Her türlü elektrikli alet alımlarında benzersiz fiyatlar veriyoruz. Elektrik panoları, röle, adroid telefon işlemcileri, trafolar, GSM istasyon kartları, şarj cihazı, kontaktörler, termik röleler almaktayız.

Kağıt Hurdası Alan Ahmetli Mahallesi Hurdacı Firmaları:

Tonajlı fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, selpak peçete, defterler alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet ile satıcıya çok daha yüksek oranda kazanma imkanı takdim ediyoruz.
Ahmetli hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz. Şile de ve Ahmetli mahallesinde gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası alımında lideriz. derinden çok fiyata hurda renkli kağıt, hurda koli, karton hurdaları, hurda beyaz kağıt alım satımı yapıyoruz. Kitap hurdası hakkındaki okumalısınız. Ahmetli mahallesinde hurda kağıt, karton alım satımı yapmayı devam ettirmekteyiz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp