Aydınevler Mahallesi Hurdacı

Aydınevler mahallesi hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak her türde raf hurdası ticareti yapıyoruz. Ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun çok vakit geçmeden telefonlarımıza ulaşıp iki dakika zaman kaybetmeden avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Aydınevler mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

Malzeme alımı yaparken değerini hurdalarınız yüklerken peşin bir biçimde ödüyoruz. Aydınevler Mahallesi’nden hurda eşyalar ve 2.el ofis mobilyaları alım satımında malzemenin tutarını peşin ödüyoruz.

Elinizdeki hurdayı biriktirdiğiniz konumdan alıyoruz. Yüklü miktarda değerli hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Aydınevler mahallesi merkez hurdacı firma olarak hurdacılık alanında faaliyet yürütüyoruz. İstanbul Maltepe Aydınevler mahallesindeki hurdacılar içerisinde hizmetlerimizle öncü olmayı başarmaktayız. Toptan alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Aydınevler hurdacısı olarak İstanbul Maltepe Aydınevler mahallesinin her sokağında hurdacılık yapmaktayız.

Aydınevler mahallesinde uygulanan hurda fiyatlandırmasıyla hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul Maltepe Aydınevler hurdacısı olmanın onurunu yaşamaktayız. İstanbul Hurdacılık firmamız ile hurdacılık ve geri dönüşüm işlerini kurumsal anlayış ile tamamlıyoruz.

Aydınevler hurdacı İstanbul Hurdacılık hurda malzemesi olanlara gece gündüz farketmeden hizmet veriyor. Hurda malzeme alımında uzun senelerin tecrübesi ile yüksek hurda fiyatları sunabiliyoruz.

Aydınevler Mahallesi’nde Hurdacı Firma Numarası

Aydınevler mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır. 1996’den bugüne kadar binlerce kiloda hurda kabloyu geri dönüşüm yöntemleriyle ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Firmamızın görevlerini ilgiyle yapması ile ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi. Bilindiği gibi hurdacılık doğaya ve geleceğe yatırım yapmaktır. Şayet sizde isterseniz hurda satarak milli ekonomiye yardımcı olabilirsiniz.

Bu nedenle hurda atık satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Boş yere süre harcamadan arayıp, en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak nakit para elde edebilirsiniz. Aydınevler mahallesi yerinden her nevi hurda alımı hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasında yer alır.

Aydınevler Mahallesi Hurdacı Firma

Aydınevler çevresinde hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Aydınevler’deki en iyi hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık profesyonel ayağınıza getiriyor! Sizlerde her türden hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Dürüst hizmetler vererek sürümden kazanmaya özen göstererek hizmet kalitemizi arttırmaya çabalıyoruz. Maltepe Aydınevler mahallesi hurdacı şirketi olarak Aydınevler’in çevresinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdanızın yüklenmesi için yakın çevredeki hurda alım çalışanlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Yirmi yedi senelik deneyim ile hurdacılığa liderlik etmekteyiz. En yakın Aydınevler hurdacı numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Maltepe’nin tüm sokaklarında yaptığımız gibi Aydınevler çevresinde de hurda alım satım servislerimizi sürdürüyoruz. Profesyonel Maltepe hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Aydınevler Mahallesinde Hurda Alan Firma

Müşterilerimizin memnun olmasına öncelik vererek sürüm sayesinde daha çok kazanmayı düşünüyoruz. Bu sebep ile her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getirmekteyiz. Bugün sizler gibi değerli potansiyel müşterilerimize Aydınevler de hurda alanlar ile firmamızın arasındaki farkımızı anlatıyoruz. Aydınevler’de her türde hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı hurda ve kurşun hurdası, demir, çinko, hurda alüminyum, bakır hurda, kablo hurda alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Aydınevler mahallesi merkezinde hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuz ile liderlik yapıyoruz. Aydınevler mahallesinde yerinden hurda malzeme alıyoruz. Aydınevler mahallesinde çinko hurda, makine artığı hurda, kalay, çelik hurdası, antimon zamak alıyoruz.

Aydınevler Mahallesi Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

Hurda alüminyum radyatör, alüminyum üretim artığı, levha, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum kutu satmak maksadı ile arayabilirsiniz. Buradaki İstanbul Maltepe Aydınevler mahallesi alüminyum hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz yollanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için sayfamızdaki alüminyum hurda alanlar makaleyi okuyabilirsiniz. Müşterilerimizin destekleriyle sürekli gelişiyoruz.

İstanbul’da alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum tel ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal element. Gümüş renkte, sünebilen metal cinsidir. İstanbul Hurdacılık firmamıza gösterdiğiniz destek sebebi ile size şükran duyuyoruz.

Her nevi yüksek tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Aydınevler mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayınız. Adresten hurda alüminyum kompozit, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil alımı için aramanızı bekliyoruz. Alüminyum kalıp, alüminyum piston hurda, profil, sert kartel, alüminyum araiş hurda Aydınevler hurdacısıyız.

Aydınevler Mahallesi’nde Kablo Hurdası Alımı

Ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kablo hurdası, telefon kablosu, ptt kablosu içi yağlı satarak daha çok para kazanmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Aydınevler mahallesi genelinde hurda kablo alanlar arasındayız. Kablo hurdası alanlar konulu konuyu inceleyin. Elektrik kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. İç tesisat kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, antigron kablo hurdaları, hurda enye kablolar ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Aydınevler mahallesinin en iyi hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamızla sizlerde daha yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Maltepe Aydınevler mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Şehrimizde çelik zırhlı kablolar, hurda fare yemez kablolar, yer altı kablosu, hurda yeraltı enerji kablosu için ederinin üzerinde teklif ediyoruz. Maltepe Aydınevler mahallesinde yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz.

Aydınevler Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Aydınevler mahallesi içinde hurda bakır alım satım hizmeti veriyoruz. Bakır alan hurdacı sayfamızda detaylı anlatıma ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki hurda bakır fiyat listesi bütün Aydınevler için yeniden gönderilecektir. Bakır tel hurda, TTR kırma, hurda bakır kazan, bakır lama hurdası, büyük bakır tencere alımında nakit ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Aydınevler mahallesi hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayarak hızlı hizmetimizin keyfini yaşamaya başlayın! Aydınevlerde bakır hurdası almak amacı ile hurda alım deposu oluşturmayı başardık. Hemen bizi arayın. En Yakın Aydınevler mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Hurda bakır talaşı, antigron kırma granür bakır hurdası, ince bakır profil, bakır yanık hurda, soyma bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası, 3/8 bakır boru alım satımı yapıyoruz. Bakırlı petek, hurda bakır tepsi, ham madde, eşya, hurda bakır levha alan işletmeler içindeyiz.

Demir Hurda Alımı

Aydınevler’de yüksek tonajlı inşaat hurdası, inşaat demiri hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu, demir döküm hurdası, pik demir hurdası alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı edinmek amacı ile gecikmeden arayabilirsiniz. Güncel hurda demir fiyatları paylaşımımıza bir göz gezdirirseniz pişmanlık duymazsanız. Maltepe Aydınevler mahallesinde extra demir, hurda teneke, demir talaş hurda, DKP demir hurda, toplama demir Aydınevler hurdacısıyız.

Hurda demir alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz.
Aydınevler hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Demir hurdası, Aydınevler mahallesi çevresinde en fazla kullanılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Aydınevler mahallesi extra demir hurda kg fiyatını abonelerimize güncel olarak ulaştırılmaktadır. Dilediğiniz yerden demir ev kapısı, asansör malzemeleri, hurda tufal, demir trabzan, hurda pencere korkuluğu, alım satımlarında iyi fiyat sunuyoruz.

İstanbul Maltepe Aydınevler Mahallesi Sarı Hurdası Alanlar

Maltepe’de ve Aydınevler mahallesinde hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Aydınevler hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 pirinç sarı araiş hurdası, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası, sarı çubuk talaşı hurda, sarı pirinç araiş, sarı pirinç araiş MS-64 ticaretiyle uğraşıyoruz.

Burada yayımlanan Aydınevler geneli hurda sarı pirinç kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı hakkındaki metini inceleyebilirsiniz.
Aydınevler hurda sarı fiyatları sormak için bize ulaşın. Aydınevler mahallesi şehir merkezinde hurda sarı külçe, araba radyatörü hurdası, hurda fosfor bronz (Cusn8), hurda sarı pirinç talaşı, sarı pirinç su saati, kırkambar sarı, sarı musluk alan yerler arasındayız.

Hurda Krom Alımı

Maltepe Maltepe’de hurda krom 202 talaşı, 201 paslanmaz krom hurda, krom imalat artığı hurda, krom paslanmaz 430 kalite hurda, 430 kalite krom hurdası talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 202 almayı sürdürüyoruz. Konumdan 316 kalite paslanmaz krom hurdası, 310 krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 304 kalite hurdası, krom paslanmaz 316 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, paslanmaz krom 310 hurda alan firmayız.

Paslanmaz krom alan Aydınevler hurdacı şirketiyiz. Maltepe Aydınevler mahallesinde hurda krom ticareti yapıyoruz. Aydınevler mahallesinde hurda krom fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Sert yapısından dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılıyor. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Krom hurdası alan yerler bölümüne göz bakınırsanız şahane bir şey yaparsınız.

Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Dizüstü bilgisayar Hurdası renkli yazıcı, bozuk modem, sarı göbek işlemci, ram, scanner, anakarat, SATA hard disk, DDR rulo, sunucu, ekrankartı, elektronik kart, LCD monitör, güç kaynağı, ses kartı, fotokopi makinesi alıyoruz. Röleler, şarj cihazı, termik röleler, GSM baz istasyonu kartları, kontaktör, IOS telefon kartı, elektrik trafosu parçaları, elektrik pano malzemeleri alımlarında en iyi fiyatları sunmaktayız.

Her nevi elektronik alet alırken peşin olarak ödeme yapıyoruz. Elektronik çamaşır makinesi, ütü, mutfak terazisi, ocak, bulaşık makineleri, fırın, mini buzdolabı, ütü masası, çay kahve makinesi, kombi, klima, fön makineleri, vantilatör fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile irtibata] geçin.

2.el Sac Hurdası Alan Aydınevler Mahallesi Hurdacı Firmaları

Çatı kaplaması, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretiminde kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli vasıtaların kapılarında, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, kapı, straforlu sandviç panel, çatı üretimlerinde sac elvha kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız malzemelerin eskimişine hurda sac denir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalarca toplanmaktadır.

Sac; demirlerin ince veya kalın levha şekline getirilmiş biçimidir. Haddeleme ile değişik kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli ebat ve ölçülerde kesilmektedir. Kiler tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aydınevler hurda sac alım satımı yaptığımız yerlerdendir.

İstanbul Maltepe Aydınevler Mahallesi 2 el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Temiz durumda tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, tezgah üstü dolaplar, bulaşık makinaları, buz makineleri alınır. Endüstriyel lokanta mutfağı aletleri alıyoruz.

Mısır makinesi, doğalgazlı çay dobajı, ayran makinesi, espresso makinesi, kıyma makinesi dişlisi, tabldot, su sebilleri alıyoruz. Depomuzdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü meykap, aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, yemek dilendiricileri vb. kafe restaurant tipi mutfak aletlerini incelemek için siz çok değerli müşterilerimizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kullanılmış paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma tezgahı satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilir.

2.El İnşaat Malzemesi

Birde batan esnaflardan aldığımız küçücük küçücük defolu çatı tavanları, kiremitler, fayans, dayanıklı laminant satıyoruz. Büyük projelerde boya tabancası, alçı sıva mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el iskele, hurda plywood bulunur. Yıkılan elbiseci vb. binalardan elde edilmiş hala kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz.

Aydınevler Mahallesi’nde Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

Kurşun akü üretiminde, mühimmatlarda, pigmentlerde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, kablo yalıtımında, çeşitli alaşımlarda sıkça kullanılmaktadır. Aydınevler mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda kurşun boru, kurşun levha, Minare ve çatı kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası söküp alıyoruz. Ayrıca Aydınevler de çinko hurda almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayın. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılır hale getirilir. Kurşun yüzlerce yıldan bugüne değin kullanılan metaldir. Yer yüzünde nabit olarak elde edilebilen madenler içinde bulunmaktadır.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken sökümü istenen tesisin incelikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan araçların hazırlanması uygundur. Aydınevler mahallesinde fabrika yıkım ve söküm işlerini yapıyoruz. Fabrika yıkımı yapmak iş güvenliği ve sağlığı nedenleriyle risk taşıyan işler içerisindedir. Uzmanlarca kontrollü yapılmalıdır. Her inşa edilen yapının inşa projeleri kendine özgü olabilir. Bu sebeple yıkım gereksinimi de projeye göre yapılmalıdır.

Akü Hurdası Alım Satımı Yapan Aydınevler Mahallesi Hurdacı Telefonu

Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarayan depolardır. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara akım göndermek gereğinden fazla devirde alternatörlerin üreteceği voltaj düzeltmek amacıyla aküden yararlanılarak motor korunur. Aydınevler mahallesi hurda akü fiyatları için telefonumuza ulaşın. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma amaçlı aküler kullanılmaktadır. Aküler; motosikletler, arabalar benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile bir takım elektronik aletlerde kullanılır. Kuru akü hurda, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdaları alım satımı yapmaktayız.

Aydınevler Mahallesi’nden Hurda Plastik Alanlar

Güncel fiyata pimapen imalat artığı hurdası, beyaz şeffaf naylon poşet, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı ve mavi kapak hurda alan hurdacıyız. Aydınevler’de polistiren kristal hurdası, hurda polipropilen, ABS plastik hurda, jelatin alım satımı yapıyoruz. İrtibata geçmenizi bekliyoruz.
Aydınevler hurda plastik fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçin. Plastik hurda; oksijen (O), hidrojen, karbon (C), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Tonajlı Hurda Çinko Alım Satımı Yapan İstanbul Maltepe Aydınevler Mahallesi Hurdacı Telefonu

Element olan çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturuyor. Aydınevler hurdacı olarak çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası Aydınevler hurdacısıyız. Çinko, yer yüzünde en fazla yer alan metal elementlerdendir.

Açık gri mavimsi renklidir. Çinko, antik çağlardan beri biliniyor. Lakin üretim amacı ve kullanımı tam anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Kağıt Hurda Alım Satımı Yapan Aydınevler Mahallesi Hurdacıları:

Daha önce yazılmış olan karton hurdası alan firmalar hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Aydınevler mahallesinde kağıt ve karton hurdası almaktayız. Aydınevler mahallesinde kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt alıyoruz. En iyi fiyatla selpak peçete hurdası, defterler, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle satıcılara çok daha fazla miktarda kazanç elde etme avantajı veriyoruz.
Aydınevler hurda kağıt fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Daha fazla fiyata beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, karton hurda, karton koli alıyoruz.

İkinci el Hurda Jeneratör Alan Hurdacılar

Uzun kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ancak eski jeneratör çalışmıyor olsada alınıp satılabilir. İkinci el jeneratör hurdası alan yerler arasındayız. Aydınevler mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Hurda jeneratör satanlar bizlerden teklif isteyiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin bulunmadığı yerlerde jeneratör kullanılmaktadır.

Güncel Aydınevler Mahallesi Hurda Fiyatları

Hurda demir fiyatları 2022 başlığıyla paylaşılmış içeriği okuyabilirsiniz. Bütün hurda alımlarını yenilenmiş Aydınevler hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Güncel Aydınevler hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Bu sayfadaki Aydınevler mahallesi hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir.

Maltepe Aydınevler Mahallesi Çevresinden Hurda Raf Alımı

Aydınevler mahallesi hurda metal raf fiyatları talep etmek amacı ile cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Hurda market rafı alımı tecrübeli olduğumuz işlerdendir. 2.el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları incelemek için ikinci el raf alan hurdacılar hakkında bilgi verdiğimiz sayfaya göz atmanız yeterli olacaktır. Çoğunluk ile kapatılmış iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafı hurdaları, market rafları, orta reyonlar, hurda çelik raf, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen sıfır gibi ikinci el raf satışı yapıyoruz.

Aydınevler Mahallesi’nde Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Sağlamlık açısından en sağlam çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri vardır. Her çelik çatı tasarımlarının sökümü ötekinden değişiktir. Çelik çatı söküyoruz. Sökümden kalan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir.

Aydınevler mahallesi çelik konstrüksiyon depo sökümünde deneyimli uzman kadromuz ile hizmetler vermekteyiz.

Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon spor salonları söküm işlerinde binanın inşa projeleri özenle incelenmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzeme olarak satılacaklar alıcıya sunulmaktadır. Kapalı mekânların en önemli yeri şüphesiz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür.

İstanbul Maltepe Aydınevler Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Maltepe Aydınevler mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden profesyonel hizmetleri dilediğiniz yere getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası almamaktayız. bu sebeple hurda otomobil yedek parça sormak maksadı ile edilen çağrıları kabul etmiyoruz. Şüphesiz ki Aydınevler sanayisinde hurda oto parçası ticaretiyle uğraşan firmalar bulabileceksiniz. Lütfen çıkma oto parçası ihtiyaçlarınızda onları arayınız.

Motor hurdası, nikel hurdası, karbür hurdası, titanyum hurdası, imalat artığı alıyoruz. Aydınevler oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp