Başıbüyük Mahallesi Hurdacı

Başıbüyük mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda malzeme almaktayız. İstanbul Hurdacılık sektörel anlamdaki profesyonel hizmetleri ile hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerini profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

Başıbüyük merkez hurdacısı olarak kaliteli hizmetlerimizi firmamızı tercih edenler için bu yazımızda anlatmaktayız. Yüksek tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Başıbüyük hurdacı firmalar içerisindeyiz. Maltepe Başıbüyük merkezinde hurda alım firmasıyız.

Hurdalarınızın edeceği parayı hesaplamamız için vakitinizi boşa harcamayarak İstanbul Hurdacılık personelleriyle iletişim kurarak 2 dakika geçmeden fiyat teklifi edinebilirsiniz. İstanbul Hurdacılık sizlere yedi gün hizmet sunmaktadır. Hurdalarınızı depolandığı yerden bizzat gelerek almaktayız.

uygulanan güncel hurda fiyatları ile alım yapıyoruz. Başıbüyük’deki hurdacı firmalar içerisinde hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Hurda alımı yaparken bedelini tartarken hesaplıyoruz. Toptan peşin değerli hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Başıbüyük mahallesi hurdacı olarak yükseltilmiş fiyat listesi ile istediğiniz adrese geliyoruz. Başıbüyük mahallesinin her caddesinde hurda malzeme ve 2.el eşyalar almaktayız. Hurda malzeme alımlarında ilgiyle piyasasından yüksek hurda fiyat teklifi sunabiliyoruz.

Başıbüyük Mahallesinde Hurdacı Telefonu

Şimdi arayıp, güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Başıbüyük mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır.

Dolayısıyla hurda atık fiyatı öğrenmek üzere firmamızı aramanız gereklidir. Anlattığımız üzere geri dönüşüm doğaya yarar sağlamaktadır. Sizlerde isterseniz ayırdığınız hurda malzemenin dönüştürülmesini sağlayıp firmamızın yürüttüğü çalışmalara yardım edebilirsiniz.

Yirmi yedi yıldan şimdiye dek on binlerce kilo hurdayı geri dönüşüm ile Türkiye ekonomisine kazandırdık. Böylece gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi. Maltepe Başıbüyük hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde hızlıca arayabileceğiniz konumdadır.

Maltepe Başıbüyük Mahallesinde Hurda Alan Firma

Tonajlı kablo, bakır hurda, alüminyum, hurda çinko, inşaat demiri, kurşun hurda ve sarı hurdası alımında değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Başıbüyük Mahallesi’nde hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile lider konuma çıkıyoruz. Başıbüyük’de hurda alımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Maltepe Başıbüyük mahallesinde çinko hurda, zamak hurdası, hurda çelik, kalay hurdası, hurda üretim artığı alımında yüksek fiyat listesi veriyoruz.

İstanbul Maltepe Başıbüyük mahallesinde konumdan hurda tufal ve ikinci el malzeme alım satımı yapmaktayız. Müşteri memnun kalmasını önde tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz. Bugün de sizin gibi hurda satmak isteyenlere Maltepe Başıbüyük mahallesinde hurda alan yerlerle aramızdaki farkı açıklıyoruz.

Başıbüyük Mahallesinin Hurdacısı

Başıbüyük mahallesi hurdacı şirketi olarak Maltepe Başıbüyük mahallesinin tüm ilçelerinde hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın nakliyesi için en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Tonajlı hurda malzeme alımıyla standartlardan fazla kâr elde etmeyi istiyoruz. 27 senelik tecrübeyle sektöre yenilikler getirmeye devam etmekteyiz. En yakın Başıbüyük hurdacı firma olarak hurda satacağınız yere araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Maltepe’nin tümünde olduğu gibi Başıbüyük ilçesinde de profesyonel faaliyetlerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. Profesyonel Maltepe hurdacı arayışınızda garantili hizmet veriyoruz.

Başıbüyük’de hurdacı firmalar mı arıyordunuz? Başıbüyük deki en büyük geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık ile hurda malzemenizi satmayı kolaylaştırın! Sizde her çeşit hurda satmak amacıyla şirketimizi kaydedebilirsiniz.

Başıbüyük Mahallesi Alüminyum Hurda Alım Satımı

Hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum üretim artığı satmak maksadıyla iletişime geçebilirsiniz. Bizlere destek olanların yardımıyla Başıbüyük’de durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Kimyasal elementler arasında olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır.

Maltepe Başıbüyük mahallesinde adresten hurda alüminyum radyatör, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum kompozit, hurda profil eloksallı alüminyum alabilmek için aramanızı diliyoruz. Hurda alüminyum çatı sac, petek, alüminyum tel hurda, jant, alüminyum tabak hurdası, alüminyum tencere ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek ve önem sebebi ile saygılar sunarız. Sitemizdeki İstanbul Maltepe Başıbüyük mahallesi alüminyum hurdası ton fiyatlarını arzu edenlere bedelsiz gönderiyoruz. Alüminyum hurdası alanlar içeriğiyle paylaşılmış metni ziyaret edin Alüminyum araiş hurda, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum piston hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alımı yapan hurdacıyız.

Başıbüyük mahallesinde alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Her çeşit toptan alüminyum hurda nakit alınır.
Maltepe Başıbüyük mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayın.

Hurda Kablo Alan İstanbul Maltepe Başıbüyük Mahallesi Hurdacı Firması

İstanbul Maltepe Başıbüyük mahallesinde yüksek tonajlı hurda kablo alımında değerinden daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. İstanbul Maltepe Başıbüyük mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Ptt kablo içi hurdası, ptt kabloları, telefon kablo hurdaları, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları satanlar bizi arayabilir.

Elektrik kabloları, %50 bakırlı kablo hurdası, hurda %30 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablolar alımında öncüyüz. Karışık kablo hurdası, antigron kablo, iç tesisat kablosu, enye kablo, tek damar kablo hurda alıyoruz. Maltepe’de ve Başıbüyük mahallesinde kablo hurdası alanlar arasındayız.

Detaylı bilgiye erişmek için hurda kablo konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Başıbüyük mahallesinin en iyi hurdacısı ile ticaretin gururunu yaşıyoruz. Şehir genelinde yeraltı enerji kablo hurdaları, çelik zırhlı kablo, hurda fare yemez kablolar, yer altı kablosu alımı yaparken en iyi fiyat teklifini öneriyoruz.

Maltepe Başıbüyük Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Başıbüyükde bakır hurda almak maksadı ile profesyonel bir ekip oluşturduk. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz.
İstanbul Maltepe Başıbüyük mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bakır alan Başıbüyük mahallesi hurdacı firmamızı şimdi arayın kaliteli servislerin tadını yaşamaya başlayın! Hurda bakır alan yerler konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Başıbüyük mahallesi hurda bakır fiyatları her gün güncellenmektedir.

Bakır levha, hurda bakır hammadde, bakır eşya hurdası, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası alıyoruz. hurda bakır tencere, hurda TTR kırma bakır granür, bakır tel hurdası, lama, büyük boy bakır kazan alınır.

Yanık bakır, antigron bakır kırma granür hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır (kızıl) talaş hurda, kalın bakır profil, bakır boru hurda, soyma bakır hurdası alanlar içindeyiz. Başıbüyük mahallesinde kurumsal hurdacısı olarak bakır hurda geri dönüşümünde deneyimliyiz.

Karışık Demir Hurda Alan Başıbüyük Mahallesi Hurdacı

Toptan pik demir hurda, inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu, demir döküm, inşaat demiri hurdası alımı yapıyoruz. Hurda demir alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz.
Başıbüyük hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Demir, Başıbüyük mahallesinde bol miktarda satılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Başıbüyük mahallesi toplama demir hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Anlık demir hurdası fiyatı talep etmek sebebiyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayınız. Müşterinin istediği konumdan demir trabzan hurdası, asansör malzemeleri, demir kapı, tufal hurda, hurda pencere korkuluğu, ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Başıbüyük mahallesinde talaş demir hurda, dkp demir, hurda toplama demir, hurda ekstra demir, teneke hurda alımlarında piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz.

Sarı Hurdası Alımı Yapan Maltepe Başıbüyük Mahallesi Hurdacı Firmaları

Başıbüyük hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı pirinç araiş, MS-58 sarı talaş hurdası, MS-64 hurda sarı pirinç araiş, çubuk ucu parça sarı hurdası MS-58, MS-70 sarı pirinç araiş hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda paylaşılmış olan Maltepe Başıbüyük mahallesinde hurda sarı ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda sarı pirinç alan yerler içerikli konuyu okuyun. Başıbüyük hurda sarı fiyatları sormak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Başıbüyükün tamamında fosfor bronz (Cusn8), hurda sarı su saati, sarı külçe, sarı musluk, hurda sarı radyatör, sarı pirinç talaş hurdası, kırkambar sarı almaktayız. Başıbüyük’de hurda sarı alanlar içindeyiz.

Krom Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Krom hurda alan hurdacılar sayfamızı gezmek iyi gelecektir. Maltepe Başıbüyük mahallesinde hurda krom alımı yapıyoruz. Başıbüyük mahallesinde hurda krom fiyatları sormak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. En Yakın adresten krom 316 kalite hurda, 310 kalite krom hurdası, paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, krom 304 hurda, paslanmaz krom 310 hurda talaşı, krom paslanmaz 304 hurdası talaşı alımı yapıyoruz.

Sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir.

Maltepe Maltepe’de 201 kalite krom hurda talaşı, 430 kalite krom hurda talaşı, 430 kalite krom paslanmaz hurda, 202 paslanmaz krom hurdası, hurda krom makine parçası, 201 kalite krom hurdası, hurda krom paslanmaz 202 kalite talaşı almayı sürdürüyoruz. Hurda krom paslanmaz alan Başıbüyük hurdacı depsouyuz.

İstanbul Maltepe Başıbüyük Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Maltepe Başıbüyük mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hizmet vermekteyiz. Kesinlikle hurda araç veya araba hurdası alım satımı yapmamaktayız. bu sebeple hurda araba parçası almak amacıyla gelen telefonları açmıyoruz. Şüphesizki Başıbüyük oto sanayisinde oto yedek parça işleri yapan dükkânlar mevcuttur. Rica ederiz bu işlerde alım satımı yapan yerler ile irtibata geçiniz.

Başıbüyük mahallesi yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası alımı yapmaktayız. İmalat artığı, motor hurda, hurda karbür, nikel hurdası, titanyum için arayabilirsiniz.

Çinko Hurda Alımı

Açık gri mavimsi renkteki çinkonun atom numarası 30 kütle numarası 65,409(4) g/mol’dür. Elementler arasında bulunan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile bileşikler meydana getirmektedir. Çinko, antik dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Lakin kullanımı ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

Başıbüyük mahallesi etrafında hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü alıyoruz. Çinko, yeryüzünde en fazla miktarda bulunabilen elementlerden birisidir.

Maltepe Başıbüyük Mahallesi’nden İkinci el Raf Hurda Alan Firma

Başıbüyük mahallesi raf hurdası fiyatları talep etmek maksadiyla çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Genelde kapatılan toptancılardan satın aldığımız market rafı hurdaları, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran 2. el market rafı satan yerler içindeyiz. 2. el metal raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda raf alım satımı başlıklı makalemize göz atmanız yeterli olacaktır. Demir raf hurdası alıyoruz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Başlamadan önce sökülecek tesisin incelikle dolaşılarak gerekli ekipman ve projenin hazırlanması gerekiyor. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. Her inşaatın projeleri diğerlerinden farklıdır. Bu sebeple yıkım biçimi faklı biçimdedir. Başıbüyük mahallesi fabrika söküm ve bozumu konusunda profesyoneliz.

Başıbüyük Mahallesi 2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Kıyma makineleri dişlisi, çay ocağı dobajı, su sebilleri, tabldot, ayran makinesi, pop corn makineleri, espresso makineleri alıyoruz. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz krom dinlendirici, endüstriyel 4 gözlü ocak vs endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanlarını inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depolarımıza davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2.el cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız.

Temiz durumda bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolaplar satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Plastik Hurdası Alan Başıbüyük Mahallesi Hurdacı Sitesi

Plastik hurdası, Oksijen (O), hidrojen (H), (N) azot, (C) Karbon ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

Başıbüyük mahallesi bölgesinde jelatin, polipropilen, ABS plastik hurda, kristal polistiren hurdası almaktayız. Aramanızı bekliyoruz. Başıbüyük hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçin. Dilediğiniz yerden hurda mavi kapak, kırkambar plastik, hurda pet şişe, beyaz şeffaf naylon poşet, pimapen artığı Başıbüyük geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz.

2.el Hurda Sac Alan Hurdacılar

Sac; metalin ince veya kalın levha biçimine getirilmiş biçimidir. Merdane ile çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Önceden belirlenmiş ölçü ve boyutlarda şerit gibi kesilmektedir. Çatı, sandviç panel, kapı, varil üretiminde levha sac kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli arabaların kapılarında, gemi ve uçak gövdelerinde yoğun biçimde kullanılmaktadır. Varil sandviç panel, demir kapı, çatı kaplaması üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu eşyaların eskimişine hurda sac levha denilir.

Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından satın alınmaktadır. Kış bahçesi çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Başıbüyük hurda sac aldığımız şehirler içerisindedir.

Başıbüyük Mahallesi Hurdacı Fiyatları

İnternet sitemizdeki Maltepe hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Hurda fiyatları konulu metine göz atabilirsiniz. Tüm hurda alımlarımızı anlık güncellenen Başıbüyük hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Güncel Başıbüyük hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen arayın.

Hurda Jeneratör Alım Satımı Yapan Başıbüyük Mahallesi Hurdacı Numaraları

Elektrik enerjisi verilemeyen alanlarda elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır. Uzun kullanım sonucu her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama ikinci el jeneratör bozukda olsa değerli sayılmaktadır. 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
Başıbüyük mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi bize ulaşın.

Kağıt Hurdası Alanlar:

İstanbul Başıbüyük mahallesinde hurda gazete, bristol hurda, kuşe kağıt Başıbüyük mahallesi hurdacı firmaları içindeyiz. Sitemizdeki geri dönüşüm kitap hurdası alan yerler ile alakalı içeriği okumalısınız. Maltepe Başıbüyük mahallesinde hurda kağıt, karton almaktayız.

Başıbüyük mahallesinde tonajlı kitap, defter hurdaları, peçete ve kağıt havlu hurdası, A4 kağıt hurdaları alımlarında uyguladığımız ekstra titizlik sayesinde size daha çok kazanma imkanı sunuyoruz. Başıbüyük hurda kağıt fiyatları için arayınız. Değerinden yüksek fiyatlarla hurda beyaz kağıt, koli, karton hurdası, renkli kağıt hurdası alan yerler içerisinde en doğru fiyatları biz sunuyoruz.

Başıbüyük Mahallesi Yakınlarından Hurda Kurşun Alım Satımı

Yer yüzünde nabit olarak bulunabilir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller içerisindedir. Başıbüyük hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak Çatı minare kurşunu, levha kurşun, kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda kurşun boru için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Başıbüyükde çinko hurda alımlarına özel fiyat teklifi sunuyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile çıkarılır. Daha sonra ekstraktif metalurjik ile kullanılır hale getirilir. Çeşitli kabloların izolasyonunda, pigmentlerde, askeri mühimmatlarda, çeşitli alaşımlarda, akü imali, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyon yalıtımlarında kurşunlar kullanıldığı bilinmektedir.

Akü Hurdası Alım Satımı

Aküler; otobüsler, araba, motorsikletler gibi toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektronik aletlerde enerji deposu olarak kullanılır. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik şeklinde vermeye yarayan depolara akü denir. Kuru akü hurdası, sulu akü hurdası, küçük akü hurdaları alımı yapmaktayız. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde kullanılmaktadır. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara elektrik akımı göndermek çok yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını gidermek amacı ile aküden yararlanılarak cihaz korunmuş olur.
Başıbüyük mahallesi hurda akü fiyatları sormak için arayınız.

Maltepe Başıbüyük Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile iflas etmek zorunda kalmış şirketlerden satın aldığımız minik uygun fiyatlı fayans kalebodur, dayanıklı laminant, çatı tavanları, kiremitler satışı yapıyoruz. Yıkılan elbiseci ve benzeri binalardan çıkma yeni gibi ikinci el pencere, mutfak dolapları, kapı alan firmalar içindeyiz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinci, boya tabancası, alçı sıva karıştırma mikseri, harç makinesi az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood mevcuttur.

Hurda Elektronik Malzeme Alım Satımı

Her nevi elektrikli eşya alımlarında piyasasından yüksek fiyat veriyoruz. Hurda Laptop bilgisayar parçaları işlemci, elektronik kart, ana kart, ekrankartı, DDR rulo artıkları, VDSL modem, ram, renkli yazıcı, power, belge tarayıcı, fotokopi makinesi, sunucu, lcd monitör, SATA hard disk, ses kartı almaktayız.

Termik röleler, IOS telefon işlemcileri, elektrik trafoları, GSM istasyon kartları, şarj cihazı, kontaktörler, elektrik panoları, röle almaktayız. Kombi, elektronik çamaşır makinesi, vantilatör, tartı, klima, saç kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ütü masası, ocak, fırın, filtre kahve ve çay makineleri, mini buzdolabı, ütü alıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Binaların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür. Çelik çatı makası sökümü işlerinde tecrübeliyiz. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. İstanbul Maltepe Başıbüyük mahallesinde çelik konstrüksiyon ahır sökülmesinde deneyimli ekibimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Çelik yapı prefabrike binalar sökümlerinde binanın imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılacak olanlar alıcıya sunulmaktadır. Hızlı kapatma açısından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri vardır. Her çelik çatı makaslarının yıkım söküm işleri diğerinden farklıdır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp