Oruçreis Mahallesi Hurdacı

Esenler Oruçreis mahallesi hurdacıları arasında alüminyum hurdası almaya devam ediyoruz. İstanbul Esenler Oruçreis Mahallesi’nden az kullanılmış eşyalar ve hurda malzeme alım satımında malzemenin değerini yüksek fiyattan ödemekteyiz. Hurda malzemelerinizi adresinizden almak amacı ile uzman ekip oluşturduk.

Oruçreis mahallesi genelinde hizmet veren İstanbul Hurdacılık kalitesiyle hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetine profesyonel bakış açısı kazandırmaktayız. Toptan alımlarda yüksek fiyat teklif ediyoruz. Oruçreis hurdacısı firmalar içindeyiz.

Oruçreis hurdacıları içinde hizmetlerimizle öncüyüz. Deponuzdan yüksek tonajlı değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Alanında uzman Oruçreis mahallesi hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyat listesi ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Alınacak hurdaların bedelini yanınızda hesaplamaktayız.

Esenler Oruçreis bölgesinin etrafında geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz. Esenler hurda piyasasındaki güncel hurda fiyatlandırmasıyla hurda malzeme alımı hizmeti veriyoruz. Satacağınız ne kadar hurdanız varsa zaman kaybetmeden firmamıza ulaşarak bir dakika geçmeden fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Oruçreis Mahallesi’nde hurda malzeme alımı yapan işyerlerinden biri olmanın haklı gurunu müşterilerimizle yaşamaktayız. Hurda alım satımlarında titizlikle hurda malzemenizi piyasanın üstünde nakit olarak almaktayız. İstanbul Hurdacılık hurda malzemesi olanlara haftanın yedi günü hizmet sunmaktadır.

Oruçreis Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Zaman kaybetmeden numaramızı tuşlayarak, en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. Yirmi yedi seneden bugüne kadar tonlarca hurda demiri geri dönüşümle ülkemizin ekonomisine kazandırabildik. Firmamızın özverisiyle daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi. Oruçreis mahallesi hurdacılık hurdacılık hizmetleri sürdürdüğümüz ilçeler içindedir.

Anlattığımız üzere hurdacılık doğaya yatırım yapmaktır. Şayet sizlerde isterseniz ayırdığınız hurdanın geri dönüştürülmesini sağlayıp doğaya ve Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı arayabilirsiniz. Esenler Oruçreis hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Oruçreis Mahallesi’nde Hurda Alan Yerler

Müşterilerin memnuniyetine öncelik vererek çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi istiyoruz. Bu sebep ile her türde profesyonelliği kapınıza getirmeye çalışıyoruz. İstanbul Esenler Oruçreis mahallesinde istediğiniz konumdan hurda almaktayız.

Bugün de sizlere Oruçreis mahallesinde hurda alan yerlerle bizim aramızdaki farkı anlatıyoruz. Oruçreis mahallesinde zamak antimon hurdası, hurda çinko, hurda kalay, çelik hurdası, hurda üretim artığı alıyoruz.

Oruçreis mahallesinde hurda malzeme alım satımı işlerini yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ve bakır hurda, alüminyum, sarı, hurda çinko, demir hurda, kurşun hurdası alımlarında fiyat listeleri sunmaktayız. Oruçreis’te hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla liderlik etmekteyiz.

Oruçreis Mahallesindeki Hurdacılar

Esenler Oruçreis mahallesi hurdacı olarak Esenler Oruçreis’in tümünde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemeniz için müsait hurda nakil ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Doğru hizmeti sunarak daha fazla kazanmaya özen göstererek hizmet kalitemizi arttırmaya çalışıyoruz. 27 yıllık tecrübeyle güvenilir hizmet vermekteyiz. En yakın Oruçreis hurdacı firması olarak istediğiniz alana en iyi ekibimizi gönderiyoruz. Esenlerin tamamında olduğu gibi Oruçreis etrafında da profesyonel faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bütün Esenler hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

En yakın Oruçreis Oruçreis mahallesi hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Oruçreis’in işini güvenle yapan geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık yerinden hurda alımı yapıyor! Sizlerde her türde hurda satışı yapmak sebebi ile firmamızı çaldırabilirsiniz.

Sarı Hurdası Alımı Yapan Oruçreis Mahallesi Hurdacı

Oruçreis mahallesinin sarı kırkambar, MS-58 külçe sarı hurdası, hurda sarı imalat artığı, hurda fosfor bronz araiş, sarı araba radyatörü, sarı musluk hurdası, sarı su saati hurdası alan firmayız. Oruçreis hurdacı olarak hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz. Oruçreis hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak araiş sarı, MS-70 sarı pirinç araiş, MS-58 hurda çubuk ucu parça sarı, sarı talaş MS-58 hurdası, araiş sarı MS-64 alıyoruz.

Bu sayfadaki Oruçreis mahallesi sarı pirinç kg fiyatı dün güncellenmiştir. Sitemizde daha önceden yazılan sarı pirinç alan hurdacılar yazıyı inceleyin. Oruçreis hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hurda Demir Alıp Satan Oruçreis Mahallesi Hurdacı Telefonu

Güncel hurda demir kilo fiyatı için şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar bölümümüze bir göz gezdirmek istersiniz. Esenler Oruçreis mahallesinde toplama demir, talaş demir hurda, DKP demir hurdası, extra hurda demir, teneke için peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda demir alanlar içindeyiz. Bildireceğiniz adresten asansör malzemeleri, demir kapı, hurda tufal, demir yangın merdiveni hurdası, hurda pencere korkuluğu, ticaretiyle uğraşan firmayız.

Toptan demir döküm hurda, inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, inşaat hurdası, pik demir hurda alıyoruz. Hurda demir, Oruçreis mahallesi bölgesinde en çok bulunabilen madenler arasındadır. Sitemizdeki Oruçreis mahallesi 1.sınıf hurda demir fiyat listesini telegram grubu üyelerine saat başı yollanmaktadır.

Esenler Oruçreis Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bakır alan Oruçreis mahallesi hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın kaliteli servislerimizin keyfini sürün! Oruçreis mahallesinde hurdacısı olarak hurda bakır alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan hurdacı alanında geniş bilgi mevcuttur. Sayfamızdaki hurda bakır fiyatları tüm Oruçreis için geçerli olacaktır.

Oruçreis’te bakır hurdası alabilmek amacı ile yeni bir iş yeri oluşturmayı başardık. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Esenler Oruçreis mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda bakır hammadde, kap kacak hurdası, bakır petek, eşya, bakır levha almaktayız.

Lama bakır, kazan, bakır tencere, hurda TTR kırma, bakır tel hurda alımlarında nakit ödeme yapıyoruz. Bakır kızıl talaş hurdası, 3/8 bakır boru hurda, bakır profil hurda, kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, hurda soyma bakır, antigron kırma granür bakır hurdası alım satımı yapıyoruz.

İstanbul Esenler Oruçreis Mahallesi’nde Hurda Kablo Alanlar

Yağlı içli ptt kablosu hurdası, ptt kablo içi hurdası, telefon kablosu hurdası, ptt kablo hurdası satarak para kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Esenler Oruçreis mahallesinde kablo hurda alıyoruz. Hurda kablo alan yerler başlığıyla yazılmış paylaşımı ziyaret edin. Elektrik kabloları, hurda %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, hurda %40 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, antigron kablolar, hurda tek damar kablolar, enya kablo Oruçreis mahallesi hurdacısıyız.

Oruçreis mahallesinin en iyi hurdacısı ile sizde kârlı çıkabilirsiniz. Esenler Oruçreis mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Şehir genelinde fare yemez kablo hurdaları, hurda çelik zırh kabloları, yeraltı enerji kabloları, hurda çelik içli kablo alım satımı esnasında değerinin üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan fazla fiyat listesi sunuyoruz.

Hurda Alüminyum Alım Satımı Yapan İstanbul Esenler Oruçreis Hurdacı Firması

İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebi ile teşekkür ederiz. İstanbul’da hurda alüminyum alanlar arasındayız. Her tür toptan alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Oruçreis mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Alüminyum levha hurda, alüminyum radyatör, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum kutu, alüminyum imalat artığı hurdası ticareti için arayın. Kartel, alüminyum profil hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum araiş hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Konumdan hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatör hurdası, hurda alüminyum kompozit, alüminyum eloksallı profil hurdası alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Bu makalede paylaşılmış olan Oruçreis mahallesi alüminyum hurdası ton fiyatı günceldir. Daha kesin bilgi almak için sayfamızdaki alüminyum alan hurdacı konuyu inceleyebilirsiniz.

Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir element. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Müşterilerimizin yardımıyla Oruçreis te her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Petek, eski alüminyum tencere, alüminyum tel hurda, alüminyum sac hurdası, alüminyum tabak hurdası, çıkma alüminyum jant alan hurdacıyız.

Krom Hurdası Alanlar

Oruçreis te hurda krom alan hurdacıyız.
İstanbul Esenler ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları için arayın. Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Gayet sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Hurda krom alan Oruçreis mahallesi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık hizmetinizde. Esenler Esenler de krom 430 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 202 kalite, paslanmaz krom 430 hurda, hurda paslanmaz krom 201, krom imalat artığı hurda, hurda krom 202 talaşı, paslanmaz krom 201 hurda talaşı almaktayız.

Hurda krom alımı paylaşımına bir bakınmak istemelisiniz. Adresten paslanmaz krom 304 hurdası, paslanmaz krom 310 kalite hurda, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, krom 316 hurdası, krom 310 hurdası talaşı, hurda krom 304 talaşı alan hurdacıyız.

Oruçreis Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurda krom fiyatları 2022 başlıklı metne göz atabilirsiniz. Hurdacı sitemizdeki Oruçreis hurda fiyatları en az haftada bir değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi almak için hemen arayın. Profesyonel firma olarak tüm alımlarımızı güncel hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz.

Plastik Hurdası Alım Satımı Yapan Esenler Oruçreis Mahallesi Hurdacı Firması

Toptan şeffaf pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurdası, şeffaf naylon poşet, hurda pimapen imalat artığı Oruçreis hurdacı firmasıyız. Plastik hurda; Azot (N), Hidrojen (H), karbon, (O) oksijen ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Oruçreis’te jelatin, hurda kristal polistiren, hurda polipropilen, ABS plastik hurdası alımında lideriz. Telefonlarınızı bekliyoruz. Oruçreis hurda pimapen fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Oruçreis Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Yıkılmış fabrika binalarından çıkarılan yeni ayarında ikinci el pencere, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakan iş yerlerinden satın almış olduğumuz küçük hatalı fayans, tavanlar, kiremit, dayanıklı laminant parkeler ucuz fiyatlara pazarlanmasını yapıyoruz.

Tamamlanmış projelerde alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood alım satımı yapıyoruz.

İkinci el Jeneratör Hurda Alım Satımı

Kullanıma bağlı olarak her tür malzemenin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi mümkündür. Lakin eski jeneratörler bozuk olsa dahi kıymetli sayılmaktadır. Elektrik enerjisi kesintisi olan yerlerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır.

İstanbul Oruçreis mahallesinde hurda 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz. Esenler 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif bize ulaşın.

Hurda Raf Alanlar

Oruçreis mahallesi hurda raf fiyatları istemek maksadı ile cep telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. 2.el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak maksadıyla ikinci el raf sayfamızı inceleyebilirsiniz. Genelde hizmeti bırakmış baharatçılar tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, hurda çelik raf, demir raflar, market rafı hurdaları, hurda mağaza rafları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farksız duran 2.el market rafı satan yerler içerisindeyiz. Hurda raf demiri alıyoruz.

Esenler Oruçreis Mahallesinde Fabrika Sökümü

Yapıların projesi kendisine özgü olabilmektedir. Bu sebeple yıkım gereksinimi projeye uygun yapılmalıdır. Oruçreis mahallesi fabrika söküm ve bozumu konusunda profesyoneliz.

Evvela sökümü arzu edilen fabrikanın detaylı bir biçimde dolaşılarak ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olacaktır. Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği sebebiyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

2. El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Kıyma makineleri, espresso makinesi, tabldot tabakları, popcorn arabası, ayran makineleri, doğalgazlı çay dobajı, tabldot, su sebilleri bulundurmaktayız. Elimizde mevcut olan teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, endüstriyel 4 gözlü ocak, endüstriyel aspiratör, dinlendirme küveti, paslanmaz krom evye, davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz amacıyla siz kıymetli müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz.

İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar alıyoruz. Temiz bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satan firmalar bizimle iletişime geçebilir.

Çinko Hurda Alımı Yapan Esenler Oruçreis Mahallesi Hurdacı

Esenler’de ve Oruçreis mahallesinde hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla bulunan metal elementlerden birisidir.

Çinko, antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Ama nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerinden sayılır. Element olan çinko amonyak, siyanür, halojen, amin iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Yerler

Sıfır ve temiz kullanılmış elektrikli ev eşyası için bedelini yerinde ödüyoruz. Buzdolabı, fırın, klima, kombi, saç kurutma makineleri, tartı, vantilatör, elektronik çamaşır makineleri, ütü, çay ve kahve makineleri, ütü masası, 5 programlı bulaşık makinesi, ocak fiyatı hakkında bilgi istemek amacı ile arayın. GSM baz kartları, kontaktörler, röleler, akıllı telefon kartı, adaptör, trafo, elektrik panosu, termik röle alıyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası ekrankartı, modem, power, SSD hard disk, anakarat, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, işlemci CPU, fotokopi makineleri, DDR rulo, sunucu, ram, belge tarayıcı, ses kartı, lcd monitör alıyoruz.

Hurda Akü Alım Satımı Yapan Oruçreis Mahallesi Hurdacı Sitesi

Kuru akü hurdası, sulu akü hurdası, hurda küçük akü alıyoruz. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcıya elektrik akımı iletmek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörün ürettiği voltajı düzenlemek amacıyla akünün kulanım amacını yansıtır.
Oruçreis mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın.

Aküler; otomobiller ve benzeri enerjiye ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme amaçlı kullanılır. Elektrik enerjisini kimyasal olarak depolayan lazım olduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan bataryalara akü denir.

Esenler Oruçreis Mahallesi Çevresinde Yağmur Oluğu Hurda Kurşun Alanlar

Hayatı kolaylaştırmak için mühimmat üretiminde, benzin katkısında, kimyasal maddelerde, akülerin imalatında, radyasyon yalıtımlarında, kablo izolasyonu, çeşitli alaşımlarda kurşundan faydalanılmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak Esenler Oruçreis mahallesinde çatı söküm kurşunu, kurşun levha hurdası, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun boru sökmek için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Oruçreis’te hurda çinko levha alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme benzeri aşamalar ile elde edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle kullanılabilir hale getirilmektedir. Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaldir.

Sac Hurda Alımı

Sac; metal malzemenin levha biçimine getirilmiş biçimidir. Haddelemeyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenen ölçülerde şeritler halinde kesilmektedir. Varil, straforlu sandviç panel, çatı, demir kapı üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli arabaların gövdesinde, gemi ve uçak gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil, kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyalardan sac hurda elde edilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca satın alınmaktadır. Ek bina tavanı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Oruçreis yakınlarında hurda sac alım satımı maksadıyla zaman harcamadan bizleri arayın.

Hurda Kağıt Alıp Satan Esenler Oruçreis Mahallesi Hurdacı Telefonu

Hurda karton alanlar hakkındaki yazımızı okumalısınız. Oruçreis’te hurda kağıt alım satımı yapmaktayız. Değerinden yüksek fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, hurda renkli kağıt, koli hurdaları, karton hurdaları alımı yapıyoruz. En güncel fiyatla hurda A4 fotokopi kağıdı, defter hurdası, okul kitabı hurdası, selpak peçete alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlikle satıcıya değerinden fazla kazanma avantajı veriyoruz.
Oruçreis hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Esenler de ve Oruçreis mahallesinde hurda kuşe kağıt, yeni gazete hurdası, bristol kağıt hurdası alımıyla iştigal ediyoruz.

Oruçreis Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Esenler Oruçreis mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet vermekteyiz. Fakat hurda araç veya motosiklet hurdası alımı yapmamaktayız. bu sebeple hurda otomobil yedek parçası için gelen telefonları kabul etmiyoruz. Eminiz ki Oruçreis oto sanayisi içerisinde hurda oto parçası ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hurdacı firmaları mevcuttur. Rica ediyoruz bu işlerde alımı yapan yerlerle irtibata geçin.

Oruçreis sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alım yapmaktayız.

Titanyum hurdası, şablon nikel, hurda karbür, motor hurda, imalat artığı satmak amacıyla arayabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı makası sökümü işlerinizi tamamlıyoruz. Sökümden sonraki çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Binaların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatılar kapalı alanların kullanım ömrünü hızlandırmaktadır. Oruçreis mahallesinde çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde tecrübeli personellerimizle hizmetler vermekteyiz. Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon hangarlar sökülürken binanın inşaat projelerine dikkat edilmelidir. Böylece 2.el çatı makası ve ikinci el çelik malzemeler olarak satılacak olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Dayanıklılık açısından en ideali çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatıların yıkım sökümü ötekinden farklıdır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp