Nine Hatun Mahallesi Hurdacı

Nine Hatun mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak ikinci el inşaat malzemeleri alım satımında hurda piyasasının üstünde fiyatlar uyguluyoruz. Satılacak hurdalarınızın bedelini yüklerken hesaplamaktayız.

Esenler Nine Hatun mahallesi güncel hurda fiyat listesi ile alım yapmaya devam etmekteyiz. İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile hurda alım ve geri dönüşüm işlerine değer veriyoruz.

Hurda eşya alımında titizlikle piyasanın üzerinde fiyat teklifleri sunabilmekteyiz. Esenler Nine Hatun mahallesi merkezi ve bölgesinde hurda malzemeler ve kullanılmış ev eşyaları almaktayız. Yüksek tonajlı hurda satmak mı istiyorsunuz? Uzman Nine Hatun mahallesi hurdacı olarak avantajlı hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. Nine Hatun hurdacı İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara 7/24 hizmet sunmaktadır.

Hurdanızın edeceği parayı hesaplamamız için boş vaktinizin değerini bilerek dükkanımıza ait telefonları arayarak dört dakika geçmeden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hurdanızı almak amacı ile kapınıza geliyoruz. Nine Hatun da hurda alanların en iyi fiyat teklifi vereni olmanın sevincini birlikte çalıştıklarımız ile yaşıyoruz.

Nine Hatun bölgesinde hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı miktarda hurda malzeme satanlara yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Nine Hatun hurdacısı firmalar arasındayız. Nine Hatun hurdacıları arasında kaliteli özel hizmetler ile tercih ediliyoruz.

Nine Hatun Mahallesi Hurdacı Telefonu

Bu yüzden hurda atık satmak sebebi ile hizmet numaramızı tuşlamanız yeterlidir. Çok zaman geçirmeden arayarak, güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak peşin para elde edebilirsiniz.

1996’den bu yana on binlerce ton sarı hurdasını geri dönüşüm aracılığı ile ülke ekonomisine kazandırabildik. Bizim çalışmalarımız ile doğamıza daha az zarar verilmesi sağlandı. Nine Hatun mahallesi her türde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır. Bilindiği üzere geri dönüşüm doğaya yatırım yapmaktır. Şayet siz de isterseniz elinizdeki malzemeleri satarak ülke ekonomisine yardımcı olabilirsiniz. Nine Hatun mahallesi hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Nine Hatun Mahallesindeki Hurdacılar

Nine Hatun’da mahallesi hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Nine Hatun’un tecrübeli hurdacısı İstanbul Hurdacılık kurumsal ayağınıza getiriyor! Sizde her türde alüminyum hurdası satmak için çağrı merkezimize ait numaraları kaydedebilirsiniz.

Sürümden normalden fazla kâr elde etmeyi istemekteyiz. Nine Hatun mahallesi hurdacı firması olarak Nine Hatun’un etrafında hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın yüklenmesi için uygun hurda alım ekiplerimizi yönlendirmeye devam ediyoruz. 27 yıllık deneyimle faaliyet alanımıza ferah bir nefes getirmekteyiz. En yakın Nine Hatun hurdacı firması olarak istediğiniz yere araç gönderiyoruz. Esenlerin tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Nine Hatun çevresinde de hurda alım faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Her türlü Esenler hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Esenler Nine Hatun Mahallesinde Hurda Alanlar

Esenler Nine Hatun da hurda malzeme alım satımı işlerini yapıyoruz. Bugün siz kıymetli müşterilerimize Esenler Nine Hatun mahallesinde hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla bizim aramızdaki kalite farkını açıklıyoruz. Nine Hatun’da dilediğiniz konumdan hurda demir alırız.

Toptan sarı hurdası ve alüminyum hurdası, kablo hurdası, bakır, kurşun,hurda çinko, ekstra demir alımında fiyatlar uygulamaktayız. Nine Hatun’da hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimiz ile sektörün lideri konumdayız. Müşterilerin memnuniyetini öncelikli tutarak sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Bu nedenden dolayı her türde profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Nine Hatun mahallesinde hurda çinko, kalay, çelik hurdası, zamak antimon hurda, makina artığı hurda almaktayız.

Esenler Nine Hatun Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Nine Hatun mahallesinde bakır hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Telefonlarımızı arayın.
İstanbul Esenler Nine Hatun mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Hurda bakır boru, yanık bakır hurdası, hurda soyma bakır, hurda bakır kırkambar, antigron hurda, bakır profil hurda, kızıl bakır talaşı alımı yapıyoruz. Bakır hammadde hurdası, hurda bakır petek, hurda bakır süs eşyası, hurda levha, hurda bakır kap kacak almaktayız. Nine Hatun da kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurda alıyoruz. Nine Hatun mahallesinde tonajlı hurda bakır alımı konumuzda geniş bilgilere erişebileceksiniz. Nine Hatun mahallesi hurda bakır fiyatları her an güncellenmektedir. Bakır alan Nine Hatun mahallesi hurdacı telefon numarasını acilen arayarak kaliteli servislerimizin tadına varın! Büyük bakır tencere, bakır lama hurda, hurda TTR kırma, büyük bakır kazan, bakır tel hurdası alımında özel fiyatlar sunmaktayız.

Hurda Krom Alıp Satan Esenler Nine Hatun Mahallesi Hurdacı Numarası

Krom hurda alan yerler yazısını incelerseniz iyi olur. Esenler Nine Hatun da paslanmaz krom 201 kalite hurda talaşı, 430 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 430 paslanmaz krom hurdası, 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 202 hurdası, krom paslanmaz 201 hurdası, ikinci el krom tank alım satımı maksadıyla nakit ödemeler yapıyoruz.

Müşterinin dilediği konumdan 304 paslanmaz krom hurda, 310 krom paslanmaz hurdası, 316 kalite krom hurda, paslanmaz krom 310 hurda talaşı, krom paslanmaz 304 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz 316 hurda talaşı almak maksadıyla iyi fiyat sunuyoruz. Nine Hatun mahallesinde hurda krom ticareti yapan hurdacıyız. İstanbul Esenler ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Krom paslanmaz hurda alan Nine Hatun mahallesi hurdacı firmasıyız.

Nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşturulur. Oldukça sert yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Karışık Demir Hurda Alıp Satan İstanbul Esenler Nine Hatun Mahallesi Hurdacı Sitesi

Toptan pik demir hurdası, inşaat hurdası, demir döküm, inşaat demiri çubuğu hurdası, inşaat demiri için peşin ödeme yapıyoruz. Demir hurda alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz.
Nine Hatun hurda demir fiyatları için firmamızla irtibata geçin.

Demir, Nine Hatunda en çok çıkarılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Nine Hatun mahallesi demir hurda ton fiyatları güncellenmiştir. Nine Hatun mahallesi etrafında DKP demir, teneke, hurda demir talaşı, toplama demir, ekstra demir alımı yapan firmayız.

Anlık güncel demir hurda fiyat listesi istemek sebebiyle Nine Hatun hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı bölümünün linkine tıklayınız. Yerinden asansör malzemesi, pencere korkuluğu, hurda tufal, demir kapı, demir trabzan, alabilmek maksadıyla güncel fiyat sunuyoruz.

Hurda Kablo Alım Satımı Yapan Nine Hatun Mahallesi Hurdacı Numarası

Hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo içi hurdası, hurda ptt kablosu, telefon kablosu elinde olanlar hemen arayın. Esenler’de ve Nine Hatun mahallesinde kablo hurdası almaktayız. Kablo hurdası alanlar konulu makaleyi okuyabilirsiniz.

Tek damar kablo hurdası, iç tesisat kabloları, hurda karışık kablo, enya kablo, hurda antigron kablo ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. %50 bakırlı hurda kablolar, hurda %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Bu bölgede yeraltı enerji kablosu, fare yemez kablo, çelik zırh kablo, hurda çelik içli enerji kablosu için ederinin üzerinde gönderiyoruz.

Esenler in en iyi hurdacısı ile mutlu bir ticaret temenni ediyoruz. İstanbul Esenler Nine Hatun mahallesinde yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Nine Hatun’da hurda kablo alanlar arasındayız.

Nine Hatun Mahallesi’nde Hurda Sarı Alan En Yakın Hurdacı

Nine Hatun mahallesinin hurda sarı musluk, hurda sarı su saati, sarı oto radyatör hurdası, hurda fosfor bronz Cusn8, sarı kırkambar, sarı pirinç talaşı, sarı külçe alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki Nine Hatun hurda sarı pirinç ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda sarı alanlar hakkındaki makaleyi inceleyin. Nine Hatun hurda sarı fiyatları için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

İstanbul Hurdacılık firmamız Esenler de hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. İstanbul Hurdacılık olarak MS-64 pirinç sarı araiş, çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı pirinç araiş, pirinç sarı araiş MS-70, sarı çubuk talaşı hurda alım satımında liderlik görevini üstleniyoruz.

Nine Hatun Mahallesi Hurda Alüminyum Alım Satımı

İstanbul Hurdacılık’a verdiğiniz önem ve destek nedeniyle sizlere şükranlarımızı sunarız. Alüminyum tabak, çıkma jant, alüminyum sac hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum petek hurdası, eski alüminyum tencere için nakit ödeme veriyoruz. Hurdasını satanların destekleriyle Nine Hatun da daha hızlı deneyim kazanıyoruz. Nine Hatun’da hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Bu sayfadaki Nine Hatun mahallesi alüminyum hurda ton fiyatlarını abonelerimize ücretsiz yolluyoruz.

Hurda alüminyum kartel, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yapan hurdacıyız. Her türlü toptan alüminyum hurda nakit alınır.
Esenler Nine Hatun mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için arayın. Nine Hatun mahallesinde konumdan hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant hurdası, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı istiyoruz.

Hurda alüminyum üretim artığı, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum levha, alüminyum talaşı almaktayız. Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal elementtir. Rengi gümüş olan, sünek metal türüdür.

Hurda Akü Alım Satımı Yapan Nine Hatun Mahallesi Hurdacı Firmaları

Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde aküden faydalanıyoruz. Küçük akü hurdası, sulu akü hurdaları, kuru akü hurdaları alımı yapıyoruz.

Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanımla sınırlı değildir. Bununla birlikte alıcıya akım iletmek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin üreteceği voltajı düzenlemek maksadı ile aküler kullanılarak motor korunmuş olur. Nine Hatun mahallesi hurda akü fiyatları için bizlerle iletişime geçin. Akü; motorsikletler ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektronik araç gereçlerde kullanılır.

İstanbul Esenler Nine Hatun Mahallesi Hurdacı Sitesi

titanyum, şablon nikel, hurda karbür, motor hurda, imalat artığı satmak için iletişime geçmekten çekinmeyin. Nine Hatun mahallesi sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 hurda step motor almaktayız.

Esenler Nine Hatun mahallesi hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti sunmaktayız. Katiyen hurda araç veya oto hurdası almıyoruz. bu sebeple hurda oto yedek parça almak maksadıyla edilen çağrıları cevaplamıyoruz. Kuşkusuz ki Nine Hatun sanayi sitesi içinde çıkma otomobil parçası işleri ile meşgul olan yerler mevcuttur. Rica ediyoruz bu tür istekleriniz için o işi yapanları arayınız.

Hurda Çinko Alan Nine Hatun Mahallesi Hurdacısı

Mavimsi açık gri renktedir. Çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur.

Çinko metali, yeryüzünde en fazla çıkarılabilen metal elementlerden biridir. Esenler Nine Hatun mahallesi hurda çinko levha, çinko çatı hurdası ticareti yapıyoruz. Çinko, antik dönemlerden beri bilinmektedir. Fakat üretimi ve kullanılması tam manası ile öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Kağıt Hurdası Alımı

Daha fazla fiyata beyaz kağıt hurdaları, karton hurdası, koliler, karışık renkli kağıt hurdası alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki hurda kağıt alanlar hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Nine Hatun mahallesinde kağıt hurdası almaktayız. İstanbul Nine Hatun mahallesinde bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurda, hurda kullanılmamış gazete alımı yapıyoruz. Avantajlı fiyata defter, peçete hurdası, A4 kağıt hurdaları, okul kitabı hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha fazla kazanma avantajı yöneltiyoruz.
Nine Hatun hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz.

Çelik Raf Hurdası Fiyatları

Özellikle yenilen şarküteriler tarafından satılan çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, market rafı hurdaları, mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satıcıları içindeyiz. 2.el raf hurdası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf sayfamızı ziyaret ediniz.

Hurda depolama rafları alıyoruz. Esenler Nine Hatun hurda raf fiyatları sormak amacıyla telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Jeneratör Hurda Alımı

İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Nine Hatun mahallesi merkezinde 2.el jeneratör alanlar içerisinde öncü konumda bulunuyoruz. Nine Hatun mahallesi hurda jeneratör fiyatları için arayabilirsiniz. Her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat eski jeneratörler çalışmıyor olsada alınır. Hayatımızı kolaylaştırılan elektriğin bulunmadığı alanlarda jeneratörden yararlanılmaktadır.

Plastik Hurda Alanlar

Konumdan pet şişe hurdası, şeffaf naylon poşet, parça pimapen hurdası, kırkambar plastik hurda, hurda mavi ve kırmızı kapak Nine Hatun hurdacılık firmasıyız.

Plastik hammadde, oksijen (O), hidrojen (H), Azot, Karbon (C) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Nine Hatun hurdacısı olarak polistiren kristal, polipropilen moblen hurdası, hurda ABS plastik, jelatin hurdası alıyoruz. Telefonlarınızı bekliyoruz. Nine Hatun hurda pimapen fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

2.el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Endüstriyel cafe ve lokanta aletleri alıyoruz. 2.el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Köpüklü ayran makinesi, kıyma çekme makinesi, espresso makineleri, mısır makinesi, su sebili, tabldot, doğalgazlı çay dobajı alıyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel set üstü meykap, hücreli aspiratör, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, paslanmaz krom meze dolapları vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanını görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz.

İstanbul Esenler Nine Hatun Mahallesinde Fabrika Bozumu

İşe başlamadan önce yıkılacak tesisin titizlikle incelenerek gerekli aletler ve araçların hazırlanması uygundur. Binaların inşa ediliş projeleri ötekinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkım şekilleri de faklı biçimdedir. Nine Hatun mahallesi fabrika yıkım ve sökümü hizmetlerinde lideriz. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.

2.El Hurda Sac Alanlar

Sac; metallerin levha biçimine getirilmiş biçimidir. İki merdane arasında değişik inceliklerde düzleştirilir. Belirli ölçü ve ebatlarda kesilmektedir. Varil, sandviç panel, çatı, demir kapı üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında yoğun biçimde kullanılmaktadır. Kapı, sandviç panel, çatı, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız malzemelerin kullanılmışına sac hurdası denilir. Bağ gumelesi tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Nine Hatun’da hurda sac satmak amacı ile şimdi telefon numaramızı arayın. Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri için önemlidir.

Nine Hatun Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Güncel Nine Hatun hurda fiyatları öğrenmek için bizi aramanız gerekmektedir. Sayfamızdaki hurda fiyatları yazıyı inceleyebilirsiniz. Tecrübeli firma olarak tüm hurda alımlarını anlık güncellenen Nine Hatun hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Sitemizdeki Nine Hatun hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor.

Elektronik Hurda Alanlar

Röle, adaptör, termik röle, GSM istasyon kartları, kontaktörler, akıllı telefon işlemcileri, elektrik trafosu parçaları, elektrik panoları alıyoruz. Sıfır ve 2. el elektronik alet alırken benzersiz fiyat veriyoruz.

Ütü masası, bulaşık makineleri, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, tartı, klima, saç kurutma makinesi, kombi, çay kahve makinesi, ocak, çamaşır makineleri, ütü alıyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları sunucu, ekrankartı, elektronik kart, porselen işlemci, taşınabilir hard disk, ses kartı, lazer yazıcı, ram, fotokopi makineleri, tarayıcı, anakarat, DDR Rulo, power, lcd monitör, bozuk modem alıyoruz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Bütün yapılar için en önemli alan hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür. Çelik çatı makası söküyoruz. Söküm sonrası kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Nine Hatun’da çelik konstrüksiyon depo sökümünde deneyimli çalışanlarımız ile hizmetler veriyoruz. Prefabrik bina ve çelik konstrüksiyon spor kompleksleri söküm işleri yapılırken işletmenin inşa projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar değer kazanır. Dayanıklılık açısından en sağlam çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı projelerinin söküm işleri diğerinden farklıdır.

Nine Hatun Mahallesi Çevresinde Kurşun Hurda Alımı

Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalardan geçmektedir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleri ile işlenir. Nine Hatun hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda kurşun yağmur oluğu, Çatı minare kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun boru alımları yapmaktayız. Ayrıca Nine Hatun da hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak için genel merkezimizi şimdi aramadan karar vermeyin. Kurşun eski tarihlerden günümüze sıklıkla kullanılan metaldir. Yer kabuğunda nabit olarak bulunmaktadır. Kurşun madeni pigmentler ve kimyasal maddelerde, kablo yalıtımı üretimlerinde, alaşımlarda, akü imali, benzin katkısı olarak, radyasyon yalıtımlarında, mühimmatlarda kullanılmaktadır.

Nine Hatun Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Yıkılan depo vb binalardan ayırılan kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, kapı, pimapenler alımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde boya tabancası, inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, harç pompası 2.el iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Bununla birlikte işi bırakan fabrikalardan aldığımız defolu fayanlar, çatı tavanları, kiremit, laminant parke uygun fiyatlara satışı gerçekleştiriyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp