Doğancılı Mahallesi Hurdacı

Şile Doğancılı mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmaları içinde hurda karton için en hızlı tekliflerini İstanbul Hurdacılık olarak biz sunmaya devam ediyoruz. Hurdalarınızı kapınızdan peşin parayla almaktayız. İstanbul Hurdacılık hurdalarını satmak isteyenlere 7 gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile İstanbul Şile Doğancılı mahallesinde hurda alım faaliyetlerine kıymet kazandırmaktayız.

Doğancılı mahallesi mahalle merkezinin 2.el eşyalar ve hurda ticareti yapıyoruz. Şile Doğancılı merkezi çevresinde hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı hurda alan firma mı arıyorsunuz? Doğancılı mahallesi hurdacı olarak eşsiz fiyat listesiyle aradığınız hizmeti sunuyoruz. Hurdalarınızın tutarını peşin bir şekilde ödemekteyiz.

Miktarı yüksek hurda eşya alımında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Doğancılı hurdacı firmalar içindeyiz. Doğancılı mahallesindeki piyasasının üzerinde hurda fiyatlandırmasıyla hurda alımı yapmaktayız. Hurda eşya alım satımlarında titizlikle yüksek hurda fiyat teklifi sunabiliyoruz.

Değerlendirmek istediğiniz ne kadar hurda malzemeniz varsa hemen İstanbul Hurdacılık firmamızı arayıp maksimum iki dakikada avantajlı fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Doğancılı hurdacıları içerisinde öncüyüz. Doğancılı hurdacı şirketi olmanın haklı onurunu bizi tercih edenler ile yaşamaktayız.

Şile Doğancılı Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Bu sebep ile hurda atık fiyatları öğrenmek nedeniyle hizmet numaramızı tuşlayabilirsiniz. Boş yere süre geçirmeden arayın, en yüksek hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Yirmi yedi yıldan bugüne kadar tonlarca metal hurdasını geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlendi. Doğancılı mahallesi adresten hurda alımı her tür hurda alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Gördüğünüz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Şayet sizlerde isterseniz elinizdeki hurdanın dönüştürülmesini sağlayarak doğaya yardım edebilirsiniz. İstanbul Şile Doğancılı mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Şile Doğancılı Mahallesinde Hurda Alan Firma

Doğancılı da yerinizden hurda sarı alım hizmetini ücretsiz veriyoruz. İstanbul Şile Doğancılı mahallesinde çinko, zamak antimon, çelik, hurda kalay, makina artığı alıyoruz.

Bugün ki gönderimizde sizin gibi kıymetli müşterilere Doğancılı’da hurda alanlarla bizim aramızdaki profesyonel hizmetlerimizi anlatıyoruz. Toptan sarı hurda, ve çinko, kurşun hurda, bakır, kablo, alüminyum hurdası,hurda demir alırken piyasasının üstünde fiyat teklifi sunmaktayız. Doğancılı mahalle merkezinde hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla sektörde faaliyet gösterenlerin lideriyiz.

Doğancılı mahallesi bölgesinde hurda malzeme alım satımı işlerini yapıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürüm sayesinde daha çok kazanç elde etmeyi hedef edindik. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getirmekteyiz.

Doğancılı Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Bizimle çalışmak isteyenlerde her türde atık hurdası satmak için çağrı merkezimize ait numaraları tuşlayabilirsiniz. Sorunlarınıza çözüm üreterek kazanç elde etmek istiyoruz. En yakın Doğancılı hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Doğancılı’ın en iyi hurdacısı İstanbul Hurdacılık ile hayatınızı kolaylaştırın!

Şile Doğancılı mahallesi hurdacı olarak Doğancılı’ın bütün ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdanızın alım satımı için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. 27 yıllık sektörel deneyimle piyasaya liderlik etmeye devam etmekteyiz. En yakın Doğancılı hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Şile’nin her tarafında olduğu gibi Doğancılı çevresinde de profesyonel faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tecrübeli Şile hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Karışık Demir Hurda Alan Hurdacılar

Tonajlı inşaat demiri çubuğu hurdası, demir döküm hurdası, inşaat hurdası, pik demir hurdası, inşaat demiri alımı yapıyoruz. Demir hurdası, Doğancılı’da çokça bulunabilen madenler içerisinde bolca bulunmaktadır. Bu sayfadaki Doğancılı mahallesi extra demir hurda ton fiyatlarını dileyene güncel olarak ulaştırıyoruz. Doğancılı mahallesinde toplama demir hurda, hurda teneke, talaş demir hurda, dkp demir, ekstra demir için nakit ödeme veriyoruz.

Demir hurda alan hurdacılar arasındayız.
Doğancılı hurda demir fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayabilirsiniz. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi talep etmek nedeniyle gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderimize bir göz gezdirirseniz pişmanlık hissetmezsiniz. Yerinden demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu hurdası, asansör hurdası, tufal hurdası, hurda pencere korkuluğu, ticareti yapan hurdacıyız.

Doğancılı Mahallesinde Hurda Krom Alım Satımı

Doğancılı’da hurda krom için peşin ödeme yapıyoruz.
Doğancılı mahallesinde hurda krom fiyatları öğrenmek için arayın. Şile Doğancılı da krom makine artığı, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, 201 paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 430 talaşı, hurda krom paslanmaz 202, 430 kalite krom paslanmaz hurdası alım satımlarında hurdanın değerini anında peşin para ile ödüyoruz. Krom hurdası alanlar linkine tıklayınız. Krom paslanmaz hurdası alan Doğancılı hurdacı depsouyuz.

Çok sert yapısı gereği zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilir. Yerinden 316 kalite paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 310 talaşı, 310 krom hurda, 304 krom paslanmaz hurda talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 304 kalite alım satımı yapan Doğancılı hurdacısıyız.

Şile Doğancılı Mahallesinde Sarı Hurdası Alımı

İstanbul da ve Şile Doğancılı mahallesinde hurda sarı alan yerler arasındayız. Doğancılı’ın tümünde hurda sarı musluk, sarı pirinç talaş hurdası, MS-58 sarı külçe hurdası, sarı araba radyatörü, kırkambar sarı hurda, hurda fosfor bronz Cusn8, hurda sarı su saati alan firmayız.

Sayfamızdaki Doğancılı sarı pirinç fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Hurda pirinç sarı alan hurdacı başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz. Doğancılı hurda sarı fiyatları sormak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı hurda, hurda sarı çubuk ucu, sarı araiş hurda, sarı araiş hurda MS-70, MS-64 pirinç sarı araiş hurda alımında öncü firmayız.

Hurda Bakır Alan Doğancılı Mahallesi Hurdacı Sitesi

Doğancılı mahallesinde kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Bakır alan Doğancılı mahallesi hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın deneyimli hizmetin tadını yaşayın! Lama, kalaylı bakır tencere, bakır tel, TTR kırma bakır granür hurdası, bakır kazan alınır. Bakır hammadde hurdası, bakır eşya hurdası, hurda levha, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tepsi satarak para kazanmak isteyenlere hizmet vermekteyiz.

Hurda bakır alan fabrikalar sitemizde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Doğancılı mahallesi hurda bakır fiyatları yer alan sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kırma antigron, yanık bakır hurda, hurda 3/8 bakır boru, ince bakır profil hurda, bakır kırkambar hurdası, soyma bakır, hurda bakır kızıl talaş alıyoruz. Doğancılı Mahallesi’nde bakır hurda almak maksadı ile yeni depomuzu oluşturmayı başardık. Telefonlarımızı arayın. İstanbul Şile Doğancılı mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın.

Doğancılı Mahallesinde Hurda Kablo Alımı

hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kabloları alımında uzmanız. Telefon kablosu, yağlı iç ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, hurda ptt kablosu satmayı dileyenler bizimle iletişime geçin. Geniş bilgiye sahip olmak amacıyla hurda kablo alanlar yazıyı okuyun. Şile Doğancılı mahallesinde hurda kablo alan yerler arasında hizmetlerimizi veriyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasadan oldukça yüksek teklifler veriyoruz. Doğancılı mahallesinin en iyi hurdacısı ile ticaretin keyfini yaşıyoruz.

İstanbul da kablo hurdası alanlar içindeyiz. Tek damar kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdası, antigron kablo, karışık kablo hurdası, enya kablolar ticareti yapıyoruz. Şehir genelinde yer altı enerji kabloları, fare yemez kablo hurdası, çelik zırhlı kablo, hurda çelik içli enerji kablosu alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyatları veriyoruz.

Doğancılı Mahallesi’nde Hurda Alüminyum Alım Satımı

Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element türü. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Hurda alüminyum levha, hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı alımı yapmaktayız. Piston, araiş, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum kartel hurdası, alüminyum profil alıyoruz. Alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurda, alüminyum sac levha, alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tencere tava alan hurdacıyız.

Doğancılı mahallesinde alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Sizin desteğiyle sürekli gelişiyoruz. Buradaki Doğancılı mahallesi alüminyum kilo fiyatı günceldir. Kesin bilgi için sayfamızdaki hurda alüminyum içeriği okuyun. Her nevi tonajlı hurda alüminyum nakit alınır.
Şile Doğancılı mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için arayınız.

Bize verdiğiniz önem nedeniyle müşterilerimize minnettarız. Konumdan hurda alüminyum kompozit, hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum hurdası almak için telefonunuzu istiyoruz.

Hurda Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif alım ekibimizle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz. Şile Doğancılı mahallesinde ikinci el jeneratör hurdası alan hurdacılar içindeyiz.
Doğancılı mahallesi hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın. Elektrik bulunamayan bölgelerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır. Her türlü makinenin ömrünü tamamlayıp daha uzun süre kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Ancak 2.el jeneratörler çalışmasa da değer görmektedir.

Doğancılı Mahallesi’nde Fabrika Bozumu

Bina yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü yapılması gerekmektedir. Doğancılı mahallesi fabrika yıkım ve sökümü işlerinde lideriz. Her yapının projeleri diğerinden farklıdır. Bu sebeple yıkımları faklı biçimdedir. Sökümden önce yıkılacak fabrika binasının etraflıca dolaşılması gerekir.

Hurda Sac Alıp Satan Doğancılı Mahallesi Hurdacı Sitesi

Kümes tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Doğancılı sac hurda alım satımı yaptığımız yerlerdendir. Varil, demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretilirken sac kullanılmaktadır. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapaklarında kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu saydığımız eşyalardan sac levha hurdası çıkarılmaktadır.

Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından toplanır. Sac; çoğunlukla demirin levha haline getirilen halidir. Merdane ile değişik kalınlıklarda düzleştirilir. Önceden belirlenmiş boyut ve ölçülerde şeritler halinde kesilmektedir.

Doğancılı Mahallesi Plastik Hurdası Alan Yerler

Güncel fiyatlarla şeffaf naylon, kırkambar plastik hurdası, şeffaf pet şişe hurdası, kırmızı ve mavi kapak hurdası, pimapen imalat artığı için nakit ödeme veriyoruz.

Plastik hurda, Karbon, Oksijen (O), Azot, (H) hidrojen ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Doğancılı mahallesinde ABS plastik, polipropilen, kristal polistiren, jelatin ticaretinde öncülük etmekteyiz. Telefonlarınızı bekliyoruz. Doğancılı hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Şile Doğancılı Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

İnşatlarda boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinci, harç makinesi az kullanılmış vidalı iskele, plywood hurda alımı yapıyoruz. Doğancılı mahallesi yakınlarında yıkılan ardiye ve benzeri binalardan elde edilen kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla iflas etmek mecburiyetinde kalan esnaflardan satın aldığımız küçücük ekonomik fayanlar, tavanlar, kiremitler, su geçirmez laminant parkeler satıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Binaların en önemli yerlerinden biri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı uzatmaya yaramaktadır. Sağlamlık bakımından en uzun ömürlü çelik satı sistemleridir. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı tasarımlarının sökümü diğerinden farklıdır. Çelik bina ve prefabrik spor salonları söküm işlerinde işletmenin inşaat projeleri özenle incelenmelidir. Böylece 2.el çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler olarak satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı makası sökümü işinde deneyimliyiz. Söküm sonrası kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. İstanbul Şile Doğancılı mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlerinde tecrübeli saha ekibimizle hizmetler vermekteyiz.

Doğancılı Mahallesinden Çelik Raf Hurda Alımı

Şile Doğancılı raf hurdası fiyatları sormak amacı ile firmamızı aramanız yeterlidir. Hurda çelik raf alımı yapmaktayız. 2. el demir raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları takip etmek için hurda raf sayfamıza göz atmanız yeterlidir. Çoğunluk ile kapatılmış dükkanlar tarafından hurdaya ayrılan teşhir rafları, market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları arasından seçilen sıfır gibi 2. el hurda raf satıcıları içindeyiz.

Tonajlı Hurda Çinko Alımı

Elementler arasında bulunan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Lakin kullanımı ve üretimi tam öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metalleri arasındadır.

Şile Doğancılı mahallesi hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko metali, yeryüzünde en çok miktarda çıkarılabilen metal elementler içerisinde 23. sıradadır.

Kurşun Hurda Alımı

Kurşunlar kabloların yalıtımında, radyasyon yalıtımlarında, akü imalathanelerinde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, mühimmatlarda, pigmentlerde, alaşım üretiminde sıkça kullanılmaktadır. Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır. Kurşun binlerce yıldan şimdiye kadar kullanılmakta olan metallerden biridir. Doğadaki cevherler kazma, patlatma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. İstanbul Hurdacılık olarak Doğancılı mahallesinde hurda kurşun boru, kurşun levha, Çatı minare kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu için adresinize geliyoruz. Ayrıca Doğancılı da hurda çinko almaya devam ediyoruz. Elinizde hurda çinko hemen aramaktan çekinmeyin.

İstanbul Şile Doğancılı Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Şile Doğancılı mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri ayağınıza getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya oto hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısıyla hurda veya ikinci el araç parçası için arama kabul etmiyoruz. Kuşkusuz ki Doğancılı oto sanayisi içinde çıkma oto parçası ticaretiyle uğraşan dükkânlar bulabilirsiniz. Rica ederiz bu tür isteklerinizde o firmalar ile irtibata geçiniz.

Doğancılı sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmadan her cins hurda malzemeleri alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

Nikel hurdası, karbür hurdası, motor hurdası, titanyum, hurda imalat artığı almaktayız.

Kağıt Hurda Alım Satımı

Dilediğiniz yerden hurda A4 kağıtlar, selpak peçete, kitap hurdaları, hurda defter alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılık sayesinde satıcılara piyasadan daha fazla miktarda kazanma olanağı veriyoruz. Doğancılı hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın. Ederinden fazla fiyatlarla hurda beyaz kağıt, koli hurdaları, renkli kağıt hurdası, karton alanlar içerisindeyiz.

İstanbul Doğancılı mahallesinde bristol kağıt hurdası, eski gazete hurdası, hurda kuşe kağıt Doğancılı mahallesi hurdacısıyız. Hurda kağıt alan hurdacı konusunda bilgi edindiren kesinlikle ziyaret edin. Şile Doğancılı mahallesinde kağıt, karton hurdası almaktayız.

Doğancılı Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları konulu yazıyı okuyabilirsiniz. Bu sayfadaki Doğancılı mahallesi hurda fiyatları anlık güncelleniyor. Tecrübeli Doğancılı mahallesi hurdacı firması olarak hurda alımını özel Doğancılı hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Güncel hurda fiyatları sormak için arayın.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Titizlikle kullanılmış olan restoran tipi bulaşık makinası, tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza dolabı, buz makinesi alınır. Mikser, su sebilleri, ayran makinesi, kahve makineleri, mısır makinesi, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, çay ocağı için elektrikli dobaj alım satımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, sanayi tipi ocak, dinlendirici, küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vs endüstriyel tipi mutfak aletini inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz.

2. El endüstriyel tip lokanta mutfağı malzemeleri alımı yapıyoruz. İkinci el bakır tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satan firmalar firmamızı arayabilir.

Akü Hurdası Alıp Satan Doğancılı Mahallesi Hurdacı Numaraları

Aküler; motorsikletler ve benzeri enerji ihtiyacı bulunan taşıma araçlarıyla bazı elektrikli araç gereçlerde elektrik deposu olarak kullanılıyor. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda aküler kullanıyoruz. Doğancılı’da sulu akü hurdası, kuru akü hurdası, hurda küçük akü hizmetlerini kolaylaştırıyoruz. Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik biçimde veren depolama araçlarıdır. Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bunun yanı sıra alıcıya akım göndermek, voltajı dengelemek çok yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek için akülerin görevidir. Doğancılı mahallesi hurda akü fiyatları için arayın.

İstanbul Şile Doğancılı Mahallesi’nde Elektronik Hurdası Alım Satımı

Her nevi elektronik alet alımlarında bedelini anında ödüyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası güç kaynağı, elektronik kart, DDR rulo artıkları, eski ana kart, sarı göbek işlemci, ADSL modem, ses kartı, LCD monitör, ekran kartı, belge tarayıcı, harddisk, ram, fotokopi makineleri, sunucu, renkli yazıcı almaktayız.

Kontaktörler, elektrik panosu, IOS telefon kartları, adaptör, röleler, trafo, GSM kartları, termik röleler almaktayız. Fırın, fön makinesi, mutfak terazisi, buzdolabı, bulaşık makineleri, çay makineleri, ütü, klima, çamaşır makineleri, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp