Abdurrahmangazi Mahallesi Hurdacı

Abdurrahmangazi mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda malzeme alıyoruz. Hurda malzeme alımlarında tecrübe ile hareket etmekteyiz. İstanbul Hurdacılık firmamızın prensipleriyle Abdurrahmangazi’de hurda alım satım işlerinin değişmesine kurumsal katkı sağlıyoruz.

Yüksek miktarlı hurda eşya satımlarında piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Abdurrahmangazi hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Abdurrahmangazi mahallesindeki geri dönüşüm şirketleri içerisinde takdire şayan avantajlı hizmetler ile herkes tarafından tercih ediliyoruz. Alacağımız hurdanızın değerini hurdalar yüklerken peşin bir biçimde ödüyoruz. Nakite çevireceğiniz her tür hurdayı kapınızdan alıyoruz.

İstanbul Hurdacılık size sürekli hizmet vermektedir. Sancaktepe Abdurrahmangazi bölgesinin çevresinde hurda alım firmasıyız. Hurdanızı satarak para kazanmak için zamanınızı boş yere harcamadan firmamız ile iletişim kurup maksimum bir dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Abdurrahmangazi Mahallesi’nin çevresinde hurda eşyalar ve 2.el ofis mobilyası alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda satmak istiyor musunuz? Geri dönüşümcülük yapan Abdurrahmangazi mahallesi hurdacısı olarak avantajlı fiyatlar ile hurda kurşun alımı yapmaktayız.

İstanbul Sancaktepe hurda borsasındaki güncel hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam etmekteyiz. Abdurrahmangazi mahallesinde hurda alan fabrikalardan biri olarak hizmetlerimizi sizin için bir araya getirdik.

Abdurrahmangazi Mahallesi’nde Hurda Alan Firmalar

Abdurrahmangazi de çinko hurda, kalay hurda, üretim artığı, çelik, antimon zamak hurda almaktayız. Abdurrahmangazi mahallesi içinde yerinizden hurda alım hizmetleri veriyoruz.

Abdurrahmangazi mahallesinde hurda malzeme alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Bugün size Abdurrahmangazi mahallesinde hurda alan fabrikalarla bizim aramızdaki farkımızı anlatmaya çalışacağız.

Hurdasını satmak isteyenlerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmaktan kazanmayı istiyoruz. Bu nedenle her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getirmekteyiz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir satanlara özel fiyatlar uygulamaktayız. Abdurrahmangazi mahalle merkezinde hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncülük etmekteyiz.

Abdurrahmangazi Mahallesinde Hurdacı Telefon Numarası

Abdurrahmangazi mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Bu nedenle hurda satışı yapmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Gereksiz süre geçirmeden arayın, günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak değerlendirebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Eğer sizlerde isterseniz elinizde bulunan malzemeleri satarak bize katkıda bulunabilirsiniz. Abdurrahmangazi mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Yirmi yedi senedir tonlarca bakır hurdasını geri dönüşüm aracılığıyla yerli ekonomiye kazandırabildik. Bu sayede çok daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Abdurrahmangazi Mahallesinin Hurdacı Firması

Sancaktepe Abdurrahmangazi mahallesinde hurdacı olarak Abdurrahmangazi mahallesinin her noktasında her türlü hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemenin yüklenmesi için yakın çevredeki hurda nakliye ekiplerimizi yönlendirmeye devam ediyoruz. Sürümden sürümden kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırmaya çabalıyoruz. Sektörel anlamda 27 yıllık sektörel deneyim ile Abdurrahmangazi piyasasına öncülük ediyoruz. En yakın Abdurrahmangazi hurdacı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Sancaktepenin tamamında olduğu gibi Abdurrahmangazi etrafında da kurumsal faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Bütün Sancaktepe hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet sunuyoruz.

En yakın Abdurrahmangazi Abdurrahmangazi mahallesi hurdacı telefon numarası mı arıyordunuz? Abdurrahmangazi’nin en deneyimli hurdacı firması İstanbul Hurdacılık’la tanışın! Siz değerli müşterilerimizde her çeşit kağıt hurdası satışı nedeniyle hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

İstanbul Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesinde Hurda Sarı Alım Satımı

Bu sayfadaki Abdurrahmangazi mahallesi hurda sarı fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Bloğumuzda önceden yazılmış sarı pirinç alan hurdacılar içeriği inceleyin.
Abdurrahmangazi hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Abdurrahmangazi hurdacı İstanbul Hurdacılık adına hurda sarı alanlar içindeyiz. Abdurrahmangazi mahallesinde sarı radyatör hurda, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk, hurda sarı imalat artığı, hurda sarı kırkambar, hurda bronz fosfor araiş Cusn8, sarı külçe MS-58 hurdası almaktayız. İstanbul Hurdacılık olarak sarı araiş hurda, çubuk ucu parça sarı, MS-70 pirinç sarı araiş, MS-58 sarı çubuk talaşı, sarı pirinç araiş hurdası almaktayız.

Abdurrahmangazi Mahallesi Hurda Alüminyum Alan Hurdacılar

Sitemizdeki İstanbul Sancaktepe Abdurrahmangazi mahallesi alüminyum hurdası kg fiyatı güncellenmiştir. Sitemizdeki alüminyum hurda alanlar konuyu okuyun. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tencere, çıkma jant, alüminyum sac levha hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tabak hurdası alımı yapan firmayız. Piston, hurda araiş, alüminyum kartel, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa alımı yapan firmayız. Alüminyum levha, alüminyum radyatör peteği, kaba alüminyum talaşı, alüminyum kutu, hurda alüminyum üretim artığı alım satımı yapmaya özen gösteriyoruz.

Konumdan hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum kompozit, profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Her çeşit toptan alüminyum hurda peşin alınır.
Sancaktepe Abdurrahmangazi mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bize çağrı bırakabilirsiniz. İstanbul’da hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız.

Şirketimize verdiğiniz önem için size şükran duyuyoruz. Müşterilerimizin yardımıyla Abdurrahmangazi de daha hızlı yenilikler üretiyoruz.

Hurda Krom Alım Satımı

Sancaktepe Abdurrahmangazi mahallesinde hurda krom Abdurrahmangazi mahallesi hurdacısıyız.
İstanbul Sancaktepe ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemiz için arayın. Krom hurda alımı yazımıza göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Paslanmaz krom alan geri dönüşüm firmaları içerisindeki Abdurrahmangazi mahallesi hurdacı firmasıyız.

Nikel metal ile işlenerek paslanmaz oluşturulur. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. Yerinden hurda krom paslanmaz 304 kalite, krom 310 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz 304 kalite hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 316 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda alan Abdurrahmangazi hurdacısıyız. Sancaktepe Abdurrahmangazi mahallesinde 201 kalite krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank hurdası, 430 paslanmaz krom hurda talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, 201 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 202 kalite hurda talaşı, 430 krom paslanmaz hurdası almaktayız.

Abdurrahmangazi Mahallesi Yakınlarında Demir Hurda Alım Satımı

Yerinden tufal hurdası, demir kapı, demir merdiven korkuluğu hurdası, hurda asansör, hurda pencere korkuluğu, için nakit ödeme yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyat listesi makalemizi geziniz. Abdurrahmangazi mahallesinde toptan yıkım hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), pik hurda demir, hurda döküm demir, inşaat demiri hurdası alıyoruz.

Abdurrahmangazi mahallesinde toplama demir hurdası, talaş demir hurda, hurda teneke, DKP demir, extra demir hurdası ticareti yapıyoruz. Demir hurdası alan fabrikalar arasındayız.
Abdurrahmangazi hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça kullanılan madenler arasında bolca bulunabilir. Sayfamızdaki Abdurrahmangazi mahallesi hurda demir kilo fiyatı güncelliğini koruyor.

Abdurrahmangazi Mahallesinde Hurda Bakır Alım Satımı

Bakır süs eşyası, hurda bakır levha, ham madde, bakırlı petek, bakır tepsi satın alan yer araması yapanlara hizmet sunmaktayız. Sancaktepe Abdurrahmangazi’de bakır hurda alan yerlerdeniz. Hemen arayın. En Yakın İstanbul Sancaktepe Abdurrahmangazi mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Bakır alan Abdurrahmangazi mahallesi hurdacı numarasını hızlıca arayarak kaliteli servislerin keyfini sürün!

Hurda bakır alan yerler içeriğimizde geniş bilgi bulabileceksiniz. Abdurrahmangazi mahallesi hurda bakır fiyat listesi bulunan içeriğimizi inceleyiniz. Bakır (kızıl) talaş hurda, hurda ince profil, yanık bakır hurdası, antigron hurdası, soyma bakır hurdası, kırk ambar, hurda 1/2 bakır boru alım hizmeti veriyoruz. TTR kırma, hurda bakır kazan, büyük bakır tencere, bakır tel hurda, bakır lama alırken özel fiyat teklifleri sunuyoruz. Abdurrahmangazi mahallesi bölgesinde bakır hurda alıyoruz.

Hurda Kablo Alım Satımı Yapan Abdurrahmangazi Mahallesi Hurdacı Numarası

Enye kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda antigron kablolar, karışık kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları ticaretiyle uğraşan firmayız. Çevremizde fare yemez kablo, yer altı kablosu, yer altı kablosu, hurda yer altı enerji kablosu alım satımı esnasında ederinin üzerinde biz veriyoruz.

İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Abdurrahmangazi mahallesinin en iyi hurdacısı ile ticaretin onurunu paylaşıyoruz.

İstanbul da kablo hurda alan yerler arasındayız. Telefon kablo hurdaları, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, hurda ptt kablosu içi, ptt kablo hurdaları satmak isteyenler hemen arayın.

%40 bakırlı kablo hurdası, hurda %50 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablolar, elektrik kablosu hurdası alımında öncüyüz. Daha doğru sitemizdeki kablo hurdası alanlar içeriğe bir göz atın. Abdurrahmangazi’de tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan fazla fiyatlar veriyoruz.

Plastik Hurda Alan Hurdacı

Tonajlı hurda mavi, kırmızı kapak, kırkambar plastik hurdası, şeffaf pet şişe, hurda beyaz naylon, pimapen imalat artığı hurdası alan hurdacıyız.

Plastik hurda; Hidrojen, karbon (C), azot, (O) oksijen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Abdurrahmangazi mahallesi yakınlarında jelatin, ABS plastik hurdası, hurda polistiren kristal, polipropilen moblen hurdası almaktayız. Firmamızla iletişim kurmanızı bekliyoruz.
Abdurrahmangazi hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

2.El Sac Hurda Alım Satımı Yapan Abdurrahmangazi Mahallesi Hurdacı Telefonu

Şantiye çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sancaktepe Abdurrahmangazi mahallesinde hurda sac alan firmayız. Kapı, sandviç panel, çatı, varil üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların gövdesinde kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, sandviç panel üretim alanlarında sac elvha kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyaların eskimişine hurda sac denilir. Sac; metalin kalın veya ince levha haline getirilen halidir. Haddeleme ile değişik kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ebatlarda şeritler halinde kesilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler tarafından toplanır.

Kağıt Hurdası Alan Firmalar

Hurda kağıt alan yerler hakkındaki yazımızı kesinlikle okumalısınız. Abdurrahmangazi’de kağıt, karton hurdası alanlar arasındayız. İstanbul Sancaktepe Abdurrahmangazi kuşe kağıt hurdası, kullanılmamış gazete hurdası, hurda bristol kağıt almaktayız. Güncel fiyata hurda A4 fotokopi kağıdı, kitaplar, defter, peçete ve kağıt havlu hurdası alım satımlarında uyguladığımız extra müşkülpesentle satıcılara daha fazla miktarda kazanım etme şansı takdim ediyoruz.
Abdurrahmangazi hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Piyasanın üstünde fiyatlarla beyaz kağıtlar, hurda karton, hurda renkli kağıt, koli alımı yaparız.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Abdurrahmangazi çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinizde deneyimli ekibimizle hizmetler veriyoruz. Çelik yapı prefabrik depolar sökümlerinde işletmenin inşa projeleri incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılabilecekler ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı makası sökümü işlerinde tecrübeliyiz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Kapalı mekânların en önemli yerlerinden biri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür. Dayanıklılık açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı makaslarının söküm işleri diğerinden farklı yapılmalıdır.

Abdurrahmangazi Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Tüm hurda alımlarını en güncel hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Sayfamızdaki Abdurrahmangazi hurda fiyatları en az haftada bir defa güncellenmektedir. Yeni hurda demir fiyatları hakkında yazılmış içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Güncel Abdurrahmangazi hurda fiyatları sormak için uzmanlarımızı aramanız gerekmektedir.

Hurda Jeneratör Alıp Satan İstanbul Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi Hurdacı Numarası

Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden teklif isteyebilirsiniz. Abdurrahmangazi mahallesi merkezinde 2.el jeneratör alıyoruz.
Abdurrahmangazi mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz. Bilindiği gibi her tür makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada alıcı bulur. Elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde elektrik jeneratöründen faydalanılmaktadır.

Abdurrahmangazi Mahallesi Yakınlarından Hurda Kurşun Alımı

Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Dünyada nabit olarak bulunabilir. Bilindiği üzere kabloların izolasyonunda, benzin katkısı olarak, mühimmat üretiminde, alaşım üretiminde, kimyasal maddelerde, akü imalathanelerinde, radyasyon yalıtımlarında kurşundan faydalanılmaktadır. Abdurrahmangazi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak Minare ve Cami kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun yağmur oluğu, kurşun boru hurda alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Abdurrahmangazide çinko hurda alımlarına özel fiyat teklifi sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için telefon numaramızı geç olmadan arayabilirsiniz. Doğadaki kurşunlar patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir.

2 el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alıyoruz

İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satıyoruz. Sosislik ,su sebili, bardak mısır arabaları, tabldot, çay ocağı malzemeleri, kıyma makinesi dişlisi, ayran makineleri, espresso makineleri alım satımı yapıyoruz. Depomuzda mevcut olan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, endüstriyel kuzine, dinlendirici, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini incelemek için sizi depolarımızı ziyarete davet etmekteyiz.

Sanayi tipi restoran mutfağı aletleri almaktayız. İkinci el krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurutma makinesi satanlar bu sitedeki telefon numarasını arayabilir.

Tonajlı Hurda Çinko Alımı Yapan İstanbul Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi Hurdacı Firmaları

Çinko, eski dönemlerden beri biliniyor. Fakat nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Çinko metali, yeryüzünde en fazla çıkarılan metal elementler içerisindedir. Abdurrahmangazi de hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Elementler içinde yer alan çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonlarıyla bileşikler oluşturuyor. Açık gri mavimsi renklidir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alan Firmalar

Kontaktörler, termik röle, röleler, akıllı telefon işlemcileri, elektrik trafosu parçaları, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, elektrik panosu satın alıyoruz. Sıfır ve 2.el elektronik alet alım satımında peşin ödemeler yapıyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası ram, CRT monitör, yeni nesil ana kart, taşınabilir harddisk, VDSL modem, ekran kartı, server, lazer yazıcı, elektronik kart, DDR Rulo, resim tarayıcı, porselen işlemci, fotokopi makineleri, power supply, ses kartı satmak için iletişime geçebilirsiniz. Ütü masası, 2 programlı bulaşık makineleri, vantilatör, terazi, filtre kahve ve çay makinesi, ocak, fırın, klima, buzdolabı, kombi, saç kurutma makinesi, ütü, merdaneli çamaşır makinesi almaktayız.

İstanbul Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Abdurrahmangazi mahallesi yeni sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 34, Nema 17 hurda step motor almaktayız. Motor hurdası, titanyum hurdası, nikel hurda, hurda imalat artığı, karbür hurda alımı yapıyoruz.

Sancaktepe Abdurrahmangazi mahallesi hurdacılar sitesi içinden hizmetlerimizi çağırdığınız yere getiriyoruz. Lakin hurda araç veya araba hurdası alım satımı yapmıyoruz. bu sebeple hurda veya ikinci el oto yedek parçası için aramamalısınız. bundan eminiz ki Abdurrahmangazi sanayisinde çıkma oto parçası işi yapan hurdacı firmaları vardır. Lütfen bu işlerde alımı yapan firmalarla iletişime geçin.

Akü Hurdası Alıp Satan Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi Hurdacı Telefonu

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda kullanılıyoruz. Hurda küçük akü, sulu akü hurdaları, hurda kuru akü alım hizmetleri sunuyoruz. Akü; otobüsler gibi enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektronik araç gereçlerde elektrik depolamak amacıyla kullanılmaktadır.
Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcılara akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj gidermek maksadı ile aküden yararlanılarak cihaz korunur.
Abdurrahmangazi mahallesi hurda akü fiyatları için arayınız. Elektriği kimyasal enerji olarak depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir.

Abdurrahmangazi Mahallesi Hurda Çelik Raf Alımı

Abdurrahmangazi mahallesi hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadiyla hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Genelde ticari hayatını sonlandırmış gıda depoları tarafından satılan mağaza raf hurdası, çelik raflar, market rafları, orta reyonlar, hurda demir raflar arasından personelimizce seçilen kullanılabilir olan ikinci el raf satıyoruz. 2.el raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Daha geniş bilgi için ikinci el raf alanlar sayfamıza göz atabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Sancaktepe Abdurrahmangazi Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Dolayısıyla batmış fabrikalardan almış olduğumuz defolu çatı tavanları, kiremitler, fayans kalebodur, laminant parke satıyoruz. Yıkılmış apartman vb. binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı alıyoruz. Müteahhitler tarafından bir inşaatta kullanılmış alçı sıva karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç pompası, boya makinesi 2.el vidalı iskele, hurda plywood satılıktır.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Abdurrahmangazi mahallesi fabrika yıkım ve sökümü konusunda lideriz. Her yapının projesi kendisine özgü olabilir. Bu sebeple yıkım gereksinimleri de projeye uygun yapılmalıdır.

İşe başlamadan önce yıkılması arzu edilen üretim yerinin titizlikle dolaşılarak gerekli ekipman ve projenin hazırlanması daha doğru bir çalışma olacaktır. Bina yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle risk taşıyan işler içinde sayılır. Deneyimli personellerce yapılmalıdır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp