Paşaköy Mahallesi Hurdacı

Paşaköy mahallesi hurdacıları içinde her nevi hurda kurşun alıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Paşaköy hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Hurda alımında ilgiyle hurdanızı kıymetinin üzerinde almaktayız. İstanbul Sancaktepe Paşaköy mahallesindeki hurda iş yerleri arasında lideriz.

Paşaköy hurdacı İstanbul Hurdacılık sizlere gece gündüz farketmeksizin hizmet veriyor. Hurda alımı yaparken değerini yüklerken hesaplamaktayız. Yüksek tonajda peşin hurda satmak mı istiyorsunuz? En yüksek fiyatı sunan Paşaköy mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Paşaköy mahallesinden hurda malzeme ve temiz kullanılmış ev eşyası değerinde alıyoruz.

Paşaköy Mahallesi’nde hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. İstanbul Sancaktepe Paşaköy hurdacı firması İstanbul Hurdacılık öncülüğünde Paşaköy mahallesindeki hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerini kurumsal bir biçimde tamamlıyoruz. Sancaktepe Paşaköy mahallesi anlık hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Hurdalarınızın edeceği parayı hesaplatmak için vakitinizi boşa harcamayarak bizim ile bağlantı kurarak bir dakika içerisinde size özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Paşaköy mahallesi hurdacı şirketi olmanın sevincini yaşıyoruz. Elinizde bulunan her türden hurdaları evinizden alıyoruz.

Paşaköy Mahallesi’nde Hurdacı Telefonu

İstanbul Sancaktepe Paşaköy mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın altında kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Yirmi yedi senedir binlerce kiloda hurdayı geri dönüşüm aracılığıyla milli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimizle çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Okuduğunuz gibi geri dönüşüm geleceğe katkı sağlamaktadır. Sizde dilerseniz elinizdeki hurdanın satışını gerçekleştirerek yurdumuzun gelişimine yardımcı olabilirsiniz. Bu neden ile hurda satmak sebebi ile bizi aramanız yeterlidir.

Paşaköy mahallesi yerinden her tür hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Boş yere süre geçirmeden numaramızı arayarak, günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz.

Paşaköy Mahallesinin Hurdacıları

Siz değerli müşterilerimizde her nevi atık hurdası satışı yapmak sebebi ile hatlarımızı tuşlamalısınız. Kurumsal çalışmalar yürüterek daha çok kazanç elde etmek istemekteyiz. Paşaköy’de hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Paşaköy deki en iyi geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık ile tanışın!

Sancaktepe Paşaköy mahallesi hurdacı şirketi olarak Sancaktepe Paşaköy’ün tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz. Geri dönüşüm hizmetlerinde Yirmi yedi senelik tecrübeyle hurdacılığa yeni bir nefes getirmeye önem veriyoruz. En yakın Paşaköy hurdacı telefon numaramızı arayabilirsiniz. Sancaktepe’nin tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Paşaköy etrafında da profesyonel servislerimizi titizlikle yerine getiriyoruz. Profesyonel Sancaktepe hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Sancaktepe Paşaköy Mahallesinde Hurda Alan Yerler

Paşaköy mahallesi içerisinde adresinizden hurda malzeme ticareti yapmaktayız. Paşaköy hurdacı firmamıza elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenden ötürü her türlü hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Sancaktepe Paşaköy de ikinci el profesyonel mutfak ekipmanları ve hurda malzeme alımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve hurda sarı alırken piyasadan daha fazla fiyat listesi veriyoruz. Paşaköy mahallesinde hurda alan yerler içinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile lider durumdayız. Sancaktepe Paşaköy mahallesinde çinko hurda, üretim artığı, zamak antimon hurdası, çelik hurda, kalay hurda alım satımı esnasında iyi fiyat garantisi uyguluyoruz. Bugün de sizlere Paşaköy de hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla bizim aramızdaki farkımızı anlatmaya çalışacağız.

Paşaköy Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Hurda bakır alan yerler bölümünde geniş bilgi bulabilirsiniz. Sitemizdeki hurda bakır fiyatları Paşaköy’deki bakır alımlarında geçerli olmayabilir. Bakır tel hurdası, hurda TTR kırma granür, büyük boy bakır kazan, lama bakır, büyük bakır tencere alıyoruz. Bakır hammadde, bakır tepsi, bakır petek, bakır eşya, bakır levha alım satımı yapıyoruz.

Paşaköy ün tamamından hurda bakır ticaretinde 27 yıllık deneyime sahip kurumsal firmayız. Kırkambar bakır hurdası, yanık bakır, soyma bakır, 1/2 bakır boru hurdası, ince bakır profil, bakır talaş, antigron kırma (Granür) alım satımı yapıyoruz.

Paşaköy de bakır hurdası alan fabrikaya sahibiz. Telefon numaralarımızı arayın. Paşaköy mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Paşaköy mahallesinde hurda bakır alımı yapan hurdacı şirketimizi şimdi arayın keyifli hizmetlerimizin keyfini yaşamaya başlayın!

Paşaköy Mahallesi’nde Hurda Sarı Alım Satımı

Paşaköy’de hurda sarı alan hurdacı firmalar içindeyiz. İstanbul Hurdacılık olarak pirinç sarı araiş, sarı çubuk talaşı MS-58 hurda, hurda çubuk ucu parça sarı, MS-70 pirinç sarı araiş, pirinç sarı araiş MS-64 alım satımı yapıyoruz. Paşaköy mahallesi şehir merkezinde sarı su saati hurdası, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, sarı pirinç talaş hurdası, araba radyatörü hurdası, kırkambar sarı hurda, hurda sarı musluk, MS-58 külçe sarı hurdası alan yerler içindeyiz.

Sitemizdeki Paşaköy bölgesi hurda sarı pirinç kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Sitemizdeki pirinç sarı hurda alanlar metne bir göz atabilirsiniz. Paşaköy hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayın.

Demir Hurdası Alanlar

Konumdan hurda pencere korkuluğu, tufal hurda, asansör malzemeleri, çıkma demir kapı, hurda demir trabzan, alımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Paşaköy de toptan inşaat demiri hurdası, demir döküm, hurda demir pik, inşaat yıkım hurdası, parça inşaat demiri çubuğu alıyoruz. Paşaköy’de demir talaş hurdası, extra demir hurda, DKP demir hurdası, teneke hurdası, hurda toplama demir alımı yapıyoruz.

İstanbul Hurdacılık Paşaköy de demir hurda alan geri dönüşüm firmaları arasındayız.
Paşaköy hurda demir fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Güncel anlık hurda demir fiyatları öğrenmek sebebiyle fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir alanlar paylaşımımızı ziyaret ederseniz harika olacaktır. Demir hurdası, Paşaköy mahallesi etrafında bol miktarda çıkarılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Paşaköy mahallesi toplama demir hurdası kilo fiyatını whatsapp hattımızda her gün paylaşılmaktadır.

Sancaktepe Paşaköy Mahallesi’nde Hurda Alüminyum Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Alüminyum sert kartel, hurda alüminyum kalıp, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurda alıyoruz. Kimyasal elementlerden biri sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metaldir. Alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum levha ticareti yapmaktayız. Paşaköy’de hurda alüminyum alan yerler arasında lideriz. Şirketimize güven duyanların destekleriyle her gün profesyonelleşiyoruz.

Çıkma alüminyum jant, alüminyum tencere tava, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum petek, alüminyum sac, alüminyum tel hurdası alan hurdacı firmasıyız. Firmamıza duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler. Her türlü yüksek tonajlı hurda alüminyum nakit alınır. Sancaktepe Paşaköy mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Yerinden alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası, hurda alüminyum alikobant içi siyah, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası alabilmek için telefon etmenizi istiyoruz. Sitemizdeki Paşaköy mahallesi alüminyum hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Kablo Hurda Alım Satımı Yapan Paşaköy Mahallesi Hurdacı Firması

İstanbul da kablo hurdası alan firmayız. Hurda elektrik kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız.

Hurda kablo alanlar hakkında paylaşılmış metne göz atabilirsiniz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde kablo hurdası borsasından pahalı fiyat listesi veriyoruz.

Hurda telefon kabloları, hurda ptt kablosu içi, hurda ptt kablosu içi yağlı, ptt kablosu satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Sancaktepe Paşaköy mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Paşaköy’ün en iyi hurdacısı ile ticaretin onurunu paylaşıyoruz. Antigron kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo, hurda karışık kablo, tek damar kablo ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Şehrimizde hurda çelik zırh kablosu, yer altı enerji kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası, yer altı kablosu alım satımında piyasasının üstünde fiyatı sunuyoruz.

Paşaköy Mahallesi Çevresinden Hurda Krom Alımı

Dilediğiniz yerden 304 kalite krom hurda talaşı, 316 kalite krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 hurda, krom 310 hurda, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, krom paslanmaz 304 kalite hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Çok sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda krom alan Paşaköy hurdacı depsouyuz.

Sancaktepe Paşaköy mahallesinde 202 krom hurdası talaşı, krom 202 kalite hurdası, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, 430 krom paslanmaz hurdası, krom makine parçası hurdası, 201 krom hurdası almaktayız. Hurda krom alanlar sayfamızı okursanız şahane olacaktır. Sancaktepe Paşaköy mahallesinde hurda krom alıyoruz. Paşaköy mahallesinde hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemeleri Alım Satımı

Yıkılan ev vb. binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz. Şantiyelerde yük asansörleri, boya makinesi, alçı sıva makinesi, harç pompası ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Bununla birlikte ne yazık ki işi bırakan şirketlerden satın aldığımız küçücük hataları anlaşılmayan fayans, laminant, çatı tavanları, kiremit 2. el biçiminde pazarlıyoruz.

İstanbul Sancaktepe Paşaköy Mahallesi Yakınlarında Hurda Plastik Alan Yerler

Konumdan mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda kırkambar plastik, hurda temiz pet şişe, şeffaf naylon, hurda pimapen Paşaköy geri dönüşüm ve hurda firmaları içindeyiz. Paşaköy hurdacı olarak ABS plastik, polipropilen moblen, polistiren, jelatin hurdası alımıyla uğraşıyoruz. Firmamızla iletişim kurmanızı bekliyoruz.
Paşaköy hurda plastik fiyatları öğrenmek için arayınız. Plastik hurdası; hidrojen (H), karbon, Azot (N), Oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

İstanbul Paşaköy de ikinci el jeneratör alım hizmetleri veriyoruz.
Paşaköy mahallesi hurda jeneratör fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza ulaşın. Her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ancak 2.el jeneratör çalışmasa da alınıp satılabilir.

Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektiriğin karşılanamadığı verilemediği yerlerde elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi bizimle kolayca irtibata geçebilirsiniz.

Çelik Raf Hurdası Alım Satımı

Genellikle raflarını yenileyen mağazalar tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, reyonlar, mağaza rafları, hurda market rafı arasından bizim seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el raf satan yerler arasındayız. 2. el çelik raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Daha geniş bilgi için hurda raf alan yerler hakkındaki konumuza göz atabilirsiniz.

Çelik raf hurdası alıyoruz. Paşaköy hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadı ile telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Paşaköy Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Sancaktepe Paşaköy mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hurda alım hizmetlerini ayağınıza getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya bisiklet hurdası almamaktayız. Dolayısı ile hurda oto yedek parçası sormak için aramamalısınız. Eminiz Paşaköy sanayi sitesi içerisinde ikinci el oto yedek parçası işi yapan dükkanlar mevcuttur. Lütfen çıkma araba parçası ihtiyaçlarınızda o firmalarla irtibata geçin.

Hotor hurda, titanyum hurda, nikel hurdası, hurda imalat artığı, karbür almaktayız. Paşaköy mahallesi yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

İstanbul Sancaktepe Paşaköy Mahallesi Çelik Çatı Sökümü

Paşaköy çelik konstrüksiyon ahır sökülmesinde Yirmi yedi tecrübeli iş geçmişine sahip saha ekibimizle hizmetler vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden sonraki parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Dayanıklılık bakımından en ideali çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı makaslarının söküm işleri diğerinden farklıdır. Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon ahırlar sökümlerinde binanın imar projeleri özenle incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılabilecekler ayrılabilir. Binalar için en önemli konulardan biri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür.

Paşaköy Mahallesi’nde Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökümünde önce sökülecek binanın titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Paşaköy mahallesi fabrika söküm ve bozumu işinde tecrübeliyiz.

Her inşaatın projesi birbirinden farklıdır. Dolayısı ile yıkım gereksinimleri de farklı tamamlanmalıdır. Fabrika yıkım işi tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği bakımından risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır.

2. El Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

İyi durumda buz makinesi, tezgah altı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alımı yapmaktayız. Endüstriyel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan aletleri alıyoruz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı iki kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizi arayabilir. Tabldot malzemeleri, çay ocağı için elektrikli dobaj, kıyma makinesi, ayran köpürtme makinesi, kahve makineleri, pop corn makineleri, su sebilleri ihtiyacınızı karşılıyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, krom evye, bakır davlumbaz, küvet, yemek dilendiricileri, endüstriyel set üstü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz amacıyla sizleri depomuzu ziyarete davet etmekteyiz.

Anlık Paşaköy Mahallesi Hurda Fiyatları

Daha geniş bloğumuzda daha önceden yazılan hurda fiyatları 2023 metni ziyaret edin. Kurumsal firma olarak hurda alımlarını yeni hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Buradaki Paşaköy mahallesi hurda fiyatları anlık güncellenmektedir. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Paşaköy mahallesinde bakırın tonu kaç TL sormak için en yakın ekibimizi arayabilirsiniz.

Elektronik Hurdası Alımı

Mini buzdolabı, fırın, klima, kombi, saç kurutma makinesi, tartı, vantilatör, elektronik çamaşır makineleri, ütü, çay makineleri, ütü masası, bulaşık makineleri, ocak alımı yapıyoruz. Kontaktör, elektrik panoları, IOS telefon kartları, şarj cihazı, röle, trafolar, GSM istasyon kartları, termik röle satın alıyoruz. Hurda Bilgisayar parçaları renkli yazıcı, işlemci, LCD monitör, ses kartı, ram, güç kaynağı, DDR rulo artıkları, bozuk modem, elektronik kart, fotokopi makinesi, fotoğraf tarayıcı, SSD harddisk, eski anakarat, ekrankartı, sunucu alıyoruz. Her nevi elektrikli ev eşyası alımlarında bedelini teslim alırken ödemekteyiz.

Paşaköy Mahallesi Çevresinde Tonajlı Hurda Çinko Alanlar

Çinko metali, yerkabuğunda en çok miktarda yer alan metal elementlerdendir. Çinko elementi halojen, siyanür, amin, amonyak iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirir. Paşaköy mahallesi çinko çatı hurdası, hurda çinko levha için iyi fiyat sunuyoruz.

Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manası ile anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılan bir elementtir. Mavimsi açık gri renktedir.

Sac Hurda Alım Satımı Yapan İstanbul Sancaktepe Paşaköy Mahallesi Hurdacı Firmaları

Çatı, kapı, varil, sandviç panel üretimlerinde kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli otomobillerin kaplamasında, uçak ve gemi gövdelerinde yoğun biçimde kullanılmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, çatı, varil üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu saydığımız malzemelerden sac levha hurdası temin edilmektedir. Tavuk kümesi tavanı kapatmak amacı ile kullanılabilecek hurda sac satıyoruz. Paşaköy sac hurdası alımı yaptığımız bölgelerdendir. Sac; çoğunlukla demir metallerin levha biçimine getirilmiş biçimidir. Merdane ile farklı kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. Belirli ebatlarda kesilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir.

Hurda Kağıt Alan Paşaköy Mahallesi Hurdacı

Paşaköy etrafında kuşe kağıt hurdası, hurda gazete, bristol hurda alımında öncülük etmekteyiz. Yerinden defter, kağıt peçete, kitaplar, A4 kağıt hurdaları alımında alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle müşterilerimize daha yüksek kazanma şansı iletiyoruz.
Paşaköy hurda kağıt fiyatları sormak için arayınız. Ederinden fazla kağıt fiyatları ile beyaz kağıt hurda, hurda karışık renkli kağıt, hurda koli, karton hurdaları alanlar arasında en hızlı fiyat listesini sunuyoruz. Sitemizdeki geri dönüşüm kitap hurdası ile alakalı makaleyi okuyabilirsiniz. Sancaktepe Paşaköy mahallesinde kağıt ve karton hurdası almaktayız.

Akü Hurda Alım Satımı

Aküler; otomobiller, elektrikli motosikletler, otobüsler benzeri taşıma araçları ile bazı elektrikli aletlerde kullanılmaktadır. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken yerlerde akümülatörler kullanıyoruz. Paşaköy’de küçük akü hurdası, kuru akü hurdaları, hurda sulu akü hizmetini kolaylaştırdık. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayarak lazım olduğunda elektrik şeklinde vermeye yarar. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya elektrik akımı göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzeltmek maksadı ile aküden faydalanılarak araç korunmuş olur. Paşaköy mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Kurşun Hurda Alımı

Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan sonra edilir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile işlenmektedir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerdendir. Paşaköy mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda kurşun yağmur oluğu, Minare ve çatı kurşunu, levha kurşun, hurda kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Paşaköy’de çinko hurda alım satım hizmeti sunuyoruz. Elinizde hurda çinko hemen arayabilirsiniz. Bilindiği üzere akülerin imalatında, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, çeşitli alaşımlarda, radyasyon yalıtımlarında, kimyasal maddelerde, kablo yalıtımı üretiminde, mühimmat üretiminde kurşuna yer verilmektedir. Dünyada nabit olarak çıkarılmaktadır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp