Batıköy Mahallesi Hurdacı

Batıköy mahallesi hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak her nevi ikinci el eşya almaya devam ediyoruz. Tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Batıköy hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Batıköy Mahallesi’nin çevresinde kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzeme almaktayız.

Yüklü miktarda değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Batıköy mahallesi merkez hurdacı olarak özel fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız. Batıköy mahallesindeki hurdacılar arasında eşsiz özel hizmetlerimiz ile lider konumdayız.

İstanbul size durmadan hizmet veriyor. Alacağımız hurdalarınızın tutarını taşırken hesaplamaktayız. Büyükçekmece Batıköy mahallesinde hurda alanların lideri olarak hizmetlerimizi bizi tercih edenler için bu yazıda anlatıyoruz.

Hurda alımında sektördeki yılların verdiği deneyim ile diğer hurdacı firmalardan yüksek fiyat teklifleri sunabiliyoruz. Hurdalarınızın edeceği parayı hesaplamamız için boş zamanınızın kıymetini bilerek bizi telefonunuza kaydederek 4 dk içerisinde avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Hurdanızı almak amacıyla Batıköy Mahallesi’nde hurda toplama merkezi açıyoruz. İstanbul Büyükçekmece Batıköy hurdacısı İstanbul firmamızla hurdacılık hizmetinin kurumsallık kazanmasını sağlıyoruz.

Büyükçekmece Batıköy mahallesi güncel hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz. Batıköy etrafında hurda alım firmasıyız.

Batıköy Mahallesi Hurdacı Numarası

İstanbul Büyükçekmece Batıköy mahallesi hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Gördüğünüz üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizde isterseniz hurda malzemelerin satışını yaparak çalışmalarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak, en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz. Batıköy mahallesi yerinden hurda malzeme alımı hurda alım hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir.

Bu sebep ile hurda malzeme satmak amacıyla hizmet numaramızı tuşlamanız yeterli olacaktır. 1996 yılından bugüne binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşüm yöntemleri ile ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimizle çevreye daha çok zarar verilmemesi sağlandı.

Batıköy Mahallesinin Hurdacıları

Tecrübeli Batıköy hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Batıköy’deki en iyi hurdacı İstanbul ile tanışın! Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her türde hurda satışı için iş yerimizi çaldırabilirsiniz.

Dürüst hizmet vererek kazanmayı istemekteyiz. Batıköy mahallesinde hurdacı firması olarak Batıköy mahallesinin etrafında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdanın taşınması için müsait hurda alım aracımızı yönlendiriyoruz. 27 yıllık tecrübeyle güvenilir hizmet veriyoruz. En yakın Batıköy hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Büyükçekmeceun tamamında olduğu gibi Batıköy çevresinde de hurdacılık hizmetlerimizi sürdürüyoruz. En yakın Büyükçekmece hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Batıköy Mahallesinde Hurda Alımı

Hurdası olanların memnuniyetine öncelik vererek sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi arzu ediyoruz. Bu nedenle her türlü profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz. Toptan hurda çinko, çatı minare kurşunu, bakır, kablo, alüminyum hurda,toplama demir ve sarı alımında Batıköy mahallesi hurdacılarından yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Batıköy mahalle merkezinde hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve uzman kadromuzla ön plana çıkmaktayız.

Büyükçekmece Batıköy de her türde hurda alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Şimdi de sizlere Büyükçekmece Batıköy mahallesinde hurda alan fabrikalarla firmamız arasındaki hizmetlerimizi açıklamaya çalışmaktayız.

Batıköy mahallesinde hurda çinko, zamak, çelik hurdası, kalay hurda, imalat artığı alıyoruz. Batıköy mahallesinde adresinizden bakır hurdası alırız.

Büyükçekmece Batıköy Mahallesi Hurda Sarı Pirinç Alımı

İstanbul olarak hurda sarı pirinç araiş MS-70, hurda sarı çubuk ucu MS-58, MS-64 sarı pirinç araiş hurdası, sarı araiş, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası alıyoruz. Bu yazıda yayımlanan Batıköy mahallesi hurda sarı ton fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Sarı pirinç alan hurdacılar içerikli metni inceleyin.
Batıköy hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız.

Batıköy mahallesinin hurda sarı imalat artığı, külçe sarı, sarı musluk, hurda bronz (Cusn8), hurda sarı oto radyatörü, hurda sarı kırkambar, sarı pirinç su saati alıyoruz. İstanbul olarak Batıköy de hurda sarı alan firmalar arasındayız.

Demir Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Güncel demir hurda fiyat listesi istemek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı gönderimize mutlaka göz atın. Demir, yer kabuğunda çokça kullanılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Batıköy mahallesi toplama demir hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilere günlük gönderiyoruz. Demir hurda alan hurdacı firmalar arasındayız.

Müşteriye en yakın adresten tufal, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri hurdası, asansör hurdaları, demir kapı, Batıköy hurdacısıyız. Batıköy de tonajlı demir döküm hurda, hurda inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda demir pik, inşaat hurdası için peşin ödeme yapan firmayız. Batıköy mahallesinde hurda extra demir, toplama demir hurda, DKP demir, talaş demir hurda, teneke hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

Bakır Hurdası Alan Batıköy Mahallesi Hurdacı Firma

Batıköy de hurdacısı olarak hurda bakır ticaretinde deneyimliyiz. Hurda bakır kızıl talaş, bakır kırkambar, hurda antigron bakır kırma granür, hurda yanık bakır, 1/2 bakır boru, bakır profil hurda, soyma bakır hurda alım faaliyetleri vermekteyiz. Hurda, kap kacak hurdası, levha, hammadde, hurda bakırlı petek alıyoruz.

Bakır alan hurdacı makalemizde daha geniş bilgi var. Batıköy mahallesi hurda bakır ton fiyatı saat başı değişmektedir. Hurda bakır alan Batıköy mahallesi hurdacı telefonunu kolayca arayın keyifli hizmetlerimizin keyfini sürün! Bakır tencere, bakır tel, lama bakır, hurda TTR kırma granür bakır, kazan alım satımı yapıyoruz. Batıköy’de bakır hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. En Yakın Batıköy mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın.

Batıköy Mahallesi Hurda Kablo Alanlar

%50 bakırlı hurda kablolar, hurda %30 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, elektrik kablosu alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken hurda kablo borsası yüksek teklifler veriyoruz. Batıköy’ün en iyi hurdacısı ile çalışmanın gururunu yaşıyoruz. Tek damar kablo hurdası, antigron kablolar, karışık kablo hurdaları, enye kablo, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Hurda kablo alanlar içerikli gönderiyi ziyaret edin. Şehrimizde çelik içli kablo hurdası, hurda çelik zırh kablosu, hurda yeraltı enerji kabloları, fare yemez kablo hurdası alımı yaparken ederinin üzerinde teklif ediyoruz.

Büyükçekmece Batıköy mahallesinde hurda kablo alan firmalar arasında hizmetlerimizi sunuyoruz. Batıköy mahallesinin tüm sokaklarında kablo hurda alanlar içindeyiz. Ptt kablo hurdaları, telefon kablosu, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablosu içi satacak olanlar hemen bizi arayabilir.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Batıköy Hurdacı Numarası

Hurdalarını bize satanların yardımıyla durmadan profesyonelleşiyoruz. Alüminyum levha hurda, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum imalat atığı alıyoruz. Alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum sac levha, petek, alüminyum tencere tava Batıköy hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

Bu sayfadaki İstanbul Büyükçekmece Batıköy mahallesi alüminyum fiyat listesini dileyene günlük göndermekteyiz. İstanbul firmamıza gösterdiğiniz özen için saygılar sunarız. Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metal cinsidir. Yerinden alüminyum curuf hurdası, alüminyum klima radyatörü hurdası, hurda alüminyum alikobant içi, profil eloksallı alüminyum almak için irtibat kurmanızı diliyoruz.

Batıköy’de alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Her tür yüksek tonajlı hurda alüminyum nakit alınır. Büyükçekmece Batıköy mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayınız. Alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil hurdası alıyoruz.

İstanbul Büyükçekmece Batıköy Mahallesi Yakınlarından Krom Hurda Alanlar

Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel metal ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur.

Krom paslanmaz hurdası alan hurdacılar içindeki Batıköy hurdacı depsouyuz. Büyükçekmece Batıköy de paslanmaz krom 202 hurdası talaşı, krom makine parçası hurdası, 430 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 430 kalite, krom paslanmaz 201 hurdası talaşı, hurda krom 201, paslanmaz krom 202 kalite hurdası almaktayız.

Batıköy genelinde hurda krom için nakit ödeme veriyoruz. Büyükçekmece’de hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Krom hurdası ton fiyatı paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Yerinden 316 krom hurda talaşı, krom 310 kalite hurdası, krom paslanmaz 316 hurdası, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, krom paslanmaz 304 hurdası, 310 paslanmaz krom hurdası talaşı alımı yapan firmayız.

2.El Hurda Sac Alımı

Sac; metallerin kalın veya ince levha biçimine getirilen halidir. Haddelemeyle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ölçü ve boyutlarda şeritler halinde kesilir. Ek bina çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilecek oluklu sac satın alabilirsiniz. Batıköy hurda sac alım satım hizmetleri verdiğimiz şehirlerdendir.

Varil, sandviç panel, çatı, demir kapı üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli otomobillerin kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretilirken sac elvha kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyalardan hurda sac çıkarılabilir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından toplanır.

İstanbul Büyükçekmece Batıköy Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Güncel hurda fiyatları konulu metne göz gezdirebilirsiniz. Tüm alımlarımızı en güncel Batıköy hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Hurdacı sitemizdeki Batıköy hurda fiyatları hergün güncel olarak değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi almak için uzmanlarımızı arayabilirsiniz.

Jeneratör Hurdası Alan Batıköy Mahallesi Hurdacı Telefonu

Bildiğiniz gibi her türlü malzemenin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi olasıdır. Ama 2.el jeneratörler bozuk olsa dahi değer görmektedir. Hurda 2.el jeneratör alan hurdacılar arasındayız.
Batıköy mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları için arayın. Elektrik olmayan bölgelerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi bizimle kolaylıkla irtibata geçmelisiniz.

Hurda Çinko Alıp Satan Batıköy Mahallesi Hurdacı Numaraları

Elementler içinde bulunan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla miktarda çıkarılan metal elementler içindedir.

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Antik çağlardan bu yana biliniyor. Lakin malesef kullanım şekli ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Büyükçekmece Batıköy mahallesi çinko levha, çinko çatı hurdası ticareti yapıyoruz.

İstanbul Büyükçekmece Batıköy Mahallesi 2. El Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alım Satımı

Temiz durumda buz makineleri, tezgah altı iki kapaklı dolap, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alıp satıyoruz. Endüstriyel mutfak aletleri alımı yapıyoruz. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Meyve suyu soğutma makinesi, su sebilleri, kahve makinesi, doğalgazlı çay otomatı, ayran köpürtme makineleri, tabldot, bardak mısır arabaları, kıyma çekme makinesi dişlisi ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, endüstriyel aspiratör, evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirme küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restoran tipi set üstü meykap vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini incelemeniz için sizleri depolarımıza davet ediyoruz.

Plastik Hurdası Alım Satımı

En avantajlı fiyatla hurda temiz pet şişe, beyaz naylon, hurda pimapen imalat artığı, kırkambar plastik hurdası, mavi kapak hurdası alıyoruz. Batıköy hurdacısı olarak kristal polistiren, ABS plastik hurdası, polipropilen, hurda jelatin alıyoruz. Aramanızı bekliyoruz.
Batıköy hurda pimapen fiyatları bulunan sayfamızı görmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Plastik, karbon (C), Hidrojen (H), oksijen, azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

2.El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Büyükçekmece Batıköy mahallesi etrafında yıkılmış yurt binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2. el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alanlar içerisindeyiz. Müteahhitlerce bir kaç projede kullanılmış boya makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörü, harç karıştırma makinesi ikinci el demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Dolayısıyla batan satıcılardan almış olduğumuz defolu tavan, kiremitler, fayans, dayanıklı laminant parkeler satışı gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Büyükçekmece Batıköy Mahallesi’nde Çelik Çatı Sökümü

Çelik bina ve prefabrike depolar söküm işlerinde işletmenin imar projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzeme şeklinde satılabilecekler ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı sökümü işlerinde tecrübeliyiz. Sökümden sonraki parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır.

Sağlamlık açısından en sağlam çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatıların sökümleri birbirinden farklıdır. Tüm inşaatlar için en önemli konu hiç şüphesiz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. İstanbul Büyükçekmece Batıköy mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika sökümlerinde tecrübeli çalışanlarımızla güvenli hizmet veriyoruz.

Hurda Kurşun Alım Satımı Yapan İstanbul Büyükçekmece Batıköy Mahallesi Hurdacıları

Doğadaki kurşunlar kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılır biçime getirilmektedir. Kurşun yüzlerce yıldan bu yana kullanılmakta olan metallerdendir. Batıköy hurdacı İstanbul olarak hurda kurşun yağmur oluğu, hurda levha kurşun, Çatı minare kurşunu, kurşun boru almak maksadıyla yerinize ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Batıköy de çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satacak yerler arıyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin. Bildiğiniz gibi kablo yalıtımında, kimyasal maddelerde, askeri mühimmatlarda, alaşımlarda, akü imalathanelerinde, benzin katkısı olarak, radyasyon yalıtımlarında kurşundan faydalanılmaktadır. Doğada doğal olarak bulunabilir.

Kağıt Hurda Alım Satımı:

Değerinden yüksek fiyatlarla karışık renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdaları, karton koli, karton hurda alanlar arasında en yüksek kilo fiyatını teklif ediyoruz. Batıköy bölgesinde bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, kullanılmamış gazete hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Avantajlı fiyata hurda fotokopi kağıdı, defterler, hurda okul kitapları, kağıt peçete alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen ile müşterilerimize daha fazla miktarda kazanım elde etme avantajı veriyoruz.
Batıköy hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kağıt hurdası alan yerler hakkındaki yazımızı kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Batıköy mahallesinde karton, kağıt hurdası alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz.

İstanbul Büyükçekmece Batıköy Mahallesi Hurdacı Sitesi

Batıköy mahallesi sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 hurda step motor almaktayız.

Motor hurdası, şablon nikel, karbür, hurda titanyum, imalat artığı alımı yapmaktayız.

Büyükçekmece Batıköy mahallesi hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti sunmaktayız. Fakat hurda araç veya traktör hurdası alımı yapmıyoruz. Bu neden ile hurda otomobil yedek parça için edilen çağrıları cevaplamıyoruz. Eminiz Batıköy sanayisinde çıkma oto parçası işleri ile meşgul olan firmalar vardır. Lütfen bu işlerde alım satımı yapan yerleri arayınız.

Batıköy Mahallesinde Akü Hurdası Alım Satımı

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılmaya devam edilmektedir. Hurda sulu akü, kuru akü hurdaları, küçük akü hurdaları alımı yapıyoruz. Elektriği kimyasal biçimde depolayarak gerektiğinde elektrik enerjisi olarak veren bataryalara akü denir. Akü; arabalar, motorsikletler benzeri taşıma araçları ile bazı elektrikli alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanımla sınırlı değildir. Bunlarla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek çok yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek amacı ile akülerin ve benzeri görevleri vardır.
Batıköy mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

2.el Çelik Raf Hurdası Alanlar

Batıköy mahallesi hurda raf fiyatları öğrenmek maksadı ile telefonumuzu arayabilirsiniz. Hurda çelik raf alımı işimizin bir parçasıdır. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak maksadıyla hurda raf alımı hakkında bilgi paylaştığımız yazımızı inceleyiniz. Çoğunlukla hizmeti bırakmış dükkânlardan elde ettiğimiz teşhir reyonları, hurda market rafı, çelik raf hurdaları, demir raflar, teşhir rafları içinden bizim seçtiğimiz sıfır gibi 2. el raf satan hurdacı firmalar içindeyiz.

Büyükçekmece Batıköy Mahallesi’nde Fabrika Bozumu

Evvela yıkımı yapılacak iş yerinin detaylıca incelenmesi gerekir. Binaların inşa ediliş projesi ötekilerden farklıdır. Bu sebeple yıkım biçimleri projeye göre tamamlanmalıdır. Bina yıkım işleri yapmak ekosistemin korunması ve iş sağlığı bakımından risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılması gerekmektedir. Batıköy mahallesi fabrika yıkım ve sökümü hizmetlerinde bir numarayız.

Elektronik Malzeme Hurdası Alım Satımı

Fırın, merdaneli çamaşır makinesi, klima, mutfak terazisi, çay makineleri, ütü, vantilatör, mini buzdolabı, 7 programlı bulaşık makinesi, saç kurutma makineleri, ütü masası, ocak, kombi almaktayız. Tuşlu telefon işlemcileri, şarj cihazı, elektrik trafosu parçaları, GSM baz istasyonu kartları, kontaktör, termik röle, röleler, elektrik pano malzemeleri alımında en yüksek fiyatı sunmaktayız. Sıfır ve 2.el elektronik eşya alırken bedelini teslim alırken ödüyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası ekran kartı, CPU işlemci, ram, güç kaynağı, lazer yazıcı, ses kartı, scanner, lcd monitör, sunucu, anakarat, fotokopi makineleri, VDSL modem, DDR Rulo, sabit disk, elektronik kart almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp