Kumburgaz Hurdacı

Kumburgaz Merkez mahallesi hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak hurda atık için doğru düzgün fiyat uygulamaktayız. Elinizdeki her çeşit hurda malzemelerinizi konumunuzdan alıyoruz. Kumburgaz Merkez hurda alım ve geri dönüşüm fabrikaları içinde lider konumdayız. Hurda malzemelerinizin tutarını öğrenmek için vaktinizi durduk yere harcamayarak bizim ile irtibat kurup en geç beş dakikada avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Alacağımız hurdanızın değerini tartarken hesaplıyoruz.

Kumburgaz Merkez’deki piyasanın üzerinde hurda fiyatlarıyla her türlü hurda alımı yapmaktayız. Toptan hurda eşya alımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kumburgaz Merkez hurdacısı firmalar arasındayız. Toptan peşin hurda satmak mı istiyorsunuz? Kumburgaz Merkez mahallesi hurdacı olarak avantajlı fiyatlarla faaliyet yürütüyoruz.

İstanbul Büyükçekmece Kumburgaz Merkez Mahallesi’nden hurda malzeme ve temiz kullanılmış ev eşyaları için nakit ödemeler yapmaktayız. İstanbul size 7/24 hizmet vermektedir.

Hurda malzeme alımında titizlikle hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Büyükçekmece Kumburgaz Merkez mahallesi hurdacı şirketi olarak hizmetlerimizi firmamız ile hurda ticareti yapanlar için bir makalede bir araya getirdik.

Kumburgaz Merkez hurdacı firması İstanbul tecrübesi ile Kumburgaz Merkez merkezinde hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerine kıymet veriyoruz. Kumburgaz Merkez yakınlarında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikayız.

Kumburgaz Merkez Mahallesi Hurdacıları

Kumburgaz Merkez mahallesi hurdacı olarak Büyükçekmece Kumburgaz Merkez’in etrafında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her tonajdaki atık malzemenizin alım satımı için yakınınızdaki hurda nakliye ekibimizi yönlendiriyoruz. Daha çok emek sarf ederek normalden fazla kâr elde etmeyi hedefleyerek piyasadan yüksek hurda fiyatı uygulamaktayız. Hurdacılıkda 27 yıllık deneyimle Kumburgaz Merkez piyasasına öncülük etmekteyiz. En yakın Kumburgaz Merkez hurdacı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz. Büyükçekmeceun tümünde olduğu gibi Kumburgaz Merkez genelinde de hurda alım servislerimizi sürdürüyoruz. Her türlü Büyükçekmece hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Kumburgaz Merkez bölgesinde hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Kumburgaz Merkez deki en büyük hurdacı firması İstanbul gece gündüz hizmet veriyor! Bizimle çalışmak isteyenlerde her türden hurda karton satışı yapmak sebebi ile şirketimizi cep telefonunuza ekleyebilirsiniz.

Kumburgaz Merkez Mahallesi’nde Hurda Alım Satımı

Kumburgaz Merkez mahallesinde dilediğiniz konumdan hurda antimon zamak alım hizmeti vermekteyiz. Şimdi size Kumburgaz Merkez de hurda alan fabrikalar ile bizim aramızdaki tecrübemizi anlatıyoruz.

Kumburgaz Merkez mahallesinde çinko hurdası, zamak hurdası, çelik, kalay, CNC artığı alımlarında yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz. Elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz.

Toptan hurda sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo satanlara özel fiyatlar uyguluyoruz. Kumburgaz Merkez Mahallesi’nde hurda alanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla piyasanın lideri konumdayız. Kumburgaz Merkez mahallesi bölgesinde hurda alım satımı yapıyoruz.

Kumburgaz Merkez Mahallesi’nde Hurdacı Firma Telefonu

Hemen arayıp, anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak para kazanabilirsiniz. 1996 senesinden bu yana binlerce kiloda hurda metal malzemeyi geri dönüşüme kazandırdık. Hizmetlerimiz ile gereğinden az doğal kaynak yok edildi.

Kumburgaz Merkez mahallesi yerinden her türde hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Eğer sizde isterseniz hurda satarak ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz.

Büyükçekmece Kumburgaz Merkez hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Bu sebeple hurda malzeme satmak üzere hizmet numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Hurda Krom Alımı

Yerinden krom paslanmaz 310 kalite hurda, krom 304 hurda, paslanmaz krom 316 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 316 kalite hurda, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, 304 krom paslanmaz hurdası talaşı ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Krom paslanmaz hurdası alanlar arasındaki Kumburgaz Merkez hurdacı depsouyuz.

Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Çok sert yapısıyla zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor. Büyükçekmece Büyükçekmece ta 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom tank hurdası, 430 krom hurda talaşı, krom paslanmaz 202 hurda, paslanmaz krom 201 kalite hurda, hurda paslanmaz krom 202 kalite talaşı, 430 kalite paslanmaz krom hurdası alımı yapmaktayız.

Kumburgaz Merkez çevresinde hurda krom ticareti yapan firmayız. Kumburgaz Merkez mahallesinde hurda krom fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda krom alım satımı yazımıza kesinlikle göz atmalısınız.

Hurda Bakır Alan Kumburgaz Merkez Mahallesi Hurdacı

Kumburgaz Merkezde bakır hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Hemen bizi arayın. Kumburgaz Merkez mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemizi istemek için arayabilirsiniz. Bakır alan Kumburgaz Merkez mahallesi hurdacı şirketimizi acilen arayarak kaliteli hizmetlerimizin keyfini yaşayın! hurda bakır tencere, bakır TTR kırma granür hurda, bakır tel hurda, bakır lama hurdası, bakır kazan alıyoruz.

Antigron kırma granür bakır hurda, hurda 3/8 bakır boru, ince profil hurda, hurda yanık bakır, soyma bakır, bakır kızıl talaş hurdası, kırkambar hurda alıyoruz. Bakır süs eşyası, eski bakır tepsi, hurda levha, bakır hammadde, bakır petek alıyoruz. Hurda bakır alan fabrikalar makalemizde daha geniş bilgilendirme mevcuttur. Hurda bakır fiyat listesi Kumburgaz Merkez’de geçerli olacaktır. Büyükçekmece Kumburgaz Merkez mahallesinde kurumsal hurdacısı olarak bakır hurdası alıyoruz.

Kumburgaz Merkez Mahallesinde Alüminyum Hurda Alımı

Her nevi tonajlı hurda alüminyum alımı yapılır.
Büyükçekmece Kumburgaz Merkez mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için arayınız. Alüminyum üretim artığı hurdası, ince alüminyum talaşı, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum levha alıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Büyükçekmece Kumburgaz Merkez mahallesi hurda alüminyum kilo fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Sitemizde bulunan alüminyum alan hurdacılar konuya göz gezdirebilirsiniz.

Kimyasal elementler içerisinde sayılan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkte, sünebilen metal çeşididir. İstanbul’a verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunuyoruz.

Hurda alüminyum tabak, araba jantı, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum tencere tava hurdası alımı yapıyoruz. Hurda alüminyum ince profil, alüminyum piston, alüminyum ofset matbaa, kartel, hurda alüminyum araiş ticareti yapan hurdacıyız.

Büyükçekmece ta alüminyum hurda alan yerler içinde öncüyüz. Kumburgaz Merkez mahallesinde yerinden alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum eloksallı profil hurdası alabilmek için telefon etmenizi bekliyoruz. Müşterilerimizin sayesinde daha hızlı kurumsallaşıyoruz.

Kumburgaz Merkez Mahallesinde Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

Ptt kablo içi deşe hurdaları, telefon kablo hurdası, yağlı içli ptt kablosu hurdası, ptt kablosu satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Büyükçekmece Kumburgaz Merkez mahallesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı makaleyi inceleyebilirsiniz.

Hurda enya kablo, iç tesisat kabloları, tek damar kablo, antigron kablo, karışık kablo alan hurdacı firmasıyız. Hurda %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablo hurdaları alım satımında deneyime sahibiz. Yakın çevrede çelik içli kablo, fare yemez kablo hurdası, yeraltı enerji kabloları, hurda çelik zırh kabloları alım satımı sırasında en yüksek fiyatları öneriyoruz.

Kumburgaz Merkez mahallesinin en büyük hurdacısı ile sizlerde para kazanabileceksiniz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde değerinden daha yüksek fiyatlar sunuyoruz. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan İstanbul Büyükçekmece Kumburgaz Merkez Mahallesi Hurdacı Firması

İstanbul firmamız Kumburgaz Merkez mahallesinde hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki Kumburgaz Merkez hurda sarı pirinç fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Daha geniş sitemizdeki hurda pirinç sarı alan yerler konuyu inceleyin. Kumburgaz Merkez hurda sarı fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayınız.

Kumburgaz Merkez mahallesinde hurda bronz fosfor, hurda sarı oto radyatör, kırkambar sarı hurda, sarı musluk, su saati, hurda sarı fermuar talaşı, sarı külçe MS-58 hurdası alanlar arasında yüksek fiyatı biz veriyoruz. İstanbul olarak pirinç sarı araiş hurdası, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası, pirinç sarı araiş hurdası MS-70, sarı çubuk talaşı hurdası, sarı araiş MS-64 almaktayız.

Demir Hurdası Alım Satımı

Demir, Kumburgaz Merkez mahallesinde çokça kullanılan metaller içerisinde kolaylıkla bulunur. Buradaki Kumburgaz Merkez mahallesi ekstra demir hurdası fiyatlarını dileyene bedelsiz yollanmaktadır. Yüksek tonajlı hurda inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu, inşaat hurdası, demir döküm hurdası, pik hurda demir için nakit ödeme yapmaktayız.

Demir hurda alan fabrikalar arasında bulunuyoruz.
Kumburgaz Merkez hurda demir fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Kumburgaz Merkez de ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, hurda DKP demir, hurda demir talaşı, hurda teneke alımı yapıyoruz. Güncel hurda demir kilo fiyatları öğrenmek sebebi ile Kumburgaz Merkez hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı gönderisini gezmek iyi gelir. Dilediğiniz yerden demir trabzan, tufal hurda, asansör hurdası, pencere korkuluğu, demir kapı için rakiplerimizden yüksek fiyat sunuyoruz.

Sac Hurda Alıp Satan Kumburgaz Merkez Mahallesi Hurdacı Numaraları

Demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel, varil üretiminde sac elvha kullanılmaktadır. Çeşitli uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında kullanılmaktadır. Varil, kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretimi sırasında kullanılmaktadır. Bütün bu eşyalardan hurda sac levha çıkarılabilir. Depo tavanı kapatmak amacı ile kullanımı uygun olan hurda sac buluyoruz. Kumburgaz Merkez mahallesinde paslanmaz sac hurda alan hurdacıyız.

Hurda sac geri dönüşüm yapan fabrikalar tarafından satın alınmaktadır. Sac; metalin levha haline getirilmiş halidir. Merdaneler arasında değişik inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Belirli ölçü ve boyutlarda kesilir.

Anlık Güncel Kumburgaz Merkez Mahallesi Hurda Fiyatları

Daha doğru hurda fiyatları içeriğe bir göz atın. Sayfamızdaki Kumburgaz Merkez hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir. Bütün hurda alımlarımızı en yeni hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Güncel hurda fiyatları ile hurda satmak için arayın.

İkinci El Hurda Jeneratör Alan Kumburgaz Merkez Mahallesi Hurdacı Firması

Kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlayıp daha çok kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Lakin 2.el jeneratörler çalışmıyor olsa dahi alıcı bulabilir. Elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratörler kullanılmaktadır.

İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizlerden teklif isteyebilirsiniz. Kumburgaz Merkez mahallesi merkezde 2.el jeneratör alımı için en doğru fiyatlarını firmamız sunuyor. Kumburgaz Merkez mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çinko Hurda Alan Firma

Çinko madeni, yer yüzünde en çok yer alan metal elementlerden biridir. Çinko, eski dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Ancak nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır.

Elementler içinde bulunan çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonlarıyla bileşikler oluşturmaktadır. Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerindendir. Büyükçekmece’de çinko çatı sökümü, hurda çinko levha için peşin ödeme veriyoruz.

Kumburgaz Merkez Mahallesi 2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alımı yapmaktayız. 2.el tabak kurutma makinesi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir.

Bakır çay dobajı, popcorn arabası, su sebilleri, espresso makinesi, tabldot, kıyma makinesi, köpüklü ayran makineleri alımı yapıyoruz. Hali hazırda mevcut olan hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, aspiratör, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, salata ve meze reyonları, sanayi tipi set üstü ocak vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını incelemek amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant mutfağı aletleri alımı yapıyoruz.

Hurda Plastik Alan Yerler

Toptan hurda kırkambar plastik, hurda mavi, kırmızı kapak, hurda beyaz şeffaf naylon, hurda pimapen, temiz pet şişe Kumburgaz Merkez hurdacısıyız.

Plastik hurda, (O) oksijen, (N) azot, karbon, hidrojen (H) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelere denir. Kumburgaz Merkez Mahallesi’nde polistiren kristal, ABS plastik, hurda jelatin, polipropilen hurdası ticaretiyle iştigal ediyoruz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz. Kumburgaz Merkez hurda pimapen fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

İnşaat alanlarında yük asansörleri, harç mikseri, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası az kullanılmış portatif, ikinci el plywood bulunur. Yıkılmış ardiye binalarından satın alınan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları satanlar arasındayız. Dolayısı ile iflas eden esnaflardan satın almış olduğumuz minik ekonomik fayans kalebodur, tavan, kiremit, dayanıklı laminant parke satışı yapıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon binalar sökümlerinde işletmenin imar projesine dikkat edilmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar ayrılabilir. Çelik çatı makası sökümü işinde tecrübeliyiz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir.

Kolaylık bakımından en ideali çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların söküm yıkımı ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Mekânların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür. Kumburgaz Merkez mahallesinde çelik konstrüksiyon ahır sökümlerinde Yirmi yedi tecrübeye sahip saha ekibimiz ile hizmetler vermekteyiz.

Çatı Kurşun Hurda Alım Satımı

Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Kumburgaz Merkez mahallesi hurdacı İstanbul olarak kurşun boru hurda, hurda kurşun yağmur oluğu, levha kurşun, Minare ve Cami kurşunu alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Kumburgaz Merkez’de çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız bizi hemen arayın. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaller içerisinde yer alır. Dünyada nabit olarak bulunabilir. Kurşun madeni çeşitli alaşımlarda, akü imali, benzin katkısı olarak, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, askeri mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, kabloların izolasyonlarında kullanılmaktadır.

Büyükçekmece Kumburgaz Merkez Mahallesinden Kağıt Hurdası Alan Firmalar

Avantajlı fiyatlarla renkli kağıt, koliler, beyaz kağıt hurdası, karton alıyoruz. Toptan hurda defter, selpak peçete, fotokopi kağıtları, okul kitapları alırken göstermiş olduğumuz extra titizlik sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha yüksek miktarda kazanç etme avantajı sunuyoruz.
Kumburgaz Merkez hurda kağıt fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçin. Büyükçekmece ta ve Kumburgaz Merkez mahallesinde eski gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası ticaretinde öncü firmayız. Daha önce yazılan geri dönüşüm kitap hurdası alanlar ile alakalı yazıyı okuyabilirsiniz. Kumburgaz Merkez’de hurda karton kağıt alan geri dönüşüm firmaları içinde hizmet sunmaktayız.

Büyükçekmece Kumburgaz Merkez Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Kumburgaz Merkez sanayi sitesi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası alıyoruz.

İmalat artığı, motor hurda, karbür hurda, nikel hurda, titanyum hurda alımı yapıyoruz.

Büyükçekmece Kumburgaz Merkez mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri ayağınıza getirmekteyiz. Asla hurda araç veya otomobil hurdası almıyoruz. Dolayısıyla hurda veya ikinci el oto parçası sormak için telefon kabul etmemekteyiz. Kuşkusuz ki Kumburgaz Merkez sanayisinde çıkma oto yedek parçası ticaretiyle uğraşan dükkânlar mevcuttur. Rica ediyoruz bu tür işlerinizde o firmalar ile iletişim kurun.

Hurda Akü Alan Hurdacılar

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde kullanılmaya devam ediliyor. Akü; otobüsler ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçlarıyla bir takım elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Elektrik enerjilerini kimyasal biçimde depolayarak gerektiğinde elektrik şeklinde vermeye yarayan depolama araçlarıdır.

Sulu akü hurda, kuru akü hurdası, küçük akü hurdası alım satım hizmetleri sunuyoruz. Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanımla sınırlı değildir. Bununla birlikte alıcılara elektrik akımı göndermek, voltajı dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörlerin ürettiği voltaj düzeltmek amacı ile aküden yararlanılarak motor korunmaya alınır.
Kumburgaz Merkez mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz.

2.el Raf Hurdası Alım Satımı

Genellikle hizmeti bırakmış kasaplardan temin ettiğimiz çelik raflar, teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda mağaza rafları, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el market rafları satışı yapıyoruz. 2.el raf hurdası ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha geniş bilgi için hurda raf kilo fiyatı hakkında bilgi verdiğimiz sayfaya göz atmanız yeterli olacaktır.

Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. Kumburgaz Merkez mahallesi hurda raf fiyatları listesine ulaşmak amacıyla hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Kumburgaz Merkez Mahallesinde Fabrika ve Makine Sökümü

Her inşaatın projesi kendisine özgüdür. Bu nedenle yıkım biçimleri farklıdır. Kumburgaz Merkez mahallesinde fabrika yıkım işleri yapıyoruz.

Başlamadan önce sökümü teklif edilen mülkün detaylı bir biçimde incelenerek gerekli aletler ve araçların hazırlanması uygun olacaktır. Bina yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı nedenleriyle risklidir. Uzmanlarca kontrollü tamamlanmalıdır.

Hurda Elektronik Malzeme Alanlar

Çamaşır makinesi, 7 programlı bulaşık makinesi, fön makinesi, çay ve kahve makineleri, ocak, ütü, buzdolabı, kombi, vantilatör, fırın, klima, ütü masası alıyoruz. Her nevi elektronik alet alırken nakit para ödeme yapıyoruz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları CRT monitör, eski anakarat, elektronik kart, güç kaynağı, ADSL modem, DDR Rulo, işlemci, SSD hard disk, server, renkli yazıcı, fotokopi makinesi, ekran kartı, ram, fotoğraf tarayıcı, ses kartı almaktayız. Tuşlu telefon kartı, şarj cihazı, trafolar, GSM istasyon kartları, kontaktörler, termik röle, röle, elektrik panosu alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp