Hacımimi Mahallesi Hurdacı

Hacımimi mahallesi geri dönüşüm firması olarak her çeşit hurda kablo alıyoruz. Toptan değerli hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Hacımimi mahallesi hurdacı olarak benzersiz fiyatlar ile hurda bakır alımı yapmaktayız.

Hacımimi mahalle merkezinde hurdacı firmasıyız. Tüm hurdalarınız için şimdi firmamız ile iletişim kurarak 4 dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Malzeme alımı yaparken değerini alırken hesaplıyoruz. uygulanan anlık hurda fiyatları ile her tür hurda alımı yapıyoruz. Hacımimi Mahallesi’nin tümünde hurda ve 2.el ev eşyaları alım satımı için nakit ödeme yapmaktayız. Hacımimi de hurdacılık yapan firmalar içinde çok seveceğiniz hizmetlerimizle ön plandayız.

Hurda eşya alım satımında özenle yüksek hurda fiyat teklifleri sunabilmekteyiz. Hacımimi hurdacı İstanbul hurdası olanlara daima hizmet vermektedir. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Hacımimi hurdacı olarak Hacımimi mahallesinde hizmet veriyoruz.

Hacımimi mahallesinde hurdacı işyerlerinden biri olmanın gurunu personellerimiz ile yaşıyoruz. İstanbul öncülüğünde Beyoğlu Hacımimi mahallesinde hurdacılık hizmetlerini kurumsallıkla tamamlıyoruz. Elinizde bulunan her tür hurdayı almak amacıyla Beyoğlu Hacımimi mahallesinde hurda alım merkezi açtık.

Hacımimi Mahallesi Hurdacı Firma

Hacımimi mahallesi hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? Hacımimi’nin lider hurdacısı İstanbul ile tanışın! Sizde her tür atık hurdası satışı için iş yerimizi tuşlamalısınız.

Daha fazla emek sarf ederek sürümden kazanmaya özen göstererek standartlarımızı arttırmaya çabalıyoruz. Hacımimi de geri dönüşüm firması olarak Hacımimi’nin her noktasında hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemeleriniz için uygun hurda nakil ekiplerimizi göndermeye devam etmekteyiz. Hurdacılıkta 27 yıllık deneyimle hizmet sunmaktayız. En yakın Hacımimi hurdacı numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Beyoğlunun tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Hacımimi ilçesinde de hurdacılık servislerimizi başarı ile yerine getiriyoruz. Tecrübeli Beyoğlu hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Hacımimi Mahallesi’nde Hurda Alanlar

Hacımimi’de torna makinesi artığı, antimon zamak, çelik, hurda çinko, kalay hurdası almaya devam ediyoruz. Şimdi siz kıymetli müşterilerimize Beyoğlu Hacımimi mahallesinde hurda alanlar ile bizim aramızdaki farkı ortaya sermiş olmaktayız.

Hacımimi’nin tümünde ikinci el eşya ve hurda malzeme alım satımı işlerinde yardımcı oluyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve alüminyum hurdası, kablo, hurda bakır, kurşun hurdası,çinko, ekstra demir alırken yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Hacımimi Mahallesi’nde hurda alanlar arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile lider durumdayız.

Müşterilerin memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmaktan daha çok kazanmayı istiyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Hacımimi mahallesi çevresinde istediğiniz adresten fare yemez kablo hurdası almaktayız.

Hacımimi Mahallesinde Hurdacı Telefon Numarası

Hacımimi mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor. Yirmi yedi yıldır binlerce kiloda hurda atığı geri dönüşüm vasıtasıyla milli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile daha az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Zaman kaybetmeden arayıp, günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Bu sebeple hurda fiyat listesi talep etmek nedeni ile mobil hattımızı aramalısınız. Hacımimi mahallesi yerinden her tür hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Anlattığımız üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe katkı sağlamaktadır. Şayet sizlerde isterseniz hurdanın satışını gerçekleştirerek doğaya ve ülkemizin ekonomisine yardım edebilirsiniz.

İstanbul Beyoğlu Hacımimi Mahallesi’nde Demir Hurdası Alım Satımı

Toptan demir döküm, inşaat demiri, pik demir hurda, inşaat hurdası, parça inşaat demiri çubuğu alıyoruz. İstanbul Hacımimi de demir hurda alanlar içerisindeyiz.
Hacımimi hurda demir fiyatları için arayabilirsiniz.

Demir hurdası, yer kabuğunda çokça kullanılan madenler içinde yer alır. Buradaki Hacımimi mahallesi ekstra demir hurdası fiyat listesi güncellendi. Beyoğlu Hacımimi mahallesinde hurda toplama demir, hurda demir talaşı, ekstra hurda demir, teneke hurda, hurda DKP demir Hacımimi hurdacısıyız.

Anlık demir hurdası kilo fiyatı için şimdi arayabilirsiniz. Güncel demir hurda fiyatları hurda demir hakkında bilgi almak amacıyla bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Konumdan demir kapı, tufal, asansör malzemesi hurdası, hurda demir yangın merdiveni, hurda pencere korkuluğu, alımı yapıyoruz.

Hurda Sarı Pirinç Alan Hacımimi Mahallesi Hurdacı Firması

Sitemizdeki Hacımimi sarı pirinç ton fiyatlarını arzu edene günlük yollamaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki makalemize göz gezdirebilirsiniz. Hacımimi hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Hacımimi mahallesinde sarı kırkambar, külçe sarı hurdası, sarı radyatör hurdası, su saati, hurda sarı musluk vana, hurda fosfor bronz araiş, hurda sarı fermuar talaşı alımı yapıyoruz. İstanbul olarak Hacımimi’de hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Hacımimi hurdacı İstanbul olarak sarı çubuk talaşı MS-58 hurda, pirinç sarı araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı pirinç araiş hurdası, araiş sarı alıyoruz.

Hurda Krom Alan Hurdacı

Paslanmaz krom hurdası alan hurdacılar arasındaki Hacımimi mahallesi hurdacı firmasıyız. Hacımimi mahallesinde hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.
Beyoğlu’da hurda krom fiyatları için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Dilediğiniz yerden 304 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 310 kalite hurdası talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurda, 316 kalite krom hurdası talaşı, krom 316 kalite hurdası almak maksadıyla piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz.

Beyoğlu Hacımimi de paslanmaz krom 430 kalite hurda, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, paslanmaz krom 202 hurdası, krom makine parçası hurdası, 430 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurda, hurda paslanmaz krom 202 talaşı alıyoruz. Hurda krom alan yerler paylaşımımızı okuyunuz.

Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Gayet sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Alüminyum Hurdası Alan Hacımimi Hurdacı Firmalar

Hacımimi mahallesinde alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Hacımimi mahallesinde adresten hurda alüminyum curuf, profil eloksallı alüminyum hurdası, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum alikobant içi alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş hurda, alüminyum ofset matbaa alıyoruz. Siz kıymetli müşterilerin sayesinde sürekli gelişiyoruz.

Sayfamızdaki İstanbul Beyoğlu Hacımimi mahallesi alüminyum hurdası fiyat listesini günlük göndermekteyiz. Anlık bilgi için sitemizdeki hurda alüminyum yazıya göz atın.

Her türlü toptan alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Hacımimi mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz. Alüminyum jant, alüminyum tas tabak, alüminyum sac levha hurdası, petek, alüminyum tencere, alüminyum tel Hacımimi hurdacı firmaları arasındayız. İnce alüminyum talaşı, alüminyum kutu, alüminyum petek radyatör, alüminyum üretim artığı hurdası, hurda alüminyum levha satışı yapmak amacı ile arayın. Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir element. Gümüş renkli, sünebilen metal cinsidir. Şirketimize gösterdiğiniz özen nedeniyle sonsuz teşekkürler.

Hurda Kablo Alım Satımı Yapan Hacımimi Mahallesi Hurdacı Firması

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Beyoğlu Hacımimi mahallesinde hurda kablo alan firmalar içindeyiz.

Detaylı sayfamızda bulunan kablo alan hurdacı yazıya göz gezdirebilirsiniz. Enye kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu, tek damar kablo hurdaları, antigron kablolar, hurda karışık kablo alıyoruz. Beyoğlu’da ve Hacımimi mahallesinde kablo hurda alan yerler içindeyiz. Beyoğlu nun en iyi hurdacısı İstanbul firmamız ile sizlerde kazançlı bir hurda satışı yapabileceksiniz.

Ptt kablo hurdaları, hurda ptt kablosu içi yağlı, telefon kablo hurdaları, ptt kablo içi hurdası satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alımına öncülük yapıyoruz. Şehir genelinde çelik içli kablo, hurda çelik zırh kabloları, hurda yer altı enerji kabloları, fare yemez kablo hurdası alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyatı teklif ediyoruz.

İstanbul Beyoğlu Hacımimi Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Antigron bakır kırma granür hurda hurdası, yanık bakır, 3/8 bakır boru, ince bakır profil, kırk ambar, hurda soyma bakır, bakır (kızıl) talaş hurda alanlar içindeyiz. Hurda bakır içeriğimizde daha detaylı bilgilere ulaşabileceksiniz. Hacımimi mahallesi hurda bakır kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir.

Hacımimide bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Bizi hemen arayın. En Yakın Hacımimi mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Hurda bakır petek, kap kacak hurdası, hurda bakır hammadde, bakır süs eşyası, levha almaktayız. Hacımimi mahallesinde bakır hurdası alan hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın deneyimli hizmetlerin keyfini sürün!

Bakır tencere, lama bakır, TTR kırma, kazan, bakır tel alım satımı için hemen arayın. Hacımimi mahallesinde kurumsal hurdacısı olarak bakır hurda alımı yapıyoruz.

Elektronik Hurda Alanlar

Sıfır ve 2.el elektronik alet alımında bedelini teslim alırken ödemekteyiz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları işlemci CPU, elektronik kart, yeni nesil ana kart, ekrankartı, DDR Rulo, bozuk modem, ram, tonerli yazıcı, güç kaynağı, tarayıcı, fotokopi makineleri, server, lcd monitör, taşınabilir hard disk, ses kartı almaktayız.

Kontaktör, termik röle, röle, tuşlu telefon kartı, trafolar, GSM kartları, adaptör, elektrik panosu almaktayız. Elektronik çamaşır makinesi, ütü, terazi, ocak, 6 programlı bulaşık makineleri, fırın, buzdolabı, ütü masası, çay kahve makinesi, kombi, klima, fön makineleri, vantilatör almaktayız.

Hurda Akü Alan İstanbul Beyoğlu Hacımimi Mahallesi Hurdacı Numaraları

Hurda küçük akü, sulu akü hurda, hurda kuru akü almaktayız. Elektrik enerjilerinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik biçimde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Akü; otomobiller benzeri taşıma araçlarıyla bazı elektrikli aletlerde kulanım görmektedir.

Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde akümülatörlerden faydalanılmaktadır. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı iletmek yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj gidermek amacıyla aküler kullanılarak motor korunmaktadır.
Hacımimi mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Sac Hurdası Alanlar

Sac; demirin kalın veya ince levha şekline getirilmiş halidir. Haddelemeyle değişik inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenen ölçü ve boyutlarda kesilmektedir. Çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı, varil üretim alanlarında levha sac kullanılmaktadır. Değişik gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, sandviç panel üretiminde kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız malzemelerin eskimişine hurda sac denilir. Tavuk kümesi çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Hacımimi sac hurda alım hizmeti verdiğimiz illerdendir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır.

Hacımimi Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Hurdacı sitemizdeki Hacımimi hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir. Sayfamızdaki hurda fiyatları yazıyı okuyun. Anlık hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın. Tüm hurda alımlarımızı en yeni hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız.

Fabrika Sökümü

İşe başlamadan önce yıkımı teklif edilen üretim yerinin detaylı bir şekilde dolaşılarak ihtiyaç duyulan ekipmanın ayarlanması uygun olur. Her binanın projesi kendisine özgü olabilir. Dolayısı ile yıkım biçimleri ona göre tamamlanmalıdır. Fabrika yıkımı yapmak iş sağlığı sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzman personellerce kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. Hacımimi mahallesi fabrika yıkımı hizmetlerinde lideriz.

Hacımimi Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Beyoğlu Hacımimi mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hizmet vermekteyiz. Katiyen hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu nedenle hurda araba yedek parça için aramayınız. Kuşkusuz ki Hacımimi oto sanayi sitesi içerisinde hurda oto parçası işleri yapan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Rica ediyoruz bu işlerde alım satımı yapan yerleri arayınız.

Hacımimi sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası satımı yapmaktayız.

Hurda motor, hurda nikel şablon, karbür, titanyum hurdası, imalat artığı alım satımı yapmaktayız.

Beyoğlu Hacımimi Mahallesi’nde Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

İstanbul Beyoğlu Hacımimi kullanılmış gazete, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt alımıyla iştigal ediyoruz. Yüksek fiyatlarla hurda karton, karışık renkli kağıt hurdası, koli hurdaları, beyaz kağıt alan yerler içindeyiz.

En yüksek fiyata defter, peçete hurdası, hurda okul kitabı, fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen ile size daha çok kâr etme olanağı takdim ediyoruz. Hacımimi hurda kağıt fiyatları sormak için telefonumuza ulaşın. Daha önce yazılan geri dönüşüm kitap hurdası alanlar hakkındaki yazıyı okumalısınız. Beyoğlu Hacımimi mahallesinde kağıt ve karton hurdası alım satımı yapmayı devam ettirmekteyiz.

Hacımimi Mahallesi Çevresinden Kurşun Hurdası Alımı

Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaldir. İstanbul olarak Hacımimi de hurda kurşun boru, kurşun levha, Çatı minare kurşunu, yağmur oluğu söküp alıyoruz. Ayrıca Hacımimide hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız telefonumuzu geç olmadan arayın. Kurşun madeni mühimmat üretiminde, radyasyon yalıtımlarında, kabloların izolasyonlarında, akü üretiminde, benzin katkısında, kimyasal maddelerde, alaşımlarda kullanılmaktadır. Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır.

Hurda Plastik Alımı

Hacımimi mahallesinde ABS plastik hurda, jelatin hurdası, hurda polistiren kristal, hurda polipropilen moblen ticaretinde en yüksek fiyatı sunuyoruz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz.
Hacımimi hurda pimapen fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Tonajlı beyaz naylon hurdası, hurda kırkambar plastik, mavi ve kırmızı kapak hurda, hurda pet şişe, pimapen alıyoruz. Plastik hammadde; azot, Oksijen (O), (C) Karbon, hidrojen (H) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Beyoğlu Hacımimi mahallesinde ikinci el jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.
Hacımimi mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın. Hayatı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği yerlerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır.
Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her tür malzemenin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamayacak hale gelmesi mümkündür. Lakin ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi alıcı bulur. Hurda jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi firmamızla irtibata geçmelisiniz.

Çinko Hurdası Alan Hacımimi Mahallesi Hurdacı Numaraları

Elementler içinde yer alan çinko halojen, siyanür, amonyak, amin iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Fakat nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerinden biridir.

Hacımimi mahallesi yakınlarında çinko çatı sökümü, hurda çinko levha için peşin ödeme veriyoruz. Çinko metali, yerkabuğunda en çok yer alan metal elementlerdendir.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Kapalı alanlar için en önemli konu şüphesiz çatılardır. Çelik çatı daha uzun ömürlüdür. Çelik konstrüksiyon yapı prefabrik depolar söküm işi yapılırken binanın inşa projesine dikkat edilmelidir. Bu sayede 2.el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar ayrılabilir. Hızlı kapatma bakımından en uzun ömürlü çelik satı tasarımlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların söküm yıkımı birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik çatı makası sökümü işlerinde deneyimliyiz. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Beyoğlu Hacımimi mahallesinde çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinizde tecrübeli uzman kadromuz ile güvenli hizmetler veriyoruz.

İstanbul Beyoğlu Hacımimi Mahallesi İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

İyi durumda tezgahlar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, lokanta tipi bulaşık makinası, buz makinesi alıyoruz. Espresso makinesi, kıyma çekme makinesi, su sebili, mısır arabaları, ayran köpürtme makineleri, bakır çay otomatı alım satımı yapıyoruz. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi ocak, meze dolapları, evye, krom davlumbaz, dilendirici küveti, hücreli aspiratör vs endüstriyel mutfak malzemelerini incelemek için alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz.

2. El bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak kurutma tezgahı, çelik kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satanlar bu sitedeki numaraları arayabilirsiniz. Sanayi tipi cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri almaktayız.

Hacımimi Mahallesinde Raf Hurdası Alanlar

Hacımimi hurda raf fiyatları listesine ulaşmak maksadiyla hatlarımızı arayabilirsiniz. 2. el raf hurdası ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için 2.el raf alan yerler hakkında yazdığımız konumuzu inceleyebilirsiniz. Hurda çelik raf alıyoruz. Özellikle restorasyon yapan aktarlar tarafından satılan çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, hurda market rafı, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeni durumdaki ikinci el market rafı satışı yapıyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan depo binalarından alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Dolayısı ile kapanan satıcılardan almış olduğumuz küçük ucuz fayanlar, dayanıklı laminant parke, tavanlar, kiremitler satışı yapıyoruz.

İnşaat alanlarında yük asansörleri, alçı makinesi, boya makinesi, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp