Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı

Piyalepaşa mahallesinde hurda alımı yapanlar içinde her nevi hurda paslanmaz alıyoruz. Hurda malzeme alımlarında sektördeki yılların kazandırdığı tecrübe ile yüksek hurda fiyatı sunabiliyoruz.

Hurda malzemelerinizi adresinizden almak amacıyla ekip oluşturduk. Piyalepaşa mahallesinde hurdacılık yapan fabrikalar içerisinde eşi benzeri bulunamayan avantajlı hizmetlerimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Toptan peşin değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Piyalepaşa mahallesi hurdacısı olarak özel fiyat listesiyle adresinize gelmekteyiz.

Piyalepaşa da hurda alan fabrikaların en hızlısı olmanın sevincini müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Ne kadar hurdanız varsa çok zaman geçmeden bizim ile bağlantı kurup iki dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

İstanbul firmamız ile Piyalepaşa bölgesinde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinin değişmesine katkıda bulunmaktayız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat teklif ediyoruz. Piyalepaşa hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Piyalepaşa hurdacı firmamız İstanbul siz değerli müşterilerine durmadan hizmet vermektedir. Piyalepaşa mahallesinde hurdacı firmalar içerisindeyiz. Hurda alımı yaparken bedelini tartıldıktan sonra hesaplamaktayız.

Piyalepaşa mahallesi ve çevresinden hurda ve ikinci el ofis mobilyaları alımlarında peşin ödemeler yapmaktayız. Piyalepaşa’daki piyasanın üstünde hurda fiyatlandırmasıyla alım yapıyoruz.

Piyalepaşa Mahallesinin Hurdacıları

Tecrübeli Piyalepaşa hurdacısı mı arıyordunuz? Piyalepaşa’nın en deneyimli hurdacı firması İstanbul ile tanışma vaktiniz gelmiş! Özenli çalışmalar yürüterek kazanmayı hedefleyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyatları uygulamaktayız.

Firmamızı tercih edenler her türlü hurda satmak sebebi ile hizmet numaralarımızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Piyalepaşada hurdacı firması olarak Piyalepaşa’nın tamamında hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın transferi için en yakınınızdaki hurda nakliye personellerimizi gönderiyoruz. Hurdacılıkda Yirmi yedi yıllık deneyim ile hizmet sunuyoruz. En yakın Piyalepaşa hurdacı firmamızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Beyoğlu’nun her yerinde yaptığımız gibi Piyalepaşa çevresinde de hurda alım satımı hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Tüm Beyoğlu hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Piyalepaşa Mahallesinde Hurda Alan Fabrikalar

Piyalepaşa mahallesinin her konumunda hurda ve ikinci el malzeme alım satımı işlerini titizlikle yapmaya özen gösteriyoruz. Piyalepaşa mahallesinde kalay, çelik hurda, antimon zamak hurdası, CNC torna artığı hurdası, çinko hurda alımlarında piyasasının üzerinde fiyat garantisi veriyoruz. Piyalepaşa mahallesinde yerinizden hurda alım hizmeti veriyoruz.

Bugün de size Beyoğlu Piyalepaşa mahallesinde hurda alan yerler ile İstanbul arasındaki deneyim farklarını anlatmaya çalışacağız. Müşterilerimizin memnun kalmasına öncelik vererek çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Bu neden ile her türlü hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve sarı hurda aldığımızda fiyat listeleri sunmaktayız. Piyalepaşa’da hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncülüğe çıkıyoruz.

Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı Firma Telefon Numarası

Görüldüğü gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe faydalı olmaktır. Şayet sizlerde isterseniz elinizdeki malzemeleri firmamıza satarak çevreyi korumaya yardımcı olabilirsiniz. Piyalepaşa mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır.

Yirmi yedi seneden bu yana binlerce kilodaki metal hurdasını geri dönüşüme kazandırdık. Bu sayede kullanılandan az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak için çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Piyalepaşa mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin altında kolayca arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayın, günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın.

Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı Yapan Piyalepaşa Mahallesi Hurdacısı

Sitemizde yayımlanan Piyalepaşa daki hurda sarı kilo fiyatı dün güncellenmiştir. Hurda sarı pirinç alan yerler konulu makaleyi okuyun. Piyalepaşa hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Piyalepaşa hurdacı İstanbul olarak pirinç sarı araiş hurda, hurda çubuk ucu parça sarı, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, MS-70 sarı araiş hurda, MS-64 sarı araiş alım satımı yapıyoruz. Piyalepaşa’nın tümünde sarı külçe MS-58 hurdası, hurda bronz araiş, hurda sarı vana musluk, hurda sarı kırkambar, su saati, sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı talaşı alanlar içindeyiz. Piyalepaşa mahallesinde hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

Hurda Demir Alım Satımı

Piyalepaşa mahallesinde demir hurda alan fabrikalar içerisindeyiz.
Piyalepaşa hurda demir fiyatları öğrenmek için arayın. Dilediğiniz yerden hurda tufal, asansör malzemeleri, hurda pencere demir, demir ev kapısı, demir trabzan, alan hurdacıyız.

Hurda demir, dünyada bol miktarda satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Piyalepaşa mahallesi ekstra demir hurdası ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Güncel anlık demir hurda fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayın. Güncel hurda demir fiyatları sayfamızı okuyunuz. Piyalepaşa mahallesinde teneke hurdası, toplama demir hurda, hurda DKP demir, ekstra hurda demir, hurda demir talaşı Piyalepaşa geri dönüşüm ve hurda firmasıyız. Yüksek tonajlı döküm demir, hurda inşaat demiri, hurda pik demir, inşaat hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası alıyoruz.

Hurda Bakır Alan Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı

Kırk ambar, ince bakır profil, bakır (kızıl) talaş hurda, hurda soyma bakır, bakır boru hurdası, yanık bakır, antigron kırma granür alım hizmeti sunuyoruz. Piyalepaşa’da bakır hurdası alımı yapan hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayarak deneyimli hizmetin keyfini sürün! Bakır tel hurdası, bakır tencere, TTR kırma granür bakır hurda, lama bakır, eski bakır kazan alınır.

Piyalepaşa’nın her yerinde bakır hurda almaktayız. Hurda bakır fiyatı alanında daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. Piyalepaşa mahallesi hurda bakır kg fiyatı saat başı değişmektedir. Hurda bakır tepsi, hurda bakır levha, hammadde, bakır eşya hurdası, bakırlı petek hurdası almaktayız. Beyoğlu Piyalepaşa’da bakır hurdası alan tesise sahibiz. Hemen arayın. En Yakın Piyalepaşa mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için firmamıza ulaşın.

İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa Mahallesi Hurda Kablo Alım Satımı

Karışık kablo hurdaları, antigron kablolar, iç tesisat kablosu, enye kablo hurdası, tek damar kablo hurda Piyalepaşa mahallesi hurdacılık firmaları içindeyiz. Daha doğru bilgi edinmek amacıyla kablo hurda fiyatları içeriğe göz atın. İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

hurda %50 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablolar alımında uzmanız. Şehir genelinde hurda çelik içli kablo, fare yemez kablo hurdaları, hurda yeraltı enerji kabloları, çelik zırhlı kablo alımı yaparken değerinin üzerinde fiyatları biz veriyoruz. Beyoğlu Piyalepaşa mahallesinde tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden fazla fiyat veriyoruz. Ptt kablo içi yağlı hurdası, hurda ptt kablosu içi, telefon kablo hurdaları, ptt kablosu satarak para kazanmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz.

İstanbul da kablo hurda alan yerler içindeyiz. Piyalepaşa mahallesinin en büyük hurdacısı İstanbul firmamızla sizlerde yüksek kazanç sağlayabileceksiniz.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Piyalepaşa Hurdacılar

Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal elementtir. Gümüş renkte, sünebilen metal çeşididir. Piyalepaşa hurdacı firmamız İstanbul’a verdiğiniz destek ve önem için müşterilerimize şükran duyuyoruz.

Piyalepaşa’da alüminyum hurda alan hurdacılar içinde öncüyüz. Müşterilerimizin yardımıyla her gün tecrübeli hale geliyoruz. Her nevi yüksek tonajlı hurda alüminyum alınır.
Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi istemek için arayın.

Alüminyum talaş hurdası, alüminyum imalat artığı, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, levha satışı yapmak maksadıyla arayın. Hurda araiş, alüminyum piston, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum profil alımı yapıyoruz. Alüminyum jant hurda, alüminyum tencere hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum çatı sac, hurda alüminyum tel Piyalepaşa hurdacısıyız. Yerinden hurda alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi hurdası, hurda alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. Buradaki İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi alüminyum hurda ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız.

Hurda Krom Alıp Satan Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı Telefonu

Konumdan 304 kalite krom hurda talaşı, 310 kalite krom hurdası, paslanmaz krom 304 kalite hurdası, krom 310 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz 316 hurda talaşı, krom 316 hurdası alıyoruz. Beyoğlu Piyalepaşa da krom 201 kalite hurda, 201 krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, 202 krom hurdası, krom 430 hurdası talaşı, krom makine parçası hurdası, hurda krom paslanmaz 202 kalite talaşı alıyoruz.

Piyalepaşa genelinde hurda krom alan hurdacı firmasıyız. İstanbul Beyoğlu ilçesinde hurda krom fiyatları sormak için arayın. Krom hurdası fiyatı bölümümüzü okumak iyi gelir.

Krom hurdası alanlar içinde hizmet veren Piyalepaşa hurdacı işletmesiyiz. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Binaların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yarar. Çelik çatı makası sökümü işlerinizi başarıyla tamamlıyoruz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika sökümlerinde deneyimli saha ekibimiz ile güvenli hizmet veriyoruz. Çelik yapı ve prefabrike hangarlar söküm işlerinde işletmenin inşaat projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede 2.el çelik çatı makası ve ikinci el çelik malzeme olarak satılacaklar alıcılar sunulabilir. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı makaslarının sökümleri ötekinden farklıdır.

Raf Hurdası Fiyatları

Çelik raf hurdası işleri yapmaktayız. 2. el hurda raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha detaylı bilgi edinmek için ikinci el raf fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz. Piyalepaşa mahallesi hurda çelik raf fiyatları hakkında bilgi almak maksadiyla çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Çoğunluk ile batan işyerleri tarafından hurdaya ayrılan market rafları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, mağaza rafları içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el raf satanlar içerisindeyiz.

Beyoğlu Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Bütün hurda alımlarımızı yükseltilmiş hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Hurda fiyatları hakkında yazılmış konuyu okuyabilirsiniz. Anlık Piyalepaşa hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Piyalepaşa mahallesinde hurdanın kilo fiyatı kaç TL sormak için bizleri aramanız yeterlidir. Hurdacı sitemizdeki Piyalepaşa mahallesi hurda fiyatları en az haftada bir kez güncel olarak değiştirilmektedir.

Hurda Kurşun Alanlar

Dünyada doğal olarak çıkarılmaktadır. Kurşun binlerce yıldan günümüze kullanılan metallerdendir. İstanbul olarak Piyalepaşa da Çatı minare kurşunu, kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun levha, kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Piyalepaşada çinko hurda almaya devam ediyoruz. Elinizde hurda çinko telefon numaramızı 7/24 aramaktan çekinmeyin. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılır şekle getirilir. Kurşun pigmentler ve kimyasal maddelerde, kablo yalıtımında, alaşımlarda, akülerin imalatında, benzin katkısında, radyasyon yalıtımlarında, mühimmatlarda kullanıldığı bilinmektedir.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Yerinden kırkambar plastik, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası, hurda mavi, kırmızı kapak, pimapen hurdası alımında rakip firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Plastik, Azot (N), Hidrojen (H), karbon, Oksijen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Piyalepaşa mahallesinin tamamında kristal polistiren hurdası, ABS plastik hurdası, polipropilen moblen, jelatin ticaretinde öncü firmayız. İletişim kurmanızı bekliyoruz. Piyalepaşa hurda plastik fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Tamamlanmış projelerde alçı mikseri, boya tabancası, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, ikinci el plywood satılıktır. Dolayısıyla işi bırakmak zorunda kalmış şirketlerden almış olduğumuz küçücük uygun fiyatlı tavanlar, kiremitler, fayans, dayanıklı laminant satışı yapıyoruz. Yıkılmış ev binalarından temin edilen hala kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alanlar içindeyiz.

Piyalepaşa Mahallesi’nde Hurda Sac Alım Satımı

Varil, demir kapı, sandviç panel, çatı üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli tekerlekli vasıtaların kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretimlerinde sac elvha kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyalardan sac hurdası çıkarılabilir. Bağ kulübesi tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Piyalepaşa’da hurda sac satmak maksadı ile zaman kaybetmeden arayın. Sac; genellikle demirlerin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş halidir. Haddeleme ile değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Belirli standart ölçülerde kesilir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan yerler tarafından satın alınmaktadır.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alımı

Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilir. Tabldot, kıyma makinesi, çay ocağı dobajı, tabldot, popcorn arabası, su sebilleri, ayran makineleri, kahve makineleri alıyoruz. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, endüstriyel 4 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dilendirici küveti, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak alet edavatını görmek için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Piyalepaşa Mahallesi Hurda Akü Alanlar

Akü, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek için aküler kullanılarak motor korunur.
Piyalepaşa mahallesi hurda akü fiyatları için yetkililerimizle iletişime geçin. Aküler; otobüsler, araba, elektrikli bisikletler benzeri enerjiye ihtiyacı bulunan taşıtlarla bazı elektronik araç gereçlerde kullanılır. Sulu akü hurdası, kuru akü hurdaları, küçük akü hurdaları almaktayız. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme amaçlı akü kullanılmaktadır. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar.

Piyalepaşa Mahallesi’nden Kağıt Hurda Alan Firma

Dilediğiniz yerden kitap, A4 fotokopi kağıdı, selpak peçete hurdası, defterler alırken alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle satıcılara çok daha fazla miktarda kazanç etme olanağı yöneltiyoruz. Piyalepaşa hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha önce yazılan hurda koli alanlar ile alakalı içeriği okuyabilirsiniz. Beyoğlu Piyalepaşa mahallesinde hurda kağıt, karton alan hurdacılar içerisindeyiz. Piyalepaşa bölgesinde bristol hurda, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete için nakit ödeme yapıyoruz. Avantajlı fiyata beyaz kağıtlar, koli hurdası, renkli kağıt, karton hurda alanlar içerisinde en yüksek kilo fiyatını teklif etmekteyiz.

Hurda Elektronik Alan Yerler

Mini buzdolabı, terazi, çay makinesi, fırın, kombi, fön makinesi, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, 7 programlı bulaşık makinesi, ütü, çamaşır makineleri almaktayız. Elektrik pano malzemeleri, röleler, tuşlu telefon kartları, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, kontaktörler, termik röle satın alıyoruz. Masa üstü Bilgisayar Hurdası tonerli yazıcı, işlemci, lcd monitör, ses kartı, ram, güç kaynağı, DDR rulo artıkları, modem, elektronik kart, fotokopi makinesi, scanner, SATA hard disk, ana kart, ekrankartı, sunucu almaktayız. Her türlü elektronik alet alımında peşin olarak ödemeler yapıyoruz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı Yapan Piyalepaşa Mahallesi Hurdacıları

Piyalepaşa mahallesi merkezinde hurda 2.el jeneratör alıyoruz.
Beyoğlu 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratör çalışmıyor olsa dahi değerlendirilebilir.

Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde elektrik jeneratöründen faydalanılmaktadır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif istemelisiniz.

Piyalepaşa Mahallesinde Hurda Çinko Alan Firmalar

Mavimsi açık gri renklidir. Çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla bulunan elementlerdendir.

Antik çağlardan bu yana biliniyor. Lakin üretim şekli ve kullanımı tam manası ile anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Piyalepaşa hurdacı olarak çinko çatı hurdası, hurda çinko levha alıyoruz.

Piyalepaşa Mahallesi’nde Fabrika Sökümü

Öncelikle yıkıma hazırlanan imalathanenin titizlikle dolaşılması gerekir. Bina yıkım işleri tamamlamak ekosistemin korunması ve iş güvenliği nedenleriyle risk taşıyan işler arasındadır. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır.

Her inşaatın yapılış projesi ötekinden farklıdır. Dolayısı ile yıkımları faklı biçimdedir. Piyalepaşa fabrika yıkımı hizmetlerinde bir numarayız.

Piyalepaşa Mahallesi Hurdacı Sitesi

Piyalepaşa sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alım yapıyoruz.

Beyoğlu Piyalepaşa mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi ayağınıza getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya motosiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısıyla hurda oto parçası için aramayınız. Eminiz ki Piyalepaşa sanayisinde çıkma otomobil yedek parçası ticaretiyle uğraşan yerler vardır. Rica ediyoruz bu tarz istekleriniz için o işi yapanları arayınız.

Hurda nikel, karbür, hurda motor, titanyum hurdası, imalat artığı almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp