Çukurcuma Mahallesi Hurdacı

Çukurcuma mahallesi hurdacıları içerisinde ikinci el eşya almaya devam ediyoruz. Hurdalarınızı satarak para kazanmak için zamanınızı durduk yere harcamayarak telefonlarımızı arayıp bir dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Yüksek tonajda değerli hurda malzeme alan firma mı arıyorsunuz? İşinin ehli Çukurcuma mahallesi hurdacı olarak her çeşit hurda alım satımı için kapınıza geliriz.

İstanbul deneyimleri ile Çukurcumadaki hurda alım ve geri dönüşüm hizmetine anlam vermekteyiz. Anlık Çukurcuma hurda fiyat listesiyle alım satım hizmetleri için adresinize geliyoruz.

Çukurcuma mahallesi etrafında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan dökümhanemiz var. Çukurcuma hurdacı İstanbul hurda satacaklara durmadan hizmet vermeye devam ediyor. Hurda alım satımlarında ilgiyle piyasanın üstünde fiyat listeleri sunabiliyoruz. Bize satacağınız hurda malzemelerinizi konumunuzdan nakit ödemeyle almaktayız.

Çukurcuma Mahallesi’nin tümünde temiz kullanılmış eşya ve hurda malzemeler ticareti yapıyoruz. Beyoğlu Çukurcuma Mahalles’inde hurda alanlardan biri olmanın sevincini birlikte çalıştıklarımız ile paylaşıyoruz.

Hurda alımı yaparken tutarını yüklerken hesaplamaktayız. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Çukurcuma hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Çukurcuma hurdacıları içerisinde hizmetlerimiz ile lider konumdayız.

Beyoğlu Çukurcuma Mahallesinde Hurda Alımı

Bugün de siz kıymetli potansiyel müşterilerimize Çukurcuma da hurda alanlarla İstanbul arasındaki tecrübemizi açıklamaya çalışıyoruz. Çukurcuma mahallesinde hurda alımı yapıyoruz. Hurdası olanların memnun kalmasını önde tutarak sürüm sayesinde kazanmayı amaç edindik. Bu nedenden ötürü her türde profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz.

Çukurcuma mahallesi çevresinde gönderdiğiniz adresten akü hurdası alıyoruz. İstanbul Beyoğlu Çukurcuma mahallesinde hurda çinko, zamak hurda, çelik, kalay hurdası, CNC artığı almaktayız. Toptan hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı hurda alırken piyasadan yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Çukurcuma mahallesi merkezinde hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile lider durumdayız.

Çukurcuma Mahallesinde Hurdacı Numarası

Çukurcuma mahallesi her tür hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Bilindiği gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizlerde dilerseniz elinizdeki hurdayı firmamıza satarak ekonomiye ve doğaya yardımcı olabilirsiniz.

Zaman kaybetmeden arayıp, anlık hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle hizmet numaramızı aramalısınız.

Çukurcuma hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Yirmi yedi yıldan bu yana tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Bu sayede gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Çukurcuma Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Siz kıymetli müşterilerimizde her türden hurda malzeme satışı amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Çukurcumada hurdacı firması olarak Beyoğlu Çukurcuma mahallesinin çevresinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemeler için yakında bulunan araçlarımızı gönderiyoruz. Yirmi yedi yıllık deneyimle sektöre öncülük ediyoruz. En yakın Çukurcuma hurdacı numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Beyoğlu’nun tamamında olduğu gibi Çukurcuma etrafında da hurda alım hizmetlerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Bütün Beyoğlu hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Çukurcuma’da hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çukurcuma geri dönüşüm ve hurdacılık firması İstanbul hizmeti yerinize getiriyor! Kaliteli hizmetler vererek daha kârlı bir hurda ticareti yapmak istemekteyiz.

Beyoğlu Çukurcuma Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bakır alan hurdacılar içeriğimizde detaylı bilgi bulabileceksiniz. Hurda bakır fiyat listesi Çukurcuma’da hurda bakır satışınızda geçerlidir. Çukurcuma’nın yakın bölgelerinden hurda bakır alıyoruz. Bakır hurdası alan Çukurcuma mahallesi hurdacı firmamızı hemen arayarak kaliteli servislerin keyfini sürmeye başlayın! Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurda, ince bakır profil hurda, kırk ambar, hurda yanık bakır, bakır boru, bakır kızıl talaş alanlar içerisindeyiz. Bakır tencere, bakır lama, TTR kırma bakır granür, bakır tel hurda, büyük bakır kazan alıyoruz.

Çukurcuma’da bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Bizi hemen arayın.
İstanbul Beyoğlu Çukurcuma mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Bakır hammadde, bakırlı petek, bakır eşya, hurda levha, kap kacak hurdası almaktayız.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan Çukurcuma Mahallesi Hurdacı Numarası

Sitemizdeki Çukurcuma’daki hurda sarı pirinç fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Sarı alan hurdacı konulu yazıyı inceleyebilirsiniz.
Çukurcuma hurda sarı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul da ve Beyoğlu Çukurcuma mahallesinde hurda sarı alım hizmeti hurdacı firmasıyız. İstanbul olarak MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, MS-64 sarı araiş, MS-58 sarı çubuk talaşı hurdası, sarı pirinç araiş, sarı çubuk ucu hurdası MS-58 alıyoruz. Çukurcuma’da sarı musluk hurdası, sarı su saati hurdası, sarı oto radyatör hurdası, hurda fosfor bronz (Cusn8), sarı kırkambar, hurda sarı imalat artığı, hurda sarı külçe alanlar arasındayız.

Çukurcuma Mahallesinden Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Beyoğlu Çukurcuma mahallesinde extra demir hurdası, demir talaşı, toplama demir hurdası, teneke hurda, dkp demir hurda alım satımı yapıyoruz. Yerinden tufal hurdası, demir merdiven korkuluğu, hurda pencere demir, asansör malzemeleri, çıkma demir kapı, ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Güncel hurda demir fiyatları edinmek amacıyla bize ulaşın. Hurda demir alım satımı paylaşımına göz atmalısınız.

İstanbul Çukurcumada demir hurdası alan hurdacılar arasındayız.
Çukurcuma hurda demir fiyatları sormak için arayınız. Tonajlı inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, hurda pik demir, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), döküm demir hurdası için nakit ödeme yapan firmayız. Hurda demir, Çukurcuma mahallesi etrafında çokça kullanılan metaller içindedir. Sitemizdeki Çukurcuma mahallesi demir hurda kilo fiyatını isteyene bedelsiz gönderiyoruz.

Çukurcuma Mahallesinde Alüminyum Hurda Alanlar

Şirketimize güven duyanların desteğiyle durmadan gelişiyoruz. Alüminyum tabak, alüminyum tencere tava, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum sac levha hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Hurda alüminyum imalat artığı, levha, alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum talaşı alımı amacıyla arayın.

Sayfamızda bulunan Çukurcuma mahallesi alüminyum hurda ton fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Hurda alüminyum alan yerler içerikli konuya bir göz atın Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal elementtir. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır. Beyoğlu da hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Alüminyum araiş hurda, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum piston, alüminyum kartel için nakit ödeme veriyoruz.

Çukurcuma da adresten hurda alüminyum klima radyatörü, hurda profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum kompozit alımı için telefon etmenizi diliyoruz. Her nevi tonajlı hurda alüminyum alımı yapılır.
Beyoğlu Çukurcuma mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. İş yerimize güvendiğiniz sebebi ile sizlere şükran duyuyoruz.

Kablo Hurdası Alan Beyoğlu Çukurcuma Mahallesi Hurdacısı

Beyoğlu Çukurcuma mahallesinde tonajlı kablo hurdası ticaretinde kablo hurdası piyasası pahalı fiyat listesi sunuyoruz. İstanbul’da hurda kablo alan fabrikalar arasındayız.

hurda kablonun kilosu kaç para hakkında yazılmış yazımızı okuyabilirsiniz. Karışık kablolar, iç tesisat kablosu, enye kablo hurdaları, antigron kablolar, tek damar kablo ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Çukurcuma mahallesinin tamamında kablo hurda alanlar içindeyiz. Beyoğlu nun en iyi hurdacısı ile ticaretin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hurda ptt kabloları, ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda telefon kablosu, ptt kablo içi yağlı hurdası elinde olanlar hemen arayın. Hurda %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Yakın çevrede hurda çelik içli kablolar, çelik zırh kablo, yer altı enerji kablosu, fare yemez kablo hurdası alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz.

Krom Hurda Alanlar

Çukurcuma da hurda krom alıyoruz. İstanbul Beyoğlu ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Oldukça sert bir maden yapısı sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur.

Beyoğlu Çukurcuma da paslanmaz krom 430 hurdası talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 430 hurdası, krom paslanmaz 201 kalite hurdası, hurda krom tank, 202 krom paslanmaz hurda talaşı, 201 krom paslanmaz hurda talaşı alımlarında değerini yükleme esnasında nakit ödemekteyiz. Krom hurda alanlar içindeki Çukurcuma hurdacı firmasıyız.

Hurda krom alan yerler sayfamıza bir göz gezdirmeniz mükemmel olur. Dilediğiniz yerden 310 krom paslanmaz hurda, 304 kalite paslanmaz krom hurdası, 310 krom paslanmaz hurdası talaşı, 316 kalite krom hurdası, 304 paslanmaz krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı ticaretiyle uğraşan firmayız.

Çukurcuma Mahallesi Hurdacılar Sitesi

İmalat artığı, motor hurdası, karbür hurda, nikel hurdası, titanyum hurdası almaktayız. Çukurcuma mahallesi sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 step motor hurdası almaktayız.

Beyoğlu Çukurcuma mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği yerinize getirmekteyiz. Lakin hurda araç veya bisiklet hurdası alıp satmıyoruz. Bu sebep ile hurda araç yedek parçası sormak için gelen telefonları kabul etmiyoruz. Şüphesizki Çukurcuma sanayisinde oto yedek parça alan dükkanlar bulabilirsiniz. Lütfen bu tür istekleriniz için onları arayınız.

Çukurcuma Mahallesi Çevresinden Yağmur Oluğu Kurşun Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Yaşam alanlarımızda alaşım üretiminde, kabloların yalıtımında, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, akü üretiminde, mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, benzin katkısı olarak kurşundan faydalanılmaktadır. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerdendir. Doğada doğal olarak elde edilebilen metaller içerisindedir. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde çıkarılır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle işlenmektedir. İstanbul olarak Çukurcuma da hurda kurşun levha, çatı söküm kurşunu, hurda kurşun boru, kurşun oluk söküp alıyoruz. Ayrıca Çukurcuma da çatı söküm çinkosu almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satın alan yer arayışındaysanız numaramızı gece gündüz arayabilirsiniz.

İkinci El Hurda Jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi bize ulaşın. Bildiğiniz gibi her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin 2.el jeneratör bozuk olsa dahi kıymetlidir. Çukurcuma mahallesi bölgesinde jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.
Çukurcuma mahallesi 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin olmadığı yerlerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır.

İstanbul Beyoğlu Çukurcuma Mahallesi Çevresinden 2.el Raf Hurda Alımı

Hurda raf demiri alıyoruz. Çukurcuma hurda metal raf fiyatları hakkında detaylı almak amacıyla çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz.

2.el market rafı ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Fiyat listesini incelemek için hurda raf sayfamızı inceleyiniz. Özellikle hizmet vermeyi bırakmış mandıralar tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, reyonlar, hurda çelik raf, demir raflar, hurda market rafı içinden tarafımızdan seçilen yeni gibi ikinci el raf satıyoruz.

Tonajlı Hurda Çinko Alım Satımı

Elementler arasında bulunan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Çukurcuma mahallesi çevresinde hurda çinko levha, çinko çatı sökümü alıyoruz. Çinko, yerkabuğunda en çok miktarda bulunan elementlerdendir.

Açık gri mavimsi renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Antik çağlardan beri bilinmektedir. Lakin üretim şekli ve kullanımı tam manasıyla anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir.

Elektronik Hurda Alan Yerler

Her türlü elektronik eşya alımlarında eşsiz fiyat sunuyoruz. Elektronik çamaşır makineleri, ütü, mutfak terazisi, ocak, 3 programlı bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı, ütü masası, çay kahve makinesi, kombi, klima, saç kurutma makinesi, vantilatör almaktayız. Röle, trafo, kontaktörler, tuşlu telefon kartı, termik röleler, adaptör, GSM baz kartları, elektrik pano malzemeleri almaktayız. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları tonerli yazıcı, modem, işlemci, ram, belge tarayıcı, yeni nesil ana kart, taşınabilir harddisk, DDR rulo artıkları, server, ekran kartı, elektronik kart, crt monitör, power, ses kartı, fotokopi makinesi satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

Anlık Güncel Çukurcuma Mahallesi Hurda Fiyatları

Geniş hurda fiyatları içeriğe göz atabilirsiniz. Deneyimli firma olarak bütün hurda alımını en güncel hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Anlık hurda fiyatları ile hurda satmak için hemen arayın. Bu sayfadaki Çukurcuma hurda fiyatları anlık olarak değiştirilmektedir.

Çukurcuma Mahallesinden Hurda Sac Alımı

Varil, straforlu sandviç panel, çatı, kapı üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların gövdesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, straforlu sandviç panel, çatı üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerden sac hurda elde edilir. Müştemilat tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilecek vaziyette 2.el sac bulunduruyoruz. Çukurcuma çevresinde sac hurda satmak maksadı ile fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Sac; çoğunlukla demirlerin levha şekline getirilmiş halidir. Silindirle değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilmektedir. İhtiyaca göre belirlenmiş standart ölçülerde kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından satın alınmaktadır.

Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatör kullanılmaya devam edilmektedir. Hurda sulu akü, küçük akü hurdası, kuru akü hurdası alımı yapmaktayız. Akü, sadece ateşlemeye kullanımla sınırlı değildir. Bununla birlikte voltajı dengelemek, alıcılara akım göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını gidermek için aküden yararlanılarak araç korunmaktadır. Çukurcuma mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ulaşın. Aküler; otobüsler ve benzeri taşıtlarla çeşitli elektronik araç gereçlerde enerji deposu olarak kullanılır. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji olarak depolayarak ihtiyaç halinde elektrik olarak vermeye yarar.

Hurda Plastik Alımı

Avantajlı fiyatlarla hurda temiz pet şişe, hurda pimapen, hurda kırkambar plastik, hurda şeffaf naylon, hurda kırmızı ve mavi kapak ticareti yapan firmayız. Çukurcuma hurdacı firma olarak ABS plastik hurda, hurda polipropilen, jelatin, polistiren kristal hurdası almaktayız. Telefonlarınızı bekliyoruz. Çukurcuma hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Hurda plastik; Karbon (C), oksijen (O), azot, hidrojen (H) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çukurcuma mahallesinde çelik konstrüksiyon yapı söküm işlerinizde 27 deneyime sahip personellerimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı makaslarının sökümleri ötekinden değişiktir. Kapalı alanların en önemli taraflarından biri şüphesiz çatılardır. Çelik çatı yapıların kullanımını kolaylaştırmaktadır. Çelik çatı makası sökümlerini titizlikle yapmaktayız. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Prefabrik bina çelik konstrüksiyon spor kompleksleri sökülürken binanın inşa projeleri özenle incelenmelidir. Böylelikle 2.el çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılabilecek olanlar değerlendirilebilir.

Çukurcuma Mahallesi’nde Fabrika Bozumu

Fabrika yıkım işi yapmak iş sağlığı ve ekosistemin korunması nedenleriyle risk taşıyan işler arasındadır. Uzmanlarca yapılmalıdır. Çukurcuma mahallesi fabrika söküm ve bozumu işinde lideriz.
Her yapının projeleri kendine özgü olabilir. Bu nedenle yıkım biçimi de faklı biçimdedir. İşe başlamadan yıkımı yapılacak imalathanenin incelikle incelenerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olacaktır.

Kağıt Hurdası Alım Satımı

Çukurcuma da tonajlı defter, peçete, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap alım satımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılık ile sizlere daha fazla kazanma imkanı iletiyoruz. Çukurcuma hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çukurcuma yakınlarında bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt, gazete hurdası alımı yapan hurdacıyız.

Sitemizde yer alan hurda karton alan yerler hakkındaki makaleyi okuyabilirsiniz. Çukurcuma mahallesinde hurda karton ve kağıt alım satımı yapmayı devam ettiriyoruz. Piyasanın üstünde fiyata hurda beyaz kağıt, koliler, karışık renkli kağıt, kartonlar alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız.

Çukurcuma Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan elbiseci binalarından bir kenara ayırılan yeni gibi ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alan hurdacılar içindeyiz. İnşaat alanlarında boya tabancası, yük asansörleri, alçı sıva mikseri, harç mikseri ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Bununla birlikte kapanan satıcılardan aldığımız defolu su geçirmez laminant parke, fayans kalebodur, tavanlar, kiremitler satıyoruz.

Beyoğlu Çukurcuma Mahallesi İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

İkinci el endüstriyel tip restoran mutfağı ekipmanları almaktayız. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilir.

Kıyma makineleri, doğalgazlı çay otomatı, su sebili, tabldot, ayran makineleri, popcorn arabaları, espresso makineleri bulunduruyoruz. Depolarımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi ocak, hücreli aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını incelemeniz amacıyla sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Temiz durumda otel tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alınır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp