Piripaşa Mahallesi Hurdacı

Piripaşa mahallesi hurdacısı olarak ikinci el inşaat malzemeleri almaktayız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat teklif vermekteyiz. Piripaşa hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. İstanbul Beyoğlu hurda piyasasında uygulanan anlık hurda fiyatları ile alım yapmaya devam etmekteyiz.

Hurda alımı yaparken hesaplanan değerini yerinde nakit olarak ödemekteyiz. Piripaşa hurdacısı firmamız İstanbul sizlere tatil günleride hizmet vermeye devam ediyor.

Piripaşa da hurda alımı yapanların en iyisi olarak hizmetlerimizi firmamızla çalışanlar için bir araya getirdik. Hurda eşya alımında titizlikle hizmet veriyoruz. Yüklü miktarda değerli hurda malzeme alımı yapacak firma mı arıyorsunuz? İşinin ehli Piripaşa mahallesi hurdacı olarak bakır hurdası fiyat teklifi vermek amacı ile kapınıza gelmekteyiz.

Piripaşa merkezinde hurdacı firmasıyız. İstanbul Beyoğlu Piripaşa mahallesi merkezinin ikinci el eşya ve hurda alıyoruz.

Satacağınız her cins hurdanızı adresinizden almak amacıyla Beyoğlu Piripaşa mahallesinde hurda toplama merkezi oluşturuyoruz. İstanbul kalitesiyle Piripaşa etrafında hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerinin değişmesine kurumsal katkı sağlıyoruz.

Piripaşa mahallesinde hurda alanlar içinde öncülük ediyoruz. Hurdalarınızın değerini hesaplamamız için boş vaktinizin kıymetini bilerek İstanbul firmamızı tuşlayıp en geç bir dakikada size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz.

Piripaşa Mahallesinde Hurdacı Firma Telefon Numarası

Beyoğlu Piripaşa hurdacı numarası sitemizin içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Yirmi yedi senedir tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırabildik. Hizmetlerimizle çevreye daha çok zarar verilmemesi sağlandı. Gereksiz süre geçirmeden telefon numaramızı tuşlayarak, anlık hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

Bu yüzden hurda satmak üzere firmamızı tuşlamanız yeterli olacaktır. Piripaşa mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Gördüğünüz üzere hurdacılık doğaya faydalı olmaktır. Eğer sizde isterseniz elinizdeki hurdanın satışını gerçekleştirerek doğaya yardımcı olabilirsiniz.

Piripaşa Mahallesinde Hurda Alan Firma

İstanbul Beyoğlu Piripaşa mahallesinde yerinizden hurda kağıt almaktayız. Piripaşa’da çinko, kalay hurda, hurda makina artığı, çelik, zamak antimon hurda alıyoruz. Şimdi sizler gibi değerli müşterilere Piripaşa’da hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla firmamız arasındaki hizmetlerimizi anlatıyoruz. Yüksek tonajlı pirinç sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alırken yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. Piripaşa mahallesinde hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla sektörün öncülerindeniz.

Piripaşa mahallesinde her nevi hurda alımı işlerinde profesyonel hizmetler sunuyoruz. Müşteri memnun kalmasına öncelik vererek sürümden kazanç elde etmeyi düşünüyoruz. Bu neden ile her türde profesyonelliği kapınıza getirmekteyiz.

Piripaşa Mahallesi’ndeki Hurdacı Firmalar

Piripaşa’da hurdacı firması olarak Piripaşa mahallesinin tümünde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurda malzeme için müsait araçlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Dürüst hizmetler vererek kazanmayı hedefliyoruz.

Geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe Yirmi yedi yıllık tecrübeyle sektöre görülmemiş yenilikler getirmeye devam ediyoruz. En yakın Piripaşa hurdacı firma olarak istediğiniz yere gelmekteyiz. Beyoğlu’nun tamamında yaptığımız gibi Piripaşa genelinde de profesyonel servislerimizi devam ettirmekteyiz. En yakın Beyoğlu hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her türde hurda malzeme satmak amacı ile mobil hatlarımızı Piripaşa hurdacısı ismiyle kayıt edebilirsiniz. Piripaşa mahallesi hurdacısı mı arıyordunuz? Piripaşa daki en profesyonel geri dönüşüm ve hurdacılık firması İstanbul hizmeti ayağınıza getiriyor!

Beyoğlu Piripaşa Mahallesinde Sarı Hurdası Alan Firmalar

İstanbul firmamız adına Piripaşa mahallesinde hurda sarı alım satımı yapan firmayız. Bu sayfadaki Piripaşa’daki hurda sarı ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki metini inceleyin.
Piripaşa hurda sarı fiyatları için arayın.

Piripaşa da hurda sarı talaşı, MS-58 külçe sarı hurdası, hurda sarı musluk, hurda fosfor bronz, sarı radyatör, kırkambar sarı, hurda su saati alanlar arasında değerinde fiyatı vermekteyiz. İstanbul olarak sarı araiş, MS-70 sarı pirinç araiş, sarı çubuk ucu hurdası, MS-64 sarı araiş, sarı çubuk talaşı hurdası alımıyla iştigal ediyoruz.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Piripaşa Hurdacısı

Her nevi tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz.
Beyoğlu Piripaşa mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayınız. Alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum petek, araba jantı, hurda alüminyum sac levha, alüminyum tel için nakit ödeme yapıyoruz. Piripaşa da adresten hurda alüminyum curuf, hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum hurdası, alüminyum alikobant hurdası alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Alüminyum, atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen metal türüdür.

Alüminyum kalıp, alüminyum araiş hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum kalın profil, alüminyum piston Piripaşa hurdacılık firmaları arasındayız. Bizlere güvendiğiniz sebebi ile müşterilerimize minnettarız.

Beyoğlu da alüminyum hurdası alan yerler içinde fark yaratıyoruz. Sayfamızdaki Piripaşa mahallesi alüminyum hurda ton fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum kutu hurda, alüminyum levha hurdası alımı amacıyla arayın. Hurdalarını bize satanların desteğiyle Piripaşa’da sürekli profesyonelleşiyoruz.

Hurda Krom Alım Satımı

Gerektiği kadar yapısı sebebiyle zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz metal elde edilir.

Krom paslanmaz hurda alanlar arasındaki Piripaşa mahallesi hurdacı işletmesiyiz. Beyoğlu Piripaşa da paslanmaz krom 202 kalite hurdası, krom tank hurdası, 430 krom hurdası, krom 430 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz 202 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 201 kalite, 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı alımı yapmaktayız.

Piripaşa mahallesinde hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.
Beyoğlu’da hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemizi talep etmek için bizlerle iletişime geçin. Hurda krom alanlar hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Dilediğiniz yerden 304 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 hurda, 310 kalite paslanmaz krom hurdası, 310 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda krom 304 alıyoruz.

Demir Hurda Alım Satımı Yapan İstanbul Beyoğlu Piripaşa Mahallesi Hurdacı Numarası

Demir hurdası, yer yüzünde en fazla çıkarılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Piripaşa mahallesi demir hurdası kg fiyatını uygulamamızı kullananlara her gün yolluyoruz. Toptan inşaat demir hurdası, inşaat yıkım hurdası, pik demir, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, demir döküm hurda alırız. Hurda demir alan geri dönüşümcüler arasında işletmemizi ilk defa tercih edebilirsiniz.

Güncel demir hurda ton fiyatı edinmek sebebiyle Piripaşa hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma makalemize göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Piripaşa mahallesinde ekstra demir hurdası, talaş demir hurdası, DKP demir hurdası, teneke, hurda toplama demir alıyoruz. Adresten demir kapı, tufal hurdası, asansör malzemesi hurdası, hurda demir merdiven korkuluğu, hurda pencere korkuluğu, için peşin ödeme yapıyoruz.

Piripaşa Mahallesinde Hurda Bakır Alanlar

Bakır petek, bakır hammadde, hurda levha, eşya, bakır tepsi satışı yapmak için hemen arayın. bakır lama, bakır tencere hurda, bakır teli, hurda TTR kırma bakır, eski bakır kazan alımında nakit ödeme yapıyoruz.

Beyoğlu Piripaşa’da bakır hurdası alan hurdacıyız. Bizi hemen arayın. En Yakın İstanbul Beyoğlu Piripaşa mahallesi hurda bakır fiyatları için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bakır yanık hurda, antigron hurda, 1/2 bakır boru hurdası, bakır kırkambar hurdası, hurda kızıl bakır talaşı, kalın bakır profil, soyma bakır alan firmayız. Piripaşa’nın her ilçesinde hurda bakır alım satım hizmeti veriyoruz.

Bakır alan hurdacılar içeriğimizde geniş bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır fiyat listesi Piripaşa için değişmiş olabilir. Bakır hurdası alan Piripaşa mahallesi hurdacı telefonunu acilen arayın tecrübeli hizmetlerin tadına varmaya başlayın!

Kablo Hurdası Alım Satımı Yapan Piripaşa Mahallesi Hurdacı Numarası

Piripaşa’da hurda kablo alan firmalar içindeyiz. Şehrimizde hurda yeraltı enerji kablosu, çelik zırhlı kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası, çelik içli kablo hurdası alım satımı yaparken en güncel fiyat listesini veriyoruz. Kablo alan hurdacı hakkındaki metine bir göz gezdirebilirsiniz.

Piripaşa’nın en iyi hurdacısı ile çalışmanın onurunu yaşıyoruz. Elektrik kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız.

Piripaşa da yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden fazla fiyat listesi veriyoruz. Yağlı iç ptt kablosu, hurda ptt kablosu, ptt kablo içi hurdası, telefon kablo hurdaları satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Karışık kablo hurdası, enya kablo, tek damar kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Beyoğlu’da ve Piripaşa mahallesinde kablo hurdası alıyoruz.

Hurda Elektronik Alanlar

GSM baz kartları, kontaktörler, röleler, IOS telefon kartları, adaptör, trafo, elektrik panosu, termik röleler alıyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası server, ekran kartı, elektronik kart, CPU işlemci, sabit disk, ses kartı, tonerli yazıcı, ram, fotokopi makineleri, scanner, yeni nesil ana kart, DDR Rulo, güç kaynağı, crt monitör, VDSL modem almaktayız. Sıfır ve temiz kullanılmış elektrikli ev aleti alımında nakit olarak ödemeler yapıyoruz. Ocak, bulaşık makinesi, tartı, kombi, klima, ütü masası, fırın, elektronik çamaşır makinesi, çay ve filtre kahve makinesi, vantilatör, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı, ütü alımı yapıyoruz.

Sac Hurda Alan Firmalar

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından toplanmaktadır. Sac; genellikle demir malzemenin ince veya kalın levha biçimine getirilen şeklidir. Merdaneler arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçülerde şerit gibi kesilir. Kümes tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanılabilir. Piripaşa’da sac hurdası almak için şimdi arayın. Varil, kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretiminde kullanılmaktadır. Değişik gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında kullanılmaktadır. Kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretimlerinde kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız eşyalardan sac levha hurdası çıkarılmaktadır.

Beyoğlu Piripaşa Mahallesi İkinci el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Elektrikli çay kazanı, mısır arabası, su sebilleri, kahve makinesi, tabldot, kıyma makinesi, ayran köpürtme makinesi alımı yapıyoruz. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını yakından görmek için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz.

Endüstriyel tipte 2.el mutfak ekipmanları alıyoruz. İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah, endüstriyel bulaşık makinası alıyoruz.

Beyoğlu Piripaşa Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Alımı

Piripaşa mahallesi çevresinde yıkılan elbiseci binalarından satın alınan hala kullanılabilir 2.el pencere, demir kapı, mutfak dolabı alan yerler içindeyiz. Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç karıştırma makinesi 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Birde iflas etmek mecburiyetinde kalan iş yerlerinden edindiğimiz defolu fayans, tavanlar, kiremitler, su geçirmez laminant parke satışı yapıyoruz.

Beyoğlu Piripaşa Mahallesi Kurşun Hurdası Alımı

İstanbul olarak Piripaşa mahallesinde hurda kurşun yağmur oluğu, hurda levha kurşun, Çatı minare kurşunu, kurşun boru sökümü ve alımı yapıyoruz. Ayrıca Piripaşa da çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat teklifi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller içerisindedir. Yer kabuğunda doğal olarak bulunabilir.
Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle kullanılabilir hale getirilmektedir. Kurşun madeni askeri mühimmatlarda, radyasyon yalıtımlarında, kabloların yalıtımlarında, akü imalatı, benzin katkısı olarak, pigmentler ve kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlarda kullanılmaktadır.

Piripaşa Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika sökerken sökülecek üretim yerinin incelikle dolaşılarak uygun araç ve gereçlerin ayarlanması gerekmektedir. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması nedeniyle riskli işlerdendir. Uzmanlık alanı yıkım olan personeller tarafından kontrollü tamamlanmalıdır.

İnşaatların projesi diğerlerinden farklılık gösterir. Bu sebeple yıkımları faklı biçimdedir. Piripaşa mahallesindeki fabrika söküm ve bozumu işinde lideriz.

Beyoğlu Piripaşa Mahallesi’nde Akü Hurda Alım Satımı

Akü; otobüsler benzeri taşıma araçları ile bazı elektronik aletlerde elektrik depolamak amacı ile kullanılıyor. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde akümülatörlerden faydalanıyoruz. Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik enerjisi olarak veren depolama araçlarıdır. Piripaşa’da hurda küçük akü, kuru akü hurdası, hurda sulu akü hizmetini ayağınıza getirdik. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanımla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı iletmek çok yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını gidermek amacıyla akü kullanılarak araç korunmaya alınır. Piripaşa mahallesi hurda akü fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Piripaşa Mahallesi’nde Hurda Plastik Alımı

Dilediğiniz yerden pimapen parçası, kırkambar plastik hurdası, hurda kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz şeffaf naylon, temiz pet şişe hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Hurda plastik; Oksijen (O), Azot, Hidrojen, Karbon (C) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Piripaşa hurdacı firma olarak ABS plastik, hurda polistiren, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin almaktayız. Bizi aramanızı bekliyoruz. Piripaşa hurda plastik pimapen fiyatları sormak için arayın.

Piripaşa Mahallesi Hurda Çinko Alanlar

Piripaşa mahallesi etrafında çinko çatı sökümü, çinko levha ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Çinko mavimsi açık gri renktedir.

Çinko, antik çağlardan beri biliniyor. Fakat kullanımı ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda bulunan elementlerdendir. Çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

Piripaşa Mahallesi Yakınlarında Kağıt Hurda Alan En Yakın Firmalar

Hurda kağıt hakkındaki okuyabilirsiniz. Piripaşa mahallesinde hurda karton kağıt almaktayız. Tonajlı kitap, defterler, kağıt peçete, fotokopi kağıtları alırken alışkanlık ettiğimiz extra özenle müşterilerimize daha yüksek oranda kazanma avantajı iletiyoruz.
Piripaşa hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Ederinden fazla fiyata beyaz kağıtlar, renkli kağıt hurdaları, koli, karton hurdaları alan yerler içindeyiz. İstanbul Beyoğlu Piripaşa kuşe kağıt hurdası, hurda yeni gazete, hurda bristol kağıt ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

İstanbul Beyoğlu Piripaşa Mahallesinde İkinci el Hurda Jeneratör Alımı

Elektrik enerjisi verilemeyen yerlerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır. Bildiğiniz gibi her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Lakin 2.el jeneratörler bozukda olsa alınıp satılabilir. Piripaşa mahallesi merkezde ikinci el jeneratör alımı için en doğru fiyatı sunuyoruz.
Piripaşa mahallesi 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçin. 2.el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi istemelisiniz.

İstanbul Beyoğlu Piripaşa Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Fiyat listemizde yayınlanan Beyoğlu hurda fiyatları her gün güncellenmektedir. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Piripaşa mahallesinde hurda kurşunun kilosu kaç lira sormak için arayın. Bütün alımlarımızı anlık güncellenen Piripaşa hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Anlık hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış metne göz atabilirsiniz.

Raf Hurdası Alım Satımı

Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Piripaşa raf hurdası fiyatları talep etmek maksadı ile bizi aramanız yeterli olacaktır.

İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları incelemek için hurda raf alan firmalar hakkında yazdığımız sayfamızı inceleyebilirsiniz. Özellikle yenilen yerlerden elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, reyonlar, hurda çelik raf, hurda demir raflar, hurda market rafı içlerinden tarafımızdan seçilen yeni gibi 2.el raf satan firmalar içerisindeyiz.

Piripaşa Mahallesinde Çelik Çatı Sökümü

Mekanların en önemli taraflarından biri hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür. Piripaşa’da çelik konstrüksiyon yapı söküm işlerinizde tecrübeli saha ekibimizle güvenli hizmet veriyoruz. Çelik çatı söküyoruz. Söküm sonrası kalan çelikler geri dönüştürülebilir. Çelik konstrüksiyon bina prefabrik binalar söküm işleri yapılırken işletmenin imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılabilecekler ayrılabilir. Sağlamlık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı makaslarının söküm yıkımı ötekinden farklı yapılmalıdır.

İstanbul Beyoğlu Piripaşa Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Piripaşa mahallesi sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası alıyoruz.

Hurda motor, hurda titanyum, şablon nikel, imalat artığı, karbür hurdası satmak amacıyla arayabilirsiniz.

Beyoğlu Piripaşa mahallesi hurdacılar sitesi içinden hizmeti çağırdığınız yere getirmekteyiz. Katiyen hurda araç veya motosiklet hurdası alım satımı yapmıyoruz. Bu neden ile hurda araba yedek parça istemek maksadıyla gelen çağrıları cevaplamıyoruz. Eminiz Piripaşa sanayi sitesi içerisinde çıkma oto parçası ihtiyaçlarınızı bulabilecek yerler vardır. Rica ederiz çıkma otomobil parçası ihtiyacınızda ticareti yapanlarla irtibata geçin.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp