Halkalı Hurdacı

Halkalı mahallesi hurdacısı olarak her türden hurda malzeme alırken doğru fiyat listesi sunuyoruz. Halkalı mahallesinde hurdacı işyerlerinden biri olmanın onurunu çalışanlarımızla paylaşıyoruz. Günlük Küçükçekmece Halkalı mahallesi hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Halkalı hurdacı firmalar arasındayız.

Halkalı mahallesinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan fabrikamız var. Hurda malzemelerinizi almak amacı ile Halkalı Mahallesi’nde hurda toplama merkezi oluşturuyoruz. Yüksek miktarda değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? En güncel fiyat teklifini uygulayan Halkalı mahallesi hurdacısı olarak özel fiyatlarla konumunuza gelmekteyiz. Halkalı’da hurdacılık yapan iş yerleri içerisinde hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Halkalı mahallesi hurdacısı İstanbul Hurdacılık sektörel anlamdaki kalitesiyle Halkalı da hurdacılık işlerinin gelişmesini sağlamaktayız. Hurdalarınızı satmak için hemen bizim ile bağlantıya geçerek 5 dakika geçmeden fiyat teklifi alabilirsiniz. Halkalı hurdacısı İstanbul Hurdacılık sizler gibi kaliteden ödün vermeyen müşterilerine gece gündüz hizmet sunmaya devam ediyor.

Satılacak hurdanın tutarını peşin bir şekilde ödüyoruz. Halkalı mahallesi merkezi ve bölgesinde 2.el eşya ve hurda malzeme alıyoruz. Hurda eşya alımında ilgiyle hurda malzemenizi değerinde alıyoruz.

Halkalı Mahallesi’nde Hurdacı Telefon Numarası

Anlattığımız gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Eğer sizler de isterseniz elinizdeki hurdanın satışını yaparak milli ekonomiye yardım edebilirsiniz. Şimdi arayarak, anlık hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece Halkalı mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumdadır. Bu sebep ile hurda malzeme satmak üzere bizi tuşlayabilirsiniz.

Halkalı mahallesi her çeşit hurda alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer alır. Yirmi yedi yıldır tonlarca hurdayı geri dönüşümle milli ekonomiye kazandırdık. Hizmetlerimizle ihtiyaçtan az doğal kaynak yok edildi.

Halkalı Mahallesinin Hurdacısı

Halkalı mahallesi geri dönüşüm firması olarak Küçükçekmece Halkalı’ın her alanında hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın yüklenmesi için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. En doğru hizmeti sunarak kazanç elde etmek istemekteyiz. Yirmi yedi yıllık sektörel tecrübe ile kaliteli hizmet veriyoruz. En yakın Halkalı hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Küçükçekmece’nin tüm sokaklarında yaptığımız gibi Halkalı genelinde de hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tecrübeli Küçükçekmece hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Halkalı hurdacı firması mı arıyorsunuz? Halkalı’ın gözde hurdacısı İstanbul Hurdacılık 7/24 hurda alımı yapıyor! Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türden hurda alüminyum satışı yapmak nedeniyle telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Halkalı Mahallesi’nde Hurda Alım Satımı

Halkalı mahallesinde adresten hurda jeneratör alıyoruz. Toptan kurşun, toplama demir, çinko hurda, alüminyum, bakır hurdası, kablo hurdası ve hurda sarı alırken yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. Halkalı mahalle merkezinde hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncülüğe çıkmaktayız.

Bugün size Küçükçekmece Halkalı mahallesinde hurda alan yerlerle firmamız arasındaki farkı açıklıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Halkalı mahallesinde hurda çelik, kalay hurda, hurda zamak antimon, makina artığı, hurda çinko alımlarında yüksek fiyat listesi uyguluyoruz.

Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanç elde etmeyi düşünüyoruz. Bu sebep ile her türlü hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Halkalı mahallesi merkezinde hurda ve ikinci el endüstriyel lokanta eşyası alımı işlerinizde yardımcı oluyoruz.

Hurda Sarı Alım Satımı Yapan İstanbul Küçükçekmece Halkalı Mahallesi Hurdacı Firmaları

Halkalı hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı pirinç araiş hurdası, pirinç sarı araiş hurda MS-70, çubuk ucu parça sarı MS-58, sarı araiş MS-64, MS-58 hurda sarı talaşı alımında piyasaya hakimiz. Halkalı’ın bütün ilçelerinde hurda fosfor araiş (Cusn8), sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı kırkambar, sarı musluk, su saati, hurda sarı fermuar talaşı, hurda sarı külçe alan yerler arasındayız.

Sitemizde yayımlanmış olan Halkalı’daki sarı pirinç ton fiyatını bip hattımızda paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurda fiyatları hakkındaki içeriğe bir göz atabilirsiniz.
Halkalı hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız. İstanbul da ve Küçükçekmece Halkalı mahallesinde hurda sarı alım satım hizmeti veriyoruz.

Hurda Demir Alım Satımı Yapan Halkalı Mahallesi Hurdacı Sitesi

Adresten asansör malzemesi, pencere demiri hurdası, tufal hurda, demir merdiven korkuluğu, demir kapı, Halkalı hurdacılık firmaları içindeyiz. Anlık demir hurda kilo fiyatları için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Güncel hurda demir fiyatları bölümümüze göz atmalısınız. Halkalı mahallesinde tonajlı yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, hurda demir pik, inşaat demiri, döküm demir alımı yapılır.

Halkalı’da toplama demir hurdası, demir talaş hurdası, dkp demir hurda, hurda ekstra demir, teneke hurdası ticareti yapıyoruz. Demir hurda alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz. Demir, yeryüzünde en fazla bulunabilen metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Halkalı mahallesi toplama demir hurdası kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz.

Küçükçekmece Halkalı Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Hurda bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgi bulabilirsiniz. Halkalı mahallesi hurda bakır fiyat listesi yer alan içeriğimizi inceleyiniz. Halkalı ın her konumunda hurda bakır alımı yapıyoruz. Bakır TTR kırma hurda, tel, tencere, eski bakır kazan, bakır lama hurda alınır.

Halkalıda bakır hurdası alan hurdacı firmalardanız. Aşağıdaki numaramızı arayabilirsiniz.
Halkalı mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için bize ulaşabilirsiniz. Soyma bakır hurdası, antigron bakır kırma granür hurda hurdası, ince bakır profil hurdası, kırkambar hurda, hurda yanık bakır, 3/8 bakır boru hurda, hurda kızıl bakır talaşı alanlar içerisindeyiz.

Kap kacak hurdası, hurda hammadde, bakır levha hurdası, bakır petek, bakır süs eşyası alan firmalar içinde hizmet sunuyoruz. Bakır hurdası alan Halkalı mahallesi hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayarak tecrübeli hizmetlerin tadına varmaya başlayın!

Halkalı Mahallesi Hurda Kablo Alımı

%50 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Daha güncel sitemizdeki kablo alan hurdacı içeriği inceleyin. Halkalı mahallesi merkezde hurda kablo alanlar arasında en iyi fiyat teklifini veriyoruz.

Tonajlı hurda kablo alımında hurda kablo piyasası yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Ptt kablo içi (deşe), hurda telefon kablosu, ptt kablosu içi yağlı, ptt kablo hurdaları elinde olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Küçükçekmece nin en büyük hurdacısı ile çok daha kârlı bir hurda alımı diliyoruz.

Bu bölgede hurda fare yemez, hurda çelik zırh kablosu, hurda yer altı enerji kablosu, hurda çelik içli kablolar alım satımı yaparken en yüksek fiyatı sunuyoruz. Hurda tek damar kablolar, iç tesisat kabloları, karışık kablo hurdası, enya kablolar, antigron kablo alan hurdacıyız. İstanbul Küçükçekmece Halkalı mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Halkalı Hurdacı Telefonu

piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum araiş hurda, kartel, hurda alüminyum kalıp için peşin ödeme veriyoruz. Adresten alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası almak için telefon etmenizi bekliyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz.

Buradaki İstanbul Küçükçekmece Halkalı mahallesi hurda alüminyum fiyat listesini günlük göndermekteyiz. İş yerimize verdiğiniz önem ve destek sebebiyle müşterilerimize şükran duyuyoruz.

Halkalı mahallesinde alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Kimyasal bir element olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal çeşididir. Alüminyum talaş hurdası, alüminyum üretim artığı, alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum kutu, alüminyum levha alımı yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü yüksek tonajlı hurda alüminyum alımı yapılır.
Küçükçekmece Halkalı mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayınız. Alüminyum tas tabak, alüminyum tencere hurdası, alüminyum petek hurdası, jant, hurda alüminyum tel, alüminyum sac alıyoruz.

Halkalı Mahallesi’nden Krom Hurdası Alanlar

Halkalı da hurda krom alımı yapan hurdacı firmasıyız.
İstanbul Küçükçekmece ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Küçükçekmece Küçükçekmece’de krom 201 kalite hurdası talaşı, krom paslanmaz tank hurdası, 430 paslanmaz krom hurda talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurdası, paslanmaz krom 201 kalite hurda, paslanmaz krom 202 hurdası talaşı, 430 krom paslanmaz hurda almaktayız.

Krom hurda alım satımı makalemizi geziniz. Yerinden 304 kalite krom paslanmaz hurdası, krom 304 kalite hurdası talaşı, krom 316 kalite hurda talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 316, hurda krom paslanmaz 310 alan Halkalı hurdacısıyız. Paslanmaz krom hurdası alan Halkalı hurdacı şirketiyiz.

Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sert metallerden olduğundan dolayı zırhlı araba dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı biliniyor.

Elektronik Hurda Alan Yerler

7 programlı bulaşık makinesi, ocak, buzdolabı, terazi, çay ve türk kahvesi makineleri, fön makineleri, fırın, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima almaktayız. Her türlü elektrikli alet alırken peşin para ödemeler yapıyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası lcd monitör, tonerli yazıcı, ses kartı, DDR Rulo, fotoğraf tarayıcı, taşınabilir hard disk, server, işlemci, ram, bozuk modem, anakarat, fotokopi makinesi, ekrankartı, power, elektronik kart satmak maksadıyla irtibata geçebilirsiniz. Elektrik panoları, röleler, IOS telefon işlemcileri, trafolar, GSM istasyon kartları, adaptör, kontaktörler, termik röleler satın alıyoruz.

Akü Hurdası Alan Halkalı Mahallesi Hurdacı Sitesi

Aküler, sadece çalıştırmaya kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcılara akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek çok yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını düzeltmek için akülerin görevlerindendir. Halkalı mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemizi istemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Akü; otomobil, motosikletler, otobüsler gibi elektrik enerjisi ihtiyacı olan toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektrikli araç gereçlerde kullanılmaktadır. Hurda kuru akü, küçük akü hurdası, sulu akü hurda almaktayız. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme amaçlı kullanılıyoruz. Elektriği kimyasal enerji şeklinde depolayan gerektiğinde elektrik biçimde vermeye yarayan depolama araçlarıdır.

Halkalı Mahallesi Çevresinden Sac Hurdası Alanlar

Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha haline getirilen halidir. Merdaneyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçü ve boyutlarda kesilmektedir. Ek bina tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Halkalı’da sac hurdası alımı gerçekleştiriyoruz.

Varil, çatı, straforlu sandviç panel, kapı üretimi sırasında levha sac kullanılmaktadır. Çeşitli uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin gövdesinde kullanılmaktadır. Çatı, kapı, varil, straforlu sandviç panel üretilirken sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyalardan hurda sac levha elde edilir. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır.

Halkalı Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

İstanbul Hurdacılık olarak hurda alımlarımızı güncel hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Hurda sarı fiyatları 2022 hakkındaki makaleyi inceleyebilirsiniz. Güncel Halkalı hurda fiyatları ile hurda satmak için en yakın ekibimizi aramanız yeterlidir. İnternet sitemizdeki Küçükçekmece hurda fiyatları hergün güncellenmektedir.

Küçükçekmece Halkalı Mahallesi’nde Fabrika Bozumu

Yıkım işleri tamamlamak ekosistemin korunması ve iş güvenliği bakımından risk taşıyan işler içerisindedir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde yapılması gerekmektedir. Yapıların projeleri diğerlerinden farklıdır. Bu nedenle yıkım gereksinimi de ona göre yapılmalıdır. Halkalı mahallesinde fabrika söküm ve bozum işlerinde profesyoneliz. Fabrikalar sökülürken öncelikle sökülecek taşınmazın etraflıca gezilerek uygun proje ve ekipmanın seçilmesi gerekmektedir.

Halkalı Mahallesi Hurdacı Sitesi

Küçükçekmece Halkalı mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hurda alım hizmetlerini çağırdığınız yere getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya motosiklet hurdası alımı yapmıyoruz. Dolayısı ile hurda veya ikinci el araç yedek parçası için telefon kabul etmemekteyiz. Eminiz ki Halkalı sanayi sitesi içinde oto yedek parça alıp satan yerler bulabileceksiniz. Lütfen çıkma otomobil parçası ihtiyacınızda alım satımı yapan yerleri arayınız.

Halkalı mahallesi yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 hurda step motor alımı yapıyoruz.

Hurda şablon nikel, karbür hurdası, motor hurdası, hurda titanyum, hurda imalat artığı almaktayız.

Kağıt Hurda Alım Satımı

Yüksek kağıt fiyatları ile karton hurdaları, karışık renkli kağıt hurdası, koli, beyaz kağıt hurda alıyoruz. Avantajlı fiyatla defter hurdası, peçete, hurda kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesentle hurda satıcılarına normalden daha yüksek kazanma olanağı veriyoruz.
Halkalı hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayınız. Halkalı mahallesinde gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda alımı yapan hurdacıyız. Sitemizdeki hurda karton ile alakalı paylaşımı okuyabilirsiniz. Halkalı’da hurda karton kağıt almaktayız.

Sökme Kurşun Hurdası Alan Halkalı Mahallesi Hurdacı Numarası

Kurşun madeni mühimmat üretiminde, benzin katkısı olarak, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, akülerin imalatında, radyasyon yalıtımlarında, kablo izolasyonu, alaşımlarda kullanıldığı bilinmektedir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerdendir. Dünyada nabit olarak bulunabilir. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalar ile elde edilir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile kullanılabilir şekle getirilir. İstanbul Hurdacılık olarak Halkalı da hurda levha kurşun, kurşun yağmur oluğu, Çatı minare kurşunu, hurda kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Halkalı’da çinko hurda alımlarına özel fiyat sunuyoruz. Hurda çinko satın alanlar arayışındaysanız genel merkezimizi şimdi arayabilirsiniz.

Halkalı Mahallesi Yakınlarından Plastik Hurda Alanlar

Plastik; karbon (C), Hidrojen (H), azot, oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir. Halkalı mahallesinde ABS plastik, polipropilen moblen hurda, kristal polistiren hurdası, jelatin hurdası alıyoruz. İletişim kurmanızı bekliyoruz. Halkalı hurda pimapen fiyatları için arayınız. İyi fiyata hurda mavi, kırmızı kapak, kırkambar plastik, hurda beyaz naylon, parça pimapen hurdası, hurda temiz pet şişe alımında piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz.

Hurda Jeneratör Alıp Satan Halkalı Mahallesi Hurdacı Telefonu

2.el jeneratör alımı için en doğru fiyat tekliflerini biz veriyoruz. Halkalı mahallesi 2.el jeneratör fiyatları sormak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Elektrik enerjisi kesilen bölgelerde jeneratörden faydalanılmaktadır.

Uzun süreli kullanım sonucu her türlü malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Fakat ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi kıymetsiz sayılmaz. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden teklif bize ulaşın.

Tonajlı Hurda Çinko Alımı

Çinko, yer kabuğunda en fazla miktarda bulunabilen metal elementlerinden biridir. Çinko elementi halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile bileşikler oluşturur.

Halkalı hurdacı olarak hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası Halkalı geri dönüşüm ve hurda firması olarak kaliteli hizmet veriyoruz. Çinko, eski çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Ancak ne yazık ki üretimi ve kullanılması tam olarak anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metallerinden sayılabilir.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Yapılar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı uzatmaya yarar. Çelik çatı söküyoruz. Söküm sonrası kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Halkalı çelik konstrüksiyon sökülmesinde tecrübeli personellerimizle hizmetler veriyoruz. Çelik bina ve prefabrike yapılar söküm işlerinde yapının inşa projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylece ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir. Hızlı kapatma açısından en ideal olanı çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı makaslarının sökümleri diğerinden değişik yapılmaktadır.

2 el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Bardak mısır makinesi, çay ocağı malzemeleri, ayran köpürtme makineleri, espresso makinesi, kıyma makineleri, tabldot, su sebilleri alıyoruz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, aspiratör, evye, krom küvet, krom paslanmaz davlumbaz, salata ve meze dolapları, lokanta tipi set üstü mekap ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını inceleyebilmeniz için sizleri işyerimize davet ediyoruz. Profesyonel mutfak malzemeleri alımı yapıyoruz.

Titizlikle kullanılmış sanayi tipi bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapmaktayız. Kullanılmış bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satanlar buradaki telefon numaralarını arayabilir.

Çelik Raf Hurdası Alanlar

Halkalı mahallesi raf hurdası fiyatları sormak amacıyla telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Genelde batan marketlerden elde ettiğimiz orta reyonlar, hurda çelik raflar, market rafı hurdası, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el raf satıyoruz. 2.el raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Daha detaylı bilgi edinmek için hurda raf alan firmalar hakkında bilgi verdiğimiz içeriğe bakabilirsiniz. Çelik raf hurdası alıyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alımı

Birde kapatılan fabrikalardan satın almış olduğumuz defolu fayans, tavan, kiremit, laminant parkeler satışı gerçekleştiriyoruz. Büyük projelerde alçı karıştırma makinesi, yük asansörleri, harç makinesi, boya makinesi 2.el portatif, hurda 2.el plywood bulunur. Küçükçekmece’nin Halkalı bölgesinde yıkılan elbiseci binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp