Yeşilova Mahallesi Hurdacı

Küçükçekmece Yeşilova mahallesi hurdacı firmalar içinde her çeşit ikinci el eşya alıyoruz. Yeşilova mahallesinde hurda eşya alım satım işleri yürüten fabrikalardan biri olmanın haklı onurunu paylaşıyoruz.

Yeşilova mahallesinin her yerinde az kullanılmış ev eşyası ve hurda ticareti yapmaktayız. Hurda malzemelerinizi adresinizden nakit ödemeyle alıyoruz.

Malzeme alımı yaparken değerini hurdalarınız yüklerken nakit para ile ödüyoruz. İstanbul Hurdacılık sizlere haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır. Küçükçekmece Yeşilova mahallesindeki hurda alım iş yerleri arasında hizmetlerimiz ile liderlik yapıyoruz. Tüm hurda eşyalarınız için çok vakit geçmeden firmamızla irtibat kurup dört dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Hurda alımında titizlikle hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Toptan değerli hurda malzeme alan firma mı arıyorsunuz? Yeşilova mahallesi hurdacı olarak çinko hurdası alımı yapıyoruz.

İstanbul Hurdacılık firmamızın prensipleriyle Yeşilova mahallesindeki hurda alım ve geri dönüşüm işlerinin gelişmesine profesyonel katkı sağlamaktayız. Miktarı yüksek hurda malzeme alışverişinde piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Yeşilova hurdacı olarak Yeşilova mahallesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Yeşilova mahallesinde hurda alım firmasıyız. uygulanan güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzeme alımı yapmaya devam ediyoruz.

Yeşilova Mahallesi’nde Hurda Alan Firma

Yeşilova mahallesinde konumdan hurda çinko alırız. Bugün sizler gibi hurdasını değerlendirmek isteyenlere Yeşilova da hurda alan firmalar ile İstanbul Hurdacılık arasındaki farkı açıklamaya çalışıyoruz.

Yeşilova’da hurda kalay, makina artığı, çinko, antimon zamak hurdası, çelik almaktayız. Müşterilerimizin memnun kalmasını önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza getirmekteyiz.

Toptan alüminyum hurdası, kablo, bakır hurda, çatı minare kurşunu,çinko hurda, sarı hurdası ve demir hurdası aldığımızda yukarısında fiyat teklifleri vermekteyiz. Yeşilova’da hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile sektörde faaliyet gösterenlerin lideriyiz. Yeşilova mahallesi merkezinde ikinci el eşya ve hurda malzeme alım satımı işlerini titizlikle yapmaya özen gösteriyoruz.

Yeşilova Mahallesinde Hurdacı Telefonu

Boşa süre geçirmeden telefon numaramızı arayarak, anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Yeşilova mahallesi adresten her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir.

Dolayısıyla hurda malzeme fiyatı sormak sebebi ile hizmet numaramızı tuşlamanız yeterli olacaktır. Bilindiği gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe önem vermektir. Şayet siz de isterseniz topladığınız hurdayı satarak ülke ekonomisine yardımcı olabilirsiniz.

1996 senesinden bugüne kadar on binlerce ton hurda atığı geri dönüşüme kazandırdık. İstanbul Hurdacılık’ın aracılığıyla gereğinden az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Küçükçekmece Yeşilova mahallesi hurdacı numarası sitemizin altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor.

Yeşilova Mahallesi’ndeki Hurdacı Firmalar

Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her tür hurda satmak amacı ile telefonlarımızı tuşlamalısınız. Elindeki hurda malzemeyi satmak isteyenlere doğru hizmeti sunarak standartlardan çok kazanmayı amaçlayarak yüksek hurda fiyat listesi sunuyoruz. Yeşilova’da mahallesi hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Yeşilova’daki en iyi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık profesyonel yerinize getiriyor!

Yeşilova da hurdacı firması olarak Yeşilova’nın tümünde her çeşit hurda eşya alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemelerinizin nakliyesi için yakınınızdaki hurda nakliye ekibimizi yönlendiriyoruz. 27 yıllık tecrübeyle hizmetimizi sunuyoruz. En yakın Yeşilova hurdacı firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece’nin tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Yeşilova genelinde de bütün hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel Küçükçekmece hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet sunmaktayız.

Bakır Hurdası Alan Yeşilova Mahallesi Hurdacı Sitesi

Yeşilova’da bakır alan hurdacı numarasını zorlanmadan arayın keyifli hizmetimizin tadını yaşamaya başlayın! Yeşilova mahallesi merkezde bakır hurda alıyoruz. Hurda bakır alan yerler sayfamızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Buradaki hurda bakır fiyat listesi tüm Yeşilova için değişmiş olabilir.

Küçükçekmece Yeşilova’da hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz.
Yeşilova mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için arayınız. Bakır hammadde hurdası, bakır tepsi, bakır süs eşyası, hurda bakırlı petek, bakır levha alıyoruz.

Tel hurda, bakır TTR kırma granür hurda, bakır tencere hurdası, hurda bakır lama, kazan alınır. Hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, soyma bakır, 3/8 bakır boru hurdası, kalın bakır profil, bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) alım hizmetleri sunuyoruz.

Kablo Hurdası Alım Satımı Yapan Yeşilova Mahallesi Hurdacısı

Elektrik kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat sunuyoruz. Yeşilova mahallesinin en iyi hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamız ile sizlerde daha yüksek kazanç elde edebileceksiniz. Hurda tek damar kablolar, enya kablo, karışık kablo, iç tesisat kabloları, antigron kablo için nakit ödeme yapıyoruz.

Kablo alan hurdacı başlıklı yazıyı okuyabilirsiniz. Şehir genelinde fare yemez kablo, hurda çelik zırh kablosu, yer altı enerji kabloları, hurda çelik içli kablolar alım satımı yaparken ederinin üstünde fiyatı sunuyoruz.

Küçükçekmece Yeşilova mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Yeşilova mahallesinde kablo hurda alanlar arasındayız. Hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kablosu, hurda ptt kablosu, hurda yağlı iç ptt kablosu satanlar iletişim kurabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Alan Küçükçekmece Yeşilova Hurdacılar

İstanbul Hurdacılık’a duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız. İstanbul’da hurda alüminyum alan yerler arasında lideriz. Her tür tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapılır.
Küçükçekmece Yeşilova mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için bize ulaşın.

Alüminyum imalat artığı, levha, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör peteği, alüminyum talaş hurda almaktayız. Alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil, araiş, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Yeşilova da konumdan alüminyum curuf hurdası, alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum eloksallı profil hurdası, hurda alüminyum alikobant içi siyah alımı için irtibat kurmanızı diliyoruz. Bu sayfadaki Yeşilova mahallesi alüminyum hurda kilo fiyatı güncellendi.

Kimyasal bir element sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkli, sünek bir metaldir. Sizin yardımıyla Yeşilovada her gün tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum sac levha hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum jant hurda, alüminyum tabak hurdası, alüminyum tencere için nakit ödeme yapıyoruz.

Sarı Hurdası Alımı Yapan Yeşilova Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Hurdacılık olarak sarı araiş hurda MS-70, araiş sarı, hurda sarı pirinç araiş MS-64, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası alıyoruz. Buradaki Yeşilova bölgesi pirinç sarı fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Sitemizde bulunan pirinç sarı hurda alanlar metini inceleyin. Yeşilova hurda sarı fiyatları için yetkililerimizle irtibata geçin.

Yeşilova’nın tümünde hurda sarı musluk, hurda bronz araiş Cusn8, sarı radyatör, sarı pirinç su saati, hurda sarı kırkambar, hurda sarı talaşı, hurda sarı külçe alanlar içindeyiz. İstanbul Hurdacılık olarak Yeşilova’da hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz.

Hurda Demir Alımı

Dilediğiniz yerden demir yangın merdiveni hurdası, hurda tufal, asansör malzemesi hurdası, pencere demiri hurdası, demir kapı ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Demir hurdası alan geri dönüşüm firmaları arasındayız. Hurda demir, yeryüzünde en çok bulunabilen madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Yeşilova mahallesi 1.sınıf hurda demir kilo fiyatı güncellenmiştir.

Yeşilova hurdacısı olarak extra demir hurdası, teneke hurdası, toplama demir hurda, demir talaş hurda, hurda DKP demir Yeşilova hurdacısıyız. Anlık hurda demir fiyat listesi için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler sayfamıza bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Tonajlı inşaat hurdası, inşaat demir çubuğu, pik demir hurda, inşaat demiri hurdası, döküm demir için peşin ödeme yapmaktayız.

Hurda Krom Alım Satımı

Konumdan krom paslanmaz 316 kalite hurda, 310 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 304 paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 316 kalite hurda talaşı, krom 304 kalite hurdası talaşı, krom 310 kalite hurdası alımı yapan hurdacıyız. Hurda paslanmaz krom alan Yeşilova mahallesi hurdacı dükkanıyız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. Nikelle karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Küçükçekmece Yeşilova mahallesinde 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 201 kalite, 430 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, krom makine hurdası, hurda krom paslanmaz 430 alımı yapıyoruz.

Yeşilova Mahallesi’nde hurda krom ticaretiyle uğraşan firmayız. Küçükçekmece’de hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Krom hurdası alanlar makalemizi incelediğinizden emin olunuz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Kapalı alanlar için en önemli konu şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yaramaktadır. Kolaylık açısından en sağlam çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı biçimlerinin sökümü diğerinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Prefabrike bina çelik konstrüksiyon depolar söküm işi yapılırken binanın inşa projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılabilecek olanlar ayrılabilir. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüştürülebilir. Yeşilova mahallesi çelik konstrüksiyon yapı sökümünde 27 tecrübeli iş geçmişine sahip çalışanlarımız ile güvenli hizmetler vermekteyiz.

Kağıt Hurda Alım Satımı

Kitap hurdası alan yerler hakkındaki yazımızı muhakkak ziyaret etmelisiniz. Yeşilova mahallesinde hurda karton ve kağıt almaktayız. Piyasadan fazla fiyatlarla karton, hurda beyaz kağıt, koli hurdaları, renkli kağıt alımı yapanlar içindeyiz. En avantajlı fiyatla A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda defter, peçete, kitap hurdaları alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle satıcıya çok daha yüksek kazanma olanağı yöneltiyoruz. Yeşilova hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayınız. İstanbul Yeşilova mahallesinde eski gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt alıyoruz.

İkinci el Hurda Jeneratör Alanlar

Bildiğiniz gibi her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat 2.el jeneratörler bozukda olsa değer görmektedir. Geçici elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan bölgelerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır.

İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden teklif istemelisiniz. Yeşilova mahallesi genelinde hurda 2.el jeneratör alım satım hizmetleri veriyoruz.
Küçükçekmece 2.el jeneratör fiyatları için arayınız.

Güncel Anlık Yeşilova Mahallesi Hurda Fiyatları

Sitemizdeki güncel hurda fiyatları konuyu inceleyebilirsiniz. Profesyonel firma olarak tüm hurda alımını güncel hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Anlık Yeşilova hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Sayfamızdaki Yeşilova hurda fiyatları her dakika güncellenmektedir.

Yeşilova Mahallesinde Fabrika ve Makine Sökümü

Yeşilova fabrika sökümü işinde profesyoneliz. Binaların projesi ötekilerden farklıdır. Dolayısı ile yıkımları farklı yapılmalıdır.

Fabrika sökülmeden önce sökülecek tesisin titizlikle incelenmesi gerekir. Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği sebebiyle risk taşımaktadır. Deneyimli ekipler tarafından yapılmalıdır.

Sac Hurda Alan İstanbul Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi Hurdacı Numaraları

Ardiye çatısı kaplamak amacıyla kullanımı uygun olan sac hurdası alabilirsiniz. Yeşilova da hurda sac alıyoruz. Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınır. Varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, kapı üretiminde kullanılmaktadır. Çeşitli gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, demir kapı üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyaların eskimişine hurda sac levha denilmektedir. Sac; metallerin levha haline getirilen şeklidir. Haddelemeyle çeşitli inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Önceden belirlenen ölçülerde kesilir.

İstanbul Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Küçükçekmece Yeşilova mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği dilediğiniz yere getirmekteyiz. Kesinlikle hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası almamaktayız. Bu nedenle hurda otomobil yedek parça temin etmek amacıyla edilen telefonları kabul etmemekteyiz. Kuşkusuz Yeşilova sanayi sitesinde çıkma otomobil parçası alım satımı yapan dükkanlar bulabileceksiniz. Rica ederiz çıkma oto parçası ihtiyaçlarınızda o işi yapanları arayınız.

Hurda imalat artığı, motor hurdası, hurda karbür, nikel hurdası, titanyum hurda almaktayız. Yeşilova mahallesi yeni sanayi hurdacıları arasındayız. Hurda alırken ayrım yapmadan her tür metalleri alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 step motor hurdası almaktayız.

2.El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

Bununla birlikte malesef iflas eden esnaflardan satın aldığımız defolu fayans, su geçirmez laminant, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, alçı karıştırma mikseri, yük asansörleri, harç pompası 2.el iskele, plywood hurda mevcuttur. Küçükçekmece’nin Yeşilova mahallesinde yıkılmış yurt vb binalardan sökülmüş hala kullanılabilir 2.el pencere, demir kapı, mutfak dolabı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Çinko Hurdası Alan Yerler

Geçiş metalleri arasında bulunan çinko mavimsi açık gri renklidir. Küçükçekmece Yeşilova mahallesi çinko çatı sökümü, hurda çinko levha ticareti yapan firmayız.

Çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirir. Antik çağlardan beri bilinmektedir. Ancak üretim yöntemi ve kullanımı tam manasıyla öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çinko, yer yüzünde en çok miktarda bulunan elementlerden biridir.

Kurşun Hurda Alıp Satan İstanbul Küçükçekmece Yeşilova Mahallesi Hurdacısı

Kurşun akü üretiminde, mühimmat üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, çeşitli alaşımlarda, radyasyon yalıtımlarında, kablo yalıtımlarında, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Kurşun tarihten bugüne değin sıklıkla kullanılan metallerden biridir. Yer yüzünde doğal olarak bulunabilir. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalar sayesinde çıkarılır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılabilir şekle getirilmektedir. İstanbul Hurdacılık olarak Yeşilova da kurşun boru hurda, kurşun yağmur oluğu, kurşun levha hurdası, çatı söküm kurşunu söküm işleri için dilediğiniz yere araçlarımızı yönlendiriyoruz. Ayrıca Yeşilova’da çinko hurdası alım satım hizmeti sunuyoruz. Hurda çinko satacak yer bulmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

Hurda Plastik Alımı Yapan Yeşilova Mahallesi Hurdacıları

Yüksek tonajlı kırmızı, mavi kapak hurda, kırkambar plastik, hurda beyaz naylon, pimapen imalat artığı hurdası, temiz pet şişe alım satımı yapıyoruz.

Yeşilova hurdacı olarak ABS plastik, hurda polipropilen, polistiren kristal, hurda jelatin alıyoruz. Firmamızla iletişim kurmanızı bekliyoruz. Yeşilova hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için bize çağrı bırakabilirsiniz. Plastik; Oksijen (O), azot (N), (C) karbon, (H) hidrojen ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere denir.

Raf Hurdası Alanlar

Çoğunluk ile hizmeti bırakmış fabrikalardan satın aldığımız ürün teşhir reyonları, market rafları, hurda çelik raf, hurda mağaza rafları, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2. el market rafları satıcıları içindeyiz. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak maksadıyla 2.el raf alım satımı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Hurda market rafı alıyoruz. Yeşilova hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadiyla çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Akü Hurdası Alım Satımı

Elektrik enerjilerinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan depolardır. Akü; motosikletler ve benzeri taşıtlarla çeşitli elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Aküler, sadece ateşlemeye kullanmakla sınırlı değildir. Bunların yanında voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcılara akım iletmek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek amacıyla akülerin görevlerindendir.
Yeşilova mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayınız.

Hurda sulu akü, küçük akü hurdası, hurda kuru akü alım hizmetleri sunuyoruz. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gereken yerlerde akümülatörden faydalanılır.

Elektronik Hurdası Alan Firmalar

Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları yazıcı, ram, taşınabilir harddisk, CRT monitör, belge tarayıcı, DDR rulo artıkları, güç kaynağı, anakarat, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makineleri, modem, ekran kartı, server, CPU işlemci alıyoruz. Röleler, trafo, kontaktörler, akıllı telefon kartları, termik röle, şarj cihazı, GSM kartları, elektrik panosu alımında en iyi fiyatı vermekteyiz.

Her türlü elektrikli alet alırken benzersiz fiyat teklifi sunuyoruz. Fırın, merdaneli çamaşır makinesi, klima, terazi, filtre kahve ve çay makinesi, ütü, vantilatör, buzdolabı, bulaşık makinesi, fön makinesi, ütü masası, ocak, kombi fiyatları sormak maksadı ile arayabilirsiniz.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

Endüstriyel mutfak ekipmanları almaktayız. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolap, pizza hazırlama dolabı, tezgah alıyoruz.

Baklava tepsileri, su sebilleri, kıyma makinesi, pop corn arabası, köpüklü ayran makinesi, doğalgazlı çay otomatı, espresso makinesi, tabldot bulundurmaktayız. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, restoran tipi kuzine, salata reyonları, küvet, krom evye, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb. cafe restaurant tipi otel ve mutfak malzemelerini görmek amacı ile siz değerli müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz. 2.el krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilir.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp