Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı

Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüleri arasında hurda ticareti yapıyoruz. Toptan alımlarda piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Yarımburgaz hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Günlük Yarımburgaz hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam ediyoruz.

Hurda alımı yaparken bedelini yüklerken hesaplıyoruz. Yarımburgaz hurdacı İstanbul Hurdacılık hurdalarını satacaklara 7/24 hizmet veriyor.

Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi hurdacı firması olarak hizmet detaylarımızı firmamızla ticaret yapanlar için anlatmaktayız. Hurda alım satımlarında deneyimle hurdanızı piyasanın üstünde alıyoruz. Adresinizde yüksek miktarlı hurda satmak istiyor musunuz? En iyi Yarımburgaz mahallesi merkez hurdacısı olarak özel fiyatlarla hizmetlerimizi sunuyoruz.

Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinde hurda plastik ve metal dönüşümü yapan firmayız. İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinden hurda ve ikinci el ofis mobilyası alımlarında nakit ödemeler yapmaktayız.

Her türden hurdaları kapınızdan bizzat alıyoruz. Yarımburgaz mahallesi genelinde hizmet veren İstanbul Hurdacılık tecrübesi ile hurdacılık işlerini kurumsalık ile yürütmekteyiz.

Yarımburgaz hurdacıları içinde hizmetlerimiz ile tercih ediliyoruz. Hurda malzemenizin edeceği parayı hesaplatmak için hemen firmamıza ulaşıp 4 dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı Telefonu

Fazla zaman harcamadan arayarak, güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. 1996 senesinden beri binlerce ton hurdayı geri dönüşüm ile ülkemizin ekonomisine kazandırmayı başardık. İstanbul Hurdacılık’ın özverisiyle ihtiyaçtan az doğal kaynak yok edilmiş oldu. Bu neden ile hurda satmak sebebi ile mobil hattımızı aramanız gereklidir. Yarımburgaz mahallesi hurda malzeme alım her tür hurda alımı faaliyetleri yürüttüğümüz alanlar arasındadır.

Görüldüğü gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktadır. Sizlerde isterseniz elinizdeki hurda malzemenin dönüştürülmesini sağlayıp firmamızın yürüttüğü çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz. Yarımburgaz hurdacı telefonu iletişim sayfamızın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz konumda yer alıyor.

Yarımburgaz Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Hurdası olanların memnuniyetine öncelik vererek sürümden kazanmayı arzu ediyoruz. Bu neden ile her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Yarımburgaz’da antimon zamak hurda, çinko hurdası, kalay hurda, çelik hurdası, üretim artığı almaktayız. Şimdi de sizler gibi hurdasını satıp paraya çevirmek isteyenlere Yarımburgaz da hurda alan geri dönüşüm firmaları ile firmamız arasındaki farkımızı anlatmaya çalışıyoruz.

Küçükçekmece Yarımburgaz da hurda alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve demir, bakır hurdası, kurşun hurda, kablo, hurda çinko, alüminyum hurdası alımında değerinin üstünde fiyat listeleri uyguluyoruz. Yarımburgaz Mahallesi’nde hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla piyasadaki firmaların lideriyiz. Yarımburgaz mahallesinde yerinden hurda malzeme ticareti yapmaktayız.

Yarımburgaz Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Yarımburgaz bölgesinde hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Yarımburgaz’daki en kurumsal hurdacı firma İstanbul Hurdacılık gece gündüz hizmet veriyor! Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her çeşit hurda bakır satışı yapmak nedeniyle hatlarımızı telefon rehberinize kayıt edebilirsiniz.

Profesyonel anlayışla sürümden kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırmaktayız. Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinde hurdacı firması olarak Küçükçekmece Yarımburgaz’ın tüm ilçelerinde hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda için konumuza en yakın hurda nakil aracımızı göndermeye devam ediyoruz. Hurdacılıkta Yirmi yedi yıllık deneyim ile hizmet sunuyoruz. En yakın Yarımburgaz hurdacı firması olarak dilediğiniz bölgeye ekip göndermekteyiz. Küçükçekmecenin tümünde olduğu gibi Yarımburgaz etrafında da tüm faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bütün Küçükçekmece hurdacı arayışınızda 7/24 hizmet sunuyoruz.

Yarımburgaz Mahallesi’nde Demir Hurda Alan Yerler

Adresten pencere demiri hurdası, asansör malzemesi, tufal hurda, çıkma demir kapı, demir merdiven korkuluğu, Yarımburgaz hurdacılık firmasıyız. Demir hurdası, Yarımburgaz da en çok alım satımı yapılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Yarımburgaz mahallesi demir kilo fiyatını dileyenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda demir alan firmalar arasında işletmemizi seçerek daha fazla kazanabilirsiniz.

Yarımburgaz mahallesinde toptan demir döküm, hurda demir pik, yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, parça inşaat demiri çubuğu alırız. Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesinde hurda DKP demir, ekstra hurda demir, hurda teneke, hurda toplama demir, hurda demir talaşı alan firmayız. Güncel hurda demir fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Hurda demir fiyatı makalesini incelemek iyi gelir.

Hurda Krom Alıp Satan Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı Numarası

Hurda paslanmaz krom alan Yarımburgaz mahallesi hurdacı işletmesiyiz. Yarımburgaz Mahallesi’nde hurda krom ticaretiyle uğraşan firmayız.
Yarımburgaz mahallesinde hurda krom fiyatları sormak için arayınız. Yerinden paslanmaz krom 304 hurdası talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurdası, 310 krom paslanmaz hurdası, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, krom 304 hurdası alıyoruz.

Küçükçekmece Yarımburgaz da hurda krom makine parçası, hurda krom paslanmaz 201 kalite talaşı, krom 202 kalite hurda talaşı, 201 kalite krom hurdası, 430 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 202 hurda, krom paslanmaz 430 hurda alıyoruz. Hurda krom alanlar bağlantısına tıklamalısınız.

Yapısından dolayı sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilir.

Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi Sarı Hurdası Alım Satımı

İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 sarı pirinç araiş, sarı pirinç araiş MS-64, pirinç sarı araiş hurdası, MS-58 sarı talaş hurdası, çubuk ucu parça sarı MS-58 alımında piyasaya hakimiz. Yarımburgaz’ın her köşesinde hurda sarı külçe MS-58, hurda sarı kırkambar, araba radyatörü hurdası, hurda bronz (Cusn8), hurda sarı talaşı, hurda sarı musluk vana, hurda su saati alan firmayız.

Bu sitede yayımlanan Yarımburgaz mahallesi pirinç sarı fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Sarı hurdası alanlar hakkındaki metni inceleyebilirsiniz. Yarımburgaz hurda sarı fiyatları için arayınız. Yarımburgaz hurdacı İstanbul Hurdacılık firmamızla hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

Yarımburgaz Mahallesinde Bakır Hurdası Alanlar

Bakır kazan hurdası, hurda TTR kırma bakır granür, bakır teli, bakır lama hurdası, tencere alınır. Yarımburgaz Mahallesi’nde hurda bakır alanlar arasındayız. Telefonlarımızı arayın. Yarımburgaz mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda bakır tas, bakır hammadde hurdası, levha, hurda bakır petek, bakır eşya hurdası alım satımı için arayınız.

Yarımburgaz ın yakınlarından hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. 1/2 bakır boru, bakır yanık hurda, hurda soyma bakır, 40 ambar, hurda antigron bakır kırma granür, ince bakır profil hurdası, bakır (kızıl) talaş hurda alan hurdacı firmasıyız. Küçükçekmece de hurda bakır alımı yapan hurdacı şirketimizi hızlıca arayın tecrübeli hizmetlerimizin tadına varmaya başlayın! Hurda bakır alan yerler yazımızda daha geniş bilgilere ulaşabileceksiniz. Hurda bakır fiyatları Küçükçekmece de bakır alımı yaparken geçerli olmayabilir.

Kablo Hurda Alan Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı Numarası

Yarımburgaz’ın en iyi hurdacısı ile ticaretin gururunu yaşıyoruz. Ptt kablosu içi, telefon kabloları, ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi yağlı elinde olanlar şimdi bizi arayabilir.

Geniş sitemizdeki hurda kablo alanlar metni inceleyin. Yarımburgaz’da tonajlı kablo hurdası alırken ederinden fazla teklifler gerçekleştiriyoruz.

Enye kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, karışık kablolar, tek damar kablo hurda, hurda antigron kablolar Yarımburgaz mahallesi hurdacısıyız. Yakın çevrede yeraltı kablosu, hurda fare yemez kablolar, hurda yeraltı enerji kablosu, çelik zırh kablo hurdaları alım satımında piyasasının üstünde fiyatları veriyoruz. Küçükçekmece’de ve Yarımburgaz mahallesinde kablo hurdası alıyoruz.

%30 bakırlı kablo hurdası, hurda %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, elektrik kablosu hurdası alımında uzmanız. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Yarımburgaz Mahallesi Alüminyum Hurda Alanlar

Hurda alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum kutu hurda, ince alüminyum talaşı, alüminyum levha hurda alıyoruz. Hurda alüminyum tencere tava, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum sac levha, jant, hurda alüminyum bakırlı petek alımı yapıyoruz. Kimyasal elementler içinde olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Hurdasını satanların desteğiyle durmadan tecrübe elde ediyoruz.

Profil hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum piston alımı yapan firmayız. Adresten alüminyum curuf, hurda alüminyum klima radyatörü, parça alüminyum kompozit hurdası, hurda profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Yarımburgaz mahallesinde alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz.

Bize gösterdiğiniz destek nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Her çeşit toptan alüminyum hurda nakit alınır.
Yarımburgaz mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz. Sayfamızdaki İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi alüminyum hurda ton fiyatını whatsapp grubumuzdakilere her gün yollamaktayız.

Kağıt Hurdası Alanlar

Konumdan hurda defter, hurda peçete kağıdı, fotokopi kağıdı hurdası, kitap hurdaları alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesent ile satıcıya çok daha yüksek oranda kazanım elde etme olanağı veriyoruz. Yarımburgaz hurda kağıt fiyatları sormak için arayın. Değerinden yüksek fiyatlarla beyaz kağıt hurda, koli hurdası, hurda karışık renkli kağıt, kartonlar alıyoruz.

Küçükçekmece de ve Yarımburgaz mahallesinde bristol kağıt hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda gazete alıyoruz. Daha önce yazılan hurda kağıt alan yerler hakkındaki makaleyi okumalısınız. Yarımburgaz mahallesinde kağıt hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Yarımburgaz Mahallesi’nden Raf Hurda Alımı

Hurda çelik raf alıyoruz. Çoğunluk ile yenilen yerlerden elde ettiğimiz hurda market rafı, ürün reyonları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, teşhir rafları arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el raf satan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Yarımburgaz mahallesi hurda raf fiyatları listesine ulaşmak amacı ile telefonumuzu arayabilirsiniz. 2. el raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Konu hakkında daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda raf hakkında bilgi verdiğimiz makaleye göz atmanız yeterlidir.

Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi’nden Hurda Çinko Alan Hurdacı Firma

Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan elementlerdendir. Antik dönemlerden beri biliniyor. Fakat malesef nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Yarımburgaz hurdacısı olarak çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Açık gri mavimsi renklidir. Çinko elementi halojen, amonyak, siyanür, amin iyonları ile bileşikler meydana getirmektedir.

Hurda Plastik Alım Satımı Yapan Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı Telefonu

Yarımburgaz hurdacı firma olarak ABS plastik hurda, hurda polipropilen, hurda polistiren kristal, jelatin hurdası alım satımıyla uğraşıyoruz. Bizi aramanızı bekliyoruz.
Yarımburgaz hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. En avantajlı fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurda, hurda pimapen parçası, şeffaf naylon poşet hurdası, kırkambar plastik hurda, pet şişe hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Plastik hammadde, (H) hidrojen, (N) azot, karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı Sitesi

Yarımburgaz sanayi hurdacısı olarak hizmet unmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor almaktayız. Hurda nikel şablon, karbür hurda, motor hurda, titanyum hurda, imalat artığı almaktayız.

Küçükçekmece Yarımburgaz mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet sunmaktayız. Lakin hurda araç veya oto hurdası almamaktayız. Dolayısıyla hurda araç yedek parça için aramamalısınız. Eminizki Yarımburgaz sanayisinde çıkma oto parçası işleriyle uğraşan hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu tarz işleriniz için o firmaları arayınız.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Kıyma makineleri, bakır çay dobajı, su sebilleri, tabldot, ayran köpürtme makinesi, bardak mısır arabaları, espresso makineleri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanı, sanayi tipi yemek ocağı, hücreli aspiratör, bakır davlumbaz, evye, krom küvet, dinlendirici ve benzeri endüstriyel tipi mutfak malzemelerini incelemek için almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Sanayi tipi lokanta mutfağında kullanılan malzemeleri alıyoruz.

Titizlikle kullanılmış bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı iki kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alınır. 2. El servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolaplar satan firmalar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir.

Fabrika Bozumu

Yıkım işi tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı nedeniyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. Başlamadan önce yıkılacak tesisin incelikle incelenmesi gerekmektedir. Her yapının projesi kendine özgü olabilir. Dolayısı ile yıkım şekli de farklı yapılmalıdır. Yarımburgaz mahallesinde fabrika söküm ve bozum hizmetlerinde bir numarayız.

Yarımburgaz Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Güncel Yarımburgaz hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için arayın. Daha doğru sitemizdeki hurda fiyatları 2022 yazıyı inceleyebilirsiniz. Sitemizdeki Yarımburgaz hurda fiyatları hergün güncelleniyor. Profesyonel Yarımburgaz mahallesi hurdacısı olarak hurda alımlarını güncel hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz.

Hurda Jeneratör Alımı

Kullanıma bağlı olarak her tür makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Lakin 2.el jeneratör bozukda olsa alınır. 2.el jeneratör alanlar içindeyiz.
Yarımburgaz mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi isteyiniz. Hayatı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği yerlerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır.

İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi Yağmur Oluğu Hurda Kurşun Alan Hurdacı

Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılabilir biçime getirilir. Kurşun tarihten bugüne değin sıklıkla kullanılan metallerdendir. Yer kabuğunda doğal olarak elde edilebilen madenler arasında bulunmaktadır. Yarımburgaz mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda levha kurşun, Minare ve Cami kurşunu, hurda kurşun boru, hurda kurşun yağmur oluğu için yerinize geliyoruz. Ayrıca Yarımburgazda çinko hurdası alımlarına özel fiyat uyguluyoruz. Çinko hurdası satın alan yer arıyorsanız bizi gece gündüz arayın. Kurşunlar akü imalatı, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtım malzemelerinde, çeşitli alaşımlarda, kabloların yalıtımında, askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi Çevresinden Hurda Akü Alım Satımı

Elektrik enerjisini kimyasal biçimde depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Akü, sadece çalıştırmaya kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bu görevlerin yanı sıra amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzenlemek için akünün görevlerindendir.
Yarımburgaz mahallesi hurda akü fiyatları için arayabilirsiniz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde kullanılıyoruz.

Akü; arabalar gibi taşıtlarla bir takım elektronik aletlerde kulanım görmektedir. Yarımburgaz mahallesi genelinde sulu akü hurdası, küçük akü hurdaları, kuru akü hurdaları alım satım hizmeti veriyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Yıkılan apartman binalarından alınan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı alan yerler arasındayız. Bununla birlikte ne yazık ki iflas eden iş yerlerinden satın aldığımız minik hatası anlaşılmayan fayans ve kalebodurlar, çatı tavanları, kiremit, su geçirmez laminant parke satıyoruz.

Tamamlanmış projelerde boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı mikseri, harç mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır.

Hurda Elektronik Malzeme Alım Satımı

Her nevi elektrikli ev aletleri için piyasasından yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Masa üstü Bilgisayar Hurdası ekran kartı, VDSL modem, güç kaynağı, taşınabilir hard disk, ana kart, renkli yazıcı, elektronik kart, işlemci, fotokopi makineleri, DDR Rulo, server, ram, fotoğraf tarayıcı, ses kartı, lcd monitör alıyoruz.

Şarj cihazı, trafo, elektrik panosu, GSM kartları, röle, tuşlu telefon işlemcileri, kontaktör, termik röle alıyoruz. Merdaneli çamaşır makineleri, vantilatör, mutfak terazisi, fırın, çay ve filtre kahve makinesi, fön makineleri, kombi, klima, ütü masası, ocak, 3 programlı bulaşık makinesi, mini buzdolabı, ütü alıyoruz.

Hurda Sac Alım Satımı

Varil, straforlu sandviç panel, çatı, demir kapı üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Çeşitli tekerlekli otomobillerin kapılarında, gemi ve uçak gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Çatı, demir kapı, varil, straforlu sandviç panel üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyalardan sac levha hurdası temin edilmektedir. Sac; metalin kalın veya ince levha haline getirilmiş halidir. Merdaneyle değişik kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilmektedir. Belirli boyut ve ölçülerde şeritler halinde kesilmektedir.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalarca toplanmaktadır. Kümes çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilecek durumda ikinci el sac alabilirsiniz. Yarımburgaz sac hurda alım satım hizmeti verdiğimiz yerlerdendir.

İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesi’nde Çelik Çatı Sökümü

Çelik çatı sökümlerini titizlikle yapıyoruz. Arta kalan çelikler geri dönüştürülebilir. Yarımburgaz mahallesinde çelik konstrüksiyon yapı söküm işlerinizde Yirmi yedi deneyime sahip uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Yapılar için en önemli alan kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları uzun ömürlüdür. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı projelerinin sökümleri ötekinden değişik yapılmalıdır. Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon spor salonları söküm işlerinde binanın inşa projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylece ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılabilecekler değerlendirilebilir.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp