Parseller Mahallesi Hurdacı

Parseller mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda malzeme alıyoruz. İstanbul Ümraniye Parseller tamamında 2.el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar alım satımında eşyanızın ederini nakit ödemekteyiz.

İstanbul Hurdacılık size gece gündüz farketmeksizin hizmet veriyor. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat teklifler veriyoruz. Parseller hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Parseller Mahallesi’nde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Bütün hurdalarınızı depolandığı konumdan bizzat almaktayız. Ne kadar hurdanız olursa olsun boş zamanınızın kıymetini bilerek çağrı merkezimizi arayıp maksimum 3 dakikada size özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Parseller’deki piyasanın üstünde hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Hurda malzeme alımında deneyim ile size özel hareket ediyoruz.

İstanbul Hurdacılık firmamız ile hurdacılık işlerini kurumsal bir biçimde birleştiriyoruz. Parseller mahallesinde hurda alım satımı yapanların lideri olarak sunduğumuz hizmetleri sizler için bu makalemizde bir araya getirdik.

Satacağınız hurdanın hesapladığımız tutarını hurdalarınız yüklerken nakit olarak ödemekteyiz. Yüksek tonajlı nakit değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? İşinin ehli Parseller mahallesi hurdacı firması olarak benzersiz fiyat listesi ile aradığınız hizmeti sunuyoruz. Parseller mahallesinde hurda alanlar içerisinde hizmetlerimizle ilk tercih olmayı başarıyoruz.

Parseller Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Bizi tercih edenler her çeşit hurda satışı yapmak amacıyla şirketimizi tuşlamalısınız. Özenli çalışmalar yürüterek standarttan çok kazanç elde etmeyi amaçlayarak piyasadan yüksek hurda fiyat teklifleri sunabiliyoruz. Parseller’de mahallesi hurdacı firması mı arıyorsunuz? Parseller’deki en kurumsal hurdacı firma İstanbul Hurdacılık burada!

Parseller mahallesinde hurdacı olarak Ümraniye Parseller mahallesinin tüm ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için uygun araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Hurdacılıkda Yirmi yedi senelik deneyimle Parseller piyasasına yenilikler getirmeyi ilke ediniyoruz. En yakın Parseller hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz. Ümraniye’nin tümünde yaptığımız gibi Parseller etrafında da bütün hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Profesyonel Ümraniye hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet sunmaktayız.

Parseller Mahallesi’nde Hurda Alan Firma

Şimdi siz kıymetli potansiyel müşterilere Parseller’de hurda alan yerler ile firmamızın arasındaki farkı açıklıyoruz. Parseller mahallesi genelinde adresinizden hurda malzeme almaktayız. Parseller mahallesinde her türden hurda malzeme alımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnun olmasına öncelik vererek sürümden daha çok kazanmayı hedefliyoruz. Bu nedenden ötürü her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmekteyiz.

Toptan hurda çinko, hurda kurşun, bakır hurda, kablo hurda, hurda alüminyum,toplama demir ve sarı hurdası alımlarında yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Parseller Mahallesi’nde hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla sektörde faaliyet gösterenlerin öncüsüyüz. Parseller’de çelik, kalay hurdası, hurda antimon zamak, hurda CNC artığı, hurda çinko almaktayız.

Parseller Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Zaman kaybetmeden arayarak, güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak nakit para kazanabilirsiniz. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak amacı ile iş yerimizi aramanız yeterlidir. Görüldüğü üzere geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yararlı olmaktır. Sizlerde dilerseniz elinizdeki hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek ülke ekonomisine ve çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz.

Ümraniye Parseller hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir. Parseller mahallesi her tür hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Yirmi yedi senedir binlerce kiloda hurdayı geri dönüşüm vasıtasıyla milli ekonomiye kazandırdık. Böylece doğamıza daha az zarar verilmiş oldu.

Demir Hurdası Alıp Satan Ümraniye Parseller Mahallesi Hurdacı Telefonları

Ümraniye Parseller mahallesinde ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, DKP demir hurda, demir talaş hurda, teneke hurda Parseller hurdacı firmasıyız. Demir hurdası, Parseller de en çok çıkarılan madenler içindedir. Sitemizdeki Parseller mahallesi demir kg fiyatını grubumuzda bedelsiz paylaşılmaktadır.

Müşteriye en yakın konumdan demir trabzan hurdası, hurda tufal, asansör hurdası, hurda pencere demir, demir kapı alımında güncel fiyat sunuyoruz. Parseller mahallesinde demir hurda alan fabrikalar içerisindeyiz.

Güncel demir hurda kilo fiyatı öğrenmek için bize ulaşın. Hurda demir kilo fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Parseller’de tonajlı hurda döküm demir, inşaat yıkım hurdası, pik hurda demir, inşaat demiri çubuğu, inşaat demir hurdası alırız.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Parseller Hurdacı Telefonu

Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Ümraniye Parseller mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için bize ulaşın. Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünek bir metal cinsidir. Siz kıymetli müşterilerimizin sayesinde Parseller çevresinde daha hızlı profesyonelleşiyoruz.

Firmamıza verdiğiniz önem ve destek nedeniyle size teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sayfamızdaki Parseller mahallesi alüminyum hurda fiyatları güncellenmiştir. Daha geniş bilgi almak için sayfamızda önceden yazılmış hurda alüminyum alan yerler metini inceleyebilirsiniz. Hurda alüminyum talaş, alüminyum kutu hurdası, alüminyum imalat artığı, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum levha hurda alım satımı gerçekleştiriyoruz. Parseller’de hurda alüminyum alan yerler içindeyiz.

Yerinden hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum alikobant hurdası, hurda profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için irtibat kurmanızı istiyoruz. Hurda alüminyum çatı sac, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tencere tava için nakit ödeme yapıyoruz. Alüminyum kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum piston hurdası alım satımı yapıyoruz.

Krom Hurda Alım Satımı

Dilediğiniz yerden hurda krom 304, krom 310 hurdası talaşı, 304 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası, krom paslanmaz 316 kalite hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 316 kalite alım satımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz alanlar arasındaki Parseller hurdacı firması İstanbul Hurdacılık en iyi fiyatlarla burada.

Nikel metaliyle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Yapısı itibari ile oldukça sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Ümraniye Ümraniye’de 201 krom paslanmaz hurda, hurda krom paslanmaz 201 talaşı, 430 kalite krom hurdası, 202 krom paslanmaz hurdası, 430 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom makine parçası hurdası, 202 paslanmaz krom hurda talaşı almaktayız.

Ümraniye Parseller mahallesinde hurda krom alan hurdacı firmasıyız.
İstanbul Ümraniye ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayınız. Krom hurdası alanlar hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın.

Parseller Mahallesinde Kablo Hurda Alan Hurdacı Firma

%30 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan hurdacılar hakkındaki konuyu inceleyebilirsiniz. Ümraniye Parseller mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. İstanbul Ümraniye Parseller mahallesinde toptan kablo hurdası alırken piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz.

Hurda ptt kabloları, ptt kablo içi hurdası, hurda telefon kablolar, yağlı iç ptt kablosu satanlar şimdi bizi arayabilir. Parseller mahallesinin tamamında hurda kablo alanlar içindeyiz. Ümraniye nin en iyi hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamız ile sizlerde kazançlı çıkabilirsiniz.

Hurda antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, tek damar kablo hurdası, hurda karışık kablo, hurda enya kablo için nakit ödeme yapıyoruz. Parseller’de yer altı enerji kablo hurdası, fare yemez kablo, hurda çelik içli kablolar, çelik zırh kabloları alımı yaparken ederinin üzerinde vermekteyiz.

Parseller Mahallesinde Bakır Hurdası Alanlar

Parseller mahallesi merkezde bakır hurdası alım satımında tecrübeliyiz. Büyük bakır kazan, TTR kırma bakır, bakır tel, bakır lama hurdası, hurda bakır tencere alınır.

Bakır (kızıl) talaş, hurda 3/8 bakır boru, kalın bakır profil hurdası, 40 ambar, yanık bakır hurdası, soyma bakır, kırma antigron alan firmayız. Parseller Mahallesi’nde bakır hurdası alanlar arasındayız. Telefonlarımızı arayın. En Yakın İstanbul Ümraniye Parseller mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayabilirsiniz.

Güncel hurda bakır fiyatları makalemizde daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Parseller mahallesi hurda bakır fiyatları her gün değişmektedir. Hurda bakırlı petek, kap kacak hurdası, hurda bakır ham madde, bakır eşya hurdası, bakır levha satmak için arayın. Parseller mahallesinde hurda bakır alımı yapan hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayın kaliteli hizmetlerin tadına varmaya başlayın!

Hurda Sarı Alımı Yapan Ümraniye Parseller Mahallesi Hurdacı Numarası

Sitemizdeki Parseller çevresi sarı pirinç ton fiyatını telegram grubumuzdakilere saat başı yollanmaktadır. Bloğumuzda bulunan hurda sarı pirinç konuyu ziyaret edin. Parseller hurda sarı fiyatları sormak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık Parseller de hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. Parseller hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı pirinç araiş hurdası, MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, sarı çubuk talaşı hurdası, MS-64 hurda sarı pirinç araiş, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası almaktayız. İstanbul’da ve Parseller mahallesinde sarı radyatör hurda, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı musluk, külçe sarı hurdası, su saati, hurda fosfor araiş Cusn8, kırkambar sarı alımı yapıyoruz.

Hurda Plastik Alımı

Hurda plastik, Oksijen, hidrojen (H), karbon, (N) azot ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Yerinden hurda kırkambar plastik, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda pimapen parçası alan firmayız. Parseller hurdacı olarak ABS plastik hurdası, hurda jelatin, kristal polistiren hurdası, hurda polipropilen alım satımıyla iştigal ediyoruz. İrtibata geçmenizi bekliyoruz. Parseller hurda plastik pimapen fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Parseller Mahallesi Hurda Sac Alanlar

Sac; demirlerin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş biçimidir. Haddelemeyle değişik inceliklerde düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş ebat ve boyutlarda kesilir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınır.

Müştemilat tavanı kapatmak için kullanımı uygun olan 2.el sac bulunduruyoruz. Parseller de hurda sac alıyoruz. Varil, kapı, straforlu sandviç panel, çatı üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Farklı tekerlekli vasıtaların kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil, straforlu sandviç panel, çatı, demir kapı üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Bütün saydığımız malzemelerden sac hurda çıkarılmaktadır.

Kağıt Hurda Alımı:

En iyi fiyata selpak peçete hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap hurdaları, defter alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan duyarlılıkla hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha fazla kâr elde etme imkanı sunuyoruz. Parseller hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz. İstanbul Ümraniye Parseller hurda kuşe kağıt, hurda kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt alımında piyasaya hakimiz. Ederinden fazla kağıt fiyatlarıyla beyaz kağıt, hurda koli, karton hurdası, karışık renkli kağıt hurdası alıyoruz. Hurda kağıt alan yerler hakkında geniş bilgi bulunan okumalısınız. Parseller mahallesinde kağıt ve karton hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Parseller Mahallesi’nde Çelik Çatı Sökümü

Çelik çatı söküyoruz. Kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Kapalı alanların en önemli taraflarından biri hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür.

Parseller mahallesi çelik konstrüksiyon ahır sökümlerinde tecrübeli uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Kolaylık bakımından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı biçimlerinin söküm yıkımı diğerinden farklıdır. Çelik konstrüksiyon binalar ile prefabrik depolar sökümü tamamlanırken binanın inşa projesine özen gösterilmelidir. Böylelikle ikinci el çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecekler alıcılar sunulabilir.

Parseller Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Sitemizdeki Parseller hurda fiyatları en az haftada bir defa güncellenmektedir. Güncel Parseller hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve Parseller mahallesinde hurdaların tonu kaç lira sormak için en yakın ekibimizi aramanız yeterli olacaktır. Tüm hurda alımını en güncel hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Bloğumuzda önceden paylaşılmış hurda sarı fiyatları içeriği okuyun.

İkinci el Hurda Jeneratör Alanlar

İstanbul Parseller mahallesinde 2.el jeneratör alan yerler içinde bulunuyoruz. Ümraniye hurda jeneratör fiyatları için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Hayatı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği yerlerde elektrik jeneratöründen faydalanılmaktadır.

Bilindiği gibi her türlü malzemenin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat ikinci el jeneratör çalışmasa da kıymetli sayılır. Jeneratör hurdası satanlar bizden teklif isteyiniz.

Kurşun Hurdası Alımı Yapan Parseller Mahallesi Hurdacı Telefonu

Kurşun radyasyon yalıtımlarında, kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlarda, mühimmatlarda, akülerin imalatında, benzin katkısında, kablo yalıtımında kullanıldığı bilinmektedir. Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaller içinde yer alır. Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle işlenir. İstanbul Hurdacılık olarak Parseller mahallesinde Minare ve çatı kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası, kurşun levha, hurda kurşun boru sökümü için yerinize profesyonel ekip yönlendiriyoruz. Ayrıca Parsellerde hurda çinko alımlarına özel fiyat listesi sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen aramaktan çekinmeyin.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Kullanılabilir durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolap alıyoruz. Sosislik ,su sebilleri, popcorn makineleri, tabldot, doğalgazlı çay kazanı, kıyma çekme makineleri dişlisi, ayran köpürtme makinesi, espresso makinesi bulundurmaktayız. Ardiyelerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi set üstü meykap, paslanmaz krom dinlendirici, küvet, evye, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vb sanayi tipi otel ve mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz.

Sanayi tipi 2.el restaurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el tabak kurulama makinesi, bardak kurutma makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Çinko Hurda Alıp Satan Parseller Mahallesi Hurdacı Telefonları

Çinko elementi amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla birleşerek bileşikler meydana getirir. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla çıkarılan metal elementlerinden biridir.

Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metallerindendir. Çinko, antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat malesef nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Parseller mahallesi etrafında çinko çatı hurdası, hurda çinko levha ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Elektronik Malzeme Hurdası Alım Satımı

Ocak, 5 programlı bulaşık makinesi, tartı, kombi, klima, ütü masası, fırın, elektronik çamaşır makinesi, çay kahve makinesi, vantilatör, fön makinesi, mini buzdolabı, ütü alıyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası fotokopi makinesi, lcd monitör, güç kaynağı, fotoğraf tarayıcı, lazer yazıcı, ram, ekrankartı, CPU işlemci, DDR rulo, server, taşınabilir harddisk, elektronik kart, anakarat, ses kartı, ADSL modem satmak maksadı ile arayabilirsiniz. Ocak, 5 programlı bulaşık makinesi, tartı, kombi, klima, ütü masası, fırın, elektronik çamaşır makinesi, çay kahve makinesi, vantilatör, fön makinesi, mini buzdolabı, ütü alıyoruz. Her nevi elektrikli eşya için nakit para ödemeler yapıyoruz.

Parseller Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Parseller sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor alıyoruz. Nikel hurda, karbür hurdası, motor hurdası, titanyum hurdası, imalat artığı alıyoruz.

Ümraniye Parseller mahallesi hurdacılar sitesi içinden hizmetlerimizi yerinize getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya traktör hurdası alımı yapmıyoruz. Dolayısı ile hurda veya çıkma araba yedek parça için aramayınız. Şüphesiz Parseller oto sanayi sitesi içerisinde 2.el araba yedek parçası işi yapan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Rica ediyoruz 2.el araç parçası ihtiyaçlarınızda o işi yapanları arayınız.

Akü Hurda Alım Satımı Yapan Parseller Mahallesi Hurdacı Telefonları

Aküler, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Bu görevlerin yanı sıra alıcıya akım göndermek, amperajı dengelemek çok yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj düzeltmek maksadı ile akünün görevidir. Parseller mahallesi hurda akü fiyatları sormak için arayınız. Hurda küçük akü, hurda sulu akü, kuru akü hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde kullanılır. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik biçimde vermeye yarar. Aküler; arabalar, motorsikletler ve benzeri taşıma araçları ile bir takım elektrikli araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor.

Çelik Raf Hurda Alımı

2. el market rafı ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için ikinci el raf alanlar başlıklı makalemize göz atmanız yeterlidir. Hurda depo rafı alımı işimizin bir parçasıdır.

Genellikle kapatılan butikler tarafından satılan hurda mağaza rafları, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, hurda çelik raf, demir raflar içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el market rafları satanlar içindeyiz. Ümraniye Parseller raf hurdası fiyatları öğrenmek amacı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

İkinci El İnşaat Malzemesi

Ayrıca batan esnaflardan satın aldığımız minik hatalı tavan, kiremitler, fayans, laminant satıyoruz. Parseller mahallesi etrafında yıkılan yurt binalarından satın alınan hala kullanılabilir 2. el pimapen pencere, kapı, mutfak dolabı satıyoruz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç makinesi, alçı makinesi ikinci el demir iskele, ikinci el plywood mevcuttur.

Parseller Mahallesi Fabrika Bozumu

Fabrika yıkımı yapmak ekosistemin korunması ve iş güvenliği açısından risk taşımaktadır. Deneyim kazanmış ekiplerce kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Parseller mahallesinde fabrika yıkım ve söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Yapıların inşa projesi ötekilerden farklılık gösterir. Dolayısı ile yıkımları farklı yapılmalıdır. Fabrika sökümünde önce sökülecek üretim yerinin detaylıca dolaşılması gerekiyor.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp