Şerifali Mahallesi Hurdacı

Şerifali mahallesi hurdacı firma olarak her türde ikinci el inşaat malzemeleri almaya devam ediyoruz. Elinizde ne kadar hurda malzemeniz varsa zamanınızın kıymetini bilerek bizi arayarak en geç 2 dakikada avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. İstanbul Ümraniye Şerifali hurdacı firması İstanbul Hurdacılık sektörel anlamdaki profesyonel hizmetleriyle Şerifali bölgesinde hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetinin kurumsallık ile buluşmasını sağlamaktayız. Hurda alımlarında hesaplanan bedelini nakit olarak ödüyoruz.

Şerifali de hurda hurda depoları içerisinde lideriz. Şerifali hurdacısı olarak kaliteli servislerimizi firmamız ile alışveriş yapanlar için açıklamaktayız. Hurda alımında ilgiyle kaliteli vermekteyiz.

Hurdanızı adresinizden almak amacı ile Şerifali Mahallesi’nde hurda alım deposu açıyoruz. Şerifali mahalle merkezinden hurda malzemeler ve 2.el ev eşyaları alımı yapmaktayız. Şerifali’de uygulanan hurda fiyat listesi ile alım satım hizmetleri için firmamızı arayın.

İstanbul Hurdacılık sizlere daima hizmet sunmaktadır. Şerifali mahallesinde geri dönüşüm fabrikaları arasındayız.

Yüksek miktarda değerli hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Geri dönüşümcülük yapan Şerifali mahallesi hurdacı olarak kaliteli hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Yüksek miktarlı hurda eşya alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Şerifali hurdacısı firmalar arasındayız.

Ümraniye Şerifali Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Ümraniye Şerifali mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Şerifali mahallesi yerinden her tür hurda alımı hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz ilçeler içinde yer alır.

Bu neden ile hurda malzeme fiyat listesi talep etmek sebebi ile cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Şimdi arayıp, yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı satın.

Yirmi yedi senedir tonlarca hurdayı geri dönüşümle Türkiye ekonomisine kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile kullanılandan az doğal kaynak yok edildi. Bilindiği gibi hurdacılık doğaya önem vermektir. Eğer sizde isterseniz hurda satarak doğaya katkı sağlayabilirsiniz.

Şerifali Mahallesi’nde Hurda Alımı

Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımlarına özel değerinden daha yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Şerifali mahalle merkezinde hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman personelimizle sektörün öncüsü durumdayız. Şerifali mahallesinde hurda malzeme alımı yaptığımızı söylemiştik. Şerifali’de çinko, makina artığı, kalay hurdası, çelik, antimon zamak hurdası almaktayız.

Şerifali mahallesinde adresinizden hurda karton alım hizmetini ücretsiz veriyoruz. Hurdalarını satmak isteyenlerin memnuniyetine öncelik vererek çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Bu nedenden ötürü her türlü profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Bugün de size Şerifali de hurda alan geri dönüşüm firmaları ile İstanbul Hurdacılık arasındaki farkımızı anlatmaya çalışacağız.

Şerifali Mahallesinin Hurdacıları

Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı yapmak için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Ümraniye Şerifali mahallesinde hurdacı şirketi olarak Ümraniye Şerifali mahallesinin tamamında her nevi hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanız için çevrenizdeki araçlarımızı göndermekteyiz. Geri dönüşüm ve hurdacılık alanında 27 yıllık deneyimle faaliyet alanımıza yenilikler getirmeyi hedeflemekteyiz. En yakın Şerifali hurdacı telefonlarımızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Ümraniyenin tümünde yaptığımız gibi Şerifali genelinde de hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tecrübeli Ümraniye hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

Şerifali mahallesi hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Şerifali’nin en profesyonel geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık hizmeti ayağınıza getiriyor! Tonajlı malzeme alarak sürümden kazanmaya özen göstererek kalitemizi arttırıyoruz.

Demir Hurdası Alım Satımı Yapan Şerifali Mahallesi Hurdacı Firmaları

Şerifali mahallesinde toptan inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat hurdası, demir döküm hurdası, hurda inşaat demiri, pik demir hurda alırız. Demir, Şerifali mahallesinde en çok çıkarılan madenler içindedir. Buradaki Şerifali mahallesi toplama demir hurdası fiyatları dün güncellendi. Güncel anlık hurda demir ton fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Demir hurda alımı makalesine bakınmak isteyebilirsiniz. Şerifali’de DKP demir hurdası, teneke hurda, demir talaş hurda, toplama demir, extra hurda demir alımı yapıyoruz.

İstanbul Hurdacılık Şerifali’de demir hurda alan geri dönüşümcüler içindeyiz.
Şerifali hurda demir fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Dilediğiniz yerden hurda tufal, hurda demir trabzan, pencere demiri, asansör malzemesi hurdası, çıkma demir kapı, alımı yapıyoruz.

Şerifali Mahallesinde Hurda Krom Alımı

Hurda krom alımı yazısına bir göz gezdirirseniz iyi olur. Şerifali mahallesinde hurda krom alımı yapan firmayız. İstanbul Ümraniye ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Konumdan paslanmaz krom 316 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası, krom 316 hurdası, 304 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 304, krom 310 kalite hurda talaşı alıyoruz.

Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom, nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur.

Ümraniye Şerifali’de krom 201 hurda talaşı, paslanmaz krom 430 hurdası talaşı, 430 krom hurda, hurda paslanmaz krom 202, krom makine hurdası, 201 kalite krom paslanmaz hurdası, krom 202 kalite hurdası talaşı almayı devam ettiriyoruz. Krom hurda alanlar içinde hizmet veren Şerifali mahallesi hurdacı dükkanıyız.

Şerifali Mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Şerifali hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda sarı pirinç araiş, çubuk ucu parça sarı MS-58, MS-58 sarı çubuk talaşı, sarı pirinç araiş hurdası, MS-64 sarı araiş alıyoruz. Bu sayfada bulunan Şerifali sarı pirinç fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı hakkındaki konuya bir göz atın. Şerifali hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz.

Ümraniye’de ve Şerifali mahallesinde hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Şerifalinin tümünde hurda sarı musluk, hurda fosfor araiş, kırkambar sarı, hurda sarı fermuar talaşı, hurda MS-58 sarı külçe, sarı oto radyatör hurdası, sarı su saati hurdası almaktayız.

Hurda Bakır Alımı Yapan Şerifali Mahallesi Hurdacı Firma

Bakır hurda fiyatları içeriğimizde daha detaylı bilgi bulunabilir. Şerifali mahallesi hurda bakır kg fiyatı anlık olarak değişmektedir. 1/2 bakır boru, yanık bakır, hurda soyma bakır, bakır kırkambar, hurda antigron bakır kırma granür, profil, hurda bakır kızıl talaş alım satımı yapıyoruz. Şerifali mahallesinde hurda bakır almak maksadıyla yeni bir ekip oluşturmayı başardık. Hemen arayın. İstanbul Ümraniye Şerifali mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Bakır petek, bakır ham madde hurdası, levha, kap kacak hurdası, hurda bakır süs eşyası alıyoruz. Şerifali mahallesinde kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurda alıyoruz. Hurda bakır alan Şerifali mahallesi hurdacı şirketimizi şimdi arayarak profesyonel hizmetin tadını yaşamaya başlayın! Bakır tencere hurda, bakır lama hurda, TTR kırma, bakır tel hurda, bakır kazan için yüksek fiyat teklifi sunmaktayız.

Hurda Kablo Alan İstanbul Ümraniye Şerifali Mahallesi Hurdacı Telefonu

Yağlı iç ptt kablosu, ptt kabloları, hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kabloları satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Şerifali’nin her köşesinde hurda kablo almaktayız. Hurda kablo alan hurdacı başlıklı konuya bir göz gezdirebilirsiniz. hurda %50 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablolar, hurda %30 bakırlı kablo, elektrik kablosu alımında öncüyüz. İç tesisat kablo hurdası, enye kablo hurdaları, karışık kablolar, antigron kablolar, tek damar kablolar alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Ümraniye nin en iyi hurdacısı ile mutlu bir hurda satımı yaşamanızı diliyoruz. İstanbul Ümraniye Şerifali mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Yakın çevrede hurda çelik zırh kabloları, yer altı enerji kablosu, çelik içli kablo, fare yemez kablo hurdası alımında piyasanın üzerinde fiyatları gönderiyoruz. Ümraniye Şerifali mahallesinde tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan daha yüksek fiyat listesi veriyoruz.

Alüminyum Hurdası Alan Şerifali Hurdacı Numarası

Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurda almaktayız. Şerifali mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hurda alüminyum sac levha, hurda alüminyum jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tabak, alüminyum tencere ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Şerifali mahallesinde hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum levha, ince alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı alım satımı gerçekleştiriyoruz.

Hurda profil, piston, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. İstanbul da adresten hurda profil eloksallı alüminyum, alüminyum curuf hurdası, alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum radyatör alımı için aramanızı istiyoruz.

Sizin yardımıyla Şerifali’de sürekli tecrübe elde ediyoruz. Firmamız İstanbul Hurdacılık’a verdiğiniz destek ve önem nedeni ile müşterilerimize minnettarız. Sayfamızdaki Şerifali mahallesi alüminyum hurdası fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz.

Şerifali Mahallesi Hurdacı Sitesi

Şerifali sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alım yapıyoruz. Motor hurdası, titanyum, hurda nikel, imalat artığı, karbür hurda satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Ümraniye Şerifali mahallesi hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet sunmaktayız. Ancak hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alım satımı yapmamaktayız. Bu sebep ile hurda araç yedek parça için edilen çağrıları kabul etmiyoruz. Bundan eminiz Şerifali oto sanayi sitesinde çıkma oto parçası ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu işlerde bu tarz yapanlar ile iletişime geçiniz.

Çelik Raf Hurda Alan Hurdacılar

Şerifali mahallesi hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak amacıyla mobil numaramızı aramanız yeterlidir. Hurda depolama rafları alıyoruz. 2. el metal raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyat listesini incelemek için hurda raf kilo fiyatı hakkındaki konumuza bakabilirsiniz. Özellikle hizmet vermeyi bırakmış işyerlerinden elde ettiğimiz hurda market rafı, hurda çelik raf, reyonlar, mağaza rafları, demir raflar arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el market rafları satışı yapıyoruz.

Kurşun Hurda Alan Hurdacı

Günümüzde radyasyondan korunmak için üretilen yalıtımlarda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, mühimmat üretiminde, akü imalatı, benzin katkısında, çeşitli alaşımlar üretilirken, kabloların yalıtımında kurşuna yer verilmektedir. Kurşun tarihten günümüze kullanılan metallerdendir. Doğada doğal olarak çıkarılabilen madenler arasındadır. Doğadaki kurşunlar kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. İstanbul Hurdacılık olarak Şerifali mahallesinde kurşun oluk, Çatı minare kurşunu, kurşun levha hurdası, kurşun boru alımı yapmaktayız. Ayrıca Şerifali’de hurda çinko almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası numaralarımızı şimdi arayabilirsiniz.

Plastik Hurda Alan Yerler

Şerifali mahallesi yakınlarında polistiren, hurda polipropilen moblen, ABS plastik hurdası, jelatin hurdası ticareti yapıyoruz. Aramanızı bekliyoruz. Şerifali hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Yüksek tonajlı kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik, şeffaf naylon poşet hurdası, pimapen hurdası Şerifali hurdacısıyız. Plastik, azot (N), (H) hidrojen, (O) oksijen, (C) Karbon ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir.

Şerifali Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Dolayısıyla iflas etmek zorunda kalan satıcılardan edindiğimiz küçücük ucuz fayans kalebodur, laminant parkeler, tavanlar, kiremitler satıyoruz. Yıkılan öğrenci yurdu vb binalardan çıkarılan hala kullanılabilir durumda ikinci el pencere, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, harç mikseri, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Şerifali Mahallesi’nde Fabrika Sökümü

Şantiye yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebepleriyle risk taşımaktadır. Tecrübeli ekipler tarafından yapılmalıdır. Şerifali de fabrika yıkım hizmetine talibiz.
İnşaatların inşa ediliş projeleri kendine özgü olmaktadır. Dolayısıyla yıkım gereksinimi de farklı olabilir. Fabrika sökerken yıkımı teklif edilen iş yerinin detaylıca incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin ayarlanması gerekmektedir.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Binaların en önemli taraflarından biri hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Çelik çatı sökümü işlerinde tecrübeliyiz. Sökümden sonraki parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Şerifali çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinizde Yirmi yedi deneyime sahip ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrik hangarlar söküm işi yapılırken yapının inşa projeleri özenle incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılacak olanlar alıcılar sunulabilir. Dayanıklılık açısından en sağlam çelik satı olanlarıdır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Her çelik çatıların söküm işleri birbirinden farklı yapılmaktadır.

Şerifali Mahallesi’nden Hurda Akü Alımı

Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik enerjisi şeklinde veren bataryalara akü denir. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda akülerden faydalanılır. Kuru akü hurdaları, hurda küçük akü, sulu akü hurdası alıyoruz.

Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bunun yanında amperajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek için akülerin işidir. Şerifali mahallesi hurda akü fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Akü; otomobiller ve benzeri taşıtlarla bir takım elektronik alet edavatlarda kullanılmaktadır.

İkinci el Jeneratör Hurdası Alım Satımı Yapan Şerifali Mahallesi Hurdacı Firmaları

İkinci el jeneratör satanlar bizden teklif istemeden jeneratörlerinizi satarsanız zarar edersiniz. Şerifali mahallesi merkezde 2.el jeneratör alım satım hizmetleri vermekteyiz.
Ümraniye 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratörler bozuk olsa dahi değerlidir. Taşımalı elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

Ümraniye Şerifali Mahallesi İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

İyi durumda çöp sıyırmalı tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah üstü dolaplar, otel tipi bulaşık makinası, buz makineleri alıp satmaktayız. Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, çelik tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü 2 kapaklı dolap satmak isteyenler bu sitedeki numaraları arayabilirsiniz. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Mikser, su sebilleri, köpüklü ayran makinesi, kahve makineleri, popcorn arabası, kıyma makineleri, tabldot, doğalgazlı çay dobajı bulunduruyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi 4 gözlü ocak, dinlendirici, evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, sanayi tipi aspiratör vb endüstriyel tipi mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Hurda Kağıt Alımı Yapan Şerifali Mahallesi Hurdacı Numarası:

Hurda kitap hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Şerifali’de karton, kağıt hurdası alım satımı yapmayı sürdürmekteyiz. Daha fazla fiyata beyaz kağıt, koli hurdaları, karton hurdaları, karışık renkli kağıt alım satımı yapan firmalar içerisindeyiz.

Şerifali mahallesinde kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol hurda için peşin ödeme yapıyoruz. En ideal fiyatla peçete, hurda defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesentle satıcıya daha fazla kazanç elde etme avantajı veriyoruz. Şerifali hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Güncel Şerifali Mahallesi Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Daha doğru hurda fiyatları 2021 yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Bütün hurda alımlarımızı yenilenmiş hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Burdaki Şerifali hurda fiyatları hergün güncelleniyor.

Çinko Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Çinko elementi amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Ümraniye’de ve Şerifali mahallesinde çinko çatı hurdası, hurda çinko levha alım satımlarında rakip firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Çinko madeni, yer kabuğunda en çok bulunabilen metal elementlerden biridir.

Açık gri mavimsi renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Antik dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak kullanımı ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır.

Ümraniye Şerifali Mahallesinde 2.El Sac Hurdası Alanlar

Müştemilat çatısı kaplamak için kullanılabilecek sac hurdası bulunduruyoruz. Şerifali de sac hurda almak amacı ile şimdi arayabilirsiniz. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanır.

Sac; demirin ince veya kalın levha şekline getirilmiş halidir. Silindirle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. Önceden belirlenmiş boyut ve ölçülerde kesilir. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında yoğun biçimde kullanılmaktadır. Demir kapı, çatı kaplaması, sandviç panel, varil üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu malzemelerden hurda sac levha çıkarılmaktadır.

Elektronik Hurdası Alan Firmalar

Her nevi elektrikli alet alım satımında nakit para ödemeler yapıyoruz. Hurda Bilgisayar parçaları tonerli yazıcı, ram, SATA hard disk, monitör, fotoğraf tarayıcı, DDR rulo artıkları, power supply, anakarat, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makinesi, ADSL modem, ekran kartı, server, işlemci CPU satmak için irtibat kurabilirsiniz.

Kontaktör, trafo, elektrik pano malzemeleri, IOS telefon işlemcileri, termik röleler, şarj cihazı, GSM baz kartları, röleler alımında en yüksek fiyatı vermekteyiz. Ocak, vantilatör, fırın, fön makineleri, terazi, 3 programlı bulaşık makineleri, ütü, mini buzdolabı, türk kahvesi ve çay makineleri, klima, kombi, merdaneli çamaşır makinesi, ütü masası fiyatları öğrenmek maksadı ile irtibata] geçin.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp