Madenler Mahallesi Hurdacı

Ümraniye Madenler mahallesi hurdacılar içerisinde her türlü hurda malzeme alıyoruz. Ümraniye Madenler mahallesi merkezinde 2.el eşya ve hurda almaktayız. Madenler deki hurdacı firmalar içinde hizmetlerimizle herkes tarafından tercih ediliyoruz. İstanbul Hurdacılık hurda malzeme satacaklara tatil günleride hizmet veriyor.

Madenler bölgesi etrafında hurda dönüşümü yapan fabrikayız. Hurda malzemelerinizi adresinizden almak için Madenler mahallesinde hurda toplama merkezi oluşturuyoruz. Elinizde ne kadar hurdanız varsa vakitinizi boş yere geçirmeden telefon numaralarımızı rehberinize kaydedip maksimum beş dakikada avantajlı fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurda alımı yaparken değerini anında peşin para ile ödüyoruz.

Toptan alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Madenler hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Madenler mahallesi hurdacısı İstanbul Hurdacılık sektörel atılımları ile İstanbul Ümraniye Madenler mahallesinde hurdacılık hizmetinin kurumsallığa kavuşmasını sağlamaktayız.

Ümraniye Madenler mahallesi güncel hurda fiyatlarıyla hurda alımı hizmeti veriyoruz. Tonajlı hurda malzeme satmak istiyor musunuz? En yakın Madenler mahallesi hurdacısı olarak yükseltilmiş fiyat listesiyle hizmet vermekteyiz.

Hurda eşya alımlarında uzun senelerin tecrübesi ile profesyonellikle hareket ediyoruz. Ümraniye Madenler mahallesinde hurda alanların lideri olmanın onurunu paylaşmaktayız.

Madenler Mahallesi’nde Hurdacı Telefon Numarası

Madenler hurdacı telefonu sayfamızın altında sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz şekilde yazılmıştır. Yirmi yedi seneden şimdiye dek tonlarca sarı pirinç malzemeyi geri dönüşüm ile milli ekonomiye kazandırdık. İstanbul Hurdacılık’ın özverisi ile ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu. Hemen arayıp, günlük hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz.

Bu yüzden hurda fiyat listesi sormak sebebiyle telefonumuzu tuşlamanız yeterlidir. Madenler mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Görüldüğü üzere hurdacılık doğaya önem vermektir. Şayet sizler de isterseniz biriktirdiğiniz malzemeleri satarak çalışmalarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Madenler Mahallesinin Hurdacıları

Konumuma en yakın İstanbul Ümraniye Madenler mahallesi mahallesi hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Madenler’in en iyi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık en profesyonel hizmeti sunmaya devam ediyor! Tonajlı hurda malzeme alarak kazanç elde etmek istiyoruz.

Sizlerde her türden hurda satışı yapmak nedeniyle mobil hatlarımızı arayabilirsiniz. Madenler’de geri dönüşüm firması olarak Madenler’in tümünde hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalarınız nakliyesi için çevrenizdeki hurda nakil personellerimizi yönlendirmeye devam etmekteyiz. Hurdacılıkta 27 senelik tecrübe ile Madenler piyasasına yeni bir nefes getirmeye önem veriyoruz. En yakın Madenler hurdacı firma olarak hizmetlerimizi güvenle sunmaktayız. Ümraniyenin tüm sokaklarında yaptığımız gibi Madenler çevresinde de kurumsal faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Her türlü Ümraniye hurdacı ihtiyacınızda titiz hizmet sunmaktayız.

Ümraniye Madenler Mahallesinde Hurda Alanlar

Madenler mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el endüstriyel lokanta eşyası alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Bugün siz değerli potansiyel müşterilere Madenler de hurda alan yerler ile İstanbul Hurdacılık arasındaki farkı açıklamaya çalışıyoruz. Madenler’de adresinizden hurda alım satımı yapmaktayız.

Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda kurşun, inşaat demiri, çinko, alüminyum, bakır hurdası, kablo hurdası alımlarında fiyatlar uygulamaktayız. Madenler mahallesinde hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile lider konuma çıkmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek sürümden kazanç elde etmeyi düşünüyoruz. Bu nedenden dolayı her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Madenler mahallesinde çinko, kalay hurda, çelik hurda, antimon zamak hurda, CNC artığı hurdası almaya devam ediyoruz.

Madenler Mahallesinden Karışık Demir Hurda Alanlar

Hurda demir alanlar arasında işletmemizi seçerek daha fazla kazanabilirsiniz.
Madenler hurda demir fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Hurda demir, Madenler mahallesi genelinde en çok alınıp satılan metaller içerisindedir. Buradaki Madenler mahallesi demir hurdası kg fiyatı sürekli güncellenmektedir.

Yüksek tonajlı pik demir hurda, yıkım hurdası, döküm demir, parça inşaat demiri çubuğu, hurda inşaat demiri alım satımı yapıyoruz. Adresten hurda asansör, demir ev kapısı, hurda demir merdiven korkuluğu, hurda tufal, pencere korkuluğu, ticareti yapıyoruz. Ümraniye Madenler mahallesinde hurda ekstra demir, toplama demir, dkp demir, demir talaş hurda, hurda teneke ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Güncel anlık demir hurda fiyat listesi için fazla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla bölümünün olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

Hurda Krom Alan Hurdacılar

Madenler etrafında hurda krom ticareti yapıyoruz.
Ümraniye’de hurda krom paslanmaz fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla irtibata geçin. Ümraniye Madenler mahallesinde hurda krom 202, krom 202 hurda talaşı, hurda krom makine, 201 krom hurda talaşı, hurda krom 430, hurda krom paslanmaz 201, 430 krom paslanmaz hurdası talaşı almaktayız.

Krom hurda alımı paylaşımımızı gezmek iyi gelecektir. Size en yakın adresten hurda krom paslanmaz 304 talaşı, 316 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 hurda talaşı, 310 paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 304 kalite, 316 paslanmaz krom hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Paslanmaz krom hurda alanlar içindeki Madenler hurdacı şirketiyiz.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur.

Sarı Hurdası Alan Madenler Mahallesi Hurdacı Telefonu

Hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık Madenler mahallesinde hurda sarı alım satımı yapanlardanız. Madenler de hurda fosfor araiş, sarı kırkambar, sarı su saati hurdası, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı oto radyatörü, hurda sarı vana musluk, hurda sarı külçe MS-58 alan yerler içindeyiz.

Bu sayfadaki Madenler hurda sarı pirinç fiyat listesini saat başı ulaştırmaktayız. Sarı hurdası alanlar başlıklı metini ziyaret edin. Madenler hurda sarı fiyatları için arayınız. Madenler hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 sarı araiş, pirinç sarı araiş, MS-64 sarı pirinç araiş, MS-58 çubuk sarı talaşı, çubuk ucu parça sarı hurdası ticaretiyle iştigal ediyoruz.

Bakır Hurdası Alan Madenler Mahallesi Hurdacı Firması

Hurda hammadde, eşya, hurda bakır levha, bakırlı petek, eski bakır tepsi alım satımı yapmaktayız. Soyma bakır hurdası, 1/2 bakır boru, kızıl bakır talaş hurda, ince bakır profil hurdası, bakır yanık hurda, antigron kırma granür, kırkambar hurda alanlar içerisindeyiz.

Bakır alan hurdacılar sayfamızda geniş bilgi bulunuyor. Madenler mahallesi hurda bakır ton fiyatı talep edebilirsiniz. Madenler de bakır hurdası alımı yapan hurdacı numarasını bir tıklamayla arayarak tecrübeli hizmetlerin tadını yaşamaya başlayın! Madenler in yakınlarından bakır hurdası alımında deneyimliyiz.

Bakır tel hurdası, bakır tencere, hurda TTR kırma, lama, eski bakır kazan alırken müşteriye özel fiyat teklifi sunuyoruz. Madenler de hurda bakır alanlar içindeyiz. Telefon numaralarımızı arayın. En Yakın İstanbul Ümraniye Madenler mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Kablo Hurda Alan İstanbul Ümraniye Madenler Mahallesi Hurdacı Firması

Madenler mahallesinin en büyük hurdacısı İstanbul Hurdacılık ile sizde yüksek kazanç elde edebileceksiniz. Yakın çevrede hurda fare yemez kablolar, çelik zırh kabloları, çelik içli kablo hurdaları, hurda yeraltı enerji kablosu alım satımında ederinin üstünde fiyat listesini biz veriyoruz. Sitemizdeki hurda kablo alanlar yazıyı okuyabilirsiniz.

Karışık kablo hurdası, enye kablo hurdası, tek damar kablo, hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası Madenler mahallesi hurdacısıyız. İstanbul da kablo hurda alanlar arasındayız. Elektrik kabloları, %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Ümraniye Madenler mahallesinde toptan kablo hurdası alışverişinde piyasasından daha yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Ptt kablo hurdası, hurda telefon kablolar, ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda ptt kablosu içi yağlı elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Ümraniye Madenler mahallesinde hurda kablo alan fabrikalar içinde hizmet veriyoruz.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Madenler Hurdacı Firması

Siz değerli müşterilerin sayesinde her gün tecrübe elde ediyoruz. Piston, alüminyum matbaa kalıbı, hurda araiş, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum kalın profil alan hurdacıyız. Kimyasal bir element sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünebilen metal cinsidir. Ümraniye Madenler’de alüminyum hurda alan firmalar içinde fark yaratıyoruz.

Alüminyum jant hurda, alüminyum sac, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum tencere hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Madenler mahallesi alüminyum hurdası ton fiyatlarını bip grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız.

Alüminyum levha, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum talaş hurdası, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum imalat artığı ticareti için arayın. Her türlü yüksek tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapılır.
Ümraniye Madenler mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz. Madenler mahallesinde konumdan alüminyum klima radyatörü hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant içi hurdası, profil eloksallı alüminyum hurdası alımı yapmak için telefon etmenizi istiyoruz. Bize güvendiğiniz sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

İstanbul Ümraniye Madenler Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Madenler oto sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz.

Ümraniye Madenler mahallesi hurdacılar sitesi içinde hizmet sunuyoruz. Fakat hurda araç veya araba hurdası almamaktayız. Dolayısıyla hurda otomobil yedek parçası istemek amacı ile aramayınız. Kuşkusuz Madenler oto sanayisi içerisinde çıkma araba yedek parçası işleri yapan hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Rica ederiz çıkma araba parçası işlerinizde bu türde yapanlarla iletişim kurmanızdır.

İmalat artığı, motor hurda, hurda karbür, hurda nikel şablon, titanyum hurda alımı yapıyoruz.

Madenler Mahallesi Hurda Çinko Alan Hurdacı Firma

Çinko metali, yer yüzünde en fazla miktarda çıkarılan metal elementlerdendir. Madenler mahallesi bölgesinde hurda çinko levha, çinko çatı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Açık gri mavimsi renklidir.

Çinko, eski dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Ancak kullanım biçimi ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko elementi amin, siyanür, halojen, amonyak iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturuyor.

Raf Hurdası Alımı

Hurda market rafı alıyoruz. Madenler mahallesi hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak için cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

2. el raf hurdası ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf hakkında bilgi verdiğimiz sayfaya bakabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen fabrikalardan satın aldığımız market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, orta reyonlar, teşhir rafları, demir raflar içinden seçilen hala kullanılabilir durumda ikinci el market rafları satıyoruz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Kapanmış fabrika sökülürken önce yıkılması teklif edilen tesisin etraflıca gezilerek uygun ekipmanın seçilmesi gereklidir. Her inşa edilen yapının yapım projesi ötekinden farklıdır. Bu sebeple yıkım gereksinimleri de projeye göre yapılmalıdır. Bina yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği açısından risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır. Madenler mahallesi fabrika söküm ve bozumu hizmetlerinde yılların tecrübesine sahip kurumsal firmayız.

2 el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alımı

Temiz durumda buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah, bulaşık makinaları alıp satmaktayız. 2. El tabak ısıtma makinesi, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. Baklava tepsileri, su sebilleri, kıyma makinesi dişlisi, pop corn arabaları, ayran makinesi, bakır işlemeli çay dobajı, kahve makineleri, tabldot alımı yapmaktayız. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi set üstü ocak, dinlendirici, krom paslanmaz küvet, evye, davlumbaz, endüstriyel aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemesini görmek amacı ile siz çok değerli müşterilerimizi işyerimizi ziyarete davet ediyoruz.

Madenler Mahallesi’nden Plastik Hurda Alımı

Plastik; (C) karbon, Oksijen (O), Azot (N), (H) hidrojen ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır.

Madenler mahallesi genelinde hurda ABS plastik, polipropilen moblen hurdası, polistiren kristal, jelatin almaktayız. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz.
Madenler hurda plastik pimapen fiyatları için arayınız. Tonajlı şeffaf naylon, pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda pimapen imalat artığı, hurda mavi kapak Madenler hurdacısıyız.

Sac Hurda Alanlar

Ek bina çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Madenler de sac hurda satmak amacıyla hemen arayın. Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Farklı uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kaplamasında yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil, kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Bütün bu malzemelerin atıl durumda olanına hurda sac levha denir.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalar için önemlidir. Sac; çoğunlukla demirin ince veya kalın levha haline getirilen şeklidir. Haddelemeyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Belirli ebat ve ölçülerde şerit gibi kesilir.

Madenler Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımını güncel hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Hurda fiyatları konulu yazıya bir göz atın. Anlık Madenler hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Buradaki Madenler hurda fiyatları anlık olarak değiştirilmektedir.

Jeneratör Hurdası Alanlar

Uzun kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamayacak hale gelmesi mümkündür. Fakat eski jeneratör çalışmasa da alınıp satılır. Jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi bizimle kolayca irtibata geçmelisiniz.

Madenler mahallesi merkezde hurda 2.el jeneratör alıyoruz. Ümraniye 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Hayatı kolaylaştırılan elektiriğin olmadığı alanlarda elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

İstanbul Ümraniye Madenler Mahallesi Kağıt Hurda Alım Satımı

Piyasadan fazla fiyatlarla beyaz kağıt hurdası, karton hurdaları, karışık renkli kağıt hurdası, karton koli alımı yapan depolar içindeyiz. Sayfamızdaki hurda kitap hakkındaki gönderiyi kesinlikle okumalısınız. Madenler’de hurda kağıt almaktayız. Ümraniye de ve Madenler mahallesinde hurda gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda alımı yapıyoruz. Tonajlı peçete ve kağıt havlu hurdası, okul kitabı, defter, hurda fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesent ile hurda satmak isteyenlere daha çok miktarda kazanma olanağı sunuyoruz.
Madenler hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayınız.

Kurşun Hurda Alıp Satan Ümraniye Madenler Mahallesi Hurdacı Firmaları

Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun yüzlerce yıldan bugüne değin kullanılan metallerden biridir. Yer yüzünde doğal olarak bulunabilir. İstanbul Hurdacılık olarak Madenler mahallesinde hurda levha kurşun, hurda kurşun boru, kurşun yağmur oluğu, Minare ve Cami kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Madenlerde çatı söküm çinkosu alıyoruz. Hurda çinko satın alan yer bulmak istiyorsanız hemen arayın. Kurşun kimyasal maddeler ve pigmentlerde, mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, akülerin imalatında, kablo yalıtımı üretimlerinde, çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısı olarak sıklıkla kullanılmaktadır.

İstanbul Ümraniye Madenler Mahallesinden Akü Hurdası Alımı

Elektrik enerjilerini kimyasal enerji biçiminde depolayarak gerektiğinde elektrik olarak veren bataryalara akü denir. Akü, sadece ateşlemeye kullanımla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda alıcıya akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını gidermek amacı ile akü kullanılarak motor korunmaktadır.
Madenler mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme gereken aletlerde kullanılmaya devam edilmektedir. Aküler; otobüsler gibi taşıtlar ile çeşitli elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Sulu akü hurdaları, kuru akü hurda, hurda küçük akü alım satımı yapmaktayız.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Firmalar

Yıkılan market vb. binalardan ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler alıyoruz. Ayrıca malesef işi bırakan iş yerlerinden aldığımız küçücük defosu olan fayanlar, laminantlar, tavan, kiremitler uygun fiyatlara pazarlıyoruz.

Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç mikseri az kullanılmış seyyar iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur.

İstanbul Ümraniye Madenler Mahallesi’nde Elektronik Hurda Alanlar

Şarj cihazı, elektrik panosu, IOS telefon işlemcileri, kontaktör, elektrik trafoları, GSM baz kartları, termik röleler, röle satın alıyoruz. Masa üstü Bilgisayar Hurdası dotmatrik yazıcı, sarı göbek işlemci, lcd monitör, ses kartı, ram, power, DDR rulo artıkları, modem, elektronik kart, fotokopi makineleri, scanner, taşınabilir harddisk, ana kart, ekrankartı, server alıyoruz.

Ütü, çay ve filtre kahve makineleri, terazi, çamaşır makineleri, ütü masası, 4 programlı bulaşık makineleri, ocak, klima, vantilatör, mini buzdolabı, fırın, kombi, fön makinesi almaktayız. Sıfır ve temiz kullanılmış elektronik eşya için eşsiz fiyat teklifleri veriyoruz.

İstanbul Ümraniye Madenler Mahallesinde Çelik Çatı Sökümü

Hızlı kapatma bakımından en sağlam çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri vardır. Her çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanır. Mekanların en önemli yerlerinden biri şüphesiz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür. Madenler mahallesi çelik konstrüksiyon depo sökümünde 27 tecrübeli geçmişe sahip çalışanlarımız ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon bina prefabrike spor salonları sökülürken yapının inşa projesine dikkat edilmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılacak olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı makası söküm işlerini titizlikle yapmaktayız. Sökümden kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp