Tepeüstü Hurdacı Telefonu

Tepeüstü mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak çelik hurdası alıyoruz. Hurdalarınızın değerini hesaplamamız için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişim kurup üç dakika zaman kaybetmeden avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Tonajlı değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Tepeüstü mahallesi hurdacısı olarak hurdacılık yapıyoruz.

İstanbul Hurdacılık olarak Ümraniye Tepeüstü mahallesindeki hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerine kıymet kazandırıyoruz. İstanbul Ümraniye hurda piyasasındaki hurda fiyatlandırması ile alım yapmaya devam ediyoruz.

Tepeüstü Mahallesi’nde hurdacı firmasıyız. Tepeüstü hurdacı İstanbul Hurdacılık hurda malzeme satmak isteyenlere günün her saati de hizmet vermektedir. Hurda malzeme alımında tecrübe ile hizmet veriyoruz. Satacağınız hurdaları evinizden alıyoruz.

İstanbul Ümraniye Tepeüstü mahallesi merkezi ve etrafında kullanılmış ev eşyası ve hurda eşyalar alım satımı yapıyoruz. İstanbul Ümraniye Tepeüstü hurdacı firması olmanın keyfini yaşıyoruz.

Malzeme alımı yaparken bedelini peşin olarak ödüyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Tepeüstü hurdacı firmalar içerisindeyiz. Ümraniye Tepeüstü mahallesindeki hurdacılar içinde eşi benzeri bulunmayan avantajlı hizmetlerle tercih ediliyoruz.

Tepeüstü Mahallesi’nde Hurda Alımı

Müşteri memnun kalmasını öncelikli tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Tepeüstü mahallesinde makina artığı hurdası, çelik, kalay hurdası, hurda zamak antimon, hurda çinko alım satımı hizmeti sunuyoruz. Tepeüstü’de dilediğiniz yerden hurda malzeme ticareti yapmaktayız.

Bu fönderide size Tepeüstü’de hurda alan yerlerle bizim aramızdaki farkı anlatıyoruz. Toptan alüminyum hurdası, kablo hurdası, hurda bakır, kurşun hurda,çinko hurdası, sarı hurda ve demir alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listeleri uygulamaktayız. Tepeüstü’de hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve uzman kadromuz ile öncülük yapmaktayız. Ümraniye Tepeüstü de hurda alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Tepeüstü Mahallesi Hurdacısı

Ümraniye Tepeüstü mahallesi hurdacı olarak Tepeüstü’ün tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemelerinizin alım satımı için en yakın hurda alım ekibimizi gönderiyoruz. Daha çok çalışarak sürümden kazanmaya önem vererek standartlarımızı arttırmaya çalışıyoruz.

Yirmi yedi senelik tecrübe ile Tepeüstü piyasasına bilinmeyen yenilikler getiriyoruz. En yakın Tepeüstü hurdacı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Ümraniyenin tümünde yaptığımız gibi Tepeüstü çevresinde de hurda alım satımı servislerimizi sürdürüyoruz. Kurumsal Ümraniye hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız. Sizlerde her türden hurda malzeme satışı sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Tecrübeli Tepeüstü hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Tepeüstüdeki en iyi geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık’la işinizi kolaylaştırın!

Tepeüstü Mahallesinde Hurdacı Firma Telefonu

Zaman kaybetmeden arayın, günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. 1996’den bu yana tonlarca hurda kabloyu geri dönüşüm aracılığı ile ekonomiye kazandırabildik. Bu sayede çevremize daha fazla zarar verilmesi önlendi. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak amacı ile bizi arayabilirsiniz. Tepeüstü mahallesi yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir.

Görüldüğü gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizlerde isterseniz elinizdeki hurdanın geri dönüştürülmesini sağlayıp firmamızın çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz. Tepeüstü mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfasının altında sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Karışık Demir Hurda Alıp Satan Tepeüstü Mahallesi Hurdacı Firması

Güncel hurda demir fiyatları için zaman kaybetmeden arayın. Güncel demir hurdası fiyatları sayfamıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Demir hurdası, dünya genelinde çokça alınıp satılan metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Tepeüstü mahallesi ekstra demir hurdası ton fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız.

Tonajlı hurda inşaat demiri çubuğu, demir döküm hurda, inşaat hurdası, hurda demir pik, hurda inşaat demiri alımı yapıyoruz. Adresten asansör malzemesi hurdası, demir yangın merdiveni, pencere korkuluğu, çıkma demir kapı, tufal, alımında güncel fiyat sunuyoruz.

Demir hurdası alan firmalar içerisindeyiz.
Tepeüstü hurda demir fiyatları öğrenmek için arayınız. Tepeüstü’de demir talaşı, DKP demir, toplama demir hurdası, ekstra hurda demir, teneke hurdası alımında piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz.

Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı Yapan Tepeüstü Mahallesi Hurdacısı

İstanbul Hurdacılık olarak pirinç sarı araiş, pirinç sarı araiş hurda MS-70, çubuk ucu parça sarı MS-58, sarı talaş hurdası, araiş sarı alıyoruz. Sayfamızdaki Ümraniye Tepeüstü mahallesinde sarı pirinç ton fiyatını talep edenlere saat başı gönderiyoruz. Pirinç sarı alan hurdacı konulu makalemize göz atın. Tepeüstü hurda sarı fiyatları için arayın.

Tepeüstü mahallesi çevresinde hurda sarı oto radyatörü, hurda sarı imalat artığı, sarı musluk hurdası, hurda MS-58 sarı külçe, sarı su saati hurdası, hurda bronz, kırkambar sarı hurdası alan yerler içindeyiz. Tepeüstü’de hurda sarı alan hurdacılar içindeyiz.

Hurda Krom Alan Tepeüstü Mahallesi Hurdacı Firması

Hurda krom fiyatı paylaşımımıza göz atarsanız pişmanlık duymazsanız. Tepeüstü Mahallesi’nde hurda krom için peşin ödeme veriyoruz. İstanbul Ümraniye ilçesinde hurda krom fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası alan Tepeüstü mahallesi hurdacı depsouyuz. Ümraniye Tepeüstü de hurda krom 201, 201 paslanmaz krom hurda talaşı, krom 202 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurda, ikinci el krom tank, 430 paslanmaz krom hurda talaşı, 430 krom paslanmaz hurdası alıyoruz.

Adresten paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, 316 kalite krom hurdası, paslanmaz krom 310 hurdası talaşı, paslanmaz krom 304 hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 304 hurda talaşı alımı yapan Tepeüstü hurdacısıyız. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Hurda Alüminyum Alım Satımı Yapan Tepeüstü Hurdacılar

Her çeşit tonajlı alüminyum hurda alım satımı yapılır.
Ümraniye Tepeüstü mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz. Kimyasal bir element olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır. Hurdalarını bize satanların yardımıyla Tepeüstü çevresinde her geçen gün gelişiyoruz.

Burada bulunan Tepeüstü mahallesi hurda alüminyum fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Alüminyum profil hurdası, piston, alüminyum ofset matbaa hurdası, sert kartel, alüminyum araiş hurdası Tepeüstü hurdacısıyız. İstanbul Hurdacılık’a gösterdiğiniz özen sebebiyle müşterilerimize şükran duyuyoruz. İstanbul da konumdan hurda alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum curuf, alüminyum alikobant hurdası, hurda profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için telefon etmenizi bekliyoruz.

Tepeüstü mahallesinde alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Alüminyum tabak hurdası, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum çatı sacı alıyoruz. Alüminyum talaşı, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum levha hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak maksadı ile arayın.

Tepeüstü Mahallesinde Kablo Hurdası Alımı

%30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, elektrik kabloları alımında liderlik yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler hakkındaki makaleye göz gezdirebilirsiniz. Tepeüstü’de hurda kablo alımı yapıyoruz. Tepeüstü’de yüksek tonajlı kablo hurdası alımında değerinden yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Ptt kablo içi yağlı (deşe), hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kablolar, ptt kablo hurdası satanlar bizimle iletişime geçin. İstanbul da kablo hurdası alanlar arasındayız. Ümraniye nin en büyük hurdacısı ile ticaretin keyfini müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

İç tesisat kabloları, hurda enya kablo, karışık kablo hurdası, antigron kablo hurdaları, hurda tek damar kablolar için nakit ödeme yapıyoruz. Tepeüstü de fare yemez kablo hurdaları, çelik zırhlı kablo hurdası, hurda yeraltı enerji kablosu, çelik içli kablolar alımı esnasında değerinin üstünde fiyat teklifini veriyoruz.

Hurda Bakır Alımı Yapan Tepeüstü Mahallesi Hurdacı Firması

Hurda bakır kırkambar, soyma bakır, hurda yanık bakır, antigron bakır kırma granür hurda hurdası, kızıl bakır talaşı, hurda bakır boru, bakır profil hurda alımı yapıyoruz. Tepeüstü mahallesinde bakır hurdası alımı yapan hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın profesyonel hizmetimizin tadını yaşamaya başlayın!

Bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgi yer alıyor. Hurda bakır fiyat listesi Tepeüstü mahallesinde bakır alımı yaparken yeniden gönderilecektir. Tepeüstü mahallesi bölgesinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Levha, bakır eşya, bakır petek, eski bakır tepsi, bakır hammadde almaktayız. Bakır tel hurda, TTR kırma bakır granür hurdası, eski bakır kazan, bakır lama hurda, bakır tencere alımlarında özel fiyat sunuyoruz. Tepeüstü de hurda bakır alan hurdacı firmalar arasındayız. Telefon numaralarımızı arayın. Tepeüstü mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Elektronik Hurda Alanlar

Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları power supply, elektronik kart, DDR Rulo, ana kart, CPU işlemci, VDSL modem, ses kartı, LCD monitör, ekran kartı, scanner, taşınabilir hard disk, ram, fotokopi makinesi, server, yazıcı almaktayız. Fırın, fön makineleri, mutfak terazisi, mini buzdolabı, 6 programlı bulaşık makineleri, türk kahvesi ve çay makineleri, ütü, klima, elektronik çamaşır makinesi, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası fiyatları hakkında bilgi istemek amacı ile bizimle [iletişime.

Sıfır ve 2. el elektronik ev aletleri alım satımında bedelini anında ödüyoruz. Kontaktörler, elektrik panosu, adroid telefon işlemcileri, şarj cihazı, röle, elektrik trafoları, GSM kartları, termik röleler alıyoruz.

Tepeüstü Mahallesi’nden Hurda Sac Alanlar

Sac; demirin levha biçimine getirilen şeklidir. Merdaneyle çeşitli inceliklerde düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyutlarda şerit gibi kesilir. Kümes çatısı kapatmak için kullanılabilecek vaziyette 2.el sac buluyoruz. Tepeüstü sac hurda alım satım hizmeti sunduğumuz şehirlerdendir.

Demir kapı, varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Çeşitli uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretimi sırasında kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerin eskimişine hurda sac levha denilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler tarafından satın alınmaktadır.

Ümraniye Tepeüstü Mahallesi 2. El Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

İyi kullanılmış olan restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. Pop corn makinesi, su sebili, kıyma makineleri, tabldot, kahve makineleri, ayran makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici, restoran tipi ocaklar vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz amacıyla sizi depomuzu ziyaret etmeye davet etmekteyiz.

Temiz tabak ısıtma tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel lokanta aletleri almaktayız.

Ümraniye Tepeüstü Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Müteahhitlerce kısa zaman diliminde kullanılmış olan yük asansörleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood satılıktır. Ümraniye Tepeüstü bölgesinde yıkılmış ardiye vb. binalardan sökülen hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pencere, mutfak dolapları satanlar içindeyiz. Bununla birlikte iflas etmek mecburiyetinde kalmış esnaflardan edindiğimiz küçük küçücük defoları varolan su geçirmez laminantlar, fayans kalebodur, tavan, kiremit 2. el biçiminde satıyoruz.

Tepeüstü Mahallesi Çevresinde Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun bilinen en eski metallerdendir. Kurşunlar mühimmatlarda, aküler üretilirken, kabloların izolasyonlarında, çeşitli alaşımlar üretilirken, kimyasal maddelerde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtımlarda kullanılmaktadır.

Yer kabuğunda nabit olarak elde edilebilen metaller içinde bulunmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak Tepeüstü mahallesinde kurşun yağmur oluğu, kurşun levha, Cami minare kurşunu, kurşun boru sökümü ve alımı yapmaktayız. Ayrıca Tepeüstü de çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız merkezimizi 7/24 aramadan karar vermeyin. Doğadaki kurşunlar patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika yıkımı yapmak iş sağlığı ve güvenliği sebepleriyle risklidir. Deneyim kazanmış personeller tarafından kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. İnşaatların projesi ötekilerden farklıdır. Bu sebeple yıkım biçimleri farklı olabilir. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan mülkün detaylı biçimde incelenerek uygun araçların seçilmesi daha doğrudur. Tepeüstü fabrika sökümü işlerinde tecrübeliyiz.

Tepeüstü Mahallesi’nden Akü Hurda Alımı

Kuru akü hurdası, hurda küçük akü, Sulu akü hurdaları alıyoruz. Akü, sadece ateşlemeye kullanmakla sınırlı kalmazlar. Bunun yanında alıcılara elektrik akımı göndermek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörün üreteceği voltajı düzeltmek amacı ile akünün görevlerindendir. Tepeüstü mahallesi hurda akü fiyatları için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Aküler; otomobiller benzeri taşıma araçları ile bazı elektronik araç gereçlerde kullanılmaktadır. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda kullanılıyoruz. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayarak gerektiğinde elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan depolara akü denir.

Tepeüstü Mahallesinde Hurda Plastik Alım Satımı

Güncel fiyatlarla şeffaf beyaz naylon, pimapen, kırmızı, mavi kapak hurda, hurda kırkambar plastik, hurda temiz pet şişe için nakit ödeme veriyoruz.

Tepeüstü’de hurda jelatin, polistiren hurdası, polipropilen moblen hurda, ABS plastik almaktayız. İletişim kurmanızı bekliyoruz.
Tepeüstü hurda pimapen fiyatları sormak için yetkililerimizle iletişime geçin. Plastik hurda, (N) azot, (O) oksijen, karbon (C), (H) hidrojen ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelerin ismidir.

Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko madeni, yer yüzünde en çok yer alan elementlerdendir. Antik çağlardan beri biliniyor. Lakin malesef üretim şekli ve kullanımı tam olarak öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Ümraniye’de ve Tepeüstü mahallesinde çinko levha, çinko çatı sökümü alan hurdacı firmasıyız.

Açık gri mavimsi renkteki çinkonun atom numarası 30’dur. Çinko elementi halojen, siyanür, amonyak, amin iyonlarıyla bileşikler oluşturmaktadır.

Kağıt Hurdası Alımı Yapan Tepeüstü Mahallesi Hurdacı Telefonu:

Piyasadan fazla kilo fiyatları ile beyaz kağıtlar, renkli kağıt, koli hurdası, karton hurdaları alan yerler içerisindeyiz. Sitemizde yer alan karton hurdası alan firmalar hakkındaki içeriği okumalısınız. Tepeüstü mahallesinde hurda kağıt almaktayız.

Toptan defter hurdaları, hurda okul kitabı, fotokopi kağıtları, kağıt havlu peçete alımı yaparken göstermiş olduğumuz extra duyarlılık ile hurda satmak isteyenlere daha fazla kâr etme şansı sunuyoruz. Tepeüstü hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayınız. İstanbul Tepeüstü mahallesinde kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete almaktayız.

Jeneratör Hurdası Alan Hurdacılar

Uzun süreli kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Fakat 2.el jeneratör çalışmıyor olsa dahi değerlendirilebilir. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz.
Tepeüstü mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları sormak için arayın. Hurda jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Yaşamı kolaylaştırılan elektriğin olmadığı yerlerde elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır.

Anlık Tepeüstü Mahallesi Hurda Fiyatları

Bu sayfadaki Tepeüstü mahallesi hurda fiyatları hergün güncel olarak değiştirilmektedir. Profesyonel firma olarak tüm hurda alımlarını en yeni hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Güncel hurda fiyatları başlıklı içeriğe göz atabilirsiniz. Anlık Tepeüstü hurda fiyatları sormak için hemen arayın.

2.el Çelik Raf Hurda Fiyatları

Hurda çelik raf işleri yapıyoruz. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha detaylı bilgi edinmek için hurda raf alım satımı başlıklı paylaşımımıza bakabilirsiniz. Ümraniye Tepeüstü hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadı ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Genelde kapatılan işyerlerinden temin ettiğimiz teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, demir raflar, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el raf hurdası satıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Ümraniye Tepeüstü mahallesinde çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinizde tecrübeli çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrike binalar sökümünde binanın imar projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylelikle 2.el çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılacaklar değerinde alınabilir. Kapalı mekânlar için en önemli alan kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı daha uzun ömürlüdür. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı makaslarının sökümleri ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanır. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Söküm sonrası artan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır.

Ümraniye Tepeüstü Mahallesi Hurdacı Sitesi

titanyum, hurda şablon nikel, karbür hurda, motor hurdası, imalat artığı alımı yapıyoruz.

Ümraniye Tepeüstü mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği yerinize getiriyoruz. Fakat hurda araç veya traktör hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısıyla hurda veya 2.el araba parçası için aramamalısınız. Şüphesiz Tepeüstü oto sanayi sitesi içerisinde oto yedek parça işleri ile meşgul olan dükkanlar mevcuttur. Rica ederiz ikinci el araç parçası ihtiyaçlarınızda onlar ile irtibata geçin.

Tepeüstü mahallesi sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp