Akfırat Mahallesi Hurdacı

Akfırat mahallesi hurdacılar içinde her cins ikinci el eşya alım satımında piyasadan daha yüksek fiyatı biz sunuyoruz. Hurdalarınızı satarak para kazanmak için hemen firmamız ile bağlantıya geçerek maksimum 5 dakikada size özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Akfırat mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikamız var.

Hurdalarınızın bedelini taşırken teklif ettiğimiz fiyat listesi ile hesaplıyoruz. Akfırat Mahallesinin her sokağında kullanılmış ofis mobilyası ve hurda alım satımı için malzemenin ederini peşin ödüyoruz.

Her türden hurdalarınızı adresinizden almak amacı ile uzman ekip oluşturduk. Toptan hurda satmak mı istiyorsunuz? Akfırat mahallesi hurdacı firması olarak özel fiyat listesi ile hizmet vermekteyiz. Akfırat hurda fabrikaları arasında hizmetlerimizle ilk sıraya çıkmaktayız. Tonajlı miktarda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımına özel piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Akfırat hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Akfırat mahallesi piyasasından yukarıda hurda fiyatlandırması ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Akfırat mahallesinde hurdacı iş yerlerinden biri olmanın gurunu yaşamaktayız. İstanbul Hurdacılık firmamız ile Akfırat etrafında hurda alım ve geri dönüşüm hizmetine önem kazandırmaktayız.

Akfırat hurdacısı İstanbul Hurdacılık hurda malzeme satmak isteyenlere günün yirmi dört saatinde hizmet sunmaya devam ediyor. Hurda eşya alımlarında ilgiyle profesyonel hizmet vermekteyiz.

Akfırat Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her türlü hurda satışı yapmak sebebi ile telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Akfırat ta hurdacı olarak Tuzla Akfırat mahallesinin tüm ilçelerinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalar için en yakınınızdaki hurda nakliye aracımızı göndermeye devam ediyoruz. Yirmi yedi senelik tecrübeyle sektöre öncülük ediyoruz. En yakın Akfırat hurdacı numaramızı arayın. Tuzla’nın tamamında yaptığımız gibi Akfırat genelinde de profesyonel faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bütün Tuzla hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Akfırat ta hurdacı mı arıyordunuz? Akfırat’ın profesyonel hurda alım firması İstanbul Hurdacılık ile tanışın! Daha çok çalışarak daha fazla kazanç elde etmeyi hedefleyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyat listesi sunmaktayız.

Tuzla Akfırat Mahallesinde Hurda Alan Firma

İstanbul Tuzla Akfırat mahallesinde istediğiniz yerden hurda döküm alım hizmetlerini ücretsiz veriyoruz. Akfırat mahallesinde kalay hurdası, makina artığı hurda malzeme, çinko, hurda zamak, çelik hurdası almaya devam ediyoruz.

Şimdi siz kıymetli müşterilerimize Tuzla Akfırat mahallesinde hurda alan firmalarla aramızdaki farkımızı anlatmaya çalışacağız. Tonajlı alüminyum hurda, kablo hurdası, hurda bakır, çatı minare kurşunu,çinko, sarı hurda ve toplama demir satanlara özel yüksek fiyat listesi sunmaktayız. Akfırat mahallesinde hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimiz ile piyasanın öncülerindeniz.

Akfırat mahallesinde hurda ve ikinci el eşya alımı hakkında bilgi içeren bir makale paylaşmıştık. Hurdası olanların memnuniyetini öncelikli tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza getiriyoruz.

Akfırat Mahallesi Hurdacı Firma Telefon Numarası

Yirmi yedi senedir tonlarca sarı hurdasını geri dönüşüm ile milli ekonomiye kazandırdık. Bizim aracılığımızla gereğinden az doğal kaynak yok edildi. Boşa süre geçirmeden arayın, en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Tuzla Akfırat mahallesi hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Dolayısıyla hurda malzeme fiyatları sormak amacı ile hizmet numaramızı tuşlayabilirsiniz. Akfırat mahallesi yerinden her tür hurda alımı hurda alımı hizmetleri yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Anlattığımız gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktadır. Sizde dilerseniz elinizde bulunan hurdayı İstanbul Hurdacılık’a satarak bize katkıda bulunabilirsiniz.

Tuzla Akfırat Mahallesinde Hurda Demir Alımı

Demir hurda alan hurdacılar içindeyiz. Akfırat mahallesinde yüksek tonajlı inşaat yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, inşaat demiri çubuğu, pik hurda demir, döküm demir için peşin ödeme yapmaktayız.

Demir, Akfıratta en çok alım satımı yapılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Akfırat mahallesi hurda demir ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Akfırat ta demir talaş hurdası, DKP demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, teneke Akfırat hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için gecikmeden arayın. Demir hurda alan hurdacılar paylaşımını okusanız muhteşem olur. Bildireceğiniz adresten demir kapı, hurda tufal, pencere korkuluğu, asansör malzemesi hurdası, hurda demir merdiven korkuluğu, alımı yapıyoruz.

Krom Hurda Alımı Yapan Tuzla Akfırat Mahallesi Hurdacı Numarası

Hurda krom alan yerler bölümümüzü gezmek iyi gelir. Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Hurda krom paslanmaz alan Akfırat mahallesi hurdacı dükkanıyız. Adresten 304 kalite paslanmaz krom hurdası, 310 kalite krom hurda, 316 krom hurda, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, krom paslanmaz 304 kalite hurdası talaşı, 310 paslanmaz krom hurda talaşı alan hurdacıyız. Akfırat’ta hurda krom alan firmayız.
Tuzla’da hurda paslanmaz krom fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tuzla Akfırat mahallesinde hurda krom paslanmaz 430, hurda paslanmaz krom 201 kalite talaşı, krom tank hurdası, krom paslanmaz 201 hurdası, 202 kalite paslanmaz krom hurdası, 430 krom paslanmaz hurdası talaşı, 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı almaktayız.

Akfırat Mahallesi’nde Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

İstanbul Hurdacılık firmamız Akfırat’ta hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı MS-58, sarı pirinç araiş MS-64, MS-70 pirinç sarı araiş hurda, hurda sarı pirinç araiş, çubuk ucu parça sarı hurdası MS-58 ticareti yapıyoruz.

Sayfamızdaki Akfırat’taki hurda sarı fiyatlarını güncel olarak ulaştırıyoruz. Hurda pirinç sarı hakkındaki metni inceleyebilirsiniz.
Akfırat hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Akfırat mahallesinin MS-58 sarı külçe hurdası, hurda sarı fermuar talaşı, sarı araba radyatörü, hurda fosfor araiş Cusn8, sarı su saati hurdası, sarı musluk hurdası, kırkambar sarı hurda alan firmayız.

Tuzla Akfırat Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bakır alan hurdacılar yazımızda daha geniş bilgi mevcut. Akfırat mahallesi hurda bakır kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Yanık bakır hurdası, bakır (kızıl) talaş, kırkambar hurda, bakır profil hurdası, hurda soyma bakır, antigron bakır kırma granür hurda hurdası, hurda bakır boru alanlar içerisindeyiz. Akfıratın yakın bölgelerinden bakır hurda alımı yapıyoruz. Tencere, bakır lama, hurda TTR kırma, eski bakır kazan, bakır tel alıyoruz.

Bakır eşya, hurda levha, bakır hammadde, hurda bakır petek, kap kacak alan firmalar içerisindeyiz. Akfırat Mahallesi’nde bakır hurda alan hurdacıyız. Telefon numaralarımızı arayın.
İstanbul Tuzla Akfırat mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Bakır alan Akfırat mahallesi hurdacı iş yerimizi acilen arayarak kaliteli hizmetimizin tadına varın!

Akfırat Mahallesi Kablo Hurda Alımı

%30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, hurda elektrik kabloları, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında tecrübeye sahibiz. Hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablosu içi, telefon kablo hurdaları, hurda ptt kablosu satacak olanlar şimdi arayın. Kablo hurda fiyatı başlığıyla paylaşılmış yazımızı inceleyebilirsiniz. Akfırat’ta hurda kablo alımı yapıyoruz.

Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Akfırat’ın en büyük hurdacısı ile mutlu bir ticaret diliyoruz.

Tuzla’da kablo hurda alanlar arasındayız. İç tesisat kablo hurdası, karışık kablo hurdaları, tek damar kablo hurda, antigron kablo, enya kablo hurdası alıyoruz. Akfırat ta çelik zırh kablo, yer altı enerji kablo hurdası, fare yemez kablo hurdaları, çelik içli kablo alımında en iyi fiyat listesini veriyoruz.

İstanbul Tuzla Akfırat Mahallesi Alüminyum Hurda Alım Satımı

Çıkma jant, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum sac hurdası, alüminyum tel hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Kimyasal bir element olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metal türüdür.

Akfırat’ta alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum kalıp ticaretiyle uğraşan firmayız.

Tuzla Akfırat mahallesinde yerinden hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum alikobant içi, alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her çeşit tonajlı alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz.
Akfırat mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için arayın. Sitemizde yayımlanan İstanbul Tuzla Akfırat mahallesi alüminyum hurdası fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda alüminyum alanlar başlıklı metini ziyaret edin Alüminyum radyatör hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum kutu alımı yapmaktayız. İstanbul Hurdacılık firmamıza gösterdiğiniz özen nedeni ile müşterilerimize minnettarız. Müşterilerimizin yardımıyla Akfırat ta daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz.

Akfırat Mahallesi’nde Hurda Akü Alanlar

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde akü halen akümülatörden faydalanılır. Sulu akü hurdaları, kuru akü hurdası, küçük akü hurdası alıyoruz. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji biçiminde depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar. Akü; arabalar, motorsikletler ve benzeri taşıtlarla çeşitli elektronik araç gereçlerde kulanım görmektedir. Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bununla birlikte amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek gereğinden fazla devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek için akünün görevlerindendir.
Akfırat mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayın.

2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

İyi kullanılmış olan pansiyon tipi bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, endüstriyel çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alıyoruz. İkinci el sanayi tipi restaurant malzemeleri almaktayız. 2. El tabak kurutma tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satanlar bizimle irtibat kurabilir. Sosislik ,su sebilleri, popcorn makineleri, tabldot, çay ocağı için elektrikli dobaj, kıyma makineleri dişlisi, ayran makinesi, espresso makinesi bulundurmaktayız. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi 4 gözlü ocak, krom dinlendirici, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, aspiratör vb endüstriyel tipte mutfak alet edavatlarını incelemek amacıyla sizleri depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Tuzla Akfırat Mahallesi 2.el Hurda Sac Alan Hurdacılar

Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından satın alınmaktadır. Çatı kaplaması, sandviç panel, kapı, varil üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Farklı tekerlekli vasıtaların kaplamasında, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu eşyaların atılına sac hurdası denilir. Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha biçimine getirilmiş biçimidir. Silindirler arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyutlarda kesilir. Depo çatısı kaplamak için kullanılabilir. Akfırat hurda sac alımı yaptığımız yerlerdendir.

Hurda Çinko Alanlar

Tuzla’da hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha Akfırat hurdacı firması olarak kaliteli hizmet veriyoruz. Çinko madeni, yeryüzünde en çok miktarda çıkarılabilen metal elementlerdendir.

Antik dönemlerden bu yana biliniyor. Fakat kullanım amacı ve üretimi tam öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metalleri içindedir. Elementler içerisinde bulunan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla birleşerek bileşikler meydana getirir.

Akfırat Mahallesinden Hurda Plastik Alan Yerler

Konumdan temiz pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurda, şeffaf naylon poşet hurdası, hurda pimapen parçası alımında piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz.

Akfırat’ta ABS plastik hurdası, kristal polistiren, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası ticaretinde piyasaya hakimiz. Aramanızı bekliyoruz.
Akfırat hurda plastik fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Hurda plastik; (N) azot, Oksijen (O), karbon (C), (H) hidrojen ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

Akfırat Mahallesinde Hurda Kağıt Alanlar:

Sitemizdeki kitap geri dönüşüm hakkındaki paylaşımı okumalısınız. Tuzla Akfırat mahallesinde kağıt ve karton hurdası alan firmalar içinde yer almaktayız. En avantajlı fiyatlarla hurda A4 fotokopi kağıdı, defter hurdaları, peçete ve kağıt havlu hurdası, okul kitabı hurdası alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılıkla satıcılara daha yüksek miktarda kazanım etme avantajı veriyoruz.
Akfırat hurda kağıt fiyatları için arayınız.

Tuzla da ve Akfırat mahallesinde kuşe kağıt, bristol hurda, gazete hurdası alım satımında piyasaya hakimiz. Piyasadan fazla fiyata hurda karton, karışık renkli kağıt hurdaları, koliler, beyaz kağıt hurda alanlar arasındayız.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İşe başlamadan yıkılacak fabrikanın titizlikle gezilmesi gerekmektedir. Akfırat ta fabrika yıkımı hizmetlerinde lideriz.

Her inşaatın yapım projesi diğerinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle yıkım şekilleri de projeye uygun tamamlanmalıdır. Fabrika yıkımı yapmak iş sağlığı nedeniyle risk taşımaktadır. Uzman ekiplerce kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır.

Hurda Çelik Raf Fiyatları

İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatları takip etmek için hurda raf sayfamıza bakabilirsiniz. Hurda çelik raf alım satımı deneyimli olduğumuz işlerdendir.

Genelde batan işyerlerinden satın aldığımız ürün reyonları, hurda mağaza rafları, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen yeniden farksız duran 2.el raf satıcıları arasındayız. Akfırat hurda raf fiyatları listesine ulaşmak için mobil numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Kapalı mekânlar için en önemli konu hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yaramaktadır. Prefabrik bina ve çelik konstrüksiyon spor salonları sökümlerinde işletmenin inşa projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme şeklinde satılacaklar alıcıya sunulmaktadır. Sağlamlık bakımından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı projelerinin sökümleri ötekinden farklıdır. Çelik çatı makası söküyoruz. Söküm sonrası artan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Akfırat’ta çelik konstrüksiyon yapı sökülmesinde deneyimli saha ekibimizle hizmet veriyoruz.

Akfırat Mahallesi Hurdacı Sitesi

Tuzla Akfırat mahallesi hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet sunmaktayız. Kesinlikle hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası almamaktayız. Dolayısıyla hurda otomobil yedek parça almak için aramayınız. Şüphesizki Akfırat sanayisinde çıkma araba parçası işleri ile meşgul olan dükkânlar bulabileceksiniz. Lütfen ikinci el otomobil parçası işlerinizde onlarla irtibat kurmanız olacaktır.

Akfırat sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 34, Nema 23 hurda step motor alıyoruz. Hurda nikel şablon, karbür hurda, hurda motor, titanyum hurda, imalat artığı almaktayız.

Akfırat Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları içerikli yazıya göz atabilirsiniz. Burdaki Akfırat hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için hemen arayın. Tüm hurda alımını en güncel Akfırat hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz.

Elektronik Hurdası Alım Satımı

Her türlü elektronik ev aleti için benzersiz fiyat teklifi verebiliyoruz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları power, porselen işlemci, modem, DDR rulo, sunucu, ram, ekrankartı, ana kart, LCD monitör, harddisk, ses kartı, lazer yazıcı, fotokopi makinesi, belge tarayıcı, elektronik kart satmak maksadı ile iletişime geçebilirsiniz.

IOS telefon işlemcileri, elektrik panosu, röleler, elektrik trafoları, GSM kartları, adaptör, termik röleler, kontaktörler satın alıyoruz. Kombi, merdaneli çamaşır makinesi, vantilatör, tartı, klima, fön makineleri, 4 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, fırın, çay kahve makineleri, mini buzdolabı, ütü fiyatı talep etmek amacı ile firmamızla [iletişime.

Tuzla Akfırat Mahallesi Yakınlarında Kurşun Hurda Alan Firmalar

Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde elde edilir. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle kullanılır şekle getirilmektedir. Yaşam alanlarımızda kablo izolasyonu, pigmentler ve kimyasal maddelerde, askeri mühimmatlarda, çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısında, akülerin imalatında, radyasyon yalıtımlarında kurşun madeni kullanıldığı bilinmektedir. Akfırat hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda kurşun boru, kurşun oluk, kurşun levha, Minare ve Cami kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Akfırat’ta çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız genel merkezimizi geç olmadan arayabilirsiniz. Kurşun binlerce yıldan bu yana kullanılan metaller içerisindedir.

Jeneratör Hurda Alıp Satan Akfırat Mahallesi Hurdacı Telefonu

Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif isteyebilirsiniz. Geçici olarak elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır. Hurda jeneratör alıyoruz. Tuzla ikinci el jeneratör fiyatları sormak için arayınız. Her malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Fakat ikinci el jeneratör çalışmasa da alıcı bulabilir.

Tuzla Akfırat Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

Dolayısı ile işi bırakan fabrikalardan satın aldığımız defolu tavan, kiremitler, fayanlar, dayanıklı laminantlar 2.el biçiminde beğeninize sunuyoruz. Tuzla Akfırat mahallesinde yıkılmış market vs. binalardan çıkarılan hala kullanılabilir 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapen pencereler alıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp