Nurtepe Mahallesi Hurdacı

Nurtepe mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her çeşit hurda alıyoruz. Hurda eşya alımında özenle hurda malzemenizi değerinde nakit alıyoruz.

Nurtepe hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara durmadan hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek tonajlı hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Nurtepe mahallesi hurdacı olarak avantajlı fiyat listesi ile kaliteli hizmet veriyoruz. Nurtepe de hurdacılık yapan şirketler arasında eşi benzeri bulunamayan hizmetlerimizle öncü konuma çıkmaktayız.

Tonajlı hurda eşya satanlara özel piyasadan yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Nurtepe hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Nurtepe mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Kağıthane Nurtepe mahallesinin tümünde kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda almaktayız. Tüm hurda eşyalarınız için şimdi dükkanımıza ait cep telefonunu arayarak maksimum dört dakikada avantajlı fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Tüm hurda malzemeleri almak için Kağıthane Nurtepe mahallesinde hurda toplama merkezi oluşturduk. Nurtepe de hizmet veren İstanbul Hurdacılık öncülüğünde hurdacılık hizmetinin değişmesine kurumsal katkı sağlıyoruz. Anlık Nurtepe hurda fiyatları ile hurda malzeme alımı hizmetleri için firmamızı arayarak teklif alabilirsiniz.

Kağıthane Nurtepe mahallesinde hurda alımı yapanların en iyisi olarak hizmetlerimizi sizin için bu yazıda anlatmaktayız. Alınacak hurdaların tutarını taşırken teklif ettiğimiz fiyatla hesaplıyoruz.

Nurtepe Mahallesinde Hurda Alım Satımı

İstanbul Kağıthane Nurtepe mahallesinde adresinizden hurda alırız. Şimdi siz değerli müşterilerimize Kağıthane Nurtepe mahallesinde hurda alan firmalarla bizim aramızdaki farkı açıklıyoruz.

Müşteri memnun kalmasını önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Nurtepe de hurda CNC torna artığı, çelik, kalay hurdası, zamak antimon hurdası, hurda çinko almaktayız.

Nurtepe’nin tümünde her türde hurda malzeme alım satımı işlerinizde yardımcı oluyoruz. Toptan hurda sarı ve alüminyum hurdası, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun hurdası,çinko hurdası, ekstra demir alımında fiyat listeleri uyguluyoruz. Nurtepe’de hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile lider durumdayız.

Nurtepe Mahallesinin Hurdacıları

Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı yapmak amacıyla firmamızı çaldırabilirsiniz. Nurtepe’de hurdacı firması olarak Kağıthane Nurtepe mahallesinin tümünde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanız için müsait araçlarımızı gönderiyoruz. 27 senelik tecrübe ile sektöre yeni bir nefes getirmekteyiz. En yakın Nurtepe hurdacı telefonlarımızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Kağıthanenin tümünde yaptığımız gibi Nurtepe ilçesinde de hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. En yakın Kağıthane hurdacı ihtiyaçlarınızda vip hizmet sunmaktayız.

Profesyonel Nurtepe hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Nurtepe deki en profesyonel hurdacı İstanbul Hurdacılık’la tanışın! Sürümden daha çok kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırmaya çabalıyoruz.

Kağıthane Nurtepe Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Kağıthane Nurtepe mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Hemen arayıp, günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz. 1996’den şimdiye binlerce ton alüminyum hurdasını geri dönüşüm vasıtasıyla milli ekonomiye kazandırabildik. Bizim çalışmalarımızla çevremize daha fazla zarar verilmemiş oldu.

Nurtepe mahallesi yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Bu nedenle hurda atık satışı yapmak sebebi ile firmamızı tuşlamanız yeterlidir. Gördüğünüz gibi hurdacılık doğaya yatırım yapmaktır. Eğer sizlerde isterseniz hurda malzemenin satışını yaparak çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz.

İstanbul Kağıthane Nurtepe Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Nurtepe mahallesi etrafında hurda bakır almaktayız. Hurda bakır fiyatı alanında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır fiyat listesi Nurtepe’deki bakır hurdası alımlarında yeniden bildirilecektir. Hurda bakır tel, kazan, kalaylı bakır tencere, hurda bakır lama, hurda TTR kırma granür alıyoruz. Nurtepe mahallesinde bakır hurdası alımı yapan hurdacı firmamızı kolayca arayarak deneyimli servislerimizin tadını yaşayın! Nurtepede bakır hurdası alabilmek maksadıyla hurda alım deposu oluşturduk. Telefonlarımızı arayın. İstanbul Kağıthane Nurtepe mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın.

Soyma bakır, 1/2 bakır boru hurdası, kızıl bakır talaş hurda, ince profil hurda, yanık bakır hurdası, antigron bakır kırma, hurda bakır kırkambar alan firmayız. Hurda bakır petek, bakır eşya, kap kacak, bakır levha hurdası, hurda bakır hammadde almaktayız.

Kağıthane Nurtepe Mahallesi’nde Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Bu sayfadaki Nurtepe deki sarı pirinç hurdası kilo fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Daha detaylı sitemizde önceden paylaşılmış hurda sarı pirinç alanlar yazıya göz atabilirsiniz.
Nurtepe hurda sarı fiyatları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nurtepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı hurda, MS-64 hurda sarı araiş, sarı pirinç araiş hurdası, pirinç sarı araiş MS-70, MS-58 hurda sarı çubuk ucu alımı yapıyoruz. Nurtepe mahallesi çevresinde sarı radyatör, hurda sarı su saati, hurda sarı vana musluk, külçe sarı hurdası, hurda sarı kırkambar, sarı pirinç talaşı, hurda fosfor araiş Cusn8 alıyoruz. İstanbul Hurdacılık adına Nurtepe’de hurda sarı alım satımı yapan firmayız.

Nurtepe Mahallesi Yakınlarından Demir Hurdası Alan Yerler

Tonajlı inşaat demiri çubuğu, yıkım hurdası, döküm demir hurdası, inşaat demir hurdası, pik hurda demir alıyoruz. Müşteriye en yakın adresten asansör malzemeleri, demir yangın merdiveni hurdası, pencere demiri hurdası, çıkma demir kapı, tufal hurda, alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, Nurtepe de çokça bulunabilen metaller arasında bulunur. Bu sayfadaki Nurtepe mahallesi toplama demir hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız.

Güncel demir hurda fiyat listesi için fazla aman geçmeden arayın. Hurda demir fiyatları gönderisini ziyaret etmeyi unutmayın. İstanbul Hurdacılık, Nurtepe de hurda demir alan geri dönüşümcüler içinde yer almaktayız.
Nurtepe hurda demir fiyatları sormak için arayın. Nurtepe’de toplama demir, demir talaş hurda, hurda teneke, DKP demir hurda, ekstra hurda demir Nurtepe hurdacısıyız.

Nurtepe Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Adresten hurda alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curufu alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Sizin destekleriyle Nurtepe’de sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Kartel, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum matbaa kalıbı alımı yapıyoruz.

Gönderimizde paylaşılmış olan Nurtepe mahallesi alüminyum ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Hurda alüminyum hakkındaki metni okuyabilirsiniz Alüminyum jant hurda, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum sac hurdası alan hurdacıyız. Şirketimize verdiğiniz destek ve önem nedeni ile sizlere şükranlarımızı sunarız.

Her nevi toptan hurda alüminyum alımı yapılır.
Nurtepe mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Alüminyum, atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır. Nurtepe mahallesinde alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Hurda alüminyum talaş, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum makine artığı, hurda alüminyum kutu, levha alım satımı amacıyla arayın.

Kablo Hurdası Alım Satımı Yapan Kağıthane Nurtepe Mahallesi Hurdacı

Kağıthane’de hurda kablo alanlar arasındayız. %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, hurda elektrik kablolar, hurda %30 bakırlı kablolar alımında öncüyüz.

Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki metini ziyaret edin. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken hurda kablo piyasasından pahalı fiyat veriyoruz.

Hurda ptt kablosu, telefon kabloları, hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. İstanbul Kağıthane Nurtepe mahallesinde hurda kablo alan firmalar arasındayız.

Nurtepe mahallesinin en iyi hurdacısı ile mutlu bir hurda ticareti yaşamanızı diliyoruz. Hurda karışık kablo, enye kablo, hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, iç tesisat kabloları için nakit ödeme veriyoruz. Bu bölgede fare yemez kablo hurdası, hurda yeraltı enerji kablosu, çelik içli kablo hurdası, çelik zırh kablo hurdaları alımı yaparken piyasasının üstünde fiyat teklifini sunuyoruz.

Hurda Krom Alan Hurdacı Firmalar

Krom hurda alımı içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Paslanmaz krom hurda alan Nurtepe mahallesi hurdacı şirketiyiz. Adresten paslanmaz krom 304 hurda, krom paslanmaz 304 hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 hurdası talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom paslanmaz 316 hurdası, krom paslanmaz 310 hurda alımı yapan hurdacıyız. Nurtepe Mahallesi’nde hurda krom alan firmayız.
Nurtepe mahallesinde hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayın. Kağıthane Nurtepe de krom paslanmaz 202 hurdası talaşı, krom 201 kalite hurda, krom makine parçası hurdası, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, 430 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom 202 hurda almayı devam ettiriyoruz.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

İyi durumda pansiyon tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız. Profesyonel lokanta aletleri alıyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurutma makinesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satanlar bizimle irtibata geçebilir. Kahve makineleri, kıyma makinesi, su sebili, bardak mısır makineleri, köpüklü ayran makinesi, çay ocağı malzemeleri bulundurmaktayız. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi set üstü meykap, aspiratör, krom evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz davlumbaz, meze dolapları vb endüstriyel mutfak alet edavatını görmek amacıyla sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz.

Plastik Hurdası Alıp Satan Nurtepe Mahallesi Hurdacı Firmaları

Bildireceğiniz konumdan hurda mavi kapak, kırkambar plastik hurda, şeffaf pet şişe, beyaz şeffaf naylon poşet, pimapen hurdası için nakit ödeme veriyoruz.

Plastik hurda; (H) hidrojen, azot (N), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir. Nurtepe hurdacı olarak jelatin, polistiren hurdası, polipropilen hurdası, hurda ABS plastik alımıyla uğraşıyoruz. Aramanızı bekliyoruz. Nurtepe hurda plastik fiyatları öğrenmek için arayınız.

İstanbul Kağıthane Nurtepe Mahallesi Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Nurtepe’de çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde tecrübeli uzman kadromuzla güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik konstrüksiyon yapılar ile prefabrike spor kompleksleri sökülürken işletmenin inşaat projeleri incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılacaklar alıcıya sunulmaktadır. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan çelikler geri dönüştürülebilir. Kapalı alanların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatı biçimlerinin sökümü ötekinden farklıdır.

Hurda Raf Alanlar

Hurda çelik raf alımı deneyimli olduğumuz sektörlerdendir. Nurtepe mahallesi hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile firmamızı arayabilirsiniz.

İkinci el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için hurda raf alım satımı hakkında bilgi paylaştığımız sayfaya bakabilirsiniz. Genelde kapatılmış iş yerleri tarafından satılan çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, reyonlar, teşhir rafları, market rafları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir 2. el hurda raf satıyoruz.

İstanbul Kağıthane Nurtepe Mahallesi Yakınlarından Hurda Kağıt Alımı

Piyasadan fazla fiyata beyaz kağıt hurdası, karton hurdaları, hurda koli, hurda karışık renkli kağıt alanlar arasındayız. İyi fiyatla hurda kitap, selpak peçete hurdası, hurda defter, A4 kağıt hurdası alırken uyguladığımız ekstra hassasiyetle hurda satıcılarına daha çok oranda kazanma şansı yöneltiyoruz. Nurtepe hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Hurda kitap alan yerler hakkındaki yazımızı muhakkak ziyaret etmelisiniz. Nurtepe’de hurda karton ve kağıt almaktayız. Nurtepe etrafında kuşe kağıt hurdası, hurda kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası alıyoruz.

Nurtepe Mahallesi Yakınlarında Hurda Çinko Alımı

Nurtepe hurdacı olarak çinko çatı hurdası, çinko levha alımı yapıyoruz. Mavimsi açık gri renkli çinko geçiş metallerinden sayılabilir.

Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko metali, yeryüzünde en fazla çıkarılabilen metal elementlerden biridir. Elementler içerisinde bulunan çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirir.

Nurtepe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Kağıthane Nurtepe mahallesi hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Katiyen hurda araç veya bisiklet hurdası almıyoruz. Dolayısı ile hurda veya çıkma araç parçası sormak maksadıyla aramayınız. Şüphesizki Nurtepe oto sanayi sitesinde çıkma oto parçası işi yapan hurdacı firmaları vardır. Rica ediyoruz bu işlerde bu işi yapanlarla irtibata geçiniz.

Nurtepe sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 step motor hurdası almaktayız. Hurda nikel şablon, karbür hurdası, motor hurdası, hurda titanyum, imalat artığı almaktayız.

Akü Hurda Alan Nurtepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Elektrik enerjisini kimyasal enerji biçiminde depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarar. Kuru akü hurdaları, sulu akü hurdası, hurda küçük akü hizmetini kolaylaştırdık.

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken yerlerde akülerden yararlanıyoruz. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bunun yanında alıcıya elektrik akımı göndermek, voltaj ve amperaj dengelemek yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını gidermek maksadıyla akülerden faydalanılarak araç korunmaya alınır. Nurtepe mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ulaşın. Akü; arabalar, motorsikletler benzeri taşıtlar ile çeşitli elektronik araç gereçlerde elektrik deposu olarak kullanılmaktadır.

Hurda Sac Alım Satımı Yapan Nurtepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Sac; demirlerin levha haline getirilen halidir. Silindirle farklı inceliklerde düzleştirilerek üretilmektedir. Önceden belirlenen ebat ve boyutlarda kesilmektedir. Çatı kaplaması, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli tekerlekli arabaların kaplamasında, uçak, gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kapı, sandviç panel, çatı, varil üretilirken kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyaların atıl durumda olana hurda sac levha denilmektedir.

Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Bağ gumelesi çatısı kapatmak için kullanılabilir. Nurtepe hurda sac alımı amacı ile fazla zaman kaybetmeden telefonlarımızı arayın.

Nurtepe Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Tüm hurda alımını yükseltilmiş hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Anlık Nurtepe hurda fiyatları öğrenmek için bizi aramanız gerekmektedir. Hurda fiyatları içerikli konuyu inceleyin. Bu sayfadaki Nurtepe mahallesi hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alan Yerler

Fön makinesi, fırın, ocak, elektronik çamaşır makinesi, vantilatör, çay ve kahve makineleri, klima, ütü masası, kombi, bulaşık makineleri, mini buzdolabı, ütü alıyoruz. Röleler, şarj cihazı, termik röleler, GSM kartları, kontaktörler, adroid telefon kartı, elektrik trafosu parçaları, elektrik panoları alıyoruz. Her nevi elektrikli alet alım satımında piyasadan yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları fotokopi makinesi, CRT monitör, power, scanner, renkli yazıcı, ram, ekran kartı, sarı göbek işlemci, DDR rulo artıkları, sunucu, harddisk, elektronik kart, ana kart, ses kartı, bozuk modem almaktayız.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

Dolayısı ile işi bırakan fabrikalardan satın aldığımız küçücük küçücük defosu varolan fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant parke, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası, alçı makinesi ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan ardiye binalarından alınan yeni gibi ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere satıyoruz.

Nurtepe Mahallesinde Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Sökümden önce sökülecek iş yerinin detaylı şekilde dolaşılması gerekir. Bina yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği nedenleriyle risk taşıyan işlerdendir. Deneyimli personellerce kontrollü yapılması gerekmektedir.

Her inşa edilen yapının yapılış projeleri diğerlerinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkım şekli farklı tamamlanmalıdır. Nurtepe mahallesi fabrika yıkım ve sökümü işlerinde profesyoneliz.

İkinci el Hurda Jeneratör Alımı Yapan Nurtepe Mahallesi Hurdacı Numarası

İkinci el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi bizimle kolayca irtibata geçmelisiniz. Uzun kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratörler bozukda olsa değer görmektedir. İkinci el jeneratör hurdası alanlar içindeyiz.
Kağıthane 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin erişilemediği yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Sökme Kurşun Hurda Alan Kağıthane Nurtepe Mahallesi Hurdacı Numaraları

Kurşun yüzlerce yıldan günümüze kullanılan metaldir. Bilindiği üzere mühimmat üretiminde, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, kabloların yalıtımında, aküler üretilirken, benzin katkısı olarak, pigmentlerde, çeşitli alaşımlarda kurşuna yer verilmektedir.

Doğada nabit olarak çıkarılmaktadır. Nurtepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun boru hurda, kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun levha, Minare ve çatı kurşunu sökümü için adresinize geliyoruz. Ayrıca Nurtepede hurda çinko almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satın alan yerler arıyorsanız hemen arayabilirsiniz. Doğadaki kurşunlar patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilmektedir. Daha sonra metalurjik işleme ile işlenir.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp