Yeşilce Mahallesi Hurdacı

Kağıthane Yeşilce mahallesinde hurda alımı ve geri dönüşüm yapanlar içinde hurda malzeme ticareti yapıyoruz. İstanbul Hurdacılık size gece gündüz farketmeksizin hizmet sunmaktadır.

Hurda eşya alımında ilgiyle hurda malzemenizi değerinde alıyoruz. Tüm hurda eşyanız için zamanınızın kıymetini bilerek iş yerimize ait telefon numarasını telefonunuza kaydederek bir dakika geçmeden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hurdalarınızı yerinden bizzat alıyoruz.

Yeşilce de hurdacılık yapan depolar arasında liderlik yapıyoruz. Yeşilce mahallesinde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Yeşilce mahallesi çevresinde hizmet veren İstanbul Hurdacılık kalitesiyle Yeşilce’deki hurdacılık ve geri dönüşüm işlerini kurumsal bir biçimde yürütüyoruz.

Yüksek miktarda nakit hurda satmak mı istiyorsunuz? Geri dönüşümle iştikal eden Yeşilce mahallesi hurdacısı olarak her türlü hurda alıyoruz. Yeşilce mahallesinde hurda alımı yapanlardan biri olarak Yeşilce mahallesinde sunduğumuz hizmetleri sizin için anlatıyoruz.

İstanbul Kağıthane Yeşilce mahallesi merkezi ve çevresinde hurda malzeme ve ikinci el ofis mobilyası alıyoruz. Hurda alırken tartıldıktan sonra hesaplanan değerini yerinde peşin olarak ödüyoruz.

Yüksek miktarlı hurda ticaretinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Yeşilce hurdacı olarak Yeşilce’deki her ilçede hizmet veriyoruz. Kağıthane Yeşilce mahallesinde uygulanan hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam ediyoruz.

Yeşilce Mahallesi’nde Hurdacı Telefon Numarası

Zaman kaybetmeden arayıp, güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları satarak para elde edebilirsiniz. Yirmi yedi yıldır on binlerce kiloda hurda alüminyumu geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle doğamıza daha fazla zarar verilmemesi sağlandı. Yeşilce mahallesi adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir.

Görüldüğü gibi geri dönüşüm doğaya ve geleceğe katkı sağlamaktır. Sizde isterseniz elinizdeki hurdanın satışını yaparak çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak için telefonumuzu aramalısınız. Yeşilce mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfasının içinde bir tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Yeşilce Mahallesi Hurdacı Firma

Yeşilce’de mahallesi hurdacısı mı arıyordunuz? Yeşilce’nin en iyi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık burada! Firmamızı tercih edenler her tür kağıt hurdası satışı yapmak için telefon numaramızı çaldırabilirsiniz.

Sürümden kârlı bir ticaret yapmak istemekteyiz. Yeşilce mahallesi hurdacı olarak Kağıthane Yeşilce mahallesinin tüm ilçelerinde hurda eşya alımı yapıyoruz. Her miktardaki hurdanızın alımı için orada hazır bulunan araçlarımızı göndermekteyiz. Sektörel anlamda 27 senelik tecrübe ile sektöre liderlik etmekteyiz. En yakın Yeşilce hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Kağıthanenin her yerinde olduğu gibi Yeşilce ilçesinde de tüm faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Deneyimli Kağıthane hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Kağıthane Yeşilce Mahallesinde Hurda Alımı

Yeşilce mahallesinde her türden hurda alımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Yeşilce mahallesinde istediğiniz yerden hurda almaktayız. Yüksek tonajlı kurşun, hurda demir, çinko hurdası, alüminyum hurda, bakır hurdası, kablo hurda ve sarı hurdası alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Yeşilce Mahallesi’nde hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile piyasanın öncüsüyüz.

Hurdasını satmak isteyenlerin memnun kalmasını ön planda tutarak sürüm sayesinde daha çok yüksek kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Yeşilce de çinko hurda, hurda kalay, üretim artığı hurda, çelik, zamak antimon hurda alıyoruz. Şimdi de sizin gibi hurdasını değerlendirmek isteyen herkese Yeşilce’de hurda alan yerler ile firmamızın arasındaki farkımızı anlatacağız.

Karışık Demir Hurda Alımı Yapan Yeşilce Mahallesi Hurdacı Telefonu

Demir hurda alan fabrikalar içerisindeyiz.
Yeşilce hurda demir fiyatları sormak için telefonumuza ulaşın. Yüksek tonajlı hurda pik demir, yıkım hurdası, demir döküm hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, inşaat demiri hurdası alırız. Anlık güncel demir hurda ton fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyat listesi paylaşımımıza göz gezdirmek istemelisiniz. Hurda demir, dünyada bol miktarda çıkarılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Yeşilce mahallesi hurda demir kg fiyatını talep edenlere saat başı göndermekteyiz.

Yerinden demir merdiven korkuluğu, hurda tufal, asansör hurdası, hurda pencere korkuluğu, demir ev kapısı için nakit ödeme yapıyoruz. Yeşilce hurdacı firma olarak toplama demir hurda, teneke hurda, dkp demir, ekstra demir hurda, demir talaş hurda alıyoruz.

Kağıthane Yeşilce Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Yeşilce mahallesinde bakır hurda alabilmek maksadıyla depomuzu oluşturmayı başardık. Telefonlarımızı arayın. En Yakın İstanbul Kağıthane Yeşilce mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın. Antigron bakır kırma, 3/8 bakır boru hurda, bakır profil hurda, hurda yanık bakır, soyma bakır hurdası, kızıl bakır talaşı, 40 ambar alım hizmeti veriyoruz. Bakırlı petek hurdası, eski bakır tepsi, bakır ham madde hurdası, hurda, hurda levha alımları yapmaktayız. Yeşilce’nin tamamından hurda bakır alımı yapıyoruz. Yeşilce mahallesinde tonajlı hurda bakır alımı yazımızda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Buradaki hurda bakır fiyatları Yeşilce çevresinde geçerli olacaktır. Bakır hurdası alan Yeşilce mahallesi hurdacı numarasını ivedi bir biçimde arayarak keyifli servislerin tadına varmaya başlayın! Bakır tencere hurda, hurda bakır lama, hurda TTR kırma, hurda bakır tel, eski bakır kazan alımı yapmaktayız.

Hurda Krom Alımı

Paslanmaz krom alan Yeşilce hurdacı işletmesiyiz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur.

Krom hurdası fiyatları yazısını gezmek iyi gelecektir. Kağıthane Yeşilce de paslanmaz krom 201 hurdası, hurda krom paslanmaz 201 talaşı, 430 krom hurdası, 202 krom hurdası, hurda paslanmaz krom 430 talaşı, krom tank hurdası, krom 202 hurdası talaşı almayı sürdürüyoruz. Müşterinin yolladığı konumdan 316 krom paslanmaz hurda, 310 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 304 hurdası talaşı, 316 kalite krom hurda talaşı, 310 kalite krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 304 kalite hurda alım satımı yapıyoruz. Yeşilce bölgesinde hurda krom için peşin ödeme yapıyoruz. İstanbul Kağıthane ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Yeşilce Mahallesinde Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Yeşilce hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 hurda sarı araiş, MS-64 sarı araiş, pirinç sarı araiş hurda, sarı çubuk talaşı MS-58 hurda, sarı çubuk ucu hurdası alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kağıthane Yeşilce mahallesinde sarı pirinç fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Detaylı sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan hurdacı konuya göz atabilirsiniz.
Yeşilce hurda sarı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeşilce mahallesinde hurda sarı alanlar içindeyiz. Yeşilce mahallesi bölgesinde hurda sarı musluk, hurda bronz (Cusn8), hurda sarı oto radyatörü, hurda sarı su saati, kırkambar sarı hurda, sarı pirinç talaş hurdası, külçe sarı hurdası alanlar içindeyiz.

Kablo Hurdası Alım Satımı Yapan Yeşilce Mahallesi Hurdacısı

Ptt kabloları, hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda telefon kablosu, ptt kablo içi (deşe) satmayı dileyenler hemen arayın. Kağıthane Yeşilce mahallesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Geniş bloğumuzda bir kaç gün önce yazılan kablo hurda fiyatları metini ziyaret edin.

Antigron kablo hurdası, hurda karışık kablo, hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablo hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablolar, elektrik kablosu hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Şehir genelinde hurda çelik içli kablolar, hurda fare yemez kablolar, yer altı kablosu, yer altı kablosu alım satımı için en güncel fiyat listesini biz veriyoruz.

Yeşilce mahallesinin en iyi hurdacısı ile sizlerde yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Yeşilce de yüksek tonajlı kablo hurdası alımında değerinden oldukça yüksek fiyatlar sunuyoruz. İstanbul’da hurda kablo alan firmalar içindeyiz.

Alüminyum Hurdası Alım Satımı Yapan Kağıthane Yeşilce Hurdacı Telefonları

Alüminyum jant hurda, eski alüminyum tencere, alüminyum tel, alüminyum tabak hurdası, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum petek alımı yapan firmayız. Araiş, alüminyum profil hurdası, alüminyum piston, hurda alüminyum kalıp, sert kartel alıyoruz. Hurda alüminyum levha, alüminyum talaşı, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör alım satımı amacıyla arayın.

Sitemizdeki İstanbul Kağıthane Yeşilce mahallesi alüminyum hurdası fiyatları güncellendi. Sitemizdeki alüminyum alan hurdacılar yazıyı ziyaret edin. Yeşilce mahallesinde alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Adresten alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum curuf, hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum hurdası alımı için telefonunuzu beklemekteyiz. Sizlerin desteğiyle durmadan gelişiyoruz. Her türlü tonajlı alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Yeşilce mahallesi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Bize verdiğiniz destek ve önem sebebi ile teşekkür ederiz.

Yeşilce Mahallesi Hurdacı Sitesi

Yeşilce mahallesi sanayi bölgesi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz.

Kağıthane Yeşilce mahallesi hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Lakin hurda araç veya motorsiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısı ile hurda araç yedek parça temin etmek amacı ile gelen çağrıları cevaplamıyoruz. Eminiz Yeşilce sanayi sitesi içerisinde hurda araba parçası ihtiyaçlarınızı bulabilecek firmalar mevcuttur. Rica ederiz bu tür işleriniz için alımı yapanlar ile irtibat kurmanızdır.

Motor hurdası, hurda nikel şablon, karbür, titanyum, hurda imalat artığı alım satımı yapmaktayız.

Raf Hurda Alım Satımı

Çelik raf hurdası alıyoruz. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyatları görmek için ikinci el raf alan hurdacı sayfamıza göz atabilirsiniz. Yeşilce mahallesi hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadı ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. Genellikle kapatılan elbiseciler tarafından satışa çıkarılan teşhir rafları, hurda çelik raf, market rafı hurdaları, orta reyonlar, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir ikinci el hurda raf satıyoruz.

Kurşun Hurda Alımı Yapan Yeşilce Mahallesi Hurdacı Firmaları

Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalarla çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Yeşilce hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak yağmur oluğu, kurşun levha, Cami minare kurşunu, kurşun boru hurda alımları yapmaktayız. Ayrıca Yeşilce de çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası firmamızı gece gündüz aramaktan çekinmeyin. Kurşun binlerce yıldan bu yana kullanılan metallerdendir. Günümüzde benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, askeri mühimmatlarda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, radyasyon yalıtımlarında, kablo izolasyonu, akü üretiminde, çeşitli alaşımlarda kurşun madeni kullanılmaktadır. Dünyada doğal olarak bulunabilir.

Plastik Hurda Alan Yeşilce Mahallesi Hurdacısı

Plastik; Hidrojen (H), Azot (N), (C) Karbon, Oksijen ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Avantajlı fiyata hurda pimapen imalat artığı, şeffaf naylon, şeffaf pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi ve kırmızı kapak alım satımı maksadı ile güncel fiyat sunuyoruz. Yeşilce mahallesi çevresinde jelatin, polistiren kristal hurdası, polipropilen hurdası, ABS plastik hurda alıyoruz. Bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz. Yeşilce hurda plastik fiyatları için arayınız.

İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan öğrenci yurdu ve benzeri binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda 2.el pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte batan nalburlardan satın almış olduğumuz küçük minik defolu fayans, dayanıklı laminant, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz.

İnşatlarda inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç mikseri 2.el demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz.

Fabrika Bozumu

İşe başlamadan yıkımı arzu edilen binanın detaylıca dolaşılması gerekmektedir. Yıkım işi tamamlamak iş güvenliği sebepleriyle risk taşıyan işler arasında sayılır. Uzman personellerce yapılmalıdır.

Her binanın inşa projesi kendisine özgüdür. Dolayısı ile yıkım gereksinimleri projeye uygun tamamlanmalıdır. Yeşilce’deki fabrika yıkımı hizmetlerinde profesyoneliz.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Yeşilce mahallesi çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlerinde tecrübeli uzman kadromuz ile hizmetler vermekteyiz. Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon hangarlar sökümlerinde işletmenin imar projesine dikkat edilmelidir. Böylece ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecek olanlar değerinde alınabilir. Çelik çatı sökümü işinde tecrübeye sahibiz. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüştürülebilir. Kapalı mekanların en önemli yerlerinden biri hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yaramaktadır. Dayanıklılık bakımından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı projelerinin sökümü diğerinden farklı yapılmalıdır.

Akü Hurdası Alım Satımı

Akü, yalnızca ateşlemeye kullanımla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda alıcılara elektrik akımı göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını düzenlemek amacıyla akünün kulanım maksadını yansıtmaktadır. Yeşilce mahallesi hurda akü fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Akü; motorsikletler gibi taşıtlar ile çeşitli elektrikli aletlerde kulanım görmektedir. Kuru akü hurdası, küçük akü hurdası, hurda sulu akü almaktayız. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde aküler kullanıyoruz. Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi şeklinde veren depolama araçlarıdır.

İkinci El Jeneratör Hurdası Alanlar

Her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ama 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada alınır. Yeşilce mahallesi merkezinde 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
Kağıthane ikinci el jeneratör fiyatları için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif isteyiniz. Hayatımızı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

İkinci el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alımı

2. El endüstriyel tip lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. Çok kısa süre kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, pizza dolapları, tezgah üstü dolap alım satımı yapıyoruz.

Köpüklü ayran makinesi, kıyma çekme makinesi dişlisi, espresso makineleri, çay ocağı malzemeleri, su sebili, tabldot, popcorn makineleri bulunduruyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi ocaklar, krom meze reyonları, krom evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel tipte mutfak malzemesini incelemek amacıyla almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. 2. El çelik kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler bu sitedeki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Kağıt Hurdası Alım Satımı Yapan İstanbul Kağıthane Yeşilce Mahallesi Hurdacı Telefonu

En güncel fiyatla A4 kağıt hurdaları, kitap, defter hurdası, hurda kağıt peçete tartımı yaparken uyguladığımız extra hassasiyet ile hurda ticareti yapmak isteyenlere çok daha fazla oranda kazanma imkanı iletiyoruz. Yeşilce hurda kağıt fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Hurda kitap alan firmalar hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Yeşilce mahallesinde hurda kağıt alımı yapmayı sürdürüyoruz. Yeşilce hurdacı firma olarak bristol hurda, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda alımı yapan hurdacıyız. Piyasanın üstünde fiyata beyaz kağıtlar, karton koli, hurda karton, renkli kağıt hurdaları alıyoruz.

İstanbul Kağıthane Yeşilce Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Sayfamızdaki güncel hurda fiyatları konuyu okuyun. Listemizde yayımlanan Yeşilce mahallesi hurda fiyatları her hafta güncellenmektedir. Tüm hurda alımını özel Yeşilce hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Anlık hurda fiyatları sormak için arayın.

Yeşilce Mahallesinden Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Element olan çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Çinko, antik çağlardan beri biliniyor. Fakat nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manası ile öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Açık gri mavimsi renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur.

Yeşilce mahallesi genelinde çinko çatı sökümü, çinko levha alımı yapan hurdacıyız. Çinko metali, yeryüzünde en çok miktarda bulunan metal elementlerden biridir.

Hurda Sac Alım Satımı Yapan Yeşilce Mahallesi Hurdacı Telefonu

Kış bahçesi tavanı kapatmak amacı ile kullanımı uygun olan 2.el sac temin edebilirsiniz. Yeşilce sac hurda alım satımı yaptığımız şehirler içerisindedir. Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler tarafından toplanmaktadır.

Sac; metallerin kalın veya ince levha şekline getirilen şeklidir. Haddelemeyle farklı kalınlıklarda düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyutlarda kesilmektedir. Varil sandviç panel, demir kapı, çatı kaplaması üretilirken kullanılmaktadır. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında kullanılmaktadır. Varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, demir kapı üretim alanlarında kullanılmaktadır. Bütün bu eşyalardan sac levha hurdası çıkarılabilir.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Yerler

Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları ekran kartı, sarı göbek işlemci, ram, power, tonerli yazıcı, ses kartı, scanner, crt monitör, server, ana kart, fotokopi makinesi, modem, DDR rulo artıkları, taşınabilir hard disk, elektronik kart almaktayız. Merdaneli çamaşır makinesi, klima, mutfak terazisi, ütü, fön makinesi, ütü masası, ocak, türk kahvesi ve çay makineleri, bulaşık makinesi, fırın, vantilatör, kombi, mini buzdolabı alımı yapıyoruz.

Her nevi elektronik alet alım satımında nakit para ödemeler yapıyoruz. Şarj cihazı, elektrik panoları, adroid telefon kartı, kontaktör, trafo, GSM istasyon kartları, termik röle, röle almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp