Çeliktepe Mahallesi Hurdacı

Kağıthane Çeliktepe mahallesinde geri dönüşüm işi yapanlar arasında kurşun hurdası için yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Kağıthane Çeliktepe Mahalles’inde hurda alanlardan biri olmanın gurunu paylaşmaktayız. Çeliktepe’deki piyasanın üzerinde hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı hizmeti veriyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Çeliktepe hurdacı olarak Kağıthane Çeliktepe mahallesinin her sokağında hizmet veriyoruz.

Çeliktepe mahallesinde hurda metal ve plastik dönüşümü yapan firmayız. Hurdalarınızı adresinizden almak amacıyla adresinize araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Tonajlı hurda satmak istiyor musunuz? Çeliktepe mahallesi hurdacı firması olarak özel fiyat listeleri ile hizmetinizdeyiz. Çeliktepe mahallesindeki geri dönüşümcüler arasında lider konumdayız.

Çeliktepe mahallesi etrafında hizmet veren İstanbul Hurdacılık sektörel hizmetleriyle Çeliktepedeki hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerini kurumsalık ile yürütüyoruz. Hurda malzemenizin değerini hesaplatmak için şimdi firmamızı arayarak 3 dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz. Çeliktepe hurdacısı firmamız İstanbul Hurdacılık hurda malzeme satacaklara 7/24 hizmet sunmaktadır.

Hurda alırken değerini tartım esnasında hesaplıyoruz. Çeliktepe mahalle merkezinden temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzeme alımı yapıyoruz. Hurda malzeme alımında titizlikle hizmet veriyoruz.

Kağıthane Çeliktepe Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Dolayısıyla hurda satışı yapmak için bizleri aramalısınız. Çeliktepe hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıkla çevirebileceğiniz konumdadır.

Anlattığımız üzere geri dönüşüm doğaya ve geleceğe yatırım yapmaktır. Eğer sizde isterseniz biriktirdiğiniz malzemeyi satarak ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Yirmi yedi senedir on binlerce kilodaki hurda madeni geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Bu sayede gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Çeliktepe mahallesi adresten her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak, yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Çeliktepe Mahallesindeki Hurdacılar

Sizlerde her çeşit çinko hurdası satışı yapmak nedeniyle firmamızı çaldırabilirsiniz. En doğru hizmetleri sunarak kazanmayı hedefleyerek yüksek hurda fiyatı veriyoruz. Deneyimli Çeliktepe hurdacılık hizmetleri mi arıyordunuz? Çeliktepe deki en deneyimli geri dönüşüm ve hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık ile tanışın!

Kağıthane Çeliktepe mahallesi hurdacı şirketi olarak Çeliktepe’nin çevresinde her nevi hurda çeşidi alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın alım satımı için hazır bulunan hurda taşıma ekiplerimizi göndermekteyiz. 27 senelik deneyim ile faaliyet alanımıza ferah bir soluk getiriyoruz. En yakın Çeliktepe hurdacı firma olarak çağırdığınız yere araçlarımızı yollamaktayız. Kağıthane’nin her yerinde olduğu gibi Çeliktepe genelinde de hurda alım faaliyetlerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. Deneyimli Kağıthane hurdacı ihtiyacınızda hizmet vermekteyiz.

Çeliktepe Mahallesi Hurda Alım Satımı

Çeliktepe mahallesinde her türlü hurda malzeme alımı işlerini yapmaktayız. Bugün size Çeliktepe mahallesinde hurda alanlarla firmamızın arasındaki tecrübemizi açıklamaya çalışıyoruz. Çeliktepe de yerinden hurda alıyoruz.

Toptan hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve hurda sarı alımında fiyat listeleri uyguluyoruz. Çeliktepe mahalle merkezinde hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla öncü konumdayız. Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Çeliktepe mahallesinde hurda çinko, zamak antimon hurda, çelik hurdası, kalay, CNC torna artığı hurda malzeme alıyoruz.

Çeliktepe Mahallesi Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

İstanbul Hurdacılık firmamıza verdiğiniz önem ve destek sebebiyle saygılar sunarız. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünebilen bir metal cinsidir.

Alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum radyatör peteği, alüminyum levha hurda, alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı satışı yapmak maksadıyla iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum ofset matbaa, profil, alüminyum piston hurdası, alüminyum araiş, hurda alüminyum sert kartel için peşin ödeme veriyoruz. Sizlerin desteğiyle Çeliktepe de her gün tecrübeli hale geliyoruz. Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurda alımı yapıyoruz.
Kağıthane Çeliktepe mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yerinden alüminyum klima radyatör hurdası, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant içi hurdası alımı için telefonunuzu diliyoruz. Hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası, jant, alüminyum tel, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum tas tabak için nakit ödeme yapıyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Kağıthane Çeliktepe mahallesi alüminyum hurda fiyatlarını talep edenlere saat başı yollamaktayız. Çeliktepe mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar içinde öncüyüz.

Çeliktepe Mahallesinde Kablo Hurdası Alım Satımı

Elektrik kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, hurda %40 bakırlı kablolar alımında uzmanız. Kablo alan hurdacı içerikli konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Kağıthane Çeliktepe mahallesinde hurda kablo alanlar arasındayız. Çeliktepe’de yüksek tonajlı kablo hurdası alımında değerinden fazla fiyat listesi sunuyoruz.

Hurda telefon kabloları, hurda ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablo hurdaları satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kağıthane’de ve Çeliktepe mahallesinde hurda kablo alan firmayız. Kağıthane nin en iyi hurdacısı olmanın keyfini paylaşıyoruz.

Hurda karışık kablo, iç tesisat kablosu, antigron kablolar, tek damar kablo, hurda enye kablolar ticaretiyle uğraşan firmayız. Çeliktepe mahallesinde yer altı enerji kabloları, çelik zırhlı kablo, fare yemez kablo hurdası, çelik içli kablo alım satımı yaparken en iyi fiyat teklifini vermekteyiz.

İstanbul Kağıthane Çeliktepe Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Bakırlı petek, kap kacak, bakır hammadde hurdası, bakır eşya, hurda bakır levha alımları yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar alanında daha geniş bilgi bulunuyor. Hurda bakır fiyat listesi Çeliktepe’de bakır sattığınızda değişmiş olabilir. Çeliktepe’de bakır hurdası alan fabrikaya sahibiz. Hemen arayın.
Çeliktepe mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Çeliktepe mahallesinde hurda bakır alımı yapan hurdacı numarasını şimdi arayarak tecrübeli servislerimizin keyfini yaşayın! Çeliktepe mahallesi merkezde bakır hurda alım satımında deneyimliyiz.

Bakır tel hurdası, bakır TTR kırma hurda, kazan, bakır lama, bakır tencere hurda alırken müşteriye özel fiyat teklifleri sunmaktayız. Hurda bakır talaşı, bakır boru hurda, hurda bakır profil, kırkambar hurda, yanık bakır hurdası, soyma bakır, antigron kırma granür bakır hurdası alan firmayız.

Hurda Demir Alan Çeliktepe Mahallesi Hurdacı

Tonajlı döküm demir, pik demir hurda, yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası alırız. Hurda demir, Çeliktepe mahallesi genelinde çokça kullanılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Çeliktepe mahallesi demir hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubumuzdakilere saat başı ulaştırıyoruz. Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı için bize ulaşın. Demir hurdası alan hurdacı firmalar sayfamıza mutlaka göz atmalısınız. Çeliktepe hurdacısı olarak extra demir hurdası, talaş demir hurdası, toplama demir hurda, dkp demir hurdası, hurda teneke alan hurdacı firmasıyız.

Demir hurda alan firmalar arasındayız. Adresten asansör hurdası, çıkma demir kapı, hurda pencere demir, demir merdiven korkuluğu hurdası, tufal hurda, alıyoruz.

Hurda Sarı Alan İstanbul Kağıthane Çeliktepe Mahallesi Hurdacı Firmaları

Çeliktepe mahallesi merkezde MS-58 külçe sarı hurdası, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı araba radyatörü, hurda fosfor (Cusn8), sarı su saati hurdası, hurda sarı vana musluk, sarı kırkambar alıyoruz. Sitemizdeki Çeliktepe deki pirinç sarı ton fiyatları güncellendi. Pirinç sarı alan hurdacılar içerikli içeriği ziyaret edin. Çeliktepe hurda sarı fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayın.

İstanbul Hurdacılık firmamız adına Çeliktepe mahallesinde hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz. Çeliktepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı hurdası, hurda sarı araiş, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, hurda sarı pirinç araiş MS-64, sarı araiş hurdası MS-70 alım satımında piyasaya hakimiz.

İstanbul Kağıthane Çeliktepe Mahallesi Çevresinde Hurda Krom Alanlar

Adresten hurda paslanmaz krom 316, krom paslanmaz 310 kalite hurda talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurda, paslanmaz krom 304 hurdası talaşı, 316 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 304 kalite hurda alıyoruz. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşturulur. Sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. Paslanmaz krom hurda alan yerler içinde bulunan Çeliktepe hurdacı işletmesiyiz.

Kağıthane Çeliktepe’de 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda krom makine artığı, 430 krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 430, 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom 201 kalite hurda, krom 202 kalite hurdası almayı devam ettiriyoruz. Krom hurdası alımı yazımızı gezmek iyi gelir. Çeliktepe de hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Kağıthane’de hurda krom fiyatları bulunan listemizi incelemek için firmamıza ulaşabilirsiniz.

İkinci el Jeneratör Hurda Alımı

Çeliktepe mahallesi etrafında ikinci el jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.
Çeliktepe mahallesi hurda jeneratör fiyatları sormak için arayın. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratörler bozukda olsa değerlidir.

Hayatımızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği yerlerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden teklif hemen arayın.

Fabrika Bozumu

Her inşaatın projesi kendisine özgüdür. Bu nedenle yıkım gereksinimleri de faklı biçimdedir. Çeliktepe mahallesinde fabrika sökümü işinde tecrübeliyiz.
Sökümden önce yıkılması teklif edilen imalathanenin detaylı bir biçimde incelenmesi gerekmektedir. Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı bakımından risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılması gerekmektedir.

Sac Hurdası Alım Satımı Yapan Çeliktepe Mahallesi Hurdacıları

Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı üretiminde levha sac kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli otomobillerin kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, kapı, straforlu sandviç panel üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu saydığımız malzemelerden hurda sac levha temin edilir. Şantiye çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz. Çeliktepe’de hurda sac satmak amacıyla hemen bizi arayın.

Hurda sac geri dönüşüm yapan fabrikalar tarafından satın alınır. Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha biçimine getirilen şeklidir. Silindirle değişik inceliklerde düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyut ve ebatlarda şeritler halinde kesilir.

Çeliktepe Mahallesi Çevresinden Plastik Hurda Alanlar

Toptan pimapen artığı, hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf pet şişe hurdası, beyaz naylon alımı yapan hurdacı firmasıyız. Plastik, karbon (C), (H) hidrojen, azot, (O) oksijen ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemeye denir.

Çeliktepe’de polipropilen moblen hurda, hurda polistiren, ABS plastik hurda, jelatin hurdası alım satımında lideriz. Bizi aramanızı bekliyoruz.
Çeliktepe hurda pimapen fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Bazı projelerde yük asansörü, harç karıştırma mikseri, boya tabancası, alçı sıva mikseri ikinci el vidalı iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Birde kapanan nalburlardan satın aldığımız defolu fayans, laminantlar, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz. Yıkılan fabrika binalarından sökülmüş hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alanlar içindeyiz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Prefabrike yapı ve çelik konstrüksiyon depolar söküm işi tamamlanırken binanın imar projelerine dikkat edilmelidir. Böylelikle ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı sökümü konusunda tecrübeye sahibiz. Söküm sonrası artan çelik parçalar geri dönüştürülebilir.

Dayanıklılık açısından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı biçimlerinin yıkım sökümü birbirinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Mekânların en önemli taraflarından biri şüphesiz çatılardır. Çelik çatı çalışmaları kapalı alanların kullanımını uzatır. Çeliktepe mahallesinde çelik konstrüksiyon depo sökülmesinde Yirmi yedi tecrübeye sahip saha ekibimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz.

Çelik Raf Hurdası Fiyatları

Özellikle iflas eden şarküteriler tarafından satışa sunulan mağaza raf hurdası, ürün reyonları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, market rafı hurdaları içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el hurda raf satıyoruz. Çelik raf hurdası alıyoruz. İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak maksadıyla hurda raf kilo fiyatı sayfamızı inceleyiniz. Çeliktepe hurda raf fiyatları sormak maksadiyla cep telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Hurda Çinko Alımı Yapan Çeliktepe Mahallesi Hurdacı Numaraları

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Element olan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Çinko madeni, yer kabuğunda en fazla miktarda bulunan metal elementlerdendir.

Çinko, antik dönemlerden beri bilinmektedir. Ancak üretimi ve kullanılması tam manası ile anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Çeliktepe mahallesi hurda çinko levha, çinko çatı hurdası alıyoruz.

Çeliktepe Mahallesi Yakınlarında Kurşun Hurdası Alan Yerler

Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik ile işlenir. Kurşun yüzlerce yıldan şimdiye kadar sıklıkla kullanılan metaller içindedir. Dünyada nabit olarak çıkarılmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak Çeliktepe de hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun levha hurdası, kurşun boru, Minare ve Cami kurşunu almak maksadıyla adresinize profesyonel ekip gönderiyoruz. Ayrıca Çeliktepede hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayabilirsiniz. Yaşam alanlarımızda akü imali, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, alaşım üretiminde, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, kablo yalıtımlarında, mühimmatlarda kurşundan faydalanılmaktadır.

Çeliktepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda imalat artığı, motor hurda, karbür hurda, nikel hurdası, titanyum almaktayız.

Kağıthane Çeliktepe mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti veriyoruz. Ancak hurda araç veya traktör hurdası alıp satmıyoruz. Bu nedenle hurda veya 2.el araba yedek parça için arama kabul etmiyoruz. Şüphesiz ki Çeliktepe oto sanayisinde ikinci el oto yedek parçası ticaretiyle uğraşan dükkanlar vardır. Rica ediyoruz bu işlerde bu işle uğraşan hurdacı firmaları arayın.

Çeliktepe sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 17, Nema 34 hurda step motor alıyoruz.

Çeliktepe Mahallesi’nden Hurda Kağıt Alım Satımı:

Ederinden fazla kağıt fiyatıyla karışık renkli kağıt, hurda koli, beyaz kağıtlar, karton hurdası alıyoruz. Çeliktepe bölgesinde hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, eski gazete hurdası almaktayız.

Sitemizde yer alan hurda karton mukavva alanlar ile alakalı paylaşımı okumalısınız. Çeliktepe mahallesinde kağıt ve karton hurdası almaktayız. Yerinden okul kitabı, defter, selpak hurdası, A4 kağıt hurdası alım satımlarında uyguladığımız fazladan özen sayesinde sizlere normalden daha yüksek miktarda kazanma avantajı veriyoruz. Çeliktepe hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ulaşın.

Çeliktepe Mahallesi Hurda Fiyatları

Anlık Çeliktepe hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için en yakın ekibimizi arayabilirsiniz. Kurumsal sitemizdeki Çeliktepe mahallesi hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Tüm hurda alımlarımızı yenilenmiş hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Yeni hurda fiyatları içerikli metini okuyun.

Çeliktepe Mahallesi İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

Sanayi tipi 2.el restaurant malzemeleri almaktayız. Temiz kullanılmış bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolapları, buz makineleri alınır.

İkinci el tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar firmamızı arayabilirsiniz. Espresso makineleri, kıyma çekme makinesi dişlisi, su sebilleri, bardak mısır arabası, ayran makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj alım satımı yapıyoruz. Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, endüstriyel aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, küvet, dinlendirici, lokanta tipi ocaklar vs cafe restaurant tipi mutfak aletlerini yakından görmek için sizleri depolarımıza davet ediyoruz.

Hurda Akü Alımı Yapan Çeliktepe Mahallesi Hurdacısı

Çeliktepe’de sulu akü hurdaları, kuru akü hurda, küçük akü hurdası almaktayız. Aküler; otobüsler gibi enerjiye ihtiyaç duyulan taşıtlarla çeşitli elektrikli alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bunun yanında alıcıya elektrik akımı göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj gidermek için aküler kullanılarak araç korunmaktadır.
Çeliktepe mahallesi hurda akü fiyatları sormak için arayınız. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik olarak vermeye yarar. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde kullanılır.

Elektronik Hurdası Alım Satımı

Kontaktörler, elektrik pano malzemeleri, akıllı telefon işlemcileri, adaptör, röleler, elektrik trafosu parçaları, GSM kartları, termik röleler alıyoruz. Her türlü elektrikli eşya alımında değerini anında ödemekteyiz.

Ocak, vantilatör, fırın, fön makinesi, terazi, 4 programlı bulaşık makinesi, ütü, buzdolabı, çay ve filtre kahve makinesi, klima, kombi, elektronik çamaşır makinesi, ütü masası almaktayız. Bilgisayar parçaları Hurdası porselen işlemci, elektronik kart, eski ana kart, ekran kartı, DDR Rulo, modem, ram, tonerli yazıcı, güç kaynağı, tarayıcı, fotokopi makinesi, sunucu, crt monitör, SATA hard disk, ses kartı almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp