Gültepe Mahallesi Hurdacı

Gültepe mahallesi hurda ve geri dönüşüm firması olarak her türlü hurda kablo alırken doğru fiyatlar sunuyoruz. İstanbul Kağıthane Gültepe merkez hurdacısı olarak Gültepe mahallesinde sunmaya devam ettiğimiz hizmetleri hurda satışı yapanlar için bu makalemizde derledik. Anlık Kağıthane Gültepe mahallesi hurda fiyatları ile alım yapmaya devam ediyoruz. Yüklü miktarda hurda satmak istiyor musunuz? Gültepe mahallesi hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyat listesiyle hurdacılık yapıyoruz.

İstanbul Hurdacılık tecrübesi ile Gültepe mahallesi hurdacılık işlerini profesyonellikle devam ettiriyoruz. Kağıthane Gültepe mahalle merkezinden hurda malzemeler ve 2.el eşya için hurdanın ederini diğer firmalardan yüksek fiyatlar ile ödemekteyiz. Satacağınız her türden hurdanızı adresinizden almak amacı ile dilediğiniz adrese araçlarımızı yolluyoruz.

Hurdanızı nakite çevirmek için boş zamanınızın kıymetini bilerek telefon numaralarımızı rehberinize kaydederek 2 dk içerisinde avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Satılacak hurdanın bedelini yanınızda hesaplamaktayız. Gültepe’deki hurda iş yerleri içerisinde hizmetlerimiz ile lider konumdayız. Tonajlı hurda malzeme satımlarında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Gültepe hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Gültepe mahallesinde hurdacı firmasıyız.

Hurda eşya alım satımlarında özenle hurdalarınızı meslektaşlarımızın üstünde üstünde peşin ödemeyle almaktayız. Gültepe hurdacı İstanbul Hurdacılık size geceleri de hizmet vermektedir.

Gültepe Mahallesi Hurdacı Firma Telefon Numarası

Boşa süre harcamadan arayıp, güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Yirmi yedi yıldır binlerce ton sarı pirinç hurdasını geri dönüşüme kazandırabildik. Firmamızın özverisiyle çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlenmiş oldu. Gültepe mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin altında kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Bu nedenle hurda malzeme fiyatları talep etmek amacı ile iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Gültepe mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya yatırım yapmaktır. Sizde isterseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek firmamıza katkı sağlayabilirsiniz.

Gültepe Mahallesi Hurdacıları

Kağıthane Gültepe mahallesinde hurdacı firması olarak Gültepe’nin tüm ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdanızın taşınması için en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Kurumsal çalışmalar yürüterek kazanmak istiyoruz. 27 senelik tecrübeyle Gültepe piyasasına ferah bir nefes getirmeye özen göstermekteyiz. En yakın Gültepe hurdacı telefonlarımızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Kağıthanenin tüm sokaklarında olduğu gibi Gültepe genelinde de kurumsal faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Kaliteli Kağıthane hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

Gültepe’de hurdacı firması mı arıyorsunuz? Gültepe’deki en tecrübeli hurdacı İstanbul Hurdacılık gece gündüz hurda alımı yapıyor! Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her türden krom hurdası satışı sebebi ile numaramızı aramalısınız.

Gültepe Mahallesinde Hurda Alan Fabrikalar

Tonajlı alüminyum hurdası, bakır, demir hurdası, kablo hurda, çinko hurda,sarı, ve hurda kurşun alırken yukarısında fiyat listesi uyguluyoruz. Gültepe mahallesinde hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü konumdayız. Müşterilerimizin memnun kalmasını öncelikli tutarak çok çalışmadan daha fazla yüksek kazanç elde etmeyi hedef edindik. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza getiriyoruz.

Gültepe de çelik hurda, kalay hurda, hurda antimon zamak, üretim artığı hurda malzeme, çinko hurda almaya devam etmekteyiz. Gültepe mahallesinde hurda alım satımı yaptığımız hakkında yazı paylaşmıştık.

Bugün siz değerli müşterilerimize Gültepe mahallesinde hurda alan geri dönüşüm firmaları ile İstanbul Hurdacılık arasındaki kalite farklarını anlatmaya çalışacağız. Gültepe mahallesinde istediğiniz yerden cam hurdası alım hizmeti vermekteyiz.

Alüminyum Hurda Alımı Yapan Gültepe Hurdacı Telefonları

Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurda nakit alınır.
Kağıthane Gültepe mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için yetkililerimizle iletişime geçin. Alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum kutu, alüminyum imalat artığı, alüminyum petek radyatör almaktayız. Sayfamızdaki İstanbul Kağıthane Gültepe mahallesi hurda alüminyum fiyat listesi günceldir. Hurda alüminyum alan hurdacı hakkındaki metine bir göz atabilirsiniz

Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metal cinsidir. Bizlere verdiğiniz önem ve destek sebebi ile teşekkür ederiz.

Alüminyum tencere, alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum jant hurda, alüminyum petek, alüminyum sac levha alıyoruz. Alüminyum kalıp, hurda alüminyum araiş, alüminyum sert kartel hurda, profil, alüminyum piston için nakit ödeme veriyoruz.

Gültepe’de alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Konumdan hurda alüminyum curuf, hurda alüminyum radyatör, alüminyum eloksallı profil, parça alüminyum kompozit hurdası almak için telefonunuzu istiyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz.

Gültepe Mahallesinde Kablo Hurda Alım Satımı

%30 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu, %50 bakırlı kablo alımında uzmanız. Ptt kablosu, telefon kablo hurdası, yağlı içli ptt kablosu hurdası, ptt kablo içi (deşe) satarak para kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kablo hurda fiyatları konulu paylaşımımızı okuyun. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Kağıthane Gültepe mahallesinde tonajlı kablo hurdası alımında piyasasından oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kağıthane nin en iyi hurdacısı ile ticaretin gururunu paylaşıyoruz.

Gültepe mahallesi merkezinde kablo hurda alan hurdacılar içinde en yüksek kilo fiyatını biz veriyoruz. Antigron kablo, iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurdası alımı yapan firmayız. Çevremizde fare yemez kablo hurdası, çelik içli kablo hurdaları, hurda çelik zırh kabloları, yer altı enerji kabloları alım satımı esnasında anlık fiyat listesini gönderiyoruz.

Gültepe Mahallesinde Hurda Bakır Alanlar

Gültepe’de bakır hurda alabilmek maksadı ile uzman bir ekip oluşturmayı başardık. Telefonlarımızı arayın.
İstanbul Kağıthane Gültepe mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşın. Yanık bakır hurdası, antigron bakır kırma, 3/8 bakır boru, kırkambar hurda, bakır (kızıl) talaş hurdası, kalın bakır profil hurda, soyma bakır alımı yapıyoruz. Bakır petek, bakır hammadde, hurda levha, hurda bakır tepsi, eşya satmak için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Gültepe nin tümünde bakır hurdası alım satımında deneyimliyiz. Bakır hurda alanlar alanında geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Gültepe mahallesi hurda bakır kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Gültepe mahallesinde hurda bakır alan hurdacı şirketimizi acilen arayın hızlı hizmetimizin tadını yaşayın! Bakır tencere hurdası, lama bakır, hurda TTR kırma bakır, bakır tel hurdası, kazan alınır.

Karışık Demir Hurda Alımı

Dilediğiniz yerden çıkma demir kapı, hurda demir yangın merdiveni, asansör malzemeleri, tufal, demir pencere korkuluğu, alımı yapan hurdacıyız. Toptan pik hurda demir, yıkım hurdası, demir döküm hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, inşaat demiri için nakit ödeme yapan firmayız. Gültepe mahallesinde ekstra demir hurda, hurda teneke, talaş demir hurdası, hurda toplama demir, hurda DKP demir alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Demir hurdası alan fabrikalar arasında bizi seçmenin çok faydasını göreceksiniz. Anlık hurda demir ton fiyatı için firmamıza ulaşın. Anlık demir hurdası fiyatları demir hurda konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayın. Demir, Gültepe mahallesi etrafında çokça alım satımı yapılan metaller içindedir. Burada bulunan Gültepe mahallesi ekstra demir hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor.

Gültepe Mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı, sarı pirinç araiş, sarı çubuk ucu hurdası MS-58, araiş sarı MS-64, araiş sarı MS-70 alım satımında lideriz. Buradaki Kağıthane Gültepe mahallesinde pirinç sarı kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Sitemizdeki hurda pirinç sarı makaleyi ziyaret edin. Gültepe hurda sarı fiyatları için arayın.

İstanbul Hurdacılık firmamız adına Gültepe mahallesinde hurda sarı ticareti yapan firmayız. Gültepe mahallesi çevresinde hurda sarı kırkambar, sarı külçe, hurda sarı araba radyatörü, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk vana, hurda bronz, hurda sarı pirinç talaşı alan yerler içindeyiz.

Krom Hurda Alım Satımı Yapan Gültepe Mahallesi Hurdacı Numarası

Kağıthane Kağıthane de krom 202 kalite hurda, 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom makine artığı, 201 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 430 hurdası, 201 krom hurdası, paslanmaz krom 430 kalite hurdası alımı yapmaktayız. Adresten krom paslanmaz 304 hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, 316 paslanmaz krom hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurda, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 304 kalite alımı yapan Gültepe geri dönüşüm ve hurda firması olarak iyi hizmet veriyoruz.

Krom paslanmaz hurdası alan yerler içerisinde faaliyet gösteren Gültepe hurdacı firmasıyız. Gültepe mahallesinde hurda krom için nakit ödeme yapıyoruz. Gültepe mahallesinde hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Oldukça sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşur. Hurda krom alan hurdacı firmalar makalesini okursanız güzel bir iş yaparsınız.

İstanbul Kağıthane Gültepe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Kağıthane Gültepe mahallesi hurdacılar sitesi içinden hizmeti yerinize getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alımı yapmıyoruz. bu sebeple hurda veya ikinci el otomobil yedek parça için gelen çağrıları cevaplamıyoruz. Kuşkusuz ki Gültepe sanayisinde hurda otomobil parçası işleri yapan firmalar bulabilirsiniz. Rica ederiz bu tarz istekleriniz için bu işle uğraşan işletmeleri arayınız.

Gültepe mahallesi sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 hurda step motor alım yapıyoruz. Hurda motor, hurda titanyum, nikel hurda, hurda imalat artığı, karbür almaktayız.

Kurşun Hurda Alan Hurdacı

Gültepe mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun oluk, Minare ve Cami kurşunu, hurda kurşun levha, kurşun boru alımları yapıyoruz. Ayrıca Gültepe’de hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko satacak yer bulmak istiyorsanız telefon numaramızı gece gündüz arayın. Kurşun tarihten şimdiye kadar sıklıkla kullanılan metaldir. Dünyada nabit olarak bulunabilir.
Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalardan geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurjik ile işlenir. Bilindiği üzere kabloların yalıtımlarında, benzin katkısı olarak, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, çeşitli alaşımlar üretilirken, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtımlarda, akülerin imalatında, mühimmatlarda kurşundan faydalanılmaktadır.

Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı

Yaşamı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin olmadığı yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Gültepe mahallesi merkezinde 2.el jeneratör alım satım hizmetleri sunmaktayız.
Kağıthane 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için firmamıza ulaşın.

Bildiğiniz gibi her türlü malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Ama ikinci el jeneratörler çalışmasa da değer görmektedir. İkinci el jeneratör satanlar bizlerden teklif bizimle kolaylıkla irtibata geçmelisiniz.

Hurda Raf Alım Satımı

Gültepe mahallesi hurda raf fiyatları öğrenmek amacı ile firmamızı arayabilirsiniz. Hurda depo rafı işleri yapmaktayız. 2.el metal raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcuttur. Fiyatları görmek için 2.el raf alımı hakkındaki konumuza bakabilirsiniz. Çoğunlukla kapanan depolardan temin ettiğimiz teşhir rafları, çelik raf hurdaları, market rafları, orta reyonlar, hurda demir raflar içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el market rafı satışı yapıyoruz.

Kağıthane Gültepe Mahallesi Çevresinden Çinko Hurdası Alımı

Çinko madeni, yeryüzünde en çok bulunabilen metal elementler içerisindedir. Kağıthane Gültepe mahallesi çinko çatı sökümü, hurda çinko levha ticaretiyle uğraşan firmayız. Açık gri mavimsi renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur.

Antik dönemlerden bu yana biliniyor. Fakat üretimi ve kullanılması tam manası ile öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır. Elementler arasında yer alan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

Elektronik Hurdası Alan Firmalar

Adroid telefon kartları, elektrik pano malzemeleri, röleler, trafolar, GSM kartları, adaptör, termik röle, kontaktör alıyoruz. Her türlü elektrikli eşya alımında bedelini teslim alırken ödüyoruz.

Elektronik çamaşır makinesi, ütü, tartı, ocak, bulaşık makinesi, fırın, mini buzdolabı, ütü masası, çay kahve makineleri, kombi, klima, saç kurutma makineleri, vantilatör alımı yapıyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları SATA hard disk, ADSL modem, sunucu, dotmatrik yazıcı, DDR rulo artıkları, LCD monitör, anakarat, ses kartı, fotokopi makinesi, işlemci CPU, ekran kartı, güç kaynağı, scanner, ram, elektronik kart alıyoruz.

Gültepe Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Bütün hurda alımlarını yeni hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki hurda fiyatları 2022 makaleye bir göz atın. Buradaki Gültepe hurda fiyatları anlık olarak değiştirilmektedir. Anlık Gültepe hurda fiyatları öğrenmek için uzmanlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Sac Hurda Alım Satımı

Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli otomobillerin kapaklarında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı, straforlu sandviç panel, demir kapı, varil üretimi sırasında sac levhası kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyalardan sac hurda çıkarılabilir. Sac; genellikle demirlerin ince veya kalın levha haline getirilmiş şeklidir. Silindirle çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ebatlarda kesilir. Kümes tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Gültepe sac hurda alımı yaptığımız şehirler arasındadır.

Gültepe Mahallesinde Akü Hurda Alanlar

Hurda kuru akü, hurda küçük akü, Sulu akü hurdaları alıyoruz. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörlerden yararlanıyoruz. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Aynı zamanda voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek gereğinden fazla devirde alternatörlerin üreteceği voltajı düzenlemek amacıyla akülerden yararlanılarak motor korunur.
Gültepe mahallesi hurda akü fiyatları için bize ulaşın. Aküler; otomobiller ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektronik aletlerde kulanım görmektedir. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolama araçlarıdır.

Plastik Hurda Alıp Satan İstanbul Kağıthane Gültepe Mahallesi Hurdacısı

Yüksek tonajlı kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon poşet hurdası, hurda pimapen, hurda şeffaf pet şişesi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Kağıthane Gültepe mahallesinde hurda polistiren kristal, hurda ABS plastik, polipropilen, jelatin alım satımında piyasaya hakim konumdayız. Aramanızı bekliyoruz.
Gültepe hurda pimapen fiyatları için arayınız. Hurda plastik; (H) hidrojen, (N) azot, oksijen, karbon ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Çelik binalar ile prefabrike ahırlar sökümü yapılırken işletmenin inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılacaklar değerlendirilebilir. Hızlı kapatma bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı makaslarının söküm işleri birbirinden farklıdır. Çelik çatı söküm işlerini tamamlıyoruz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Kağıthane Gültepe mahallesinde çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinde tecrübeli saha ekibimizle hizmet vermekteyiz. Kapalı mekanlar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür.

İstanbul Kağıthane Gültepe Mahallesi’nde Fabrika Bozumu

Fabrika sökümünden önce sökülecek fabrikanın detaylı bir şekilde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların seçilmesi uygun olur. Binaların projeleri ötekilerden farklıdır. Bu sebeple yıkım gereksinimleri faklı biçimdedir. Gültepe fabrika yıkım ve söküm işlerine talip oluyoruz. Fabrika yıkımı yapmak ekosistemin korunması ve iş güvenliği sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzman ekipler tarafından kontrollü tamamlanmalıdır.

Hurda Kağıt Alan Gültepe Mahallesi Hurdacı Numaraları

Gültepe hurdacı firma olarak hurda eski gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol hurda Gültepe mahallesi hurdacısıyız. derinden çok hurda kağıt fiyatları ile renkli kağıt, koli hurdaları, beyaz kağıt hurdası, karton hurdası alımı yapanlar içindeyiz.

Dilediğiniz yerden defter, kitap, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda peçete kağıdı alımında göstermiş olduğumuz ekstra titizlik sayesinde satıcılara çok daha fazla kazanç elde etme imkanı veriyoruz.
Gültepe hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Bir diğer sayfamızdaki geri dönüşüm kitap hurdası alan yerler hakkındaki yazıyı muhakkak okumalısınız. Gültepe’de karton, kağıt hurdası alımı yapmaktayız.

İstanbul Kağıthane Gültepe Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Müteahhitler tarafından kullanılan alçı karıştırma mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç pompası az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood satılıktır. Bununla birlikte malesef işi bırakan nalburlardan edindiğimiz minik ucuz fayans ve kalebodurlar, laminantlar, tavan, kiremitler satıyoruz. Yıkılmış iş yeri binalarından alınan hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolabı, çelik kapı, pencere satanlar içerisindeyiz.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Titizlikle kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, çöp sıyırmalı tezgahlar, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alınır. 2. El krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Baklava tepsileri, su sebilleri, kıyma makineleri, mısır arabası, ayran köpürtme makineleri, bakır çay kazanı, espresso makineleri, tabldot alıyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel 3 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi 2. El restoran mutfağı aletleri almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp