Silahtarağa Mahallesi Hurdacı

Eyüpsultan Silahtarağa mahallesi hurdacı firmalar içerisinde paslanmaz hurdası ticareti yapıyoruz. Hurda malzeme alımında ilgiyle profesyonel hizmet vermekteyiz.

Hurda alımı yaparken değerini taşırken sunduğumuz teklifteki fiyatlarla hesaplamaktayız. Eyüpsultan Silahtarağa hurdacı firması olarak hizmetlerimizi sizler için anlatmaktayız.

İstanbul Eyüpsultan hurda piyasasında kullanılan güncel hurda fiyatlandırması ile alım satım yapmaya devam ediyoruz. Hurdalarınızın tutarını öğrenmek için şimdi firmamız ile iletişime geçip maksimum 4 dakikada avantajlı fiyat teklifi edinebilirsiniz. Hurda malzemelerinizi almak amacıyla ekip oluşturduk. Silahtarağa hurda fabrikaları içinde lideriz. Tonajlı miktarda hurda satımlarında Silahtarağa mahallesi piyasasından yüksek fiyat uyguluyoruz. Silahtarağa hurdacı firmalar arasındayız.

Yüksek tonajda hurda satmak istiyor musunuz? Geri dönüşüm ile uğraşan Silahtarağa mahallesi hurdacı olarak yükseltilmiş fiyat listeleri ile hizmet veriyoruz. İstanbul Hurdacılık öncülüğünde İstanbul Eyüpsultan Silahtarağa mahallesinde hurdacılık faaliyetlerini profesyonel anlayışla tamamlamaktayız. Silahtarağa hurdacısı İstanbul Hurdacılık sizler gibi kaliteden taviz vermek istemeyen müşterilerine geceleri de hizmet sunmaktadır.

Silahtarağa Mahallesi’nde hurda ve geri dönüşüm fabrikasıyız. Silahtarağa mahallesi etrafından hurda ve 2.el ev eşyası alımında hurdanızın bedelini peşin ödemekteyiz.

Eyüpsultan Silahtarağa Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Bu nedenle hurda atık fiyat listesi öğrenmek sebebi ile operatörlerimizi arayabilirsiniz. Eyüpsultan Silahtarağa mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Gördüğünüz gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizlerde isterseniz topladığınız malzemeleri İstanbul Hurdacılık’a satarak çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz. 1996’den şimdiye dek tonlarca demir malzemeyi geri dönüşüm vasıtasıyla yerli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile çevreye daha çok zarar verilmesi önlendi.

Silahtarağa mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alıyor. Fazla zaman geçirmeden arayarak, en yüksek hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Eyüpsultan Silahtarağa Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Tonajlı alüminyum hurda, bakır, hurda demir, hurda kablo, çinko,sarı, ve hurda kurşun aldığımızda yukarısında fiyat listesi vermekteyiz. Silahtarağa Mahallesi’nde hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmet ve uzman çalışanlarımız ile öncülük etmekteyiz. Silahtarağa mahallesinin tüm noktalarında hurda ve ikinci el endüstriyel lokanta ekipmanları alımı işlerini iştinayla yapmaya özen gösteriyoruz. Silahtarağa mahallesinde kalay hurdası, hurda imalat artığı, çelik, antimon zamak hurda, hurda çinko almaya devam etmekteyiz.

İstanbul Eyüpsultan Silahtarağa mahallesinde gönderdiğiniz adresten hurda alım işleri yapmaktayız. Hurdası olanların memnun kalmasını önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Bugün siz değerli müşterilere Silahtarağa da hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla İstanbul Hurdacılık arasındaki deneyimlerimizi ortaya sermiş oluyoruz.

Silahtarağa Mahallesi Hurdacıları

Silahtarağa’da hurdacı firması olarak Silahtarağa’nın tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdanın transferi için müsait hurda nakil mesai arkadaşlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Özenli çalışmalar yürüterek standarttan fazla kazanmayı hedefleyerek piyasadan yüksek hurda fiyatı vermekteyiz. 27 yıllık tecrübe ile sektöre bir sürü yenilik getirmeye önem vermekteyiz. En yakın Silahtarağa hurdacı firması olarak hurdanızı biriktirdiğiniz konuma geliyoruz. Eyüpsultan’ın tüm ilçelerinde olduğu gibi Silahtarağa etrafında da hurda alım satımı servislerimizi sürdürmekteyiz. Tüm Eyüpsultan hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Eyüpsultan Silahtarağa’da hurdacı firma mı arıyorsunuz? Silahtarağa hurdacı firması İstanbul Hurdacılık kurumsal yerinize getiriyor! Firmamızı tercih edenler her türde çinko hurdası satmak nedeniyle telefonlarımızı tuşlamalısınız.

Hurda Bakır Alımı Yapan Silahtarağa Mahallesi Hurdacı Firma

Silahtarağa mahallesi içinde bakır hurda alıyoruz. Soyma bakır hurda, yanık bakır, ince bakır profil hurda, bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür), 3/8 bakır boru hurda, kırkambar alım satımı yapıyoruz.

Bakır tel, kalaylı bakır tencere, hurda TTR kırma bakır granür, lama, bakır kazan alıyoruz. Silahtarağa da bakır hurda alan hurdacı firmalardanız. Hemen arayın.
Silahtarağa mahallesi hurda bakır fiyatları için arayabilirsiniz.

Hurda bakır tas, hurda bakır hammadde, hurda bakır levha, bakırlı petek, bakır süs eşyası alan firmalar içinde hizmet veriyoruz. Bakır alan Silahtarağa mahallesi hurdacı iş yerimizi hızlıca arayarak tecrübeli hizmetimizin keyfini yaşayın! Hurda bakır sitemizde daha detaylı bilgi var. Silahtarağa mahallesi hurda bakır fiyat listesi hergün değişmektedir.

Hurda Kablo Alan Eyüpsultan Silahtarağa Mahallesi Hurdacısı

Silahtarağa’da hurda fare yemez, hurda çelik zırhlı kablolar, yer altı kablosu, hurda yer altı enerji kabloları alım satımı için en yüksek fiyatları gönderiyoruz. Tek damar kablo, enya kablo hurdaları, karışık kablo, iç tesisat kablosu hurdası, antigron kablolar alan firmayız.

Ptt kablo hurdaları, telefon kablosu, hurda yağlı içli ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi satarak daha çok kazanmak isteyenler bizimle iletişime geçin. Eyüpsultan Silahtarağa mahallesinde hurda kablo alıyoruz.

Eyüpsultan Silahtarağa mahallesinde tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz. İstanbul Eyüpsultan Silahtarağa mahallesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Daha doğru sitemizdeki hurda kablo alan yerler metni inceleyebilirsiniz. Eyüpsultan ın en iyi hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda satımı diliyoruz. %50 bakırlı hurda kablo, hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu alımında öncüyüz.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan İstanbul Eyüpsultan Silahtarağa Hurdacı Telefonu

Alüminyum, simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünek metal türüdür. Çıkma jant, alüminyum sac, alüminyum tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek, eski alüminyum tencere alımı yapan hurdacı firmasıyız. Alüminyum matbaa hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum piston, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum kartel ticaretiyle uğraşan firmayız. Bize verdiğiniz önem için teşekkür ederiz.

Hurdalarını bize satanların desteğiyle Silahtarağada her geçen gün büyüyoruz. Alüminyum petek radyatör, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum kutu hurdası, alüminyum talaş, alüminyum levha alım satımı yapıyoruz. Yerinden alüminyum alikobant içi hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. Silahtarağa’da hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Her tür tonajlı hurda alüminyum almaktayız. Silahtarağa mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için bize ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki Silahtarağa mahallesi alüminyum ton fiyatları biraz önce güncellendi. Daha geniş bilgi için sayfamızdaki alüminyum hurda alanlar yazıyı ziyaret edin.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan Silahtarağa Mahallesi Hurdacı Telefonu

Buradaki Silahtarağa daki hurda sarı pirinç ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Pirinç sarı hurda alanlar hakkında paylaşılmış metine göz atabilirsiniz. Silahtarağa hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız.

Silahtarağa hurdacı firması olarak hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. İstanbul Hurdacılık olarak hurda çubuk ucu parça sarı, sarı pirinç araiş, pirinç sarı araiş hurdası MS-70, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, MS-64 sarı araiş ticaretiyle iştigal ediyoruz. Silahtarağa mahallesi merkezinde hurda bronz fosfor araiş Cusn8, hurda sarı oto radyatör, hurda sarı musluk, kırkambar sarı hurda, sarı külçe hurdası, su saati, hurda sarı fermuar talaşı almaktayız.

Demir Hurdası Alımı Yapan Silahtarağa Mahallesi Hurdacı

Toptan hurda demir pik, inşaat yıkım hurdası, döküm demir, inşaat demir çubuğu, inşaat demiri hurdası için peşin para ödeme yapmaktayız. Dilediğiniz yerden hurda pencere korkuluğu, tufal hurdası, asansör malzemesi hurdası, demir kapı, demir yangın merdiveni hurdası, için nakit ödeme yapıyoruz. Demir, yer yüzünde en çok satılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Silahtarağa mahallesi demir hurdası kilo fiyatını isteyene bedelsiz gönderiyoruz.

Güncel demir hurda fiyatları öğrenmek amacıyla zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı firma sayfamıza göz atmak istemelisiniz. Demir hurda alan geri dönüşümcüler arasındayız. Silahtarağa’da ekstra demir hurda, talaş demir hurdası, toplama demir hurda, teneke hurdası, hurda DKP demir için peşin ödeme yapıyoruz.

Krom Hurdası Alım Satımı

Eyüpsultan Silahtarağa mahallesinde krom makine artığı, hurda krom paslanmaz 201 kalite, 430 paslanmaz krom hurdası, hurda paslanmaz krom 202 kalite, 430 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 202 talaşı, hurda krom 201 talaşı alımı yapmaktayız. Krom hurda alan Silahtarağa hurdacı firmasıyız.

Silahtarağa mahallesinde hurda krom Silahtarağa mahallesi geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız.
İstanbul Eyüpsultan ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları bulunan listemiz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Dilediğiniz yerden krom 304 hurdası talaşı, 310 kalite krom hurda talaşı, 304 krom paslanmaz hurdası, hurda krom paslanmaz 316 kalite, krom paslanmaz 316 hurda talaşı, 310 krom hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurda krom alım satımı linkine tıklayınız. Çok sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur.

Akü Hurda Alım Satımı

Aküler; motorsikletler benzeri elektrik enerjisi ihtiyacı bulunan taşıtlar ile çeşitli elektrikli alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Elektrik enerjisinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik şeklinde vermeye yarayan depolardır. Hurda sulu akü, hurda küçük akü, kuru akü hurdaları almaktayız. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde akümülatör kullanıyoruz. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte alıcıya elektrik akımı göndermek, amperajı dengelemek yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltajı düzeltmek maksadı ile akülerden faydalanılarak araç korunmaya alınır. Silahtarağa mahallesi hurda akü fiyatları için firmamıza ulaşın.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

2. El endüstriyel tip cafe ve lokanta ekipmanları almaktayız. 2.el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı 2 kapaklı dolap satan yerler bizimle iletişim kurabilir.

Köpüklü ayran makineleri, kıyma çekme makinesi, espresso makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj, su sebili, tabldot, popcorn makinesi bulundurmaktayız. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi set üstü ocak, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, krom evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel tipte mutfak malzemesini yakından inceleyebilmeniz için almak isteyenleri işyerimizi ziyarete davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap alıp satıyoruz.

Sac Hurda Alımı Yapan Silahtarağa Mahallesi Hurdacıları

Sac; metalin ince veya kalın levha şekline getirilmiş halidir. Silindirler arasında çeşitli inceliklerde düzleştirilerek elde edilmektedir. Önceden belirlenmiş ebat ve ölçülerde kesilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca satın alınır.

Çatı, demir kapı, straforlu sandviç panel, varil üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Çeşitli tekerlekli otomobillerin kapılarında, uçak, gemi gövdelerinde yoğun biçimde kullanılmaktadır. Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu malzemelerden sac levha hurdası çıkarılmaktadır. Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanımı uygun olan oluklu sac alabilirsiniz. Silahtarağa da paslanmaz sac hurda alanlar arasındayız.

Silahtarağa Mahallesi Çevresinde Çinko Hurdası Alan Yerler

Antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Ancak kullanımı ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturur. Çinko metali, yeryüzünde en fazla bulunan elementlerdendir.

Geçiş metalleri arasında yeralan çinko açık gri mavimsi renklidir. Silahtarağa hurdacı firma olarak çinko levha, hurda çinko çatı sökümü ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Plastik Hurdası Alan Hurdacı

En yüksek fiyatlarla hurda şeffaf pet şişesi, beyaz naylon hurdası, pimapen parçası, kırkambar plastik hurdası, mavi, kırmızı kapak hurda ticaretiyle uğraşan firmayız.

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), (N) azot ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Silahtarağa mahallesinde hurda ABS plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistiren kristal, jelatin ticaretinde öncü firmayız. Aramanızı bekliyoruz.
Silahtarağa hurda plastik fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın.

Hurda Kağıt Alanlar

Avantajlı fiyata karışık renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdaları, karton, koliler alan yerler içindeyiz. Güncel fiyatlarla hurda defter, hurda kitap, fotokopi kağıtları, peçete hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla sizlere çok daha yüksek oranda kazanma şansı takdim ediyoruz. Silahtarağa hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Daha önce yazılan geri dönüşüm için kitap hurda alımı ile alakalı içeriği okumalısınız. Silahtarağa’da kağıt, karton hurdası almaktayız. İstanbul Silahtarağa mahallesinde kuşe kağıt hurda, hurda bristol kağıt, gazete hurdası alım satımı yapıyoruz.

Fabrika Sökümü

Fabrika sökerken yıkılacak iş yerinin incelikle gezilerek ihtiyaç duyulan aletlerin ayarlanması uygundur. Silahtarağa da fabrika söküm ve bozum işleri yapıyoruz.

Her inşaatın inşa projeleri kendine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkım şekilleri farklı tamamlanmalıdır. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı açısından risklidir. Uzmanlarca kontrollü yapılmalıdır.

Hurda Çelik Raf Alanlar

Silahtarağa mahallesi hurda çelik raf fiyatları sormak maksadiyla bizi arayabilirsiniz. İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan firmalar hakkında bilgi verdiğimiz içeriğe göz atmak isteyebilirsiniz. Genelde iflas eden elbise mağazaları tarafından satılan hurda market rafı, hurda çelik raflar, demir raflar, teşhir reyonları, hurda mağaza rafları içinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı makası kesim sökümü işlerini başarıyla tamamlıyoruz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Kapalı mekanların en önemli taraflarından biri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları mekânların kullanım süresini uzatmaktadır.

Silahtarağa mahallesi çelik konstrüksiyon ahır sökümlerinde deneyimli çalışanlarımız ile güvenli hizmetler veriyoruz. Dayanıklılık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı çeşitlerinin söküm yıkımı birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanır. Prefabrike bina ve çelik konstrüksiyon depolar sökülürken yapının inşaat projesine özen gösterilmelidir. Böylece 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik malzeme olarak satılabilecekler alıcılar sunulabilir.

Silahtarağa Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Silahtarağa mahallesi sanayi hurdacısı olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 34, Nema 23 hurda step motor almaktayız. Hurda motor, titanyum, hurda şablon nikel, imalat artığı, karbür almaktayız.

Eyüpsultan Silahtarağa mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet veriyoruz. Ancak hurda araç veya motosiklet hurdası almıyoruz. Bu nedenle hurda veya ikinci el araba yedek parçası için aramayınız. Şüphesiz Silahtarağa sanayi sitesinde çıkma oto parçası ticaretiyle uğraşan firmalar mevcuttur. Rica ediyoruz ikinci el araba parçası ihtiyaçlarınızda o işle uğraşan hurdacı firmalarını arayın.

Eyüpsultan Silahtarağa Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Hurda fiyatları başlıklı makaleyi okuyun. Sitemizdeki Silahtarağa mahallesi hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Tüm hurda alımlarını yenilenmiş Silahtarağa hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Anlık hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Laptop bilgisayar Hurdası modem, crt monitör, belge tarayıcı, dotmatrik yazıcı, ses kartı, işlemci, anakarat, ram, server, DDR Rulo, fotokopi makinesi, güç kaynağı, ekrankartı, elektronik kart, SSD harddisk alıyoruz. Fön makineleri, çamaşır makineleri, mutfak terazisi, 7 programlı bulaşık makineleri, mini buzdolabı, filtre kahve ve çay makineleri, kombi, ütü masası, klima, ocak, ütü, fırın, vantilatör alıyoruz.

Her nevi elektrikli ev aletleri alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz. Termik röleler, adaptör, elektrik panosu, röleler, tuşlu telefon kartları, kontaktör, trafolar, GSM baz kartları alıyoruz.

Hurda Kurşun Alanlar

Silahtarağa mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda kurşun levha, çatı söküm kurşunu, hurda kurşun boru alımı için adresinize geliyoruz. Ayrıca Silahtarağa da hurda çinko alımlarına özel fiyat uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız numaralarımızı geç olmadan aramaktan çekinmeyin. Kurşun madeni kablo yalıtımı üretimlerinde, çeşitli alaşımlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, askeri mühimmatlarda, pigmentler ve kimyasal maddelerde, akü üretiminde, radyasyon yalıtımlarında kullanıldığı bilinmektedir. Yer yüzünde doğal olarak çıkarılmaktadır. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun tarihten bugüne değin kullanılan metaldir.

Jeneratör Hurda Alıp Satan Silahtarağa Mahallesi Hurdacı Sitesi

Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Eyüpsultan ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için arayın. Her türlü makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Ancak 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada değerlidir.

Taşımalı elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Jeneratör hurdası satanlar bizden teklif istemeden jeneratörlerinizi satarsanız zarar edersiniz.

İstanbul Eyüpsultan Silahtarağa Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Eyüpsultan Silahtarağa mahallesinde yıkılan iş yeri vs binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, demir kapı, pencereler satıyoruz. Şantiyelerde boya tabancası, alçı sıva karıştırma makinesi, yük asansörü, harç mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood bulunur. Dolayısıyla iflas eden şirketlerden satın aldığımız defolu fayanlar, tavanlar, kiremitler, su geçirmez laminant parke uygun fiyata piyasaya sunuyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp