İhsaniye Mahallesi Hurdacı

İstanbul Eyüpsultan İhsaniye mahallesi hurdacı firmalar içinde her cins kağıt hurdası almaktayız. İhsaniye hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık size geceleri de hizmet veriyor.

Hurda alım satımlarında tecrübeyle hurdanızı değerinde peşin olarak alıyoruz. Tüm hurda eşyalarınız için boş zamanınızın değerini bilerek bizimle iletişime geçerek en geç 3 dakikada fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Tüm hurda malzemeleri yerinden alıyoruz.

Eyüpsultan İhsaniye mahallesinde hurdacılık yapan firmalar içerisinde çok seveceğiniz özel hizmetlerimiz ile öncüyüz. Eyüpsultan İhsaniye mahallesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. İstanbul Hurdacılık firmamızla Eyüpsultan İhsaniye mahallesinde hurda alım satım hizmetlerinin tüm bilinenlerini kurumsallık ile kökünden değiştirmekteyiz.

Tonajlı hurda alacak firma mı arıyorsunuz? İhsaniye mahallesi merkez hurdacı olarak benzersiz fiyat listesi ile hizmetimizi sunuyoruz. İhsaniye mahallesinde hurdacı şirketlerden biri olarak hizmet detaylarını sizin için okuduğunuz sayfada anlatıyoruz.

İhsaniye Mahallesinin tümünde ikinci el eşyalar ve hurda malzeme almaktayız. Malzeme alımı yaparken bedelini tartım esnasında hesaplamaktayız.

Tonajlı hurda malzeme ticaretinde piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. İhsaniye hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. İhsaniye’de uygulanan hurda fiyat listesi ile hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

İhsaniye Mahallesi’nde Hurdacı Telefonu

İhsaniye mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Zaman kaybetmeden numaramızı arayarak, güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Bilindiği üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktadır. Sizlerde isterseniz ayırdığınız hurda malzemenin geri dönüştürülmesini sağlayıp doğaya ve ekonomiye yardımcı olabilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satmak sebebi ile operatörlerimizi tuşlayabilirsiniz.

Yirmi yedi yıldır on binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırabildik. Bizim özverimizle doğaya daha fazla zarar verilmesi önlendi. İhsaniye mahallesi adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içindedir.

İhsaniye Mahallesi’ndeki Hurdacılar

İhsaniye bölgesinde mahallesi hurdacı telefonu mu arıyordunuz? İhsaniye’nin en çok tercih edilen hurdacı firması İstanbul Hurdacılık profesyonel ayağınıza getiriyor! Bizi tercih edenler her tür hurda satışı yapmak için iş yerimizi aramalısınız.

Çözüm odaklı çalışmalar yürüterek normalden fazla kazanmaya özen göstererek standartlarımızı arttırmaya çabalıyoruz. İhsaniye mahallesi hurdacı olarak İhsaniye mahallesinin bütün ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her kilodaki hurdanızın alım satımı için müsait hurda nakil mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Sektörel anlamda Yirmi yedi yıllık deneyimle piyasaya liderlik etmekteyiz. En yakın İhsaniye hurdacı firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Eyüpsultan’ın her tarafında olduğu gibi İhsaniye etrafında da kurumsal hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Kurumsal Eyüpsultan hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

İhsaniye Mahallesi Hurda Alımı

İhsaniye’de yerinden hurda cam alım hizmetini ücretsiz veriyoruz. Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Bu nedenden dolayı her türde hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. İhsaniye’de hurda alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Toptan alüminyum, bakır hurdası, demir hurda, hurda kablo, çinko hurda,sarı, ve hurda kurşun alırken yükseltilmiş fiyat teklifleri sunuyoruz. İhsaniye mahallesi merkezinde hurda alım satımı yapanlar içinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile öncü durumdayız. İstanbul Eyüpsultan İhsaniye mahallesinde çinko hurdası, hurda torna makinesi artığı, antimon zamak hurdası, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Bugün de size Eyüpsultan İhsaniye mahallesinde hurda alan fabrikalarla İstanbul Hurdacılık arasındaki deneyim farklarını açıklıyoruz.

İhsaniye Mahallesi Sarı Hurda Alanlar

İhsaniye mahallesi çevresinde hurda sarı talaşı, hurda sarı radyatör, hurda sarı kırkambar, MS-58 külçe sarı hurdası, sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, hurda bronz alan yerler içindeyiz. İstanbul Hurdacılık olarak çubuk sarı talaşı MS-58, sarı araiş, MS-58 çubuk ucu parça sarı, araiş sarı, MS-70 sarı pirinç araiş alımında öncü firmayız.

İhsaniye hurdacı olarak hurda sarı alan yerler arasındayız. Bu sayfadaki İhsaniye mahallesi pirinç sarı ton fiyatı anlık güncelleniyor. Kesin sayfamızda önceden yazılmış hurda pirinç sarı alan yerler içeriği inceleyin.
İhsaniye hurda sarı fiyatları sormak için arayınız.

Hurda Demir Alım Satımı

Dilediğiniz yerden demir trabzan hurdası, tufal hurdası, asansör malzemesi, çıkma demir kapı, demir pencere korkuluğu, İhsaniye hurdacısıyız. Demir hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Demir hurdası, İhsaniye mahallesi etrafında çokça bulunabilen metaller içerisindedir. Sitemizdeki İhsaniye mahallesi extra demir hurda fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı yollanmaktadır.

İhsaniye mahallesinde demir talaş hurda, DKP demir, hurda teneke, ekstra demir hurda, toplama demir hurda alımı yapan hurdacıyız. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi öğrenmek nedeniyle İhsaniye hurdacı firmamıza ulaşın. Güncel demir hurdası fiyat listesi paylaşımımızı incelemek öğrenmenizi sağlayacaktır. Tonajlı demir döküm hurda, inşaat demiri hurdası, pik demir, inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu alırız.

İhsaniye Mahallesinde Hurda Bakır Alımı

Bakır kazan hurdası, lama bakır, bakır tel hurdası, bakır tencere hurdası, TTR kırma alınır. Hurda bakır alan İhsaniye mahallesi hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayarak profesyonel servislerin tadına varın!

Bakır petek, hurda bakır ham madde, bakır levha hurdası, eski bakır tepsi, bakır süs eşyası alan firmalar arasındayız. İhsaniye mahallesi içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. İhsaniye de bakır hurdası alan hurdacı firmalardanız. Telefonlarımızı arayın. İhsaniye mahallesi hurda bakır fiyatları için arayabilirsiniz. Yanık bakır hurdası, 3/8 bakır boru hurdası, kırma antigron, kızıl bakır talaşı, 40 ambar, bakır profil, soyma bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Bakır alan hurdacılar alanında detaylı bilgi var. Hurda bakır fiyatları İhsaniye için güncel olarak gönderilecektir.

İhsaniye Mahallesi’nde Kablo Hurdası Alımı

Karışık kablo, antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, enya kablolar, tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Eyüpsultan İhsaniye mahallesinde fare yemez kablo hurdası, çelik zırhlı kablolar, yeraltı enerji kabloları, çelik içli kablo hurdaları alımı esnasında piyasasının üstünde fiyatı öneriyoruz.

Eyüpsultan İhsaniye mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. İhsaniye’nin en büyük hurdacısı olmanın haklı onurunu paylaşıyoruz.

İstanbul da hurda kablo alanlar içindeyiz. Yağlı iç ptt kablosu, ptt kablosu içi, hurda telefon kablosu, hurda ptt kabloları satmayı isteyenler bize ulaşın.

hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu alımında öncüyüz. Hurda kablo alanlar başlıklı içeriği inceleyin. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

İhsaniye Mahallesi Hurda Alüminyum Alan Firma

Her nevi yüksek tonajlı hurda alüminyum alım satımı yapılır. Eyüpsultan İhsaniye mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için bizimle irtibata geçin. Konumdan alüminyum eloksallı profil hurdası, hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum radyatör alımı yapmak için telefonunuzu istiyoruz. Alüminyum, atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır.

İş yerimize verdiğiniz destek nedeni ile sonsuz teşekkürler. Hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava, çıkma alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum tabak için nakit ödeme yapıyoruz. Alüminyum levha hurdası, alüminyum radyatör peteği hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum imalat artığı, hurda alüminyum talaş satışı yapmak için arayın. İhsaniye mahallesinde alüminyum hurda alan hurdacılar içinde lideriz. Sitemizde bulunan İstanbul Eyüpsultan İhsaniye mahallesi alüminyum hurdası kg fiyatını bip grubumuza katılarla her saat paylaşıyoruz. Daha kesin bilgi almak için sitemizde bir süre önce yazılmış hurda alüminyum alan yerler yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum kalıp, kartel, hurda alüminyum ince profil alıyoruz. Müşterilerimizin sayesinde İhsaniye’de her gün yenilikler üretiyoruz.

Krom Hurdası Alımı Yapan İstanbul Eyüpsultan İhsaniye Mahallesi Hurdacı Telefonu

İhsaniye Mahallesi’nde hurda krom alan hurdacı firmasıyız. İhsaniye mahallesinde hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Yapısı itibariyle sert olduğundan zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşturulur.

Eyüpsultan Eyüpsultan da krom paslanmaz 201 hurda, hurda paslanmaz krom 201 talaşı, 202 paslanmaz krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 202 hurdası, ikinci el krom tank, 430 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 430 kalite almayı devam ettiriyoruz. Hurda krom paslanmaz alan yerler içindeki İhsaniye mahallesi hurdacı dükkanıyız.

Hurda krom ton fiyatı hurda krom hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yerinden paslanmaz krom 304 kalite hurdası, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, hurda krom 316, hurda paslanmaz krom 310 talaşı, 304 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom 316 hurda talaşı alımı yapan hurdacı firmasıyız.

İhsaniye Mahallesinde Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrik bina ve çelik konstrüksiyon spor salonları söküm işi tamamlanırken işletmenin imar projesine özen gösterilmelidir. Böylelikle 2.el çatı makasları ve ikinci el çelik malzemeler olarak satılabilecekler alıcılar sunulabilir. Hızlı kapatma açısından en sağlam çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların yıkım sökümü ötekinden farklı yapılmalıdır. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Sökümden sonraki parça çelikler geri dönüştürülebilir. Tüm mekanların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür. İhsaniye çelik konstrüksiyon depo sökümünde tecrübeli uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

İkinci el Raf Hurda Alanlar

Özellikle hizmeti bırakmış dükkanlardan temin ettiğimiz mağaza rafları, çelik raf hurdası, market rafları, teşhir reyonları, hurda demir raflar içlerinden seçtiğimiz yeniden farksız 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz. 2. el raf hurdası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alımı hakkındaki konumuza göz atmak isteyebilirsiniz. İhsaniye mahallesi hurda metal raf fiyatları sormak amacı ile cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Eyüpsultan İhsaniye Mahallesi Hurda Fiyatları

Bu sayfadaki İhsaniye hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir. Hurda krom fiyatları başlığıyla yazılmış metine göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Hurdacılık olarak hurda alımlarımızı en yeni hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Anlık İhsaniye hurda fiyatları sormak için arayın.

Sökme Kurşun Hurdası Alıp Satan İstanbul Eyüpsultan İhsaniye Mahallesi Hurdacı

Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalar sayesinde çıkarılır. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun binlerce yıldan bugüne değin kullanılmakta olan metaldir. İhsaniye mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda kurşun levha, kurşun boru, kurşun yağmur oluğu, Minare ve Cami kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca İhsaniyede hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayın. Kurşun madeni kablo yalıtımında, çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısı olarak, radyasyon yalıtımlarında, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, aküler üretilirken, askeri mühimmatlarda sıkça kullanılmaktadır. Doğada doğal olarak çıkarılmaktadır.

Plastik Hurdası Alan İhsaniye Mahallesi Hurdacıları

Eyüpsultan İhsaniye mahallesinde jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, ABS plastik hurdası, polistiren kristal almaktayız. Firmamızla iletişim kurmanızı bekliyoruz. İhsaniye hurda plastik fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Tonajlı kırmızı ve mavi kapak hurdası, hurda pimapen, beyaz şeffaf naylon poşet, kırkambar plastik hurdası, temiz pet şişe hurdası alan hurdacıyız. Plastik hurdası, (H) hidrojen, (C) karbon, Azot (N), (O) oksijen ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır.

2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Ayrıca kapanan esnaflardan almış olduğumuz defolu su geçirmez laminant, fayans, tavanlar, kiremitler satışı yapıyoruz. İnşatlarda alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç karıştırma makinesi az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan ardiye binalarından elde edilen hala kullanılabilir ikinci el pimapen pencere, kapı, mutfak dolabı alıyoruz.

İstanbul Eyüpsultan İhsaniye Mahallesi Hurda Sac Alan Fabrikalar

Sac; çoğunlukla demir metalin ince veya kalın levha haline getirilen şeklidir. Silindirler arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek üretilir. Belirli ebat ve ölçülerde kesilir. Varil, straforlu sandviç panel, çatı, kapı üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında yoğun biçimde kullanılmaktadır. Varil, çatı, sandviç panel, demir kapı üretilirken kullanılmaktadır. Tüm bu eşyaların atılına hurda sac denir. Ardiye tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. İhsaniye mahallesinde sac hurdası alanlar içindeyiz. Sac hurdası geri dönüşüm firmaları için önemlidir.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

İkinci el tabak tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. Tabldot malzemeleri, çay ocağı için elektrikli dobaj, kıyma çekme makinesi, ayran makinesi, espresso makinesi, bardak mısır arabaları, su sebili alımı yapıyoruz. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz krom yemek dilendiricileri, endüstriyel set üstü meykap vs lokanta tipi mutfak ekipmanını incelemek için almak isteyenleri depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. Kısa zaman kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolabı, buz makinesi alıp satıyoruz. Sanayi tipi 2.el restaurant mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Hurda Akü Alım Satımı

Akü; otobüsler ve benzeri taşıtlar ile bazı elektrikli aletlerde enerji deposu olarak kullanılmaktadır. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde akü kullanılmaya devam edilmektedir. Kuru akü hurdaları, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası alım satım hizmeti sunuyoruz. Elektriği kimyasal olarak depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcılara akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj düzeltmek amacı ile akülerin görevlerindendir. İhsaniye mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz.

Kağıt Hurda Alım Satımı Yapan İhsaniye Mahallesi Hurdacı Sitesi

Piyasadan fazla liste fiyatı ile beyaz kağıt hurdası, karton, koli hurdaları, renkli kağıt hurdası alım satımı yapan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İhsaniye mahallesinde kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, bristol hurda alımı yapan firmayız. Geri dönüşüm için kitap hurda alımı hakkında bilgi bulunduran okumalısınız. İhsaniye mahallesinde hurda kağıt, karton alım satımı yapmaktayız. Yolladığınız adresten kağıt havlu peçete, hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alımında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla hurda satıcılarına daha yüksek miktarda kazanç elde etme olanağı yöneltiyoruz.
İhsaniye hurda kağıt fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşın.

Hurda Elektronik Malzeme Alımı

Çamaşır makineleri, ütü, terazi, ocak, bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı, ütü masası, filtre kahve ve çay makinesi, kombi, klima, fön makineleri, vantilatör alıyoruz. Sıfır ve kullanılmış elektronik eşya alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası ekrankartı, modem, power supply, SATA hard disk, anakarat, lazer yazıcı, elektronik kart, porselen işlemci, fotokopi makineleri, DDR rulo artıkları, server, ram, scanner, ses kartı, LCD monitör satmak için arayabilirsiniz. Şarj cihazı, elektrik trafosu parçaları, elektrik pano malzemeleri, GSM baz kartları, röle, akıllı telefon işlemcileri, kontaktörler, termik röleler almaktayız.

Jeneratör Hurda Alımı

Eyüpsultan İhsaniye mahallesinde ikinci el jeneratör alımında en doğru fiyat teklifini firmamız sunuyor.
Eyüpsultan 2.el jeneratör fiyatları için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Hayatı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin olmadığı alanlarda elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her tür makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Fakat 2.el jeneratörler çalışmasa da değerli sayılır. Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi bize ulaşın.

Hurda Çinko Alımı Yapan Eyüpsultan İhsaniye Mahallesi Hurdacı Firması

Çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonlarıyla bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, eski çağlardan beri bilinmektedir. Fakat malesef üretim şekli ve kullanımı tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko mavimsi açık gri renklidir.

İhsaniye de çinko çatı hurdası, çinko levha alımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Çinko, yer kabuğunda en çok miktarda çıkarılabilen metal elementlerdendir.

Fabrika Sökümü

İhsaniye mahallesi fabrika sökümü konusunda profesyoneliz. Her inşa edilen yapının yapım projeleri ötekilerden farklıdır. Bu sebeple yıkım biçimi de faklı biçimdedir.

Fabrika sökümünde öncelikle yıkımı yapılacak imalathanenin detaylı bir şekilde dolaşılarak gerekli ekipmanın ayarlanması daha doğrudur. Fabrika yıkımı yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır.

İhsaniye Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurda nikel şablon, karbür, motor hurda, titanyum, imalat artığı almaktayız.

Eyüpsultan İhsaniye mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri çağırdığınız yere getirmekteyiz. Kesinlikle hurda araç veya araba hurdası almamaktayız. Bu sebep ile hurda veya 2.el otomobil yedek parça sormak amacı ile aramayınız. bundan eminiz ki İhsaniye oto sanayisi içerisinde 2.el otomobil yedek parçası işleri yapan yerler bulabilirsiniz. Rica ederiz bu tür işleriniz için bu işle uğraşan firmaları arayın.

İhsaniye oto sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp